Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Annyi megalázás és hazugság után dolgozom az elengedésen, hogy élhesse az általa választott életét. Bár nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe. Ő volt a nagy szerelem.
Vettem színes lapokat és egy üveget. Minden nap ráírom a lapra, ha valami jó dolog történt velem vagy aminek aznap örültem és bedobom az üvegbe. Év végén pedig előveszem majd.
Sosem értettem minek kell elsírnia magát az embereknek a pozitív terhességi teszten, pláne gratulálni. Finoman szólva összehozták és kész...általánosságban.
Unalmas számomra, mikor a várandós és kisgyermekes nők csak a gyerekükről tudnak beszélni. Öntse ki a lelkét a sorstársainak, de engem ne fárasszon azzal, hogy milyet kakilt a babája. Elviselhetetlen anyatigris lett egy barátnőmből.