Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Szegedi Női Klinikáról? fórum

Mi a véleményetek a Szegedi Női Klinikáról? (beszélgetős fórum)


23. d'moni (válaszként erre: 22. - Ibuska1990)
2012. jan. 11. 07:06
Köszi! :)
22. ibuska1990 (válaszként erre: 21. - D'moni)
2012. jan. 10. 22:04
Engem mint császárost 4 nap után engedtek haza, de három napra is hazajöhettem volna csak besárgult a kicsi. Hálóinget mindenkinek adnak, pelusnak meg kezdésnek párat, ez tuti így van múlt hónapban szült a szomszédlány.
21. d'moni
2012. jan. 10. 17:34

A védőnőm azt mondta, hogy 3 nap után már haza is engednek, mindegy, hogy császáros vagy rendes szülés. A hálóinget meg vagy adnak, vagy nem. Hát szép! A babának meg inkább vigyek pelust, mert abból is csak pár db-ot adnak.


Még mindig várom a friss adatokat, ha valaki nemrég szült itt, hogy tudjam mi a helyzet.

20. ibuska1990 (válaszként erre: 19. - D'moni)
2012. jan. 10. 14:55
Én császáros voltam, így az első nap lehetett velem. Utána nappal velem volt, este arra a 6 órára bevittem.
19. d'moni (válaszként erre: 18. - Ibuska1990)
2012. jan. 10. 10:39
Köszi szépen a választ! :) Én majd szeretném, ha mellettem lenne :)
18. ibuska1990 (válaszként erre: 14. - D'moni)
2012. jan. 9. 22:34
Hálóinget adnak. Ha azt válaszod hogy nálad lesz a baba akkor kezdésnek adnak 3 pelust, a többit neked kell. Lehet választani hogy nálad lesz e a baba, vagy csak etetésre(3 óránként) hozzák ki hozzád.
2012. jan. 9. 22:32
2009 január, most lesz 3 éve.
16. d'moni (válaszként erre: 15. - Ibuska1990)
2012. jan. 9. 15:36
Mikor szültél?
2012. jan. 9. 15:29
Nekem is Daru József volt az orvosom, teljes mértékben meg voltam vele elégedve. Fogadott szülésznőm nem volt, de aki bent volt nálam(a nevére nem emlékszem), nagyon segítőkész, rendes volt.
14. d'moni
2012. jan. 9. 15:10
Engem a szülészeti rész érdekelne, hogy mit adnak és mit nem. Gondolok itt hálóingre, pelenkát a babának stb. Ha valaki tud friss hírekkel szolgálni, várom!
2009. jún. 2. 19:28

Én még nem szültem, de már néhány éve Vince Emőkéhez járok. Nagyon tudom ajánlani, aki fiatalabb hölgy orvost keres.

Daru Józsefről annyit, hogy hugom és én is nála születtünk meg mikor a pályáját kezdte, és hát megvagyunk. Anyu szerette. :)

2009. jún. 2. 19:16
Én a Kormányos dokihoz járok, mi érdekelne pontosabban?
11. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Vadcicus)
2009. jún. 1. 21:44

Daru Józsefet ma épp említette nekem valaki. Tényleg olyan jó orvos?

Kormányos Zsolttal vagy Kecskeméti Lászlóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

2009. máj. 5. 09:41
Sziasztok!A segítségeteket kérném.Merre találom Szegeden a női klinikát?Esetleg valami jó orvost tudna-e valaki ajánlani?Előre is köszi
9. 798026de68 (válaszként erre: 8. - Vadcicus)
2009. febr. 21. 19:34

Szia!

Köszönöm szépen!

Azt lehet tudni, hogy hol és mikor rendel? Magánrendelés?

Köszi

Esetleg, ha konkrét akkor az is jó ha privit irsz!

2009. febr. 17. 21:18
A doki Daru József a szülésznő nevére sajnos nem emlékszem. Egész délután ezen gondolkodtam, de sajnos nem jut eszembe. Pedig anyira előttem van.
7. 798026de68 (válaszként erre: 4. - Vadcicus)
2009. febr. 17. 19:39

Szia!

Az érdekelne, hogy ki volt ez a kedves dokibácsi, és szülésznő?

Köszi, babánk lesz most vagyok 6hetes tehát még nagyon korai, de akihez járok, nem bizom benne teljesen, elég furi....

Köszi a választ

Jó egészséget Nektek!

2009. febr. 17. 14:46
Nálam a doki az elejétől ott volt, csak nem ült a szobában. A szülésznőt nem fogadtuk, de nagyon figyelt ránk. A férjemre is! Nem volt tolakodó, tudta mikor kell a háttérbe vonulnia és mikor van szükség rá. Volt hogy csak ült benn a szülőszobán a sarokban és csendben figyelt.Szerintem a szülészeten minden szülésznő ilyen. De ha téged megnyugtat, akkor fel lehet fogadni a neked legszimpatikusabbat.
2009. febr. 17. 14:34
Én is évek óta ugyanahhoz a dokihoz járok, gondolom ő is befog jönni. Sokan azt mondják, hogy jó ha van szülésznő is, mert a doki csak a végén jön be. Gondolod ha nem választott szülésznőd van az is foglalkozik veled?
2009. febr. 17. 14:29
Az orvosom évek óta ugyanaz, de szülésznőt nem fogadtam. Nem kértem a dokit, de ahogy szóltak neki, hogy ott vagyok, bejött, pedig vasárnap volt. Ráadásul hajnal. Nem kért pénzt érte. Bár megháláltuk. De most jó orvosok vannak, nem kell feltétlenül fogadni. De ez az én véleményem. Ahogy én tapasztaltam az összes szülésznő türelmes és segítőkész.
3. csiga1170 (válaszként erre: 2. - Vadcicus)
2009. febr. 17. 14:20
Volt fogadott orcosd, szülésznőd? Szerinted érdemes?
2009. febr. 17. 14:14
Én 3-szor szültem ott. Az első negatív élmény volt, mert fiatal anyukaként első gyerekkel nem tudtam mit lehet elvárni és nekem kevés volt amit adni tudtak. Segítségre gondolok. A másik két szülésem után viszont pozitív véleményem van az orvosokról és a szülésznőkről, de még a csecsemősökről is. A harmadikat 7 hónapja szültem. A szülészeten maximálisan figyeltek rám, a szülésznő és az orvos is. Mindig tudta a szülésznő, mivel tud segíteni. Az orvossal baromi összeszokottan dolgoztak. A csecsemősök is segítőkészek voltak, csak kérni kellett a segítséget.
2009. febr. 17. 14:07
Ha már szült itt valaki érdekelne mi a véleménye az itt dolgozó orvosokról, szülésznőkről, nővérekről... milyen pozitív ill negatív tapasztalatai vannak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook