Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szegedi Női klinikán jár valaki Márton Virág doktornőhöz? Milyen orvos? Mikor rendel? fórum

A szegedi Női klinikán jár valaki Márton Virág doktornőhöz? Milyen orvos? Mikor rendel? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. dec. 2. 10:16

Nem tudok egyetérteni az utolsó hozzászólóval! Én anno úgy kerestem orvost, hogy rengeteg véleményt, tapasztalatot olvastam a neten. Márton Virág doktornő volt az, akiről tényleg ódákat zengtek, és nem csalódtam!

Hihetetlenül kedves, empatikus, alapos, és körültekintő, nagyon jó szakember!

Az, hogy a pénzt hajtja, meg egyenesen hülyeség! Én a magánrendelésére mentem hozzá először, és amikor baj lett (sajnos nem volt rendben a terhességem), és sok vizsgálatra kellett mennem, mindig a Női klinikára hívott be, ott tb-re történtek a vizsgálatok. A fizetős magánrendelésére is hívhatott volna, de nem! Sőt, még műtét után sem fogadott el pénzt, a többi elég neves orvosról ugyanezt nem tudnám elmondani.

Mindenkinek bátran ajánlom, nincs belefásulva a szakmába, és egyébként a kávé állandó társa :), rengeteget dolgozik a doktornő, nagyon lelkiismeretes! Szívből ajánlom mindenkinek!

2016. aug. 9. 19:25
Nagyon rendes volt regen.Az ido mulasaval sajnos o is olyan lett mint a tobbi.Nem foglalkozik kello keppen a betegeivel,tul vallalja magat,a penzt hajtja.Sajnos egy ujabb csalodas.De elobb utobb minden orvos ilyen lesz.A penzt hajtjak nem a minosegi gyogyitast.
2015. ápr. 24. 18:48

Sziasztok!

Nem tudom van -e valaki aki megtudja mondani,hogy a DR-nő foglalkozik-e változókori problémával ,vagy csak terhesgondozást és szülést vezet le.

A klinikán vagy a magánrendelésén?

És ha tudtok telefon számot irnátok.

2014. nov. 15. 21:33

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy Márton Virág doktornőnek van-e magánrendelése, ha van akkor hol rendel, és hogy milyen elérhetőségeen lehet időpontot kérni hozzá?

Segítégeteket előre is köszönöm.

55. bridemay (válaszként erre: 54. - Linus.te)
2014. nov. 5. 19:56
Bárkihez mész rendelési idejében az sztk-s rendelésre a klinikára, díjmentesen néznek meg. Fizetni a magánrendelésen kell.
2014. nov. 2. 11:23

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy a kérdésem kicsit "buta" lesz. Márton Virágról szeretnék érdeklődni.


Kiderült a hétvégén, hogy babát várok. Még nagyon korai ez az állapot. Elég sok jót olvastam Márton Virág doktornőről és az érdekelne, hogyha megkeresem a Női Klinikán akkor kell neki valamennyit fizetni? Vagy mivel sztk-s ezért nincs ilyenről szó? Tanácstalan vagyok ez ügyben...


Köszönöm a válaszokat

53. kabai andrea (válaszként erre: 51. - Csibe3137)
2014. máj. 5. 11:44
Szia megtudnád adni a telefonszámát a dr Márton Virágnak köszönöm
2014. ápr. 20. 09:08

Én egy kisebb "kálvária" után, csalódás után másik orvosban - jutottam el a Márton Virág doktornőhöz, úgy, hogy egy ismerősöm dícsérte, mennyire lelkiismeretes, aranyos. Nekem azt mondták, hogy szerdán és péntekenként van a Női Klinikán. Felkerestem a panaszommal, nagyon kedvesen, emberségesen fogadott. Meg is oldódott általa a pár hónapos problémám.

Nagyon kedves doktornő, feltűnt nekem, hogy nagyon udvarias a betegekkel, nem váratja a betegeket feleslegesen. Az nagyon kedvezően érintett a beavatkozás után, hogy megkérdezte, nem vagyok-e rosszul, minden rendben van-e..., és hogy összességében "emberként kezelt" végig, és nem egy "megoldandó" feladatként. Nagyon örülök, hogy őt ajánlotta az ismerősöm.

51. csibe3137 (válaszként erre: 45. - Nyuszibogarka)
2014. ápr. 19. 17:55
Egyenlőre csak magánrendelése van,most jött vissza gyesről.
2014. ápr. 19. 17:54
Sziasztok!Jósika utcában rendel minden csütörtökön délután,telefonszámot ki lehet írni ide?Godóné Zsuzsinál lehet időpontot kérni telefonon,vagy személyesen a Női Klinikán.
49. spetic
2014. ápr. 18. 10:34

Sziasztok! Szeretném én is Márton Virág doktornő elérhetőségét. Légyszíves küldjétek el fontos lenne.

Előre is köszönöm!!!

2014. márc. 24. 16:48
Sziasztok!Valaki meg tudná adni a Doktornő magánrendelésének pontos címét meg elérhetőségét?Telefon email. Előre is köszönöm!
47. Hood11
2013. nov. 13. 20:16

Sziasztok!

Én is szeretném elkérni Márton Virág doktornő magánrendelésének elérhetőségét. Előre is köszönöm!

2013. nov. 4. 11:16

Sziasztok!

Szeretnék bejelentkezni Márton Virág doktornőnöz, a magánrendelésére! Milyen telefonszámon lehetséges? Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. nov. 3. 12:56
Sziasztok! Meg tudná nekem valaki mondani, hogy Márton Virág a Klinikán is dolgozik-e? Ill. ott is ennyire meg vagytok elégedve vele, vagy csak a magánpraxisában? Köszi
2013. okt. 28. 18:43

Hali,


én is kérem szépen Márton doktornő vagy az asszisztensének elérhetőségét!(A magánrendelésére gondolok!)Nagyon köszönöm!

2013. okt. 18. 10:46
Sziasztok! Ha már rendel a doktornő, valaki el tudja küldeni nekem a telefonszámát? Nagyon köszönöm!
2013. okt. 13. 20:50

Szia!!!

Igen dolgozik már, de egyenlőre csak magánban, a Jósika u-ban. Szülést csak januártól vezethet a klinikán.

2013. szept. 18. 18:32
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy a Márton Virág doktornő dolgozik-e már? Előre is köszönöm!
40. Noria (válaszként erre: 39. - Ketim)
2013. ápr. 19. 15:47

Szia!


Köszönöm a választ!

39. ketim (válaszként erre: 38. - Noria)
2012. nov. 22. 17:41

Szia.


Virág November 15-én életet adott a kisfiának.

Tavaszig biztos nem rendel.

38. Noria
2012. febr. 24. 14:54

Sziasztok!


Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan tudnám elérni a doktornőt? Van egy telefonszámom, de nem tudom elérni:( A magánrendelés érdekelne. Anyukámnak kellene, nagyon sürgős:(


Köszönöm a segítségeteket!

2011. okt. 17. 16:32

Sziasztok!


Ha valaki tudja a fent említett doktornő telefonszámát, ahol a magánrendelésére lehet bejelentkezni, kérem küldje el privátban! Köszönöm!

2011. szept. 29. 21:22

Sziasztok!



Valaki meg tudná adni Márton Virág doktornő asszisztensének a számát, amin be lehetne hozzá jelentkezni magánrendelésbe?Nagyon fontos lenne.


Köszönöm

35. latina (válaszként erre: 34. - Kawasaki29)
2011. szept. 27. 20:36
7 ezer,rákszűréssel 8 rugó
2011. szept. 27. 15:26

Sziasztok!

Nem tudjátok esetleg hogy egy vizsgálat mennyibe kerül Márton Virágnál? Mert én is úgy tudom hogy van neki magán rendelése.

33. Törökné Kati (válaszként erre: 32. - Wasp)
2011. jún. 10. 20:08

Szia!Ha személyesen nem tudsz be menni személyesen,akkor próbáld hívni a klinikát.És kérd a doktor nőt.

Egy nagyon kedves és lelkiismeretes orvos.

Ui:Kitartás!Lehet,hogy sokszor kell telefonálnod!


Üdv:Kata

32. wasp (válaszként erre: 31. - Törökné Kati)
2011. jún. 7. 11:17

Mindenképpen csak így lehet elérni??


Csak amiatt, mert nem akarok 1 nap szabadságot kivenni, amíg levadászom a klinikán...


Szeretnék hozzá menni, de én napközbe nem tudom a munkahelyemről kimászkálni :(

31. Törökné Kati (válaszként erre: 30. - Ad86cc4111)
2011. márc. 22. 13:50
Szia!Igen van a doktornőnek magán rendelése.De előbb szerintem célszerűbb személyesen felkeresned a klinikán.
2011. márc. 21. 21:25

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy dr Márton Virágnak van magánrendelése?

És hogy milyen számon lehet elérni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook