Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
14595. Zsuzsanka43 (válaszként erre: 14577. - Filcike)
tegnap 18:42

Tökéletesen igazad van! :)

Lehetett beszélgetni és nem kételkedtünk abban amit olvastunk.

Aki ma X volt, az holnapra is az maradt.

14594. bellabi (válaszként erre: 14592. - Bellabi)
tegnap 18:20
Azt viszont biztos nem tettem volna meg, hogy semmit ne dolgozzak. Betegség, ilyenek persze kivétel.
tegnap 18:18

Én nem adom fel.3600 km van köztünk.Az elmúlt napokban keveset beszéltünk.Ilyenkor pánikolok hogy nem akar engem.De mindig mondja szeret,együtt leszünk

Találkoztatok már legalább, vagy csak írtok?

14592. bellabi
tegnap 18:15

Házasság, anyagiak...

Alapból az a jó, ha kb egyformán keresnek a felek. De az élet nem mindig ideális. Egyszer szerelmes voltam egy nálam gazdagabb pasiba. Elgondolkoztam, mi lenne ha... El bírnám viselni, hogy kvázi eltart, mert az én jó kis átlagos, vagy annál csak kicsit magasabb fizum neki a zsebpénz kategória? Nem tudom. Szerintem érte elviseltem volna, de egy kicsit biztos zavart volna... Amúgy nem jött össze, nem emiatt...

14591. Alessandro
tegnap 18:12

"Én nem adom fel. 3600 km van köztünk. Az elmúlt napokban keveset beszéltünk.Ilyenkor pánikolok hogy nem akar engem.De mindig mondja szeret, együtt leszünk"

Ne is add fel! Mi az a 3600 km? Hétvégente leugrasz "Arabba", hisz futja majd a CSOK-ból. Remélem nekem is hiszel, mert én csak legfeljebb pár száz kilométerről mondom neked látatlanul, hogy NAGYON SZERETLEK! 💗

14590. Ghost👻 (válaszként erre: 14588. - Tumbo)
tegnap 18:08

Pontosan!

Senki pénztárcájában nem kutakodunk, főleg nem a drága mamáéban nem.

14589. nyugalom (válaszként erre: 14583. - Amaunet)
tegnap 18:04
De gonosz. :DDD
14588. tumbo (válaszként erre: 14587. - Ghost👻)
tegnap 18:03
ha neki a cigi esik jól.más megeszi,elissza,elöltözködi,a saját dolga.
14587. Ghost👻
tegnap 17:40

"Anyósom nyugdíjas, folyton panaszkodik, hogy kevés a nyugdíj és alig tud venni valamit az unokáinak. Úgy megmondanám neki, hogy napi 2 csomag cigi nem kellene, akkor elég lenne a nyugdíja. De meghúzom magam, úgysem látná be, sajnos."

Ne haragudj, de baromira semmi közöd ahhoz, hogy mire költi azt a pénzt amit egy életen át tartó munkának köszönhet. Nem köteles az unokákra költeni. Panaszkodni pedig minden nyugdíjas panaszkodik.

14586. michelle.r (válaszként erre: 14584. - Epresturmix)
tegnap 17:00
tegnap 16:55

A párom sokat beszél az esküvő és baba témáról. Van egy olyan fura női megérzésem, hogy hamarosan el fog jegyezni.🤔❤️ Ma titokban megnéztem NET-en milyen menyasszonyi ruhát választanék

Ma már hánytam. Nem akarok megint. Bocsi. :)

14584. Epresturmix (válaszként erre: 14582. - Michelle.r)
tegnap 16:54

Tudom, ismerlek egy ideje. Olvaslak. :)

Melyik ez a szavazás? Szerintem akkor voltam hoxamentes.

14583. Amaunet
tegnap 16:49

"A párom sokat beszél az esküvő és baba témáról. Van egy olyan fura női megérzésem, hogy hamarosan el fog jegyezni.🤔❤️ Ma titokban megnéztem NET-en milyen menyasszonyi ruhát választanék😊"

Biztos vagy benne, hogy téged akar megkérni?:)

14582. michelle.r (válaszként erre: 14578. - Epresturmix)
tegnap 16:47

Nem rejtegetésről beszélek ;) Becsődölhet a bank, zárolhatják a számlát - akár tévedésből is. Ha nincs másik az szívás.

Persze, minden megoldható. Én pl. amióta létezik fém kétszázas, sose költöm el, bedobálom egy nagy befőttes üvegbe. Vittem el az uraságot Rómába szülinapozni csak ebből a pénzből.

Voltam én már szavazás témája is egy kedves fórumtárs jóvoltából :D, de a vesszőparipám a tudatos pénzkezelés, a kölykeimnek évek óta saját számlájuk van, ami persze nem jelent szabad garázdálkodást.

14581. Amaunet
tegnap 16:47

"Annyira idegesítően röhög a kollégám a szomszéd irodában, hogy mindig, amikor felnevet, csak annyit mondok magamban, hogy fulladj már meg végre! :("

Meg tudlak érteni. Nekem egy nagy, debella, tirpák kolléganőm van, aki nagy hangon hirdeti és megbeszéli mindenkivel amit éppen dolgozik.

Van kolléga, aki ki tudja zárni ezt az ordítást, mint környezeti zajt, de többen fülhallgatóval dolgozunk.

14580. filcike (válaszként erre: 14579. - Amaunet)
tegnap 16:45

Nyilván nem az volt cél.

Bár nem is az 5 évesek trollkodnak itt🤔😏

14579. Amaunet (válaszként erre: 14577. - Filcike)
tegnap 16:43

Betört az internet az országba és ma már egy 5 éves okos telefonján is elérhető a hoxa.

Ha ezt meg akarták volna akadályozni, akkor személyi igazolvánnyal lehetne csak regisztrálni és maradt volna az az 50-100 fős kis kezdő csapatotok.

Gondolom nem az volt a cél, hogy egy zárt oldal legyen.

14578. Epresturmix (válaszként erre: 14576. - Michelle.r)
tegnap 16:37
Nektek sok van. Ahol kevés van/kevesebb van, ott nincs mit rejtegetni. Ha én kiveszek a borítékból, nem számolgatja naponta át, szóval simán tudok titokban vásárolni neki ajándékot is. Máshogy működnek a dolgok ott, ahol minden fillérnek megvan a helye. De mindent meg lehet oldani. :)
14577. filcike (válaszként erre: 14569. - Amaunet)
tegnap 16:35

Láttam ezt a vallomást.

Szerintem az is benne lehet a dologban,hogy aki itt van 5-10-14 éve,azok korrektek,mégha parasztok is,de vállalják 1 regisztrációval,bár senki nem dicsekvésként írja mióta tag.

Míg a másik oldal ugye,a hetenkénti újra regisztrálók,akik mindegy hányszor jönnek vissza,ugyanolyan parasztok,ugyanazt teszik minden egyes név alatt...és most itt nem szeretnék neveket sorolni,de az ilyen emberek miatt,az oldal színvonala erősen lecsúszott.

Régen jó kis csapat volt,tudtuk ki kicsoda,nem volt ennyi h...e fórum,pláne hogy a google okosabb több esetben..

Nem volt ennyi feltünési viszketegségben szenvedő tag..

Nem volt átverés...őszintébb,igazabb volt az oldal 11 évvel ezelött,mint most...

És nem írok többet,mert még szeretnék itt lenni.

14576. michelle.r (válaszként erre: 14564. - Globus)
tegnap 16:34

Ezer praktikus oka van annak, hogy miért jó a külön számla. Csak egy a sok közül, hogy utálnám, ha nem tudnám egy ajándékkal úgy meglepni, hogy ne látná nyomát.

Arról nem beszélve, hogy nem is túl bölcs dolog az összes pénzt egy helyen tartani.

14574. Bless the child (válaszként erre: 14572. - Amaunet)
tegnap 16:31
Lehet, hogy már más a trendi, mint a mi időnkben😂😂
14574. Amaunet (válaszként erre: 14571. - Globus)
tegnap 16:31

Ha a gyermeked egy nálánál sokkal rosszabb anyagiakkal rendelkező párt választana mit tanácsolnál neki?

Mai világban nem születnek (csak ritkán) sírig tartó szerelmek és házasságok - ezeknek sem látjuk már meg a végét.

Jobb az óvatosság és az anyagiakat nem összekeverni az érzelmekkel - szerintem.

14573. michelle.r (válaszként erre: 14551. - 80ASIQ)
tegnap 16:27
Valószínűleg szakmai ártalom is, de nem tudom másképpen értelmezni: amíg kapom a megszokott apanázst, van szex. De ha kevesebb a pénz, kevesebb a szex. Avagy sok pénzért sokat szexelek, kevés pénzért keveset.
14572. Amaunet (válaszként erre: 14570. - Bless the child)
tegnap 16:26
Nem értem. Bemagyarázta a csajnak, hogy érte nyúl magához? Mekkora mártír!:D A csaj meg mekkora balek!
14571. globus (válaszként erre: 14567. - Zsuzsanka43)
tegnap 16:18
Sújtson megvetés, de ha cipőt szeretnék venni, átmegyek ide a cipőboltba és megveszem. Ruhát is, kérdezés nélkül, még soha nem kaptam ki miatta. Igaz, nincs 20 pár cipőm, több zsáknyi ruhám :)
tegnap 16:11

Nem tudom elviselni, ha a párom saját magának okoz örömöt. Még akkor sem, amikor tudom, hogy értem teszi. Ezt a frusztrációt az előző kapcsolatom okozta és nem tudok szabadulni tőle. Szégyellem magam miatta.

Help!!! A pasi kiveri, mert a csajért teszi???

14569. Amaunet (válaszként erre: 14530. - Alessandro)
tegnap 15:51
Hagyd, nem ismeri a szó jelentését és más oldalakat sem.:) Azt gondolják, ha valaki 10-15 éve látogatja ezt az oldalt, attól valamivel több, mint aki egy hete regisztrált. Pedig lehet, hogy sokkal intelligensebb és nyitottabb a világra.
14568. Epresturmix (válaszként erre: 14567. - Zsuzsanka43)
tegnap 15:50

:)

Múltkor állásinterjúra mentem. Csaptam a homlokomra 3 órával előtte, hogy bakker, nincs egy olyan rongyom se, ami megállná a helyét. Szaggatott farmer, trikó, nyári szoknyák...ezekben nem mehetek.

Gyorsan le a kedvenc butikomba. Vettem egy nadrágot, meg egy kis kézi táskát.

14567. Zsuzsanka43 (válaszként erre: 14566. - Epresturmix)
tegnap 15:44
Mi a ruhát, cipőt is... :)
14566. Epresturmix (válaszként erre: 14564. - Globus)
tegnap 15:41

Mi egyben levesszük mindkettőnkét. Az övén marad a lakáshitel+ltp. Ahhoz nem nyúlunk. Minden hónapban előre kiszámoljuk a rezsit (ez is ugye változó ha jön a fűtés szezon, vagy valamelyikünknek több a telószámlája, stb) ez megy egy borítékba, a maradék megy egy másikba, amiből mindkettőnk bármikor nyulhat.

A kártya nálam veszélyben van (hajlamosabbak vagyok többet költeni, mint úgy, hogy látom mennyi kp-m van)

A nagyobb dolgokat (nemrég vettünk íróasztalt, széket, laptopot, ilyesmik) azt mi is mindig megbeszéljük, mint Zsuzsankáék. Természetesen ruhát, cipőt, fagyit ilyesmit nem számoltatunk el egymással.

Ha netről rendel valamelyikünk, akkor hagyunk rajta pénzt. Amúgy nem. Nekünk nem válik be.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook