Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
39425. Auróra2010 (válaszként erre: 39421. - Ghost👻)
ma 19:06
Mint a Barátok köztben a szar. bocs :)
39424. timycat
ma 18:57

"Egzotikus országba vágyom menni nyaralni.."

Most?

39423. Amaunet
ma 16:46

"Az én szerelmem a világ légjobb csaja, isteni szép combjai vannak"

légjobb? guminő?

39422. michelle.r
ma 16:37

"Szeretek káromkodni. Muszáj bazdmegolnom, meg még csúnyábbakat is mondani. Olyankor lenyugszom."

Sose bízz abban, aki nem káromkodik. Tuti takargat valamit 🙃🙃🙃

39421. Ghost👻
ma 16:18

"Szeretek káromkodni. Muszáj bazdmegolnom, meg még csúnyábbakat is mondani. Olyankor lenyugszom."

Dettó!

Vannak napok mikor a bazdmeg szinte vessző a mondandómban..

ma 14:30

Szeretek káromkodni. Muszáj bazdmegolnom, meg még csúnyábbakat is mondani. Olyankor lenyugszom.

Jajj sajnos én is! Aztán visszaàllok normálisba. 😀

39419. michelle.r (válaszként erre: 39390. - Epresturmix)
ma 13:35
Ez tényleg frappáns. Én még nem találkoztam ilyennel.
39418. michelle.r (válaszként erre: 39389. - Channa*)
ma 13:34
A legtöbbször a párnak se. Csak trendi. Olvasták egy esküvő-magazinban, hogy mennyire cuki 😝
39417. michelle.r
ma 13:33

"Álmomban egy kastélyban voltam, megjelent az első szerelmem. Éjszaka odaráncigálta a fodrászom és sminkesem. Majd rám került valami kastélyos hosszú ruha. És rubint gyűrű. Mindenáron el akart venni. Végén jól kiszúrtam vele. Reggel jót röhögtem."

"Mindenáron el akart venni. Végén jól kiszúrtam vele."

Igent mondtál?

😝😝😝

ma 13:19

Szeretnék én is szabira menni. Vágyom a pihire. Az a baj egyedül az sem jó.

Sokkal jobb, mint egy állandóan dohogó pasival! Siessünk, ez nem jó, az nem jó, süt a nap, melege van....

a nyári leállásom felèt egymagam fogom eltölteni! Fenomenàlis lesz! Végre kiolvasom a könyvet amit még tél elején vettem, kedvemre színezhetek, fagyizhatok, vásárolhatok anélkül, hogy valaki sürget! Addigra már kocsim is lesz, szóval engem napokig nem lát! 🤪

39415. ildi992
ma 07:57

Bevallom, hogy nem jutott volna eszembe, ha nem mondják. Kínőt újszülött ruhákat adjuk oda a kórháznak.

Esti focimecsre meg Hajrá Magyarok!!!!!

39414. globus (válaszként erre: 39411. - Timycat)
ma 07:43

Én csak onnan tudom, hogy Origó kezdőlapján ez jön be a fejlécen :)

Háborítatlanul olvasok minden este, imádom.

tegnap 23:53

"Bevallom, én vagyok a legjobb."

Ez nagyon jó dolog, de miben vagy a legjobb? Ne titkold azt se.

39412. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 39411. - Timycat)
tegnap 23:22
Tegnap Southamptomban egy pub nem volt, ahol ne lett volna foci. Es arrol uvoltoztek. Ezzel nem szamoltunk, ne se foci fajongok, se angolok nem vagynuk.
39411. timycat
tegnap 21:58

"Utálom a focit és azt, amikor jönnek a nagy fociszezonok, és kb minden reklámból ömlik. Nincs bajom azzal, ha más szereti, de irritáló és idegesítő, aki mindenki arcába tolja..."

Ha rajtam múlna már rég felkopott volna az összes focista álla, és szerencsére - bár tartottam tőle - de férjemet most nem kapta el a fociláz, még a meccsre se akart menni, pedig lett volna jegyünk.

39410. timycat
tegnap 21:55

"Szeretem mikor szexi vagyok."

Ez ma egy ilyen nap 😉 én is pont ma este állapítottam meg magamról, hogy aztabüdösmindenit de gyönyörű vagyok

39409. timycat
tegnap 21:53

"Minden napom edzéssel és napozással, vásárlással telik, hogy az októberi szülinapomon feszesebb, barnább legyek új ruhatárral."

De jó neked 😊 Igaz a mindennapos vásárlás tök fárasztó, de azért ki lehet bírni 😉

39408. Channa* (válaszként erre: 39405. - Timycat)
tegnap 21:14

Én is a meghívót teszem el:D

A ballagásokról is.

Bár ennek sincs nagy értelme.

Majd a fiam kidobja, vagy ha lesz kandallóm, elégetem benne...

39407. Channa* (válaszként erre: 39404. - Zsifi1)
tegnap 21:13
Én múlt évben voltam egy esküvőn, de ott csak az örömszülők kaptam valami művirágszerű giccset...
39406. Amaunet
tegnap 21:11

"Galériában megint egy pucér cici. Gondolom, hogy nem a tetkó a lényeg. Már csak a bimbi hiányzik a képről."

Erre gondolsz?

[link]

Ha cicit akarsz keresni, látni akkor persze. De, úgy látom itt éppen a tetkó a lényeg.

39405. timycat (válaszként erre: 39399. - Channa*)
tegnap 21:07

Én a meghívót szoktam eltenni emlékbe (még az a meghívó is megvan ahol végül elmaradt a lagzi), az ilyen "kacatokat" kidobom, elhozom, de itthon kihajítom.

Eddig két csokrot sikerült "elkapnom" (igazából mindkétszer hozzámvágták), a csokrokat őrizgettem 1-2 évig, de aztán azok is a kukában végezték (ahogy egyébként mindkét házasság is azóta).

39404. Zsifi1 (válaszként erre: 39399. - Channa*)
tegnap 21:01
Én sem hallottam még erről, bár nem jellemző, hogy lagziba mennék, de egyébként sem. Én még ott vagyok leragadva, hogy az örömszülők kapnak valami virágot, italt. Haha lehet házasodnom kellene? 😀
tegnap 20:59

"Utálom a focit és azt, amikor jönnek a nagy fociszezonok, és kb minden reklámból ömlik. Nincs bajom azzal, ha más szereti, de irritáló és idegesítő, aki mindenki arcába tolja..."

Nem tudom melyik telefonszolgàltatónál vagy, de mi a Telenornál és napok óta kiírja a telefonom, hogy: TelenoRiaRia

Köszönjük Lölő!

39402. sablonos
tegnap 20:56

Nem tudom, jól értelmezem-e, a mondandódat. Minden reklámot az arcodba tolnak. Nem?

Számomra is van rengeteg idegesítő reklám, akarom, vagy sem, látom. Vagyis inkább hallom, mert olyankor kimegyek a szobából, amikor reklám van.

Ja, és egyáltalán nem utálom a focit. :)

tegnap 20:52

Sajnálom, hogy van itt egy-két rosszindulatú ember!

Hol nincs?

39400. Enissa (válaszként erre: 39387. - Michelle.r)
tegnap 20:51

Nem biztos, hogy ua. kapják. Én olyanon voltam ahol a szülők és a nagyszülők egyedit kaptak.

Elfogadom a véleményed,de az tuti ha élek majd az unokám esküvője napján és lesz ilyen ajándék, legyen az bármi elteszem, mert az ő boldogságának a napjára fog emlékeztetni.

Furcsa tapintatlan család lehet az ilyen, de lehet csak segrészegek voltak és elhagyták.

39399. Channa* (válaszként erre: 39397. - VendrinerPiroska)
tegnap 20:50

Azt hiszem már valahol tudtam erről, csak nem tudatosult bennem.

A fiam mesélt már ezekről az ajándékokról, csak annyira furának tartom, hogy nem foglalkoztam vele.

De most megkérdeztem és mondta, hogy mostanság ez nagy divat lett. Vannak jópofa ajándékok is, de vannak gagyik is.

szoktek lenni kicsi tartós sütik, szépen csomagolva, pálinka különleges üvegben, virág úgy csomagolva, mint az orchideát szokták, stb....

39398. Enissa
tegnap 20:44

Sajnálom, hogy van itt egy-két rosszindulatú ember!

Miért pont itt ne lenne?

39397. VendrinerPiroska (válaszként erre: 39389. - Channa*)
tegnap 20:07
Külföldön szoktak ilyet adni szülinap, esküvő után, de én sem hallottam, hogy itt is divatban lenne már. Nyilván tévedtem.
39396. Channa*
tegnap 20:04

"Furcsának tűnhet, de engem a nagyon vidám, magabiztos,folyton nyüzsgő harsány emberek húznak le."

A harsányak talán egy kicsit zavaróak, de a pörgős, vidám emberek szórakoztatnak. Inkább ilyen, mint egy búvalbélelt, savanyúképű valaki;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook