Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2889. Amaunet (válaszként erre: 2888. - Érdekes73)
tegnap 22:16
Eljátssza a nagyjelenetet az ágyban vagy teherbe esik.
tegnap 21:43

"5 hónapja vagyok együtt a jelenlegi párommal. Részemről minden okés, de az ő elmondásai alapján minden rendben van csak hiányzik belőle az a nagy mindent elsöprő szerelem és most ezért azon filózik h szakítson-e vagy sem. Harcoljak még érte vagy se?"

----------

Na és hogyan harcolnál karddal vagy pisztollyal ?

2887. Nyamitörp (válaszként erre: 2879. - Secret8)
tegnap 21:27
Sokan vannak úgy, hogy fiút/lányt szeretnének, de hogy rettegjen tőle valaki? Azért ez már erős túlzás. Remélem, ha mégis lánya születik, akkor nem fogja ezt éreztetni a gyerekkel.
2886. Frittata (válaszként erre: 2884. - Enissa)
tegnap 21:08
Jézus :(
2885. Amaunet
tegnap 20:20

"Mi olyan rossz abban, hogy valaki változtatni akar az életén? Egy életünk van! Abban boldognak kell lenni! És ha nem megy valakivel váltani kell!"

Persze, mindezt anélkül, hogy mások életét semmibe vennéd!

Ha nem megy valami akkor a megoldáson kell gondolkodni és nem otthagyni, mint eb a Szaharát és a megoldáson kell változtatni.

2884. Enissa (válaszként erre: 2883. - Frittata)
tegnap 20:19
Isten tudja mi az oka, amikor szültem be sem jött az egyik nő férje, hogy másodszor is kislányuk lett. Egyetemet végzett pasi. Persze mondhatja az ember, hogy jobb, ha le is lép az ilyen. De akkor is nehéz, hiszen valamiért csak megpróbált egy másodikat is szülni egy ilyen idiótától.
2883. Frittata (válaszként erre: 2882. - Enissa)
tegnap 20:11
Az nem baj ha más neműt akar, de ha retteg hogy nem fiú lesz, az szerintem nagyon gáz.
2882. Enissa (válaszként erre: 2880. - Frittata)
tegnap 20:10

Miért olyan nagy baj, ha valaki más neműt szeretne, mint az első?

Amikor a kezében tartja majd, nem fogja érdekelni fiú, vagy kislány, legalábbis a legtöbb nő így "működik."

2881. Amaunet
tegnap 17:36

"Sokat fogytam,nem szép. Rövid a hajam,hosszúra vágyom! Úgy érzem magam mintha fiú lennék!:( Szeretnék műszempillát is,olyan jól mutat,de nem akarok mű lenni viszont így most nem érzem jól magam..baj,ha póthajat és műszempillát rakatok?"

Nem lehet, hogy valóban fiú vagy?

2880. Frittata
tegnap 17:15

"Van 1 kislányom. Most vagyok a kistesóval 5 hetes. Rettegek, hogy ő is kislány lesz. Nagyon szeretnék 1 fiút."

Kár hogy az első után nem hagytál föl a szaporodással. A gyerek érdekében remélem hogy fiù lesz, vagy hogy megjön az eszed. Remélem kifelé azért játszod a (h)ősanyát.

2879. secret8
tegnap 16:57

"Van 1 kislányom. Most vagyok a kistesóval 5 hetes. Rettegek, hogy ő is kislány lesz. Nagyon szeretnék 1 fiút."

"Rettegsz", hogy kislány lesz? Inkább örülj! Újra babát vársz! Tudod hányan tennének meg mindent ezért? Tudod hányan adnának hálat ezért?

Általában attól szoktak rettegni, hogy valamilyen baja lehet a babának, sérülten születik, vagy idő előtt. De attól, hogy valakinek esetleg újra kislánya lesz...?

Hidd el, teljesen mindegy. A fontos, hogy egészseges legyen. Ennyi, és nem több.

2878. Frittata (válaszként erre: 2877. - Amaunet)
tegnap 10:03

Eddig a genetikára fogták, most a lelki traumákra.

Azonban - ha nincs betegség a háttérben - még mindig igaz a matek, ha több az input mint amit felhasználunk, alakul a bojler test.

2877. Amaunet
tegnap 08:26

"A napokban azon gondolkodom, hogy honnan ered az elhízásom. Lelki ez biztos, vélhetően gyerekkori trauma, sokat láttam a szüleimet veszekedni."

Alapvetően onnan, hogy sokat eszel.

tegnap 08:16
Kellemes nyavalygást a mai napra is!
2875. Amaunet
tegnap 08:13

"Mit meg nem adnék, ha olyan alakom lehetne, mint a Liptai Claudiának!"

Fura vágyad van. Ilyen alaktól általában szabadulni szeretnének a nők.

[link]

2874. syria (válaszként erre: 2872. - Plútó15)
tegnap 07:40
Nem szívesen vagyok tagja negatív klubnak, de azért kösz. :)
2873. Érdekes73 (válaszként erre: 2838. - Andi6020)
tegnapelőtt 21:27
:D én kiszálltam mióta nem jár érte pont
2872. Plútó15 (válaszként erre: 2871. - Syria)
tegnapelőtt 14:04
Üdv a klubban!
2871. syria
tegnapelőtt 13:52

"Ha kell segítség valakinek, én mindig ott vagyok. Ha én bajban vagyok, egyedül érzem magam, sehol senki!"

Eddig csak sejtettem, hogy ezzel nem csupán én vagyok így, most már tudom is.

tegnapelőtt 12:53

6 éve a lelkem/univerzum megsúgta, hogy létezik a nagy Ő, a neve Chris. Azóta minden udvarlót elutasítok, mert nem az a nevük. Apácaként élek és 40 évesen még hiszek a tündérmesékben. :)

Elég baj az. Chris attól még lehet infantilis, csak mert Chris.

2869. Candytuft (válaszként erre: 2868. - Lapbarna)
tegnapelőtt 11:05

Ilyen is volt,erről én is lemaradtam. :O

bár már megfogadtam,hogy nem olvasok vallomásokat.

2868. lapbarna (válaszként erre: 2854. - Zsuzsanka43)
tegnapelőtt 10:59

Erről lemaradtam. Szerencsére.

Az ilyen idióta kiírások helyett csinálhatna valami értelmeset is. Takarítson ki, vagy kössön egy sálat télre.

2867. Candytuft (válaszként erre: 2862. - Bless the child)
tegnapelőtt 10:58
Egyetértek! :(
2866. Candytuft (válaszként erre: 2865. - Nyamitörp)
tegnapelőtt 10:57
Imádom,de gyerek nélkül is szeretném. :)
2865. Nyamitörp (válaszként erre: 2859. - Candytuft)
tegnapelőtt 10:32
Nem írok ki külön vallomást, de itt bevallom, hogy a Ben és Holly-t én is szeretem, pedig nekem még gyerekem sincs, akire ráfoghatnám. :-)
2864. Kis Nóra (válaszként erre: 2861. - Nyamitörp)
tegnapelőtt 10:30

Persze, hogy tetszhetnek. De ha ő nem érzi jól magát a bőrében ducin, akkor szemlesütve jár és észre sem veszi, hogy tetszik. Akkor kell fogyni picit.

Ja, ez jó! :)

2863. Zsuzsanka43 (válaszként erre: 2860. - Gyöngy:))
tegnapelőtt 10:29

Nemcsak a forma változott, hanem a tartalom is.

Régen azt sem lehetett, hogy egy ember 3-4 néven is itt legyen.

2862. Bless the child (válaszként erre: 2859. - Candytuft)
tegnapelőtt 10:27

Én is írtam ki még az elején. Fogorvosos, péklapátos, kukoricára térdeplős, hippi korszakos. Te is örülhetsz:)

Az utóbbi időben viszont a legtöbb vallomás egy része csak provokálás, a másik része meg hányingerkeltő

2861. Nyamitörp (válaszként erre: 2853. - Kis Nóra)
tegnapelőtt 10:19

A duci nők is tetszhetnek a férfiaknak.

Régen Anyukám második férje mondta, hogy egy nőt vagy azért néznek meg a férfiak mert szép vagy azért mert ronda.

Ha az egyik verzió nem jön be, akkor lehet gyúrni a másikra. :-)

2860. gyöngy:) (válaszként erre: 2854. - Zsuzsanka43)
tegnapelőtt 09:43

Nemcsak a vallomást töröltem volna, hanem elhallgattatnám pár hétre a kiírót is.

Lassan külön moderátort kell már alkalmazni a vallomásokhoz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook