Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2026. január 25. 19:53
Nő vagyok. Az anyám egész gyerekkoromban és néha még később is fiamnak szólított. A mai napig eszembe jut olykor. Fáj.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9910

2026. január 25. 13:19
Vasárnap 3 fogás az alap. Ebből nem engedek.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7736

2026. január 25. 07:46
Imádom, mikor huszonévesek Dubaiból mondják meg, hogy kell meggazdagodni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

967

2026. január 24. 22:34
Ma csak pocoltam. 😊

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8323

2026. január 24. 16:41
Még mindig jobban szeretem Dórát, mint a kicsit.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5047

2026. január 24. 16:15
Utálom a Minyonokat.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9315

2026. január 24. 14:32
Nem vagyok hajlandó egyetlen krokodilt sem megtanítani zongorázni, nem és nem!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7032

2026. január 24. 12:59
Meghalt a cicám. 13 évig volt mellettem. Rettenetesen hiányzik. :'( Egy cicaformájú űrt érzek a házban, az energiákban.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

939

2026. január 24. 09:06
Gyűlölöm a reggeleket, mikor az élet minden problémája, fájdalma rámtör.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8814

2026. január 23. 20:23
Úgy néz ki, lett egy árpám. Mondjuk jobb, mint a tavalyi rák. De ennyi új betegség elég is az évre.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

916

2026. január 23. 13:30
Nem tudom elhinni, hogy szeplőket tetováltatnak maguknak emberek, én meg legszívesebben mindet eltűntetném!!!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9511

2026. január 23. 13:06
Se férj, se gyerek, de még egy párkapcsolat se 34 évesen. Nem így terveztem az életem, szomorú vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10117

2026. január 23. 12:18
Nekem a meccs nézése előbbre való, mint az evés, alvás, mozgás.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3460

2026. január 22. 21:18
Sport szelet kell, nincs itthon csak étcsokoládé. Három hete nem ettem csokit, mert nagyon ritkán kell. De holnap megyek és veszek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1008

2026. január 22. 17:01
Utálom, hogyha időhöz vagyok kötve.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

977

2026. január 22. 13:43
Annyi madaram van a hideg miatt, kiesznek a vagyonomból 🤗🥰🐦🐦‍⬛

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

998

2026. január 22. 10:52
Nagyon féltékeny a férjem, pedig nem adok rá okot. 3 éve házasodtunk össze, előtte nem volt ilyen, igaz csak fél éve voltunk együtt, amikor megkérte a kezem. Fontolgatom a válást, mert már nem tudom elviselni. Mindenről beszámoltat, ellenőriz.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7815

2026. január 22. 05:33
Örülök, hogy kihúzták a gócos fogam. Nem fájt, de tályogos volt és mozgott.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

954

2026. január 21. 11:03
Tegnap másfél év után újra vezettem. Ha már az orvosok azt mondták, hogy alkalmas vagyok, megtettem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9610

2026. január 21. 10:44
Legalább hat-hét éve nem úsztam, nem tudom vajon tudnék-e még egyáltalán?

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

889

2026. január 21. 05:16
Nem szeretem az élethű álmokat, ami hatására hirtelen felébredek!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8810

2026. január 21. 03:56
Hajnal van. Iszom a citromos Sir Morton Earl Grey teámat és közben Rá gondolok! 💞 Csinálnék neki is egy bögrével, megfognám a kezét és letörölném az arcáról az öröm- és bánatkönnyeket! 🍋🍵🥹

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7120

2026. január 20. 12:55
Újévkor azt hittem hónapokig nem főzök lencsét, de ma se ötlet, se idő, se keret, s fél zacskó várt a sorára. Meglepően jólesett.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

986

2026. január 20. 11:19
Férjemet már elég sok mindenre megtanítottam főzni, de még nem értem a végére. :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8710

2026. január 19. 22:10
Elkezdtem szirénázni, mikor a gyerek a kinőtt pizsamáját a szennyesbe dobta.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3963

2026. január 19. 13:45
Már nem szeretem a telet, havat mint régen, azon kívül, hogy fázós lettem, mindig eszembe jutnak az emberek és kisállatok, akik szenvednek kint. :((

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10212

2026. január 18. 23:07
Szeretem, ha egy férfi tud főzni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1147

2026. január 18. 20:54
A világon senkihez nem tudtam ma szólni. Több ismerősöm is van, de senki nem kérdezné meg, hogy vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9810

2026. január 18. 20:53
Csalódott lettem, mert a férjem azt mondta, nem megyünk az 50. szülinapom alkalmából Athénba.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7820

2026. január 18. 17:08
Stohl András volt az, akinek még a börtönéveket is meg tudtam bocsátani. Mert jó színésznek tartom. De ezt a Nagy Ő szerepet már nem....ez már a megbocsáthatatlan kategória.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8315

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook