Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Negatív és pozitív vélemények a Szegedi Szülészeti klinika orvosairól fórum

Negatív és pozitív vélemények a Szegedi Szülészeti klinika orvosairól (beszélgetős fórum)


1 2
2014. nov. 18. 10:54

Dr. Keresztúri Attila szegedi nőgyógyászról leírom a mi tapasztalatainkat.

A klinikán, majd magánrendelésen jártunk nála többször is. Sok páciense van, sajnos ez az alapos és megnyugtató kezelések rovására megy. 10 percet szán egy emberre, az asszisztense eszerint adja az időpontot. Magánrendelése a Boldogasszony sgt.-on van, egy ultrahangos vizsgálat nála 12000 Ft, de előfordult, hogy 15000 Ft-ot kellett fizetnem.

Sajnos velünk szétszórt és felületes volt.

2014. nov. 1. 22:09

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy Vincze Emőke vagy Márton Virágnak van SZTK-s rendelése vagy csak magán? Mi a véleményetek róluk, rendesek, segítő készek?


Hülyeséget kérdezek... - De nem az vezeti le a szülést, aki az orvosom is?


Köszi előre is!


Szép estét

2014. jún. 23. 08:07
Sziasztok! Van valakinek friss információja azzal kapcsolatban, hogy mennyit illik adni szülés után a fogadott orvosnak és a szülésznőnek?
2014. febr. 21. 17:15

Sziasztok!


Én dr. Vincze Emőkét csak ajánlani tudom. Rendkívül figyelmes, ügyes,és megnyugtató személyiség.Igaz én nem szültem nála,de a napokban volt egy elég komoly műtétem,amit ő vezetett le.

38. mandella (válaszként erre: 21. - Baloghany)
2014. febr. 15. 07:48
már nagyon-nagyon várom én is a Keresztúrinál való szülés élményét :-)
37. selli36 (válaszként erre: 1. - 82a31ed4c7)
2013. dec. 12. 17:35
dr:szabó kornélnál szültem,addig mig magánrendelésre jártam nagyon rendi,segitőkész volt.DE amikor eljött a szülés ,az éjszaka 4 szültünk,és ha nem lett volna a tapasztalt,gyakorlott szülésznő picilányom se jött volna a világra egészségesen,neki lehet köszönni az életét.ELŐTTE kovács lászló prof.szültem csak ő már 3 lányom szülését nem vállalt mert már nyugdijba ment,pedig ő kiváló doki volt,és ami lényeges nem csak arra ment mint a legtöbbje,amennyit pénztárcád engedet annyit adtál neki,nem tett külőmséget.....
2012. aug. 15. 13:41
Sziasztok!Az én fogadott orvosom Dr.Vincze Emőke, a szülésznőm pedig Deákné Incike volt, és mindkettőjükkel nagyon meg voltam elégedve.Az egész terhesség alatt olyan odafigyelésben volt részem, amely számomra nagyon megnyugtató volt, így aztán megfogadtam a szülésre is, és nem csalódtam, mert ugyanolyan lelkiismeretesen végezte dolgát, mint a terhesség alatt.Én a legközelebbi gyermekemet is nála fogom szülni.Szintén csak jót tudok írni Deákné Incikéről is, aki ott volt mellettem az egész vajúdás alatt, olyan volt mintha az anyukám lenne, pedig mégcsak meg sem fogadtuk, de, ha fogadtunk volna sem járhatunk volna ilyen jól.Látszik rajta, hogy nagyon érti és szereti a munkáját, ezúton is köszönöm neki mégegyszer.
35. Balázs010 (válaszként erre: 34. - Remoni)
2012. júl. 20. 01:15

gyanítom nem tudsz olvasni,ha még mindig az óvszered ajánlgatod,amikor megkérdem újra,mi köze ennek a kritikához? Egyáltalán nem tartozik ide amiket írsz,lényegében felesleges információk például az,hogy miért történt az abortusz vagy miért állt elő ez a helyzet,itt az orvosról van megfogalmazva egy szösszenet,erről szól a topic is,vélemény...!

Csak neked elárulom fogamzásgátló tabit szed,meg szedett előtte is,ezért írt azt fel az orvos újra csak más márkát és nem időben.

Ha minden orvos betartaná a protokollt,akkor nem születnének a rossz vélemények,a másik,hogy a kezelések minőségét kifogásoltam nem a mennyiségét!


Remélem azért mások többet megértenek majd a sztoriból! :)

34. Remoni (válaszként erre: 33. - Balázs010)
2012. júl. 19. 23:02

Azt így írják: Down-kór. Nyilván nem erről volt szó, mert akkor le tudnád helyesen írni.

Továbbra is tartom, hogy egy óvszer olcsóbb lett volna.

Az orvos meg nyilván tudja, hogy a szakmai protokoll a terhességmegszakítás után, hány kontrollt ír elő. Ettől nem térhet el.

33. Balázs010 (válaszként erre: 32. - Remoni)
2012. júl. 19. 22:18
védekeztünk,habár nem értem ez,hogy tartozik ide,mert én már 1 kialakult helyzetet írtam le,egy abortusznak meg sok oka lehet, pl dawn kóros a gyerek.. !
32. Remoni (válaszként erre: 30. - Balázs010)
2012. júl. 19. 15:27
Mennyivel egyszerűbb lett volna védekezni.
31. Annie1130 (válaszként erre: 26. - E1815e3a65)
2012. júl. 19. 14:13
A Hodonicki doktort nem ajánlom, 10 évvel ezelőtt ő volt az orvosom egy darabig, de rendkívül hanyag, nemtőrődöm volt...
2012. júl. 19. 14:00

Sajnos én semmi jót nem tudok mondani Dr. Vincze Emőke nőgyógyászról,régen hiába volt lelkiismeretes,ahogyan sokan beszámoltak róla az utobbi években már semleges kapcsolatot ápol a betegeivel és hanyagságot lehet felvélni a munkájában.

Személyes tapasztalatra akkor került sor,mikor barátnőmön kellett abortuszt végrehajtani és ő lett felkérve a feladatra,mert ő volt az új nőgyógyásza pár hónapja már.

Ez volt az első hiba,az még rendben van,hogy műtét előtti és utáni hetekben elvégzett vagy 4 vizsgálatot egyenként 7 ezerért,az utolsó már csak annyi volt, hogy megnyomkodta érez-e fájdalmat és ok 7 ezer minden rendben...!

De az, hogy például berendelte kórházba aztán mikor ott voltunk, hogy befeküdhet-e,közölte hogy nem érti minek jöttünk hiszen még nem intézett időpontot sem... miért mégis? mert azt mondtad azért!


Az abortusz úgy nézett ki, hogy a cső felhelyezés után 6 órával lehetett végrehajtani a műtétet de ő nem ért rá,tehát 14 óra elteltével hajtótta végre,utoljára,mikor már mindenkin elvégezték és addig nem lehetett enni/inni és 40fok volt.


Utána 3 hétre rá írt fel fogamzásgátlót hogy kezdje el szedni.. mikor most utánaolvasva kiderült, hogy már másnap elkellett volna kezdenie szedni..


Én nekem az a véleményem, hogy Dr. Vincze Emőke hanyag munkát végez és többet nem fogjuk felkeresni és megtanulhatna számlát is adni,hamár az 5 perces semmikért 7 ezret számol fel!!!

2011. nov. 19. 11:59

Sziasztok!

Én Dr.Körösi Szilviánál szültem,ügyeletes volt.Bármilyen problémával meg lehet keresni. Szülésnél végig bent volt.Nagyon jó orvos.

2011. márc. 3. 22:35
Sziasztok!pcos-em van es mar rengeteg hanyag orvoson vagyok túl akikkel semmire nem jutottam..valaki esetleg megtudná mondani hogy dr.Márton Virág hol rendel és miikor? Esetleg egy számot ahol betudok hozzá jelentkezni?nagyon sürgős lenne!köszi
2011. febr. 7. 23:39
Én Vincze Emőkénél kezdetem kb a 26.hétig volt az orvosom...amikor kiderült hogy terhes vagyok azt mondta hogy levezeti a szülésem...jártam is hozzá, fizettem is a havi 8000Ft-ot...majd az egyik nap a párom szól hogy tudtad hogy az emőke terhes és akkor szül mikor te???...hát kicsit ledöbbentem...26héten mikor kellett mennem rákérdeztem, de hát akkor már látható volt...azt mondta a 26.héten hogy nem tudja levezetni a szülésem mert ő is akkora van kiirva. Hát mondhatom eléggé fel voltam háborodva, hogy nem szólt, nekem kellett rákérdezni és a pénzt bezsebelte. Kétségbeesve keresgéltem új orvost, mikor Márton Virágot ajánlották. Felhívtam és egy tündéri jófej doktornőt ismertem meg aki 'nagyterhesen' elvállalt. Nagyon jó volt a szülésem, sokat segített és biztonságban voltunk. Fogadott szülésznőm is volt Makoviczka Barbara.
2010. okt. 22. 11:21

Három nőgyógyászról szeretnék tájékozódni: Hodoniczki László, Vincze Emőke és Tarnai László

Ki milyen tapasztalat van? Az árak is érdekelnének.

Köszönöm!

2010. aug. 10. 14:01

Lányok!

Vincze Emőke és Márton Virág kb. mennyit kérnek a szülésért?

24. Nanaki
2010. júl. 19. 07:49

Ha valakinek rendben volt a szülése, akkor jó a véleménye, ha nem, akkor rossz.

Ezért van az, hogy mindegyik orvosról vannak elmarasztaló és "istenítő" vélemények is.

Én 40 évesen szültem a második gyermekemet Szabó prof.-nál. Ő a genetika főorvosa is. Minden rendben volt, de csak 3 hónaposan kerestem meg, mert a fogadott orvosommal bajok voltak.

Javaslom mindenkinek hogy, ha nem bízik az orvosában, keressen másikat. Nagyon fontos a bizalom.

Még akkor is cseréld le az orvost, ha tudod, hogy a régivel nap-mint-nap találkozni fogsz, amíg bent vagy.

A szülésznők rendesek. A csecsemősök minősíthetetlen módon tudnak bánni azzal, aki nem tud szoptatni. Negyedik nap sírva könyörögtem, hogy engedjenek haza.

23. Törökné Kati (válaszként erre: 22. - Mayalina)
2010. jún. 11. 21:07
Szia!Én 2008-ban szültem a női klinikán.Fogadott orvosom volt.De szülésznőt nem fogadtam.Én a nő szülész-nőgyógyászra esküszöm.Nekem nagyon bejött.Az orvosom Dr.Márton Virág.Nagyon lelkiismeretes és remek orvos.Bátran keresd fel.Privát rendelése még nincs.Nincs rossz tapasztalatom női klinika dolgozóival.Velem korrektül viselkedtek.Üdv:Kati
22. Mayalina (válaszként erre: 21. - Baloghany)
2010. márc. 15. 09:31

Még nem, de lassan eljön az ideje.

Keresztúrinál, mint kezelődokinál én nagyon megszívtam, de azt hallottam, hogy szülésnél tényleg jó.

És ő nagyon drága doki?

21. baloghany (válaszként erre: 20. - Mayalina)
2010. márc. 15. 00:10

Szia! Én Keresztúrinál szültem 2009 áprilisában. Én már évek óta hozzá járok és meg vagyok elégedve vele. Szülésnél is végig figyelemmel kísért, persze nem volt bent állandóan. A gátvarrást nagyon jól csinálta, nem fájt, mint sokan mondják. Szülés után pedig minden nap bejött megkérdezni, hogy jól vagyok-e?

A szülésznőt nem ismerem, De aki nálam volt, nagyon jó volt.

Babát vársz ?

2010. márc. 11. 19:45

Sziasztok!

Van itt valaki, aki Keresztúri dokinál szült? Tapasztalatok?

És Dunai Éva szülésznőről van valakinek tapasztalata?

19. Basset (válaszként erre: 18. - Basset)
2010. febr. 25. 14:08

Hülyegyerek! Nem inszeminál, hanem sterilizál....


:) :) :) :)

18. Basset (válaszként erre: 17. - Angyal 79)
2010. febr. 25. 14:00
Nekem is ő volt... Meg voltam elégedve vele, mielőtt mindenféle alapos megbeszélés nélkül (5 hónaposan mondta, hogy gondoljam át, én mondtam, hogy köszönöm nem) "az én érdekemben" a szülés előtt fél órával aláíratott velem egy papírt, hogy inszeminál... Aláírtam, mert rám uszította az egész kórházat... Igaza volt talán, de akkor is fájt...
2009. nov. 20. 22:21

Sziasztok!

Én is júniusban szültem a klinikán.

Nekem is csak egyik másik csecsemős volt aki kissé rontott a képen.

A dokim egy teljesen korrekt és alapos volt rendesen odafigyelt és nagyon örülök hogy rábíztam magam.Dr Németh Gábor a dokim már évek óta.

Egyébként én nagyon pozitívan távoztam és ebbe az is belejátszott hogy az első babámat Gyulán szültem, na az a hely tényleg gáz.

2009. nov. 19. 08:18

Hát én itt sem találtam róla semmit


[link]

15. schmetterling7 (válaszként erre: 14. - Tunderbogyo)
2009. nov. 19. 01:38
sziasztok. tudtok-e nekem segíteni hogy dr. Szabó kornél nőgyógyásznak van-e magánrendelője? köszönöm
2009. nov. 4. 17:54

Sziasztok!

Osztom az előttem szóló véleményét, és én is azt gondolom ,hogy jobban el tudnék lazulni egy női orvos támogatásával!Ezzel kapcsolatban kezdtem el kutató munkát, hogy pontosan szegeden a női klinikán kik azok a női szülész orvosok akiről tudtok, pro vagy kontra véleményetek ,tapasztalatotok van .Előre is köszönöm a segítségeteket!

13. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 12. - Pankaa19)
2009. ápr. 30. 20:27

Köszönöm ezt jó tudni, mert még jól jöhet.


Köszike

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook