Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakinek van tapasztalata a szegedi Bérkert Klinika 4D-ről? fórum

Valakinek van tapasztalata a szegedi Bérkert Klinika 4D-ről? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 14. 15:22
Mi is nála voltunk még 2 éve a kisfiammal, nagyon rendes volt, tényleg le a kalappal! :) Nekem úgy rémlik, több képet kaptunk, de az biztos, hogy a DVD-n nagyon sok rajta van. Mi is a 24-25. héten voltunk, de akár a 30. hétig is érdemes menni, mert addig még látszik "egészében" is a baba valamennyire. És a 24. után már hátha ki is nyitja a szemét. :) Nekünk is kellett várakozni, de hol nem kell? :) Nálunk nagyon alaposan megnézett mindent, mert picit gyanús volt a kötelező 12. heti UH., de szerencsére nem talált semmit, és teljesen egészséges is lett a babánk. :)
2012. márc. 6. 18:37

Azt írják a 24. héttől érdemes, mi a 25. héten voltunk. Mondjuk időpontot is úgy egy héttel előre tudnak adni. A vizsgálat 16ezer. Szerintem ez a legdrágább Szegeden, de az én orvosom ezt javasolta, merthogy állítólag nagyon jó ultrahangos ez a doki. Meg ahogy nézegettem a neten, a legtöbben ezzel voltak elégedettek.

4D-s képet 5-öt kaptunk, fekete-fehéret 10-et, de a DVD-n van még pár pluszban.

Már a 28. héten vagyunk azóta :)

3. mironi (válaszként erre: 2. - Laurka85)
2012. márc. 6. 18:31
Akkor én is holnaptól megpróbálom felhívni és egy időpontot egyeztetni.Csak még azt nem tudom hanyadik hétre a legérdemesebb!Te hanyadik hétben jársz?Mennyibe került a vizsgálat?Hány képet kaptatok?
2012. márc. 6. 15:56

Szia!

Mi 3 hete voltunk. Nagyon rendes volt a Sikovanyecz doktor úr, rendes genetikai ultrahangot csinált és szép 4D-s képeket is kaptunk a babánkról. Sajnos a mi babánk elég szégyenlős, be volt fordulva arccal a hátam felé, így csak a vizsgálat elején voltak jó képek, de a doki végig lelkiismeretesen próbálkozott. Kb. 20 percig tartott az UH. A végén kaptunk "színes" - barnás színű - képeket amik 4D-sek, egy pár fekete fehér képet meg egy DVD-t, amin végig rajta van az egész vizsgálat. Minden testrészét megmérte, és oda is írta a géppel, hogy mi micsoda.

Egyébként a megadott időpontot ki csúszással tudták tartani, csak az asszisztensnőt volt nehéz elérni. Nekem két napig tartott a telefonálgatás, mire felvette.

Én elégedett voltam nagyon!

2012. márc. 6. 15:39
Valakinek van tapasztalata a szegedi Bérkert Klinika 4D-ről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook