Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
9350. simple (válaszként erre: 9346. - Lanaa777)
tegnap 22:18
Én is, és kegyetlenül fáj. Alig bírtam lezuhizni, a meleg víz nagyon bántotta. Nagyon erős már a nap.
9349. akivagyok (válaszként erre: 9332. - Michelle.r)
tegnap 21:58
Nem lehet hogy a teló elírta? Nekem is rengetegszer van az hogy a telóm mást ír és én nem nézem át mielőtt elküldöm az üzenetet.
9348. Anee39
tegnap 21:11

Húsvét alkalmából ....

Remélem hogy nem valami plüss cuccba,hanem szexibe.

😁🐰

9347. elbb
tegnap 21:05

Tegnap este direkt kikapcsoltam a telómat pár órára. Azt hazudtam, hogy lemerültem. Azt akartam, hogy aggódjon értem és kattogjon merre lehetek, hiányozzak neki. Bejött a tervem.😈 De többet nem teszek ilyet.

nem bírom az ilyen manipulatív embereket....nem is értem, mi az értelme...

9346. lanaa777 (válaszként erre: 9343. - Simple)
tegnap 20:20

Nagyon durva, pedig még csak április van.

Nekemis az egész karom is, hátam teteje is, mert pántosban voltam. Úgy nézek ki mint egy rák.

9345. Bodri Gyuri (válaszként erre: 9344. - Ildi992)
tegnap 19:47
Nem is szoktam húsvéti kalácsot enni.. meg halászlevet sem. :D
9344. ildi992
tegnap 19:42

"Nem megy ez nekem, pedig kipróbáltam. Képtelen vagyok együtt, egyszerre enni a sonkát és az édeskés húsvéti kalácsot"....

Karácsonykor se esszük együtt a szaloncukrot, a halászlével.

9343. simple (válaszként erre: 9333. - Lanaa777)
tegnap 19:36
Csatlakoznék, csak nekem még a karom is végig, még a kézfejem is.
tegnap 19:27

"A fiam hazajött a hosszú hétvégére , de nagyon szemét módon viselkedett..."

Te nagyon elrontottál valamit:(

tegnap 18:44

"A húsvéti kalácsom nem fonott, egy normál rúd. Nem mertem megpróbálni a fonást. Ízre, állagra nagyon eltaláltam, csak a külseje nem flancos."

NEM MERTED megpróbálni?

Nagy merészség kell hozzá...

9340. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 9337. - Panna.33)
tegnap 18:36
Hátha az idén megússzuk egy szóbeli figyelmeztetéssel. Jövőre időben szólok, eskü. 🤞☺
9339. michelle.r (válaszként erre: 9337. - Panna.33)
tegnap 18:30
Ó bakker, ma háromszor mostam, porszívóztam is :S Na jó, hozok kártyát, meg néhány üveg aperolt, pezsgőt, popcornt, nemsoká talizunk ;)
tegnap 18:28

Bevallom nagyon nagyon hianyzol💕♈💞♉💝 nem tudok már nélkuled élni...

Remélem bevallottad neki is... :)

9337. Panna.33 (válaszként erre: 9297. - Pengő Gyöngyi)
tegnap 18:14

Most szólsz?!

Asszem minden bajom forrása az, hogy a tiltott napokon mostam és takarítottam egész életemben. Biztos a pokolban külön bugyort kapok ezért.

9336. Régivágású úriember (válaszként erre: 9332. - Michelle.r)
tegnap 17:47
Ezeknek a nevüket sem érdemes megjegyezni..)
tegnap 17:43

"Bevallom én még mindig szeretem és nem bírom elengedni, az idő múlásával csak rosszabb és rosszabb."

Azt mondják, hogy az idő minden sebet begyógyít..

tegnap 17:42

"30 évesen nem tudom milyen érzés csókolózni,sem boldognak lenni."

Ismerős érzés. Sajnálom. Kívánom a legjobbakat!

9333. lanaa777
tegnap 17:13

Kirándulás során, az arcom, és a nyakam nagyon leéget! Fáj.

Az enyém is ma...pedig még reggel voltam kint.

tegnap 17:07

"Rákattantam az ezoterikus dolgokra, és sokat hallgatok motivációs trénereket (Szabó Péter, Brayen Travi). Segítenek túlélni a mindennapokat. 17 éves kapcsolatomnak lett vége 7 hónappal ezelőtt. Nehéz egyedül"

Állati sokat hallgathatod, ha még a nevét sem tudod leírni ;o))))

tegnap 17:07

"Rákattantam az ezoterikus dolgokra, és sokat hallgatok motivációs trénereket (Szabó Péter, Brayen Travi)."

Ezek közönséges szélhámosok..

9330. Roxána
tegnap 16:32
Az idő múltával kitisztulnak a világról és az emberekről alkotott véleményünk.Rájövünk dolgokra,félreismertünk valakit és valakiket.Jobban értékeljük azokat akik közelállnak hozzánk.Jobban lemerjük írni a véleményünket ,örülünk fűnek ,fának, virágnak,sokkal jobban ,mint azelőtt.Irták energiavámpiros.Baromság.Mindig is mosolygós tipus voltam és vagyok.Ha fáj valakinek valami meghallgatom,sohasem tolakszom,együttérzek vele,ha boldog vele örülök.Ha a gondjaim kiülnek az arcomra ,rákérdeznek ,csak nincs valami baj,nincsenek hozzászokva,hiányzik a mosoly...igen,ha valakit elveszitettünk aki a legtöbbet jelentette nekünk,nem könnyű feldolgozni,de tudjuk ki volt az aki örökké hiányozni fog.Vannak céljaim és nem megvalósithatatlanok.Igen,valóban,van amikor a baj nem áll meg háromig.De van aki örökké velem marad,itt a szivemben.Áldás volt ,hogy megismerhettem a Kedvesemet,szerethettem és ő is szeretett engem,igazán.Mennyi dolgom van még itt az életben...
9329. sorceress
tegnap 16:14

„Húsvét alkalmából nyuszijelmezbe öltözök az esti hancúrhoz a pasimmal.”

:D:D

9328. syria (válaszként erre: 9322. - Andi6020)
tegnap 14:02
Nagypénteken írta. Ha katolikus, akkor nem elég itt bevallani, meg is kell gyónni.
9327. andita1
tegnap 13:50

"A fiam hazajött a hosszú hétvégére , de nagyon szemét módon viselkedett..."

Soha nem mondanám a gyerekemre hogy szemét! Akárhogy megbántana akkor sem! Inkább elgondolkodnék hogy mit baxtam el!

De egy olyan anya aki képes a fiára ilyet mondani, annak milyen lehet a gyereke!?

9326. Roxána
tegnap 12:39
" Soha ne félj elvesziteni valakit azért, mert őszinte vagy.Az a kapcsolat amit csak,a hazugság tud csak fenntartani jobb ,ha fenn sem marad." igaz!
tegnap 11:11

"Bevallom még mindig szerelmes vagyok belé és ez nem múlik."

én is szeretlek. 😂😂😋😎😙😍😘😘😏❤💕

tegnap 11:08

"Bevallom őszintén! Rajtad kívül sosem kéne más."

Tudom. 😊😂😋😎😚😚❤💕😍😘

9323. Lávli (válaszként erre: 9322. - Andi6020)
tegnap 11:03
Nagypénteken ez lehet vallomás.
9322. andi6020
tegnap 10:14

"Sonkát és tojást vacsoráztam"

Régebben az ilyen "vallomások" törölve lettek.

9321. Érdekes73 (válaszként erre: 9316. - Gyöngy:))
tegnapelőtt 21:42
á dehogy :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook