Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van ilyen is, sajnos fórum

Van ilyen is, sajnos (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van ilyen is, sajnos

151. Picus11 (válaszként erre: 149. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 11. 10:47

:D

Ennyire naívnak nem kéne nézni...

És nem a pasi mesélte el nekem a dolgokat...hanem egy barát...Na meg a rokonok...

Most már látom hiba volt leírni ilyen cikket...mivel vannak ilyen emberek, akik minden pasiban a rosszat látják. Mint pl. te.

Nem azért kellett a srácnak csaj, hogy pótanyja legyen a gyereknek. Ugyanis fél évig nevelte egyedül majdnem. Arra nem is gondolsz, hogy szeret? Amúgy sem villog velem, mivel nem vagyok vékony cicababa.

Ez nekem nem nyűg. Nekem is lesz majd gyerekem, legalább addig megtudom milyen a gyereknevelés...

Eszetlenül meg nem szülök. Még ahhoz fiatal vagyok. Meg hát ugye egy gyerek nem 2 Ft-ba kerül. Meg kell teremteni az anyagi hátterét a dolognak, hogy meg tudjak adni neki mindent.

Egyáltalán volt gyerek a közvetlen környezetedben? Hagytak veled gyereket?

Ha meg így vélekedsz a pasikról, jobb ha felcsapsz apácának....

150. 45881ecc4e (válaszként erre: 127. - Pipőci)
2010. ápr. 11. 08:52

Pipő!Te nagyobb ökörséget" nem is írhattál volna!

Nekem vannak rokonok közt olyanok,5 testvér,akik árvaházba kerültek,majd nevelőszülőkhöz,mert az anyjuk becsavarodott!Inkább nem mondom mit meséltek,de az biztos hogy az árvaházban sokkal jobb soruk volt,mint a nevelőszülőknél,akik felemelték a sok zsozsót az államtól,azt villára gyüjtögettek,a gyerekeket meg szaron-hógyon nevelték,szó szerint mindenfélét megetettek velük,a büdös,többnapos kalyát ami tele volt bogarakkal!Azt mondták rá hogy az jóféle bors!!

Nekem ne gyere az ilyen mű Trézanyukkal akik az ilyen árvagyerekeken élősködnek!!Még hogy szeretet?! Senki sem tudja a másét úgy szeretni mint a sajátját,ez csak mese habbal!!Ha meg lesz melléjük saját....

Na ezt meg tapasztalatból mondom,én megéltem,és még rajtam kívül rengetegen,akiket mostohák nevelnek.Nekem azt a szeretetet te ne mutasd be!

149. 45881ecc4e (válaszként erre: 145. - Picus11)
2010. ápr. 11. 08:33

Ez nem bátorság kérdése,a hozzászólásom pedig nem rosszindulatú,legfeljebb te annak fogod fel.

Te komolyan mindent beveszel a pasinak?

Persze nem fogja neked elmesélni hogy ő hibás.Legalább olyan hibás,mint a másik!Sőt!!

A helyedben inkább vigyáznék,nehogy padlót fogjak.

Egy kapcsolat megromlásáért mindig ketten felelősek,bármilyen nehéz ezt neked elhinni.Hülyeséget csinálsz,nekem ez a véleményem,és majd meglátod.Annyi szabad független ember van a világon,miért pont egy hétpróbás kell neked aki ráadásúl nem is független?Inkább gondolkozz,ne vedd a más nyűgét a nyakadba.Szülj magadnak egyet,és szeressed azt,jobban jársz!

148. 45881ecc4e (válaszként erre: 146. - 258c8a41da)
2010. ápr. 11. 08:20

Itt mindenki szerinte történetet kreál,szerinte véleményt mond.Mindenki a saját gondolataira hagyatkozik.Köteles vagyok elhinni a csaj minden szavát?Először is gondolkozzunk már...

Egy nő _- egy anya miért lép félre általában?

Azért mert boldog?Azért mert megkapja amire vágyik?

Vagy azért mert a fazon egy úrhatnám" a nagy semmire?? Tudod erre van a vicc,hogy akinek kicsi

a farka annak legalább kocsija legyen!

Persze ez a pasi aki minimum 30-32 éves,fog magának egy 22 éves tapasztalatlan kiscsajt,és azt mesél neki amit akar.... én is ezt tenném :O))

Csajszi meg beveszi.Pasi ragaszkodik a fiához,de a gyerekről való gondoskodás már nem megy,kell mellé egy pótanyuci,mert így nem élet az élet.Lehetőleg fiatalabb tyúk legyen mint a feleség,akivel lehet feszíteni.Nade ott a gond,hogy még el sem vált,szóval ebből még sokminden kialakúlhat,még az is hogy pótanyuci menesztve lesz egy idő után,a házasság meg helyrehozva.Na és akkor ki is lesz a vesztes?

Azért meghallgatnám én a feleséget is!!!

147. 45881ecc4e (válaszként erre: 144. - Szabokisandi)
2010. ápr. 11. 08:08

Szerinted büntetés a gyereknek a saját apjával lenni??Először is:állítólag az apa ragaszkodott a gyerekhez.Másodszor:Semmivel sem rosszabb az az anya,mint az az apa!Bár az apukák ezt sokkal gyakrabban elkövetik,érdekes módon ők nincsennek annyira lealázva.Miért?Mert az el van fogadva.

Pedig egy apa ugyanannyi a gyereknek,mint egy anya,semmivel sem több,vagy kevesebb.

146. 258c8a41da (válaszként erre: 143. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 11. 07:46

Neharagudj,de te itt valamit leirtál,ami egy "szerinted történet"!Egy kitaláció!Szerinted!

Ottvoltál?

Ha nem,akkor meg ne kombinálj!

Ez a lány nem azért irta meg ezt a cikket,hogy BÁRKI,bármiféle "szerintem történettel"átírja azt!


Neharagudj,nem akarlak megbántani..de mondjuk én sem mondhatom,hogy Te ilyen vagy olyan vagy,hisz nem ismerlek!

Olyan"szerintem történetet"irhatok,ami ugye nem felel meg a valóságnak!

SZERINTEM!


BOCS,NEM AKARTAM TÚLSÁGOSAN DURVA LENNI,VAGY BESZÓLNI,DE NE IRJUK MÁR ÁT MÁSOK ÉLETÉNEK TÖRTÉNETÉT!

145. Picus11
2010. ápr. 11. 07:16

Butternut!

Az apa ragaszkodott a gyerkőchöz. Azt mondta, hogy bármit vihet, de a gyerek marad.

Zaebpiszok. Nagyot tévedsz. itt pont az anyuka ment félre nem is egyszer. Lehet hogy téged megcsaltak már, becsajoztak melletted. A válásról meg annyit, hogy anyagi gondok miatt nem lett elindítva...

És ha megkérhetnélek, a rosszindulatú hozzászólást inkább írd privátba...Vagy ahhoz nincs elég bátorságod?

144. Szabokisandi (válaszként erre: 143. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 11. 00:33

de nem a gyerek csajozott be - ha így is volt

őt mért kellene büntetni???

hagyja ott a pasit

de a gyereket mivel indokolod, hogy otthagyta???

joga az van az apának is, naná

de milyen anya az, amelyik egy ilyen kicsi gyereket otthagy?

2010. ápr. 11. 00:22

Szerintem a hapsi becsajozott,azért hagyta ott a felesége...

A gyerekgyártásnál a pasi is épp úgy ott volt,úgyhogy ne szemetezzétek már a feleséget,és ne nézzétek áldozatnak az aranyos kis férjecskét,aki még el sem vált,máris új tyúkot tart.A gyerekhez a férjnek ugyan olyan joga van mint a feleségnek.

Azonkívül hülyeség vitatkozni arról,amibe nem lát

bebele az ember.

142. 07c4794583 (válaszként erre: 124. - Picus11)
2010. ápr. 11. 00:13
Elárulod, mivel indokolta a gyerek anyja, hogy az apánál hagyta a kicsit?
2010. ápr. 11. 00:11
Gyereket otthagyni egy "vőlegény" kedvéért?! Valószínűleg annak nem kell a "más" gyereke, a nő azért nem vitte magával, illetve hogy neki se legyen útban...És milyen jó lesz majd évekig zsarolni az apát, a gyereket, azt a fiatal nőt, aki neveli, szereti a gyereket...Itt egy áldozat van és az a gyerek! Aki pedig a gyerekét ilyen szerepre szánja, nem nevezheti magát ANYÁNAK...Sok erőt kívánok és lehetőleg töröljétek az életetekből ki végleg ezt az ANYÁT!
140. katyi23
2010. ápr. 10. 23:22

Hmmmmmm, mielőtt ezt a hozzászólást leírtam volna, elolvastam az összeset.


Nos az első gondolatom amikor a cikket olvastam, hogy fiatal (22 éves), és hogy korai erről beszélni. De igenis van olyan hogy valaki önzetlenül, szívből tud szeretni, még akkor is, ha nem minden tökéletes. Nos igen, itt van egy kisfiú, akit a szülőanyja elhagyott(okát nem tudhatjuk,és kár firtatni), és ő úgy érzi, hogy tudja szeretni, gondoskodni róla........és így szereti a párját, gyermekestül.

Valóban fiatal még, és ki tudja hogy mit hoz a jövő, de ha meg sem próbálják.......hát, lehet hogy ezzel mindenki veszítene.

Tény, hogy még én is korainak tartom hogy anyának szólítsák, mert még kicsi ez a gyerek, hogy teljesen felfogja a jelentését,de már nagy ahozz, hogy ki tudja mutatni a szeretetét.


A szülőanyjáról meg annyit, hogy én sosem fogom tudni megérteni, hogy hogy lehet egy gyermekről lemondani, vagy nem érdeklődni felőle...........de ha valóban így van, hogy nem tartja gyermekével a kapcsolatot, és nem is érdekli, akkor valóban nem nevezheti magát az ilyen ember anyának.


Szívből kívánom, hogy legyenek boldogok, és hogy szeretettel neveljék a gyermeket, még akkor is ha nem a "saját".

És büszke lehetsz magadra, hisz valóban nem mindenki tudja úgy elfogadni a másikat, hogy van már gyereke...


Egy 1 éves kisfiú anyukája

2010. ápr. 10. 23:01
Igen hallottam,de a gyermekemet akkor sem hagynam Soha!
2010. ápr. 10. 22:53
Hallottátok már azt a mondást: "Soha ne mondd, hogy soha!?
2010. ápr. 10. 22:27
gyerekeim az eletem belenyilal fajdLom a szivembe ha csak belegondolok h oket elhagyni... SOHA!!most is betegek naponta kinozhatnanak az egeszseguk erdekeben! mindent odaadnek mindenrol lemondanek! hat igenvan ilyen sajna... az teny h aki a gyereket elhagyja NEM ANYA!
2010. ápr. 10. 22:23
Aki elhagyja a gyermeket az Nem Anya!Soha senkiert es semmiert nem hagynam el a gyermekemet!
135. badonyimariaeva (válaszként erre: 133. - Andi0213)
2010. ápr. 10. 22:21

Szerintem sem anya azt ilyen!



Én biztos, hogy nem hordanám a kisfiút a helyébe, ami a cikk írójától nagyon rendes dolog.

Érdekes emberek vannak az biztos!

134. Marvica (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. ápr. 10. 22:16
Nem,ez nem határozottság,hanem "vegytiszta"önzés....
2010. ápr. 10. 22:13
Nagyon rendes tőled, hogy viszonylag fiatal korod ellenére más kisfiát neveled. Szerintem nem anya az olyan, aki saját önzéséből kifolyólag elhagyja a gyermekét.
132. d0b7178f40 (válaszként erre: 125. - Sünciné)
2010. ápr. 10. 22:03
igazad van.Hál a a jó Istennek nem vagyok ilyen helyzetben, de mindenemet odaadom, csak a gyerekemet nem.
2010. ápr. 10. 22:01

Hát erre csak azt tudom mondani, hogy az ilyen nem érdemli meg azt a nevet, hogy anya.Tem eg szerintem ezt nagyon becsüld meg, mert ez egy érdem.Mert a kicsi fiam is pont 3 éves, és megválogatja, kivel áll szóba, és már igen is el tudja dönteni, kihez hogyan viszonyul.szerintem.Igaz, hogy anya csak 1 van, de nem mindegy, hogy milyen.Mert egy nevelő szülő is lehet sokkaljobb mint egy vérszerinti.

És ha apároddal és akicsivel tényleg ennyire jól kijöttök, akkor koncsentrálj a gyerekre.És ha az anyja látni akarja akkor menjen el a gyerekért és vigye magával a láthatás alatt.Ne apa rohanjon vele minden egyes alakalommal.

2010. ápr. 10. 21:58

Nem olvastam az előttem szólókat. Nekem az a véleményem, hogy nincs az a helyzet, amiben én le tudnék mondani bármelyik gyerekemről is. Azt gondolom, hogy egy gyereknek sokkal fontosabb az anyja közelsége, mint bármilyen anyagi biztonság vagy jólét.

Neked ezen nincs mit gondolkodni, te megtettél mindent,hogy fenntartsa a kisfiával a kapcsolatot. Ha kíváncsi rá, utazzon ő - ha már elhagyta. A felelősség nem a tiétek. Nem is kell vele foglalkozni, mit mond. A kisfiúnak ne beszélj róla rosszat, sajnos rájön majd magától is, ha egy kicsit nagyobb lesz.

Előtted pedig le a kalappal, hogy el tudtad őt fogadni (sokan nem képesek erre).

2010. ápr. 10. 21:34

Le a kalappal előtted! Nem sokan tennék meg, amit megteszel. Nagy szíved van!:)

És nem anya az ilyen! Én nem is engedném oda, mert csak összezavarja a kisfiút. Amire semmi szükség.

128. Tálika
2010. ápr. 10. 21:00
Bárki bármit mond te vagy már annak a kisfiunak az anyukája, szeretsd mindennél jobban és százszorosát kapod majd tőle vissza.
127. Pipőci
2010. ápr. 10. 20:49
A zsebpiszok kontra többiek témához még valami, bár lehet, hogy már írtátok... Ha így vagy hasonlóan gondolkodnának az emberek, akkor jaj lenne minden árva vagy intézetis gyermeknek. Igenis szeretni kell, felvállalni, közel kerülni hozzá, gondoskodni róla, ahogy ezt a fórumkiírója teszi. Ugye azt senki nem gondolja komolyan, hogy azért kell "távolságot tartani" tőle, mert lehet, hogy majd tönkremegy a felnőttek kapcsolata? Ugyan már!
126. cilus
2010. ápr. 10. 20:46

Nagyon sajnálom a kisfiút:(( az anyát pedig elitélem maximálisan.Milyen *anya * az aki otthagvva a gyerekét elköltözik egy másik pasihoz?!

Megőrülnék ha a gyerekeimet nem látnám minden nap.

125. Sünciné (válaszként erre: 123. - 0f4abafe57)
2010. ápr. 10. 20:27

Nekem az nem anya aki eldobja a gyerekét!!!

Én is gyedül neveltem. Iskoláztattam! Nem szégyellem, volt, hogy hónap végén úgy kuporgattuk össze a kajára valót! De a gyerekemet nem adtam volna!!!!!!

124. Picus11
2010. ápr. 10. 20:23

Kedves hozzászólók!

Ismétlem, csak kiírtam magamból. Azt is leírtam, hogy JÓL MEGGONDOLTAM mit teszek.

Tudom milyen együtt élni valakivel. Én ezt választottam, és a szüleim is mellettem állnak teljes mértékben. Ők is elfogadták a helyzetet.... Bár nem ők vállalták ezt...

Voltam már sokkal rosszabb helyzetben, ahol tényleg kihasználtak. Abból tanultam. ÉS nem holmi bejárónőt keres a párom....Tévedés...

A válásról annyit, hogy az is pénzbe kerül. Mivel nem találtam melót még, ezért 1 fizetésből élünk...És így nem tudjuk kifizetni a csajt...ennyi...

Szerintem 4 hónap is idő...nem tudom miért kell ezzel dobálózni...szépen telik az idő, de ismétlem, csak kiírtam ami bántott....

2010. ápr. 10. 20:07

Az anyát nem ismerem, nem tudhatom, hogy mi az ő szemszögéből a helyzet, ebből kifolyólag nem tudom élből elítélni.

Téged sem ismerlek, de azt írtad, hogy 4 hónapja vagy a kicsivel, -ami nagyon szép dolog-, de majd akkor is írjál, ha már 4 éve neveled ezt a gyereket.

122. dzsigg
2010. ápr. 10. 19:56

Én az elsö gyermekemet 21 évesen szültem,most 22 vagyok,s 21 évesen mentem férjhez is.Szoval én is hamar belevàgtam a nagybetüs életbe.Az biztos hogy nem könnyü.S nem csak az szàmit hogy tudsz e fözni,sütni,mosni,takaritani.Végtelen türelem,kitartàs okos fej kell ahhoz hogy egy csalàdot,a csalàdodat összetudd tartani.

Nem akarom a kedves cikk irot megbàntani.Tisztelem hogy egy "idegen"kisfiut nevel tapasztalat nélkül,viszont szerintem(ne legyen igy)az apa is kihasznàlja hogy van egy nö aki alig par honap utan ödaköltözik,s ellàtja a gyermekével együtt...Csak mindezt ingyen,nem kell bejàronöre költeni.

Aki naplomat olvassa,az biznyàra tudja,de aki nem,annak is szivesen elàrulom,hogy borzaszto nagy felelösségel jàr 22 évesen lekötni magàt bàrkinek is...

Én nem bàntam meg a gyönyörü kislànyomat,de megbàntam azt hogy nem élveztem a fiatalsàgomat,s mostmàr csak hatàrok közt élvezhetem,nem ugy ahogy azt szeretném.

Azt is hozzatenném,hogy bàrki is legyen a gyermek vérszerinti anyja,én könnyen pàlcàt török a feje fölött,(ez vagyok énhisz akàrmi legyen a dolgok mögött,a gyermekemet nem hagyom!!!!!!!!!Föleg nem egy 3 évest.Felölem vér is folyhtna,a gyermekemet nem hagynàm nemhogy a férjecskémre,de egy idegen nöre végképp nem.S ha nincsenek elvàlva(ezt irta)akkor az anyucinak joga van a gyermekével lennie éjjel -nappal,ugyanugy persze az apjànak is.

Én a cikk irojanak annyit mondok,jol gondolja meg.Jo hogy segit a kicsi fiun,meg szerelmes,de szerintem a jövöbe jol elöre kell tekinteni,mig nem késö.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook