Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a szegedi szülészeti klinikán szülni? fórum

Milyen a szegedi szülészeti klinikán szülni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jan. 22. 11:41
Sziasztok! Valaki tudna nekem írni arról,h Szeged,Szentes,Vásárhelyi kórházak közül van-e tapasztalata,összehasonlítási alapja, vagy csupán hallott-e jót,rosszat? Medencés szülés van-e Szegeden? 1 - két személyes szoba lenne jó nekem,de 40ezret nem tudok érte fizetni. Orvosokkal sem vagyok még tisztában,pedig már a 19.hétben járunk,és kezdek aggódni,h még nem tudtam választani. Dr Szölösi Dalmáról hallott már vki? Vásárhelyen van magánja,de Szegedi kórházban dolgozik. Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
2016. júl. 31. 22:18

Sziasztok! Én is kíváncsi lennék friss tapasztalatokra a szegedi klinikával kapcsolatban. Nem lesz fogadott orvosom. Októberre vagyok kiírva.

Sógornőm szült ott fogadott orvossal és nélküle is. Neki igazából csak a fogadott orvosával volt baja, utána inkább nem fogadott, és azt mondta, hogy mindenki normális volt, szerinte felesleges fogadni orvost. Maximum első szülésre nagyobb biztonságban érzi magát az ember, ha olyannál szülhet, akit ismer.

Én úgy döntöttem csak dúlát fogadok, 10.000 Ft-ért vállal egy szülést és ha megkezdődnek a fájások már hívhatom is és jön házhoz is, kórházba is, ahova én akarom, és végig velem lesz, segít, bíztat. Remélem minden rendben lesz, de azért a kórházi bánásmódtól van bennem egy kis félsz.

114. DrCsK
2016. júl. 17. 19:24

Sziasztok!

Van valakinek friss tapasztalata a szülészetről és az azt követő gyermekágyi napokról bent?

113. Vuccli
2014. ápr. 2. 20:53
Én májusban szülök, minden infő érdekelne :)
112. d'moni (válaszként erre: 111. - Elassona)
2013. jan. 7. 14:04

febr.5.

Jobbulást a derekadnak!

111. Elassona (válaszként erre: 110. - D'moni)
2013. jan. 4. 07:07

én azt nem figyeltem,de hiszek neked!Mikor jártál(szültél)ott?en december 8.


még érzem a derekam :-D

110. d'moni (válaszként erre: 109. - Elassona)
2013. jan. 3. 21:45
Az ágyakhoz én még azt tenném hozzá, hogy tényleg nagyon kényelmetlenek, továbbá gumis lepedő van a fehér lepedő alatt, így éjszaka úgy leizzadsz, hogy örülhetsz ha nem kapsz tüdőgyulladást. :(
2013. jan. 3. 03:57

Gondoltam írom milyen volt a klinikán!

Szuper!

Szülészet is és a babás részleg is nagyon pozitív!Kedvesek,segítőkészek!!!

Ami viszon kiborított az ÁGY!valami irgalmatlan xar volt,csoda,h nem lettem nyomorék :-)nagyon magasak,nehéz fel-le mászkálni rajta,ha gödrös fel sem kel az asszony többé

.Császárosan meg főleg,könnyem csordult sokszor.Ha ezt tudom már az ágy miatt kifizettem volna a VIP szobát komolyan mondom.

108. baloghany (válaszként erre: 107. - Elassona)
2012. szept. 24. 10:49
Szívesen :) ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, akár priviben is :)
107. Elassona (válaszként erre: 106. - Baloghany)
2012. szept. 23. 08:48
Köszi,sokat segítettél:)
106. baloghany (válaszként erre: 105. - Elassona)
2012. szept. 23. 08:11

Haza vivős rucit majd apuka hozza amikor megy értetek :)

Pelenkát nem kell vinni se popsitörlőt, popsikrémet. Mindent kapsz ott.


Én amit vittem a fiamnak, egy kis sapka volt és egy pihe puha takaró,ugyanis én sokszor kivettem a pólyából és a pokrócba raktam. A kis sapka meg akkor jó, ha kiviszed a folyósora megmutatni, mert ott hidegebb van mint az osztályon. Ott aztán meleg van rendesen :)

2012. szept. 22. 17:17

A baba hazavivős rucit be kell adni,vagy elég a hazavitel napján?

Pelenka gondolom elejétől bevivős.

104. Elassona (válaszként erre: 103. - Baloghany)
2012. szept. 22. 17:15
Akkor megnyugtató a helyzet:)
103. baloghany (válaszként erre: 102. - Elassona)
2012. szept. 22. 07:53

Cukros vizet nem adnak nyugi :)

A szülőszobákkal sincs gond. Szerintem rendben vannak.


Ha akarod veled lehet a baba éjjel nappal, csak a kötelező orvosi vizsgálatokra és fürdetésre kell beadnod.

102. Elassona (válaszként erre: 101. - Baloghany)
2012. szept. 22. 07:23

Pál Zoltán az orvosom.

Két hét mulva talizok a szülésznővel Csilla a neve,eddig telefonon beszélgettünk.


Nekem sincs nagy igényem.Ágy legyen amin szülök es kész:) Meg babát ne tömjék cukros löttxel.

A fiukat anno szentesen szültem.Úgy beitatták őket,h egész nap nem szopiztak:(


Itt veled van a baba,vagy ha csak kéred?

101. baloghany (válaszként erre: 99. - Elassona)
2012. szept. 21. 19:01

Jó nagyon a nagyfiaid :) Nekem két törpém van. 3,5 és 9 hós kispasik :)


Nekem Keresztúri Attila az orvosom. Mindkét gyerkőcöt nála szültem.

Neked ki az orvosod ?


Csecsemősök. Nekem semmi bajom nem volt velük, de persze nem is volt nagy elvárásom velük szemben. Tudom kezelni az embereket, ha még nehéz természetűek is :)

De hallottam akik nagyon szidta őket. Mivel nekem a gyerekem nálam volt így nem sok kontaktom volt velük.

100. Elassona (válaszként erre: 97. - Baloghany)
2012. szept. 21. 16:04

Kinél szültél?

Csecsemősök normálisak? :D

99. Elassona (válaszként erre: 97. - Baloghany)
2012. szept. 21. 16:02

Igen,van már két fiam.17-15évesek.

Most érkezik a harmadik:D

98. baloghany (válaszként erre: 93. - Bededi)
2012. szept. 20. 20:25
Szívesen, bár eléggé gúnyos hangvételű lett az első kérdésed :)
97. baloghany (válaszként erre: 94. - Elassona)
2012. szept. 20. 20:24

Gratulálok a 3. fiacskádhoz :) Ha jól értem a másik kettő is fiú ?

Én tavaly decemberben szültem bár inkább karácsony környékén 20-án.

96. baloghany (válaszként erre: 95. - Elassona)
2012. szept. 20. 20:23
Nem volt fogadott szülésznőm, de első alkalommal a vezető szülésznő volt, második alkalommal egy fiatal lány, de a vezető szülésznő végig ott volt vele :) Már megismert régről :)
95. Elassona (válaszként erre: 87. - Baloghany)
2012. szept. 20. 19:22
Megkérdezhetem ki volt a szülésznőd?
2012. szept. 20. 19:21

Sziasztok


Én December 9környékén várom a 3.fiam,szintén szegeden szülök.Valaki még ebben az időpontban?

Szivesen olvasok tapasztalatokat,mert az előző két fiam máshol szültem.

Eddig megvagyok elégedve a dokimmal is,és a klinikn dolgozókkal is.

93. bededi (válaszként erre: 92. - Baloghany)
2012. szept. 20. 14:18
Köszönöm válaszod.Nem rosszindulatból kérdezem.Csak sajnos van olyan tapasztalatom,hogy van aki nincs tekintettel semmire,csak magára gondol és letojja,hogy a másik mit érez.Azt a 3 napot ki lehet bírni,hogy éjszaka nincs ott a gyerek.Utánna alhat akár a kiságyba is az anya ha neki úgy jó.Köszi mégegyszer a válaszod.
92. baloghany (válaszként erre: 91. - Bededi)
2012. szept. 20. 08:34

Nem voltam egyedül. A szobatársam kisfia is sírt az első éjszaka így mindketten fönt voltunk. Amúgy meg voltam annyira tapintatos, hogy amikor nagyon sírt a fiam akkor kimentem vele a folyosóra, hogy ne zavarjam esetleg ha éppen az övé nem sírt. Meg lehet ám ezt így is oldani :)

A mai napig jóban vagyunk a szobatársammal.


Otthon nincsenek csecsemős nővérek akiknek lepasszolhatom a gyereket :)


Másnap mind a 4-en nagyon jót aludtunk.

91. bededi (válaszként erre: 90. - Baloghany)
2012. szept. 20. 07:01
Nem írtad,hogy egyedül voltál e a szobában.A szobatársak véleménye érdekelt?Tényleg érdekelne.
2012. szept. 18. 08:33
:D
89. bededi (válaszként erre: 68. - Baloghany)
2012. szept. 18. 05:18

Szia kedves anyuka!

Olyan megható,hogy veled volt a baba végig.És a szobatársaid véleménye érdekelt,hogy mit szólnak hozzá?vagy egyedül voltál a szobában?Mert hát szülés után jól esik pihenni egy-két napot,nem más ordító gyerekét hallgatni egész éjjel.Erről mi a véleményed?

88. ladanyikriszta (válaszként erre: 87. - Baloghany)
2012. szept. 12. 14:24
Köszönöm a választ! :)
87. baloghany (válaszként erre: 86. - Ladanyikriszta)
2012. szept. 11. 21:27

Bár nem tőlem kérdezted de válaszolok.

Igen adnak kéjgázt :) Hogy milyen ? Érzésre olyan mintha berugtam volna :D Amúgy a fájásokat azért úgy is éreztem, de kicsit bódult állapotba kerültem. Én sokáig szívtam mert a méhszájat is lazítja. A kitolásnál már nem adnak, ott már figyelni kell a helyes légzésre, nyomásra.


Ja nálunk apa is szívta mert olyan ideges volt már ő is :) A szülésznő felajánlotta neki is :D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook