Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ügyvédnek milyen kérdéseket tennétek föl válással kapcsolatban? fórum

Ügyvédnek milyen kérdéseket tennétek föl válással kapcsolatban? (beszélgetős fórum)

2010. aug. 5. 13:18
figyi ???????? ugye nem teheti meg hogy az akaratom ellenére vissza költökik enyém a lakár tehát nem közös ő éllítólag még ide van be jelentve de holnap megyek az önk. hoz és rá kédezek hol áll máraz ügy mert én be adtam egy kijelentő papírt ugyanis utánna jártam hogy én mint lakás tulajdonos ki jelenthetem - e innem és akkor a nő azt mondta igen !!!!de az exem meg azzal menti a dolgokat hogy neki mást mondot a nő :( hát nem lessz séta galopp :( az tuti de nem bánom jöjjön aminek jönnie kell mindent mindent tanukkal papírokkal tudok bizonyítani hogy nekem van igazam
6. cb53e790b2 (válaszként erre: 5. - Szorgoska)
2010. aug. 5. 13:10
csupa jó hír de tényleg el mondtam neki hogy miért kellett menni e már sokadjára is kérdezte hogy a vagyon meg osztás meg történt -e és én erre azt mondtam igen el vitte a ruhájait :) és erre az ügyvéd nő azt mondta viccesen hogy hmm az pont elég vot :) de később el kezdtem agyalni hogy mi az amit még ő innem el vitt az előző költözések során és hmm tényleg meg van ami neki jár törölja szemi száját vele és csokolom neki ott van az annyáéknál a kandalló , a 2 . számítógép az étkező asztam az antik székek ugyhogy finoman fogalmazva KUSS kuss van neki de pont a mai napon jöt ide církuszolni hogy ö akkor is vissza fog jönni ide hát mitagadás kezem lábam remeg nehéz dolog lesz őt innen ki írtani roszab mint egy csótány :(
2010. júl. 20. 16:54
Látatlanban nehéz bármit mondani, ha konkrétan kérdezel, talán jobb lenne. Mi volt az ügyvédnél?
2010. júl. 20. 12:10
:( hát ez nem túl nagy segítség volt de minden esetre kösz :( a gyorom egyben van :(
3. cb53e790b2 (válaszként erre: 2. - Szorgoska)
2010. júl. 19. 17:21
még a palacsinta sütés felénél járok de már a fele annak is a pocakukban van :) ez nagyon be jön nekik :)))))))))))) ugyhogy jól sikerűlt eddig de még hátra van a másik fele :( köszi ez már sok segítség volt remélem még tudtok okosítani rajtam addog míg vissza nem érek !! kb 20 után :( vagyok , jövök :(
2010. júl. 19. 17:12

Ha a ház a Te neveden van és nem történt a férjeddel közös beruházás rajta, akkor ahhoz semmi köze, de ha elköltözik, kérheti a lakáshasználati jog ellenértékét. Vagyonmegosztásnál ami a házassági életközösség alatt keletkezett, az közös, kivéve amit az egyik házastárs örökölt vagy ajándékba kapott. Ha adósságotok keletkezett a házasság alatt, sajnos az is közös :(

Hogy sikerült a palacsinta :)?

2010. júl. 19. 17:07

SZIASZTOK, el indítottam a lavinát :( VÁLOK :))!!

13 éves házasság után be adtam a válópert 5 éve már többször voltunk külön 8 éve vette apám ezt a házat amiben most élek a 3 közös gyerekünkel de csak az én nevemen van , hivatalos munka helye soha nem volt igy nem sok mindent tud föl mutatni hogy ő ebbe a házba mit hozott :( sajnos inkább csak vitt mert sokat gépezett igy betelt a pohár , ezt csak azért írtam hogy át lássátok az ezzel kapcsolatos esetleges kérdéseket amit holnapra listáznom kellene az ügyvédemnek :( de lövésem nincs hogy mien irányban indúljak mert én ugy érzem hogy neki SEMMI DE SEMMI KÖZE NINCS pl : a vagyon megosztási dolgokhoz légyszi segítsetek ha tudtok !!! most nem leszek mert a fiaim ki találták hogy süssek most a 40 fokos konyhába palacsintát és csak egy pici pihire huppantam le ide :( ugyhogy várom az ötleteket addig is köszi :) bocsi :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook