Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1218. Lia14
ma 11:36

"Facebookon írtam egy levelet Náray Tamásnak, arról, hogy milyen ruhákat szeretnék ... " blablabla stb.

Ha már a Náray is rosszul van tőled, akkor az csak jelent valamit.

Egyébként ez megint egy kitaláció szerintem, szóval ne járass le mást magadon kívül.

Kitalálhatnál már valami új témát is, mert ezt már mindenki kívülről tudja.

Légy kreatív! :)

1217. cicaaa65 (válaszként erre: 1211. - Martini64)
ma 06:11
:DD
1216. Érdekes73 (válaszként erre: 1210. - Gyöngy:))
tegnap 22:04
Már várja mikulást :)
1215. Nicelady
tegnap 11:19
Az élet akkor teljes ha teljes szivvel szeretünk valakit
1214. syria (válaszként erre: 1208. - Bozsu55)
tegnap 11:15
Rajtam hidegben se, ha nem muszáj. :D
1213. secret8
tegnap 01:42

Imádom a szerelmem!!!

Hát még szép! :)

Nem igazán értem a kukoricás válaszokat erre, semmi kivetnivalót nem találok abban, ha valaki imádja a szerelmét. Viszont a "nem baj" se nagyon passzol..

1212. loch ness
tegnapelőtt 23:42

"Állandóan mosolygok mindenkire, kedves vagyok az emberekkel pedig a pokolba kívánom az összes embert a világon. Ha hozzám szólnak, illedelmesen válaszolok, de közben kitekerem gondolatban az illető nyakát akit valójában nem is ismerek."

Nekem akkor szokott ilyen érzésem lenni, amikor magammal nem vagyok rendben, vagy amikor valami nagy feszültség, tehetetlenség van rajtam. Azzal a különbséggel, hogy én ilyenkor nem nagyon titkolom, hogy legszívesebben kitekerném a nyakát az egész emberiségnek :) Szerintem nem kell elásnod magad, de jó lenne, ha megoldanád magadban azt, ami ennyire nyomaszt, elsősorban a saját érdekedben. Mert ennek előbb-utóbb rossz vége lesz, pláne, hogy még a látszatra kedves viselkedéseddel is plusz feszültséget okozol magadnak.

1211. martini64
tegnapelőtt 20:36

Női bugyi van rajtam. ( egy fekete csipkés tangabugyi )

Nincs ezzel semmi gond. Tökeid már úgysincsenek.

1210. gyöngy:)
tegnapelőtt 19:57

"Női bugyi van rajtam. ( egy fekete csipkés tangabugyi )"

Na, most már tudjuk, hogy van csipkés tangabugyid, tűsarkúd, blézered meg csini női ruháid.

A menstruációd megjött már?

1209. EsztyMorgan (válaszként erre: 1208. - Bozsu55)
tegnapelőtt 19:56
Ha pasi írta, duplán jár a kukorica😃😃
1208. bozsu55
tegnapelőtt 19:28

Női bugyi van rajtam"

Ebbe a melegben,rajtam semmilyen!

1207. Ms.Ani
tegnapelőtt 18:58

Rajtam is. És? :D

1206. Amaunet
tegnapelőtt 18:47

Majd leszoksz róla, ha már mint lesz az aranyered.:D

1205. Érdekes73 (válaszként erre: 1195. - Frittata)
tegnapelőtt 14:59
Lehet hogy hercegnőnek hívja majd ( egy kis ideig )de itt is ki is merült a hercegesdi :)
1204. Amaunet
tegnapelőtt 13:41

"Szerelmes vagyok egy sztárba. Jobb róla álmodozni, mint hús-vér, szívtörő pasikkal együtt lenni. :)"

Tinikoromban több sztárba is szerelmes voltam.

Gondolom, a döntést kiíró elmúlt már 14 éves - fel kéne nőnie, feldolgozni a csalódásait.

1203. syria (válaszként erre: 1180. - Globus)
tegnapelőtt 13:30

Ne is mondd! A legrosszabb a helyzet a L..l-ben; talán sehol nem spórolnak a munkaerővel annyira, mint ott.

Műszaki áruházban vettem LED-es TV-t. A legvadabb képzelőerőmet elővéve sem mertem feltételezni, hogy nincs rajta fülhallgató csatlakoztatási lehetőség. Visszavittem, s kértem adjanak olyat, amin van. Két eladó is győzködött, hogy ilyet ne keressek, mert már csak nélküle gyártják. Kiakadtam, mert utána nézés nélkül is biztos voltam, hogy marhaságot beszélnek. Addig replikáztam, amíg odajött egy harmadik eladó, s a kiállított TV-k közül rábökött egyre, mondván, az kell nekem. Boldogan hazavittem. Így nem zavarom a fiamat, amikor az enyém melletti szobában már alszik, én meg tévézek. :)

1202. michelle.r (válaszként erre: 1199. - Globus)
tegnapelőtt 10:12
Oh, köszi! Igen, valószínűleg ez a magyarázat.
tegnapelőtt 10:12

"Egyetlen pasi ismerősöm sem ír rám Facebookon. Pedig sok tetszik közölük. Ettől az önbizalmam lecsökken, mert ebben mérem kinek mennyire vagyok fontos és szép." Teljesen átmentünk debilbe."

A fórum helyett véletlenül vallomásként írtam ki, ne szavazzatok, kértem a radírpókot, hogy törölje! ;)

tegnapelőtt 09:41

"Imádom a francia pasikat! Fantasztikusan izgatóak, dögösek, és tudják mitől döglik a légy!"

Ez történetesen ígaz, de nehogy azt hidd, hogy a mérleg másik serpenyője üres ;)

1199. globus (válaszként erre: 1196. - Michelle.r)
tegnapelőtt 09:38

Sajnos, nem találtam a modern sütőkről ilyen képet, csak öreg teatűzhelyről.

[link]

De nagyjából ez a lényeg, ami maga a sütőtér: cső alakú :)

1198. michelle.r (válaszként erre: 1176. - Syria)
tegnapelőtt 09:32
Mit kell ezen utálni? Elég azt mondani: legyen kedves segíteni ;)
1197. michelle.r (válaszként erre: 1175. - Érdekes73)
tegnapelőtt 09:31
:o))))
1196. michelle.r (válaszként erre: 1174. - Filcike)
tegnapelőtt 09:31
Ezzel csak jobban összezavartál ;) A cső egy sütő??? Gondolom, valami lingvisztikai eredete lehet, minden esetre köszönöm ;)
1195. Frittata (válaszként erre: 1194. - Globus)
tegnapelőtt 09:12
Ezek az egyszeri nők valamilyen homályos oknál fogva azt képzelik, hogy az efféle kanok a mindenki mással szemben tanúsított tesztoszterontól fűtött tahó viselkedésüket majd rajtuk nem alkalmazzák, és hercegnőkent bánnak velük. A rosszfiú az mindenhol rosszfiú, ezt kéne már tudomásul venni. Aztán meg rínak, mint Bundás, hogy carul bánnak velük, dehat szeretem!!
1194. globus
tegnapelőtt 09:02

"....Kinézetre igazi rosszfiu, nem is kezdenék vele sosem. Mégis vonzónak,nagyon férfiasnak és szexinek tartom...."

Kell a jó? Nem!

Kell a rossz? Kell, kell!

1193. Lia14
aug. 11. 21:07

"Engem soha nem szeretet a párom családja és soha nem is fog. Akármit csinálok vagy mondok, soha nem leszek elég jó nekik. Én már csak érzelmileg ki vagyok használva és meg vagyok alázva minden nap."

Miért nem teszel ellene? Miért tűröd?

Az a baj, hogy ha ez nem oldódik meg, akkor a kapcsolatotokat is megmérgezheti. Ha belemegyünk egy kapcsolatba, netán házasságba, akkor a párunk családja is része az életünknek, akár tetszik, akár nem... ezt nem lehet különválasztani.

Meg kell oldani a helyzetet mindenképp. Próbáld meg!

1192. globus (válaszként erre: 1191. - Filcike)
aug. 11. 20:23
Puszi :)
1191. filcike (válaszként erre: 1190. - Globus)
aug. 11. 20:07

Olyaz találtam hogy roth német eredetű szó tükörfordítása,és sütő😉

Furfangos dolgok vannak itt :)

Nincs harag😊

1190. globus (válaszként erre: 1185. - Filcike)
aug. 11. 19:36
Pillanatig sem rád gondoltam, hanem arra, aki e kifejezést kitalálta. Nem tudom miért, intuícióból francia eredetre gondolok. Remélem, nincs harag, nem akartalak megbántani.
1189. Amaunet (válaszként erre: 1188. - Érdekes73)
aug. 11. 18:33
nem, de 23 éves:D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook