Vallomások
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
2026. május 26. 15:39
Öcsém felháborodását nem értem...
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7911
2026. május 26. 11:06
A táplálkozási tanácsadók rémálma vagyok. Véget ért a sushi időszak, három napja napi egy ananász. 🙃
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7620
2026. május 26. 10:55
Tegnapi ebédem 30 dkg főtt burgonya és egy egész konzerv olajos tonhal volt, olajjal együtt fogyasztottam. Teszteltem az epeműködésem. Semmi tünet, sem fájdalom nem volt, se hasmenés. Még ma sem, jó az epém szerintem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7414
2026. május 26. 09:01
Meztelenül porszívóztam. Mert már levetkőztem a tusoláshoz, mikor eszembe jutott, hogy még azt is akartam.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7814
2026. május 25. 22:33
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4252
2026. május 25. 20:56
A viking-harcos jelleggű férfiak tetszenek.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7112
2026. május 25. 19:45
Néha szeretek netflixezni.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
817
2026. május 25. 19:28
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6910
2026. május 25. 10:05
Páromék éjszakára mennek dolgozni pár este egyedül leszek. Fura lesz.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
739
2026. május 25. 09:29
Okoztam már csalódást az ágyban.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6915
2026. május 25. 06:02
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
789
2026. május 24. 17:11
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
848
2026. május 23. 16:38
Még mindig nagyon szeretem Dórát, de már nem jobban, mint a kicsit.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8211
2026. május 23. 09:48
Az én gyerekem olyan lesz, amilyennek én, az anyja nevelem. Az apja csak hiszi, hogy amit ő csinál, az nevelés.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3567
2026. május 23. 06:23
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8810
2026. május 22. 16:53
Egy szervezetnek adományoztam rengeteg új ruhát, beállítottam hozzájuk, aztán ott hagytam. Nagyon örültek neki.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
995
2026. május 22. 14:59
Megleptem a sógórnőmet egy cipővel és jól gobdoltam,hogy nagyon tetszeni fog neki 😊 👟
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
975
2026. május 22. 13:42
Vissza akarom növelni a férjemet 90 kilóra (180 centi), mert az sokkal jobban állt neki. 77 kg-osan egy deka felesleg nincs rajta, de én jobban szeretem ha picit van mit fogni! :)
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
5043
2026. május 22. 08:55
Néha órákra el tudok veszni a neten. :(
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8714
2026. május 21. 09:44
Akaratlan,néha gonosz gondolataim vannak. Bűntudatom van miattuk. El kéne mennem a paphoz,remélem megnyugtat hogy ez nem bűn mert sajnos a betegségem miatt van,szerintem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
5548
2026. május 21. 09:22
Útmutató ellenére sem tudom a bowdent összeszerelni az új szobabiciklin.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8914
2026. május 20. 21:55
Nem tudom, érdemes e egyáltalán szerelmesnek lenni.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8616
2026. május 20. 19:15
Ez a tizedik nap, hogy sushit eszem vacsorára. És még mindig nem unom.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
9017
2026. május 20. 18:18
Minden nap étellistát írok az ételekről amit eszek, így el tudom kerülni a felesleges nassolásokat. Eddig mindig bevált.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
895
2026. május 20. 14:36
A lányom közölte, hogy lánnyal tudna romantikus kapcsolatot elképzelni, de egyébként aszexuális.
Mondtam neki, hogy az a fontos, hogy boldog legyen, ha a preferenciája esetleg változik, azzal sincs baj, és ezzel sincs.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8913
2026. május 20. 13:06
Láttam egy kisfilmet a bonsaiokról. Úgy éreztem végig, hogy ez a növények kínzása.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6111
2026. május 19. 14:05
Ha a munkahelyemen látogatnak meg a család/barát. Valahogy kicsit zavarban érzem magam.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
919
2026. május 19. 08:18
Visszajött GYES-ről a kolléganő, akinek a munkája nagyrészét rám osztották, mielőtt szülni ment. Azóta is rajtam maradt.Egyre több munka változatlan (nevetséges) fizetés mellett.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8013
2026. május 19. 08:02
Szabadnak🦅, Főnöknek🫡, Vezetőnek🚩 születtem, a magam Ura vagyok, öntörvényű⚖️ vagyok, akaratos🔨 vagyok, mindenkit békén☮️ hagyok, de ki nem állhatom a (rab)szolga létet és ha Uralkodnak felettem, inkább éhendöglök!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3270
