Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek van bármilyen tapasztalata internet utalvánnyal kapcsolatban?Nekem sajnos állandó probléma a feltöltése. fórum

Kinek van bármilyen tapasztalata internet utalvánnyal kapcsolatban?Nekem sajnos állandó probléma a feltöltése. (tudásbázis kérdés)


2007. aug. 20. 12:36
használj indafont-nincs átverés és MAGYARUL kapod a tájékoztatást is.
7. marcsy006 (válaszként erre: 6. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 14. 19:19
A munkahely adómentes juttatásként adhatja az utalványt,de én nagyon sokat kínlódom a feltöltésével.Talán,mert még nagyon új dolog és nehéz az átállás.
2007. aug. 14. 19:14
még nem hallottam erről...mi ez pontosan?
2007. aug. 14. 19:00
Oké,de már két napja keresem,szerintem nem jó megoldás,hogy minden alkalommal,telefonos segítséggel töltök.
4. ari6
2007. aug. 14. 18:51
ha már egyszer sikerült megtalálnod a fülecskét, akkor nagy baj nem lehet! nekem egyáltalán nem volt ott! de talán a t-online honlapján találsz egy kis segítséget hozzá. remélhetőleg.
3. marcsy006 (válaszként erre: 2. - Ari6)
2007. aug. 14. 17:56
Mi a múlt hónapban kaptuk az elsőt,hosszas telefonálás után sikerült feltöltení,de most megint nem találoma feltöltéshez szükséges "fülecskét",melyre rá kell "kattintaní".Kezdek türelmetlen lenní.Lehet,hogy csak én bénázok ezzel?
2. ari6
2007. aug. 14. 17:30
nekem nem fogadta el a gép, és 1 órányi telefonálgatás után kiderült, h azért, mert telefonnal együtt volt akcióban a net, ezért nem t-online, hanem t-com-hoz tartozik, így elbuktam az egész évit...
2007. aug. 14. 16:46
Kinek van bármilyen tapasztalata internet utalvánnyal kapcsolatban?Nekem sajnos állandó probléma a feltöltése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook