Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12024. algea
ma 21:42

Undorodom azoktól az emberektől, akik csak egyszer az életükben megütötték a gyereküket. Sose csinálnék ilyen szégyent az enyémnek. Biztos oka van, hogy odáig fajult a gyerek, hogy nem használ a szép szó. Nézzen magába a szülő.

Való igaz, nincs mentség arra, ha valaki megüti a gyerekét (de magyarázat lehet rá). Viszont ennél még sokkal visszataszítóbb a teljesen ismeretlen témában való ítélkezés. Süt a hasonló véleményekből, hogy az illető annyit tud a gyerekekről, amennyire a saját gyerekkorából emlékszik és akiket az utcán lát egy-egy jelenet erejéig, "kontextusból kiragadva". De ítélkezni veszi a bátorságot, sőt, azonnal tudja az okokat is, az előzményeket, mindent, és legfőképp: megfellebezhetetlenül tud mindent a szülőről.

12023. Amaunet (válaszként erre: 12022. - 80ASIQ)
ma 19:34
Úgy értem minőségileg.
12022. 80ASIQ (válaszként erre: 12020. - Amaunet)
ma 19:13
Örömet és bánatot egyaránt. :D
12021. Emili85 (válaszként erre: 12019. - Globus)
ma 18:41
Így van!! 😂😘
12020. Amaunet (válaszként erre: 12016. - 80ASIQ)
ma 18:39
Hát kinek milyen az ingerküszöbe, és kinek mit jelent a nő.
12019. globus (válaszként erre: 12014. - Emili85)
ma 18:38
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy tökéletes szülő. Aztán megszületett a gyereke. Vége.
12018. 80ASIQ
ma 18:36

A pofontémához: Én még úgy nevelődtem, hogy az ember megkapta a tasliját amikor megérdemelte. És nem lett ebből semmi baj.

A testi fenyítés témaköre igen indulatos vitákat képes kiváltani. Hasonló indulatokra lehet számítani az abortusz, a halálbüntetés és politika témakörében. Ez utóbbi itt (helyesen!) tilos.

12017. 80ASIQ
ma 18:33

"Egy úr/vagy hölgy az írásomat cikizi... "

Ez a vallomás mindenesetre hibátlan! Gratulálok!

12016. 80ASIQ (válaszként erre: 12000. - Amaunet)
ma 18:30

Lehet, nem fogod elhinni, de láttam. Sőt, érintettem is. Sőt...

:D

12015. Amaunet (válaszként erre: 12011. - EsztyMorgan)
ma 18:22

Nincs az a gyermek, akit pusztán szép szóval, vagy csak a fenyítés kilátásba helyezésével nevelni lehet. A felemelt hang kisgyermekkorban hatásos lehet, de tinikorban, mikor már felvilágosítják arról is hogy jogai vannak, hát akkor keményen a sarkára kell állni a szülőknek.

De ez így van rendjén. Az a gyermek, amelyik olyan nagyon szófogadó, hogy sosem kell fegyelmezni az sosem fogja megtalálni önmagát és mindig gyámolításra, vezetésre szorul majd.

12014. Emili85 (válaszként erre: 12011. - EsztyMorgan)
ma 18:18
Ugyan már! Aki ilyet ír annak csecsemője van. Még fogalma sincs mi vár rá!
12013. globus
ma 18:06

Örökké szomjas vagyok, igaz cukorbeteg vagyok, de télen is 2-3 liter a fejadagom, hát még most.

Én is cukorbeteg vagyok, de nem örökké szomjas. Valószínűleg nem jók az értékeid, a szervezet azért kíván több vizet magas cukorértéknél, mert szabadulni kíván a feleslegtől. Nézesd meg!

12012. Emili85
ma 17:53

Undorodom azoktól az emberektől, akik csak egyszer az életükben megütötték a gyereküket. Sose csinálnék ilyen szégyent az enyémnek. Biztos oka van, hogy odáig fajult a gyerek, hogy nem használ a szép szó. Nézzen magába a szülő.

Még hogy szülői szép szó...

Én se püfölöm, de bizony ha felemelem a hangom, még a szomszédban is csönd van!!

Üngyürü-büngyürüzve nem lehet gyereket nevelni!

ma 17:26
Amúgy akkor ezek szerint a minta szülőnek minta gyereke van(?) Mert az én gyerekeim szeretik feszegetni a határokat. "Ne ugrálj a medencében!" Hát dettó,h ugrál😃 viszont boltbsn nem csapja magát hasra egyik sem.
12010. EsztyMorgan (válaszként erre: 12004. - Amaunet)
ma 17:22
Én is kaptam nevelő célzatból taslit. Nem nagyot. Kicsit. Nem haltam bele. Sőt így utólag visszanézve még olcsón megúsztam. Azért a vallomás írója erősen egy kalap alá veszi a rendszeres verést és adott esetben egy kezespacsit. Nem egy a kettő.
12009. semleges (válaszként erre: 12008. - Amaunet)
ma 15:35
Hátja.
12008. Amaunet
ma 15:27

"Örökké szomjas vagyok, igaz cukorbeteg vagyok, de télen is 2-3 liter a fejadagom, hát még most... :("

IGYÁL!

ma 15:08

Van neked gyereked?

Ha igen, biztosan te vagy akkor a mintaszülők csúcsa! ;)

12006. lanaa777
ma 14:52

Akik rendszeresen verik a gyereket minden kis semmiségért, azoktól én is. Viszont 1-2 pofonba nem halt bele senki. Egy kezemen megbírom számolni( sőt egy egész kéz se kell), hogy hányszor kaptam, de kamaszkoromban én is kaptam és mégse lett belőlem lelkiszegény. Utólag nézve meg megérdemeltem, a szüleimnek volt igaza.

12005. nyugalom
ma 12:03

Még el se kezdődött a nyár, már utálom.

Utálhatod, de attól még nyár van. :)

12004. Amaunet
ma 11:37

"Undorodom azoktól az emberektől, akik csak egyszer az életükben megütötték a gyereküket. Sose csinálnék ilyen szégyent az enyémnek. Biztos oka van, hogy odáig fajult a gyerek, hogy nem használ a szép szó. Nézzen magába a szülő."

Tényleg? Van már gyermeked? Vagy gyermekkori trauma?

A gyermekek egy része bizony kénytelen elviselni egy jó időben kapott pofont tinikorában. És van az az eset, mikor más eszköze nincs már a szülőnek.

12003. tuskoledi
ma 05:46

"Nem lettem kitűnő év végén."

Nem baj. Én sem voltam soha az ( sőt, csak abból a 2 tantárgyból voltam 5-ös, ami kellett a felvételihez). A két fiam sem az soha, de próbálok embert nevelni belőlük. Boldog embert. Az sokkal lényegesebb.

- egy tanár -

12002. unom (válaszként erre: 11999. - Alessandro)
ma 04:12
Frázisok miatt nem fog változni a véleményem.
12001. Amaunet
ma 03:16

"Szégyen, de nem tudom hol laknak/húzódnak meg a denevérek napközben pl. egy városban. Most Google lesz a barátom, de mit kezdtem volna 20 évvel ezelőtt?! Ez nagyon ciki!"

Egyáltalán nem ciki. Az ember feje nem káptalan, hogy minden információt megjegyezzen. Szerencsére ezek az infók fellelhetőek. Ma már interneten, de korábban pl. lexikonokban.

12000. Amaunet (válaszként erre: 11990. - 80ASIQ)
tegnap 23:01
És nőt?
11999. Alessandro (válaszként erre: 11995. - Unom)
tegnap 22:50

Komolyan mondom, hogy ezek után már biztos te lehetsz a rosszindulatú, mert mindenki saját magából indul ki.

Attól, hogy te az vagy még ne tételezd fel másról is, hogy olyan, mint te.

Ajánlom a figyelmedbe az adatlapom mottóját:

"Sajnos nagyon sok ember buta és emiatt beképzelt, kapzsi, irigy és rosszindulatú is.

A többieket üdvözlöm! 😊"

11998. AppIe (válaszként erre: 11991. - 80ASIQ)
tegnap 21:54
Like-olta, nem? Mert ha van ki nem ejtett betu, amihez kiolvasas szerint nem toltalekolnank, akkor kell a kozojel.
11997. 80ASIQ (válaszként erre: 11985. - Alessandro)
tegnap 21:18

Lehet is meg nem is. Hallottam már olyat, hogy valaki 90 évesen is kitűnő egészségnek örvendett. Aztán persze neki is vége lesz, de én pölö aláírnám, ha ezt nekem garantálná a Mindenható.

(Hátha én nem is fogok meghalni. Minden szabály alól van kivétel.)

11996. 80ASIQ (válaszként erre: 11992. - Globus)
tegnap 21:14
Hogyér' adják?
11995. unom (válaszként erre: 11994. - Alessandro)
tegnap 20:56

Szerintem csak örül neki, hogy egészséges. Épp azért, mert tudja, lehetne másképp is.

A hozzászólásod pedig szerintem rosszindulatú volt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook