Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2026. május 18. 17:59
Tegnap este azt javasolta a párom, hogy szexuális téren legyen nyitott a házasságunk. Mert ő úgy érzi szükséges lenne egy kis frissítés mindkettőnk számára. Hát nem is tudom...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5137

2026. május 18. 13:59
Ki nem állhatom egyes kolléganőket.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7423

2026. május 17. 20:10
Szívem szerint betiltanám a szeszesitalokat.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9025

2026. május 17. 17:15
Igazából ez nem manipulálás volt, hanem saját kardomba dőlés és aztán jajgatás.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7022

2026. május 17. 12:45
Azt hiszem, valahogy manipuláltam a barátaimat, hogy ellenem forduljanak és úgy viselkedjenek velem, ahogy megérdemlem, azaz hagyjanak figyelmen kívül.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3958

2026. május 17. 09:42
Gyermektelen vagyok és nem is akarok szülni. De néha mégis nagyon szeretnék egy babát.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9415

2026. május 17. 08:47
Agresszív voltam valakivel, aki nekem állt. Megint nem ment az asszertív kommunikáció pedig évek óta próbálkozom, de egy bizonyos személlyel nem megy. Nem tudok egyelőre bocsánatot kérni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7413

2026. május 16. 17:07
Már a téli fagyi sem a régi! Most ettem egyet.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

939

2026. május 16. 14:26
Palacsinta mérgezést kaptam.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8515

2026. május 16. 07:55
Hajnalban keltem és azóta sorozatokat nézek.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9020

2026. május 15. 07:49
Egy barátom rám bízott egy súlyos titkot.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

996

2026. május 15. 07:33
Voltam megint gyógyszerállításon,remélem most sokkal hosszabb ideig leszek "viszonylag" sokkal jobban mint legutóbb.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

967

2026. május 14. 13:02
Megsemmisítő érzés és igazából definiálhatatlan érzés a gyász, ami zombivá és állandó lelki fájdalommá teszi a mindennapokat.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

938

2026. május 14. 12:09
Meglepődtem. Megcsináltam a futást (cooper) megfeleltre.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

989

2026. május 14. 10:20
Már-már mániákusan rajongok a halért és minden halból készült ételért. 🐟 🦈 🐟 🦈 🐟 🦈

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

989

2026. május 14. 10:14
Mindig próbálom a fiamnak mondani a helyes irányt pénzügyileg is. De sokszor be van dugva a füle ☝️📌

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8310

2026. május 14. 09:38
Állandóan zsizseg, de nem szólhatok rá, mert akkor megsértődik és rossz lesz a hangulat az irodában.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7811

2026. május 13. 22:30
Vettem egy új ágyat.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

929

2026. május 13. 11:34
Nem hiszek muszlim férfi és keresztény nő házasságának boldog kimenetelében, de ettől még biztosan létezik ilyen.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9014

2026. május 11. 20:45
Amikor a barátnőm sírt, valójában csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire szeretnék egyedül lenni.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7435

2026. május 11. 16:36
Van egy pasi akivel mostanában szemezünk. Körülbelül 2 éve nem tetszett ennyire senki, nagyon jó érzés. :-) Bár kezdek zavarba jönni tőle. :-$

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9613

2026. május 11. 07:46
Ki nem állhatom a megmondóembereket.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9916

2026. május 11. 07:18
Eldöntöttem, hogy akinek nem jár együttérzés, annak nem is adok a lelkemből egy darabot sem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9022

2026. május 10. 18:50
Vegyes érzéseim vannak, ballagásra készülünk és most halt meg egy közeli családtag is a temetés és a ballagás két külön hangulat :S :(
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1048

2026. május 10. 10:44
Szeretném elkerülni, hogy elbutuljak
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1126

2026. május 9. 13:41
Soha életben nem voltam arckezelésen. Ez most már így is marad.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10912

2026. május 9. 12:42
Éjszaka azt álmodtam, hogy egész méretes van. Érdekes álom volt. Reggel kicsit csalódottan ébredtem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5261

2026. május 8. 14:48
4 év után jöttem rá, hogy a papírmegsemmisítő igazából hogy működik. Működött eddig is, ahogy használtam, de ahogy kell használni, úgy jobb.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9317

2026. május 8. 13:36
Nagyon drágák a könyvek, még antikváriumban is, mert gyakran "hatósági ár" érvényes, ezért pár száz Ft-ért vásárolom meg őket magánszemélyektől.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1068

2026. május 8. 12:56
Testvérem lánya segitséget kért, hogy naponta adjak neki ételt, mert nincs pénze főzni.Támogatást kért gyógyszerei kiváltására. Majd összetalálkoztam vele az utcán - részeg volt. Megszakítottam vele a kapcsolatot.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9318

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook