Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki tudna segíteni? Közgyógyellátás - határozat visszavonása a jogosult halála miatt fórum

Valaki tudna segíteni? Közgyógyellátás - határozat visszavonása a jogosult halála miatt (beszélgetős fórum)


8. Pan Dóra (válaszként erre: 7. - Tojpike)
2011. aug. 30. 21:55
Miért nem kérdezed meg a munkatársaid, vagy az elődöd?
2011. aug. 30. 20:19
Márciusban vettem át a közgyógyot. Ez az első haláleset, amikor már kiadták rá a közgyógy igazolványt. Szóval nem az eljárást kell megszüntetnem, hanem a jogerős határozatot visszavonnom. Az indoklás részénél már teljesen beállt az "agyhalál" , hiába bújom egész nap a törvényeket nem akar összejönni...
6. lonix (válaszként erre: 4. - Tojpike)
2011. aug. 30. 20:17
Ugy gondolom,ilyen helyen dolgozol.Mi a problema?Beirod,hogy az igenylo elhunyt.
5. mamuci55 (válaszként erre: 4. - Tojpike)
2011. aug. 30. 20:12
Szia!Én ma szüntettem meg egyet,az ügyfél halála miatt.Mi a gond?Nem csináltál még ilyet?
2011. aug. 30. 20:07

Azt tudom, de az egészségpénztár felé küldenem kell egy visszavonó határozatot, de nagyon elakadtam vele. Ki vagyok purcanva és nem bírok koncentrálni. Segítséget meg nem tudok kérni senkitől.

Leginkább a hivatkozás részével nem tudok dűlőre jutni.

2011. aug. 30. 19:55

Mi a kérdés? :)

Halott kártyájára úgysem utalnak pénzt, tehát nem költheti el más.

2011. aug. 30. 19:35
Az ügyfélnek megállapítottam méltányossági alapon a jogosultságot. Két hét múlva meghalt. Egész nap bújom a rendeleteket, de mégis elakadtam... Van valaki, aki már profi ebben?
2011. aug. 30. 19:33
Valaki tudna segíteni? Közgyógyellátás- határozat visszavonása a jogosult halála miatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook