Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Válással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! fórum

Válással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! (beszélgetős fórum)

7. Pandnóra (válaszként erre: 6. - Kicsinie80)
2011. okt. 14. 21:20
Szívesen, remélem tudtunk segíteni.
2011. okt. 14. 20:50
köszönöm a válaszokat
5. a8b73603da (válaszként erre: 1. - Kicsinie80)
2011. okt. 13. 17:54
Szia! Szerintem nem befolyásolhatja a válást, hogy hol lakik a barátnőd. A gyermekelhelyezésnél meg főleg nem!!! Ha van munkája, van, ahol lakjon, nem veszélyezteti semmi a gyermek (testi-lelki) épségét, akkor az anyukánál marad. Sőt megpróbálhatna beszélni a férjével, hogy ha nem okoskodik, akkor bármikor találkozhat a gyerkőccel. (persze előzetes megbeszélés alapján) A bíróságon nem lesz gond, ez tuti!!!
4. Pandnóra (válaszként erre: 1. - Kicsinie80)
2011. okt. 13. 15:40
Nem mindegy, hogy hogy adja be a válóperi iratokat, ha közösen megtudnak egyezni a férjjel akkor sima az ügy. Persze a közös használatú lakásról ingó tárgyakról és nem utolsó szempontként a gyermek elhelyezéséről, tartásáról is egyezséget kellene kötni. Az, hogy elköltözik a baráthoz nem old meg sok mindent, de érthető, ha esetleg bántalmazás miatt tenné. A gyermekelhelyezésénél minden esetben a gyermek érdekeit kell figyelembe venni, és vizsgálni a körülményeket a szülőknél.
2011. okt. 13. 15:32
Én is ezt mondtam neki, csak sajnos máshova nem tudnának menni :(
2011. okt. 13. 15:30
Ilyen helyzetet aligha tud kimagyarázni, a férj pedig kapva kap rajta! Ne hagyjon támadási felületet legalább addig, amig nem mondják ki a válást.
2011. okt. 13. 15:26
A barátnőm szeretne válni, m. a férje szerencsejátékozik, megcsalja. Van egy közös lányuk. A bnőm az egyik haverjához (férfi) tudna menni lakni, ez befolyásolná a válást,esetleg a gyermekelhelyezésnél lehet probléma. Nincs köztük semmi amúgy!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook