Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van baj, vagy nincs baj? fórum

Van baj, vagy nincs baj? (beszélgetős fórum)


1 2
27. 024d66b403 (válaszként erre: 22. - Mese)
2012. dec. 27. 17:32
Igen megkezdték a kezelésemet, második műtéten vagyok túl 1 hónap leforgása alatt. De ha érdekel olvasdel a naplómat. :)
26. 024d66b403 (válaszként erre: 24. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 27. 17:29
Én nem szidalmaztam az orvosokat, csak leírtam mi történt. Szebben már nem tudtam. Sőt, a naplómban is elismertem a munkájukat, mert lényegében ha nem állna ott az orvostudomány ahol áll, már igencsak a végét húznám az életemnek. Az, meg hogy olykor én szeretnék dönteni saját testemről, szerintem érthető.
25. megi04 (válaszként erre: 24. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 27. 17:16

Ha nem lenne igaza,akkor valóban nem..::(( Csak hhát sajnos igaza van..:((

Tisztelet az elenyészően kevés kivételnek,tényleg nem foglalkoznak a beteggel..Esetleg addig,ameddig átadod a pénzt,HA magándokihoz mész.:(

Most nem kell a "bezzeg az én dokim igenis...",mert írtam,hogy Tisztelet a kivételnek!

A többi igenis lecar!:( Már nem a gyógyításért mennek dokinak,hanem a pénzért! Nincs pénz? Akkor gyia arrébb!-Á,hagyjuk.

Az emberek többsége előbb megtanul "doktorul" ha így haladunk,mint ahogy szeretné..:( Netről megkeressük a bajt,és utána nézünk hogyan gyógyul...:((

2012. dec. 27. 17:10
Nem kellene orvosszidalmazásba átmenni!!!
23. megi04 (válaszként erre: 6. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 27. 17:09
Igen.Ha nincs ott semmi,akkor ők sem találják meg.Ha meg igen,akkor nem jobb,ha megtalálják?
22. mese (válaszként erre: 21. - 024d66b403)
2012. dec. 27. 17:08

Sajnálom..:(

Már megkezdték a kezelésed?


Tisztelet a kivételnek, de az orvosok olyan "sehogysem" vizsgálják, kezelik az embereket...

És a beteg húzza a rövidebbet..

2012. dec. 27. 16:24

Sziasztok!

Hát igen, elég sok kívánni valót hagy még maga után az orvos tudomány... Sajnos, engem is hónapokig kezeltek gyulladással, mire az egyik doki "rájött", hogy daganatom van. Én jobban örültem volna, ha forditva lett volna. Azaz ha rájönnek, hogy amit tumornak néztek, az néhány szem antibiotikummal megyógyítható. Nah, persze, az biztos, hogyha az emberrel közlik, hogy rákos, az mellbedöfi rendesen, de amikor csak a 4. ultrahang mutatja ki, hogy van ott valami, ami már valamik, és nem is kevés, az durva. Főleg hogy hónapokig szedtem antibiotikumot, és hiába mentem folyamatosan vissza, hogy nem szünnek a tünetek.... Most meg kapkodás van, megkaptam egy buzgó mócsing dokit...

Egyszóval, együtt tudok érezni veled.

20. Lidércke35 (válaszként erre: 16. - Mese)
2012. dec. 27. 16:04

Szívem szerint vissza mentem volna, és jól elküldtem volna a francba!

Ja, és konkrétan a méhemet nézte cisztának, vagy épp miomának.

19. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Mese)
2012. dec. 27. 15:25
állj át a makrobiotikus étrendre és rendeződik az anyagcseréd
18. 5146e98818 (válaszként erre: 17. - Mese)
2012. dec. 27. 15:24
Szerintem gyakran az orvosok is beleesnek abba a hibába, hogy mindenképpen találni akarnak valamit, és akkor találnak is, néha még akkor is ha nincs ott semmi.
17. mese (válaszként erre: 15. - 5146e98818)
2012. dec. 27. 15:18

Elhiszem, hogy örülnöm kellen neki, de ott vagyok, ahol a part szakad...

Még nincs megtalálva az oka, a szervezetemben lezajló dolgoknak.. És az okot keressük! A Bizonytalanságba, meg beleőrülök.. 20 éve ezt csinálják velem.. Mindenki tudja hogy baj van, de nem tudják, hogy milyen elváltozás okozza..

16. mese (válaszként erre: 4. - Lidércke35)
2012. dec. 27. 15:15

uhh.. na ez az, amitől a falra lehet mászni...

Megértelek!

15. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. dec. 27. 15:14
Pozitív gondolkodással ennek inkább örülni kéne! Simán lehet téves diagnózis, a CT pontosabb mint az ultrahang. Ezért kell a kontroll, mérési hibák mindig lehetnek.
14. mese (válaszként erre: 12. - Handa27)
2012. dec. 27. 15:13
Én is ezen gondolkozom... Kérek majd eg yújabb hasi ultrahnagot.
13. mese (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2012. dec. 27. 15:12
:(
12. Handa27 (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. dec. 27. 15:12
Mindenképpen felkeresnék egy harmadik, vagy akár egy negyedik véleményt is. Ez ha jól értem egyelőre egy igen és egy nem, azaz, hogy egy van és egy nincs. Kéne egy harmadik vélemény is szerintem.
11. mese (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2012. dec. 27. 15:12
Köszönöm!:) Szerencsére debreceni vagyok!:)utánna járok!
2012. dec. 27. 15:10
Egyszer nálam is megállapították hogy zöld hályog gyanúm van, 3 havonta nézessem, 3 hónap múlva egy másik dokinő vizsgált, aki felháborodott hogy itt semmi ilyen nincs mit láthatott a kolléga...? Örülnék neki, de én érzem romlik a látásom. :-(
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Mese)
2012. dec. 27. 15:05
Szia én úgy tudom Debrecenben működik ilyen, illetve ott biztos van, mert készült egy riport a Magyar Hause címmel adták le azt hiszem.
8. mese (válaszként erre: 3. - Megi04)
2012. dec. 27. 15:03
Köszönöm, nem hallottam még róla, de utánna nézek.
7. mese (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 27. 15:02

Hogy is mondjam.. Lehte durván hangzik, de annál rosszab, idegtépőbb dolog nincs, amikor nem mutatnak ki semmit.Úgy, hogy rossz az egészségi állapottm.

(Egy vele született ritka genetikai betegségem van, és ezzel még nem kezelnek. (Wilson-kór)Emellett, több társ betegség, és tünet.

Nem árulok el titkot azzal, hogy huszas éveim elején járok, és gyerek korom óta problémás az egészségem...

Annál rosszabb hírt, nem kaphatok orvosoktól, hogy nincs semmi bajom, mert mindenki látja ha rámnéz, hogy elég komoly egészségi problémáim vannak...

És akkor az ember tovább él, a bizonytalan semmibe, és a végtagjait sem képes rendesen használni, ( Parkinson szindróma miatt)

Sok esetben mozgásképtelen vagyok...

Májcirózisom van, de konkrétan nem foglalkoznak vele...

Hogy elkileg rendbe vagyok-e?

Akkor lennék rendbe, ha biztosat tudnék.


(évekig fogalkoztam természetgyógyászattal, lélekkel,reikive, gyógyítással, tudom mire érted, a kérdésed.)

6. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 3. - Megi04)
2012. dec. 27. 14:57
Magyarul mondva: valamit majdcsak találnak??
2012. dec. 27. 14:48
Már tobbszor elofordult nálam is ilyen.Azóta nagy ívben kerulom az orvosokat, csak a kotelezo vizsgálatokra megyek munkámból kifolyólag kotelezo.
2012. dec. 27. 14:47

Szia!

Hasonlóan jártam, kb. 1 hónapja hasi ultrahangon. Hasplasztika miatt kellett hasi ultrahangot csináltatnom ahol megállapították, hogy nőgyógyászati problémám van, vagy egy ciszta vagy egy mioma nem tudja melyik de már 2.5 centis.

Na másnap irány a nődoki, kb. 10 percen keresztül ultrahangozott, és semmi!

2012. dec. 27. 14:43

Múltkor láttam a tévében,hogy nálunk,úgyértem,itt magyarhonban is működik egy olyan diag.labor,amilyen a Hause volt...Ők kimondottan ilyen esetekre vannak specializálódva,amikor nem tudják eldönteni,hogy mégis mi a baj?

Hogy hogyan lehet eljutni hozzájuk,sajnos nem tudom:(

2012. dec. 27. 14:42

Ha volt, de most nincs, az miért lenne baj?

Produkál a szervezer érdekes dolgokat.

Egyébként rendben van az életed???

Pszichés problémákra gondolok :(

1. mese
2012. dec. 27. 14:39

Nem tudom, hány emberrel, beteggel történik meg az, ha orvosi leletet kap a kezébe, hogy csalódott, és felháborodik. Nem feltétlen azért, mert egy súlyosabb, vagy kevésbé súlyosabb betegséget állapítottak meg az illetőnél, hanem azt, hogy a "nagy semmit".Én sajnos mindig így járok.Tizenévesen pajzsmirigy daganatom volt, biopsziát is vettek, és nem tudtákk eldönetni mi is volt a göb/daganat.

Pár hónapal később egy újabb vizsgálatnál semmi nyoma nem volt ennek.

Ez eddig rendben is van, felszívódhat.


Idén szeptemberben egy hasi ultrahangon két oldali mellékvese adenómát mutattak ki.És nem is akármekkorákat.

A sebész, minél előbb műteni akart.

Ma kaptam kezembe a hasi Ct eredményem, miszerint semmiféle adenómám nincs.

(és még sorolhatnám hányszor van ilyen esetem) Nagyon fiatal vagyok, sajnos sok betegséggel.

Gyerek korom óta orvostól orvosig járok, és sokat vagyok kórházban.

Nem tudom, hogy az ehhez hasonló esetek, az orvosok felelőtlensége miatt van-e, vagy a vizsgálati eszközökkel van gond, vagy valami "UFO" volnék, akiben minden egyértelműen kimutatott elváltozás, hipp-hopp eltűnik.

Most 2 ilyen esetet említettem, de majd' mindig így járok.Közben az állapotom egyre csak rosszabodik, és nem tudják a pontos az okát...

Aki hasonlókat tapasztalt, vagy érdemben hozzá tud szólni, szereteném ha megosztanák véleményüket, tapasztalataikat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook