Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
579. helmo7
2009. szept. 28. 11:52

Sziasztok!


Végre szabadnap!:))) Ma már kitisztítottam a Fiam szobájában a szőnyeget! Nem volt egy egyszerű dolog. Remélem megszárad mire haza ér a suliból. Tegnap este annyit ettem, hogy egész éjjel szenvedtem. Ma reggel meg már éhesen ébredtem! Mi lesz ebből??!! Nem megy a fogyi! Megálltam -25 kg-nál, és se le, se föl! Még ez a jobbik eset nem?

Valahogy pedig megkéne erőszakolnom magam.


Bikinis!


Milyen volt a mozi? Nekünk meg van a negyedik beírás!:(((((((( Kész vagyok! Mi hír a fő.asszonyodról? Párod ? Jobban van?

2009. szept. 27. 21:06

Sziasztok.


Látom mindenki nagyon elfoglalt volt a hétvégén, én olyan fáradt voltam alig tudtam mozogni, talán kellene pár nap szabi.

Holnap megint meló :(

Vigyázzatok magatokra!

577. Bikinis
2009. szept. 25. 15:17

Szia Krisz!

Megnyugtattál, hogy utána visszatérsz a rendes kerékvágásba.

A stresz nagyon gyengíti az immunrendszerünket, ami pedig köztudott hogy a védekező rendszerünk.És nagyon sokszor van mikor úgy érzed, hogy nyugodt vagy de a belsőd közel sem lehet.

Ha jól bele gondolunk mért van az, hogy nagy nehéz megterhelés, gond után néha fél év múlva jelez a szervezet.Nem elgondolkodtató???

Nagyon érdekes az emberi szervezet, szerintem csodálatos dolog, és a működése..nagyon szeretek vele foglakozni, olvasni róla.

Ezért meg gyógyítom a páromat is és a főnökasszonyomat is.

Pusza mindenkinek.

Estére moziba viszem a fiam, mert a héten nagyon szépen tanult. A derült égből a fasírtot nézzük meg.Szerintem szuper lesz.Imádom az animációs filmeket!

Bikinis

2009. szept. 25. 14:26

Sziasztok!


Csak két napig, csak nektek felraktam a képemet, amikor még 120 kg voltam, és van egy fenn (talán láttátok) amikor 2 hónapos terhes vagyok, és talán lesz fenn holnap olyan, ami 3 hete készült. Őszinte véleményeket kérek!!!


Bikinis teljesen igazad van. A helyedben én is leblokkolnék ennyi betegségtől főleg a közvetlen környezetemben. És igazad van a táplálkozással is, én csak azt mondom, hogy amíg fogyózól addig kibírod, utána lassanként vissza kell vezetni a növényi dolgokat is. Ha épp nem fogyózom (már csak max 4 kg kéne) akkor én is eszek főzeléket meg leveseket zöldségekkel, kislányom rajong a zöld salátákért (legalább ő, mert az uram ki nem állja) így van hogy csak salátanapot tartunk mi csajok (2,5 éves).

Mi kerüljük az E adalékos dolgokat és a tartósítószereseket is, de hogy a stressz okozhat akár közvetve is ilyen komoly betegségeket, azt nem tudtam. Eddig azt hittem az csak lelki valami, ami inkább csak kimerít, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Hát kéne?

575. Bikinis
2009. szept. 25. 06:36

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!!!

Krisz, igazad van, tudom, tanultam, és milyen furcsa az élet, első évfolyamomban " A rák és a táplálkozás összefüggéseiről " írtam.

Sőt lehet, hogy a szakdolgozatomat is ebből fogom írni.


De tudjátok, amikor meghallod, hogy rák nem is tudom, én személy szerint szinte lebénultan álltam a hír felett.Persze tudom, hogy harcolni kell, eddig is azt csináltam a páromnál, és nem feladni, .

De azt is sejtem, hogy itt,mi emberek is sokat tettünk azért, hogy ennyi beteg ember legyen.

-tartósító hegyek vannak az élelmiszerekben, csak azért, hogy a termelés maximális legyen, és a cégek profitáljanak.

-génmanipulált élelmiszerek (szinte nincs bennük az aminek eredetileg benne kellene, hogy legyen)

-a stressz, mert rohanunk, idegeskedünk,

-stb és még sorolhatnám de ti is tudjátok.

Lányok na haragudjatok, ha túl fárasztó vagyok!!!

És Krisz tudod azt is tanultuk, és ne értsd félre, hogy a sok állati eredetű élelmiszer savasít, valamint, hogy az agy csak szénhidráttal tud kellőképpen dolgozni, ezért van az, hogy tanulásnál sokat segít egy kocka étcsokoládé.

A savasodásnak pedig, súlyos későbbi problémák betegségek jelenhetnek meg. A rostokra, vitaminokra mindennap szükség van.De ezeket biztos te is tudod, és nem akarlak megbántani, holott tudom miről is beszélsz a húsfogyasztás előnyeinél.Hát nem egyszerű szerintem semmi sem.

Bocsánat, ha hosszú voltam, és nem okoskodni akartam, ha véletlenül annak tűnne is.

Vigyázzatok magatokra!További szép napot!!

Bikinis

2009. szept. 24. 23:28

Sziasztok!


Angyal leginkább sült húst, sok pörköltet ici-pici tarhonyával gulyáslevest (csak a lét és a húst) stb... Azért hetente 1-szer eszek eisberg salit kukoricával meg 1000 sziget ötettel, de ennyi a zöldség, amúgy sem nagyon szeretem. Nem csak húst eszem, hanem tojást, sajtot, párizsit, virslit, sonkát és mindent, amiben nincs szénhidrát.


Helmo köszönöm érdeklődésedet, majd 1 hónapig voltunk otthon, de sajna a Balcsi kimaradt, mert ablakokat kellett cserélni. Viszont voltunk Szentendrén meg az állatkertben. Nagyon jó volt, csak az a baj, hogy 16-án hajnalban érkeztünk meg és már reggel fél 7-re mentem is dolgozni sajna, de már ezt a pár hónapot (aug -ig) fél lábon is kibírom.


Bikinis igazán sajnálom, hogy ennyi betegség vesz körül, nagyon nehéz lehet. De talán mint leendő dietetikusnak, neked kéne igazán tudnod vagy legalább sejtened, hol rontjuk el a táplálkozás szempontjából. (vagy ezt nem tanuljátok? Pontosan nem is tudom miről szól a sulid? A helyes táplálkozásról? Bocsi, ha tudatlan vagyok ezirányban)

2009. szept. 24. 21:00

Sziasztok.


Bikinis nagyon sajnálom, hogy ennyi negatív hatás ér folyamatosan. Sajnos én azt hiszem, erről arengeteg tumoros megbetegedésről mi emberek tehetünk, mégha nem is konkrétan azok, akik végül a szenvedő alamyok lesznek.

Remélem még van segítség a főnökasszonyodnál.


A fogyókúrát szerintem mind hanyagoltuk kissé,, én személy szerint majd a késő őszi időben bízok, addig annyi meló van kint, hogy nekem utána már semmihez nincs erőm.

572. Bikinis
2009. szept. 24. 06:43

Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem írtam eddig, de majd megértitek.

Hol is kezdjem...Krisz örülök neked én is, én dietetikát tanulok, és dietetikusi végzettségem lesz, eredetileg szakács voltam 26 évig, majd elvégeztem élelmezésvezetőit és szoftverüzemeltetői tanfolyamokat is.Most élelm.helyettesként egy magán idősek otthonában dolgozom.

Helmo: nekünk is van töri egyes, mert nem megy a fejébe.Nálunk az volt, hogy egy hétvégén a barátja volt nálunk, a másikon meg Ő náluk, én kegyetlen módon ezt megtiltottam./.-kos fontos a tanulás...a tovább tanulásnál már nézik. Hétköznap nem engedek semmit, és hétvége is az előző héttől függ. Most tegnap kapott egy 4-es matekdolg.és környezetből egy 5-öst. tavaly kettesek voltunk!!!Nem könnyű nemet mondani, de nem szeretném ha megint izgulni kéne, hogy a kettes meg lesz-e. Ezt közöltem év elején és eddig még működött, sőt holnap este moziba megyünk ha minden igaz, mert jutalmazni is kell.

Sajnos a hiányzásomnak nagyon súlyos oka van... drága főnökasszonyomról kiderült, hogy a húgyhólyagban rosszindulatú tumor van, a tavasszal veszítette el a férjét szintén tumor.

Lányok , mi van ezzel a világgal????Mi magunk, vagy mások "mérgeznek" ennyire?????????Nagyon padlóra tett, mert anyámként szeretem .MOst húzok, mert dolgoznom kell menni.

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bikinis

Sajnos nem figyeltem az igért diétámra!!!

Na majd!!!

Van fontosabb dolog is!!!!!

2009. szept. 23. 19:42

Sziasztok.


Szia Krisz, de jó újra látni,milyen volt itthon? remélem, pihenni is tudtatok.

Én megvagyok kösz, a végeredményt még nem tudom, majd ezután jön meg a doktornő véleményezése. Sajna az ultrahang eredménye már nem olyan jó mint a labor, de csak nem lesz vele gond.


Nagyon fáradt vagyok, minden nap rengeteg a meló, az én erőm meg egyre kevesebb.


Krisz, most akkor egész nap csak sült húst eszel natúr, vagy eszel még valamit? Zöldség? Ezt nem egészen értettem bocs.

570. helmo7 (válaszként erre: 564. - Bikinis)
2009. szept. 23. 19:31

Szia Bikinis!


Nálunk is ua. a helyzet mint nálatok! Most is tanulunk...mert egyedül újabban nem megy! Hat évig nem kellett mellette ülnöm a tanulásnál, most meg nem megy másképp! Tegnap kapott egy töri egyest, + megint egy beírás:(((((

A párommal is jól összevitatkoztunk, mert szerinte a vizilabdát is abba kellene hagynia, mert nincs elég ideje tanulni! Hogy legyek jó?? Mit csináljak? Nem tilthatom el a fiam a mozgástól!!

Egyáltalán, hogy vegyem rá , hogy tanuljon?? Minden nap veszekedjek és akkor hátha jobb belátásra bírom? Csak elege lesz a balhékból? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Mellette sem tudok ülni állandóan! Ha dolgozom akkor este fél kilenc(ha minden jól megy és nagyon sietek)mire haza érek roggyant aggyal! Na megyek mert mert már hallom....aaaanyaaaaa!!!!

Csajok! Írjatok nekem valami okosat! :)))))

569. helmo7
2009. szept. 23. 18:51
upsz! Ezt hogy csináltam? Valahogy 2szer írtam le? uhhh....fáradt vagyok!
568. helmo7
2009. szept. 23. 18:50

Hey! Sziiia Krisz!

Na végre! Hol voltál már? Ilyen sokáig voltál szabin? Hogy sikerült? Merre voltatok? Picid jól van? Már dolgozol is? Voltatok a Balatonon? Megyek megnézem a képeidet! Csináltam én már ezt a fajta fogyit, amit te is, akkor teljesen jól működött. A koleszterinemmel van egy kis baj ezért én nem merem csinálni.

Kösz a kérdésed, és teljesen jól van már az Apukám!:))))


Az Apu teljesen jól van már.

2009. szept. 22. 23:59
Nagyi! Veled mi van? Csak néha feltünsz, majd eltünsz! Gyermeked elindítottad a suliba? Fogyiddal mi újság? Erről nem is igazán írtál, csak a sok-sok melóról
2009. szept. 22. 23:50

Elvileg sikerült végigolvasnom a lemaradásomat.

Helmo! Apud jól van? És a csemetéd? Tényleg csak a sulitól volt beteg?

Bikinis! Lehet, hogy lemaradtam valahol (sőt biztos) de nem találom, hogy mit tanulsz és ,it dolgozol? Ha nem titok leírod? Párod javul? Miért kell neki kemo? Azt tudom, hogy beteg, de azt nem, hogy mivel, csak azt találtam, hogy műtötték. Remélem hamarosan rendbe fog jönni és már csak jó értékeket mond a doki.

Angyal! Te hogy vagy? Milyenek az eredmények?


Képzeljétek nem híztam csak egy icipicit. 59,9 kg vagyok még mindig!!!

Tényleg nem akarok okoskodni, mert mindenki más és más, de csak annyit kérnék, hogy ha megengedhetitek magatoknak, akkor csak 1 hétig próbáljátok ki, hogy nem esztek csak husit (nem csirke, pulyka) oldalast, tarját stb... kenyér és egyéb szénhidrát nélkül. (Atkins oldalnál itt a hoxa-n találtok táblázatot a max 20 gr ch-ig zöldségekből) Biztos fontos a ph meg az ilyen-olyan kiörlésű izék, de én maradok a fehér lisztnél és a nagyanyáink által használt dolgoknál. Én pl imádom a zsíroskenyeret, sok zsír kevés kenyér és sok hagyma. Vacsira ez is megy és mégsem hízok, ha husizok. Persze van hogy kizabálnám a hűtőt, ekkor ott egy csomó sülthús és annyit ehetek akár hajnali 1-kor amennyit akarok. Persze a tészta, krumpli lenne a kedvencem, de max heti 1-szer

Képet felrakom, hátha rájöttök, hogy meg kéne próbálni ezt is. Puszi

2009. szept. 22. 21:17

Sziasztok!


Végre ismét net-közelben vagyok, visszajöttünk Norvégba. Majd visszaolvasom ami veletek történt, csak be akartam köszönni, és megírni, hogy valamelyik nap felrakom az ígért képeket.

Puszi mindenkinek

564. Bikinis
2009. szept. 21. 20:01

Sziasztok!

Vagyok Én is, csak sokat kellett dolgoznom és tanulok a fiammal, mert egyedül nem megy neki!!!!!!!!!!Meg van az első katonás jegy is, tőriből, most azt nyúzzuk. Egyszerűen nem megy bele a fejébe,.

Helmo nálam tegnap kezdődött, hogy ennék valamit, jaj!!!!

Elkezdtem a tételeimet is olvasgatva tanulni, mert február mindjárt itt van, és még nehezebb lesz az élet, ha én is folytatom tovább a sulit.

Vigyázzatok magatokra!!!!

Bikinis

563. helmo7
2009. szept. 21. 16:06

Sziasztok!


Haza látogattak az unokatesómék Stuttgartból, azért nem voltam.Viszem őket össze-vissza, mindenfelé! Holnap reggel indulnak haza, akkor már jövök! Addig is szépnapot mindenkinek!:))

2009. szept. 20. 09:48

Sziasztok.


Eltűntetek! Hova lett mindenki? Kihasználjátok a szép időt? Remélem nincs semmi gond senkinél, legyen szép vasárnapotok.

2009. szept. 18. 21:48

Sziasztok.


Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de egy percem sincs.

Ma meló után szüretelni voltunk, délelőtt nagyon pocsék idő volt, de délutánra kisütött a nap.


Hétfőn még lesz egy nyaki ultrahangom, de a labor eredményeim szerencsére jók :)

Helmo naná hogy túlműködik, mert azzal hízás jár:(

Nekem nem volt tünetem, magas lett a vérnyomásom, a háziorvos elküldött kivizsgálásra, ott kiderült, hogy cisztám, epekövem és göb van a túlműködő pajzsmirigyemen. Az epeműtét meg volt tavaly télen, a cisztám ....hát azzal párszor voltam kontrollon, aztán elmaradtam, lassan kellene mennem. A pajzsmirigynél meg most járt le az idő. Panaszom szerencsére nincs és remélem nem is lesz.


Jó pihenést és kellemes hétvégét!

560. Bikinis (válaszként erre: 559. - Helmo7)
2009. szept. 17. 18:40

Szia!

Hát valóban jó dolguk van a kollégáimnak mert rengeteget sütök, (imádok), és szerintem nem vagyok vérengzős helyettes sem.

Apukádról én is azt tudom mondani, hogy ki fog tisztulni, sajnos én is átéltem mert apukámat kétszer műtötték szívvel, és a másodiknál összeomlott a keringése és kicsit kevesebb oxigén jutott, ne tud meg miket mondott, állandóan pókok voltak a falakon,stb... de elmúlt szerencsére.

A suli???? akkor tanul, ha mellé ülök, (gondolhatod.

Krisz nem volt mostanában fent a hoxán én úgy láttam, de drága Nagyinkkal vajon mi történt, hogy nincs velünk?????

Ha teljes kiöröklésből sütsz, az nehezebb, töményebb lesz, Én csak felesben használom, mert úgy még a megszokotthoz hasonló. Van valahol recim majd előkotrom.A kókusz kockát én mézes tésztából szoktam csinálni, és abba jó a kevert liszt is.

Én igazából nem szoktam csak teljeskeőrlésűt használni, mert nem akarják elfogadni.

Főzéshez szoktam , saját magam keverni: tk liszt, rozsliszt és kukoricaliszt ebből veszek 1-1-1-kg-ot és összekeverem.Ezt elfogadják.

Szép estét!!!!!

Nem szeretem az esőt!!!!!!!!

559. helmo7
2009. szept. 17. 16:59

Szia Bikinis!


Nekem is őszies a hangulatom, bár elég strandolós cuccban jöttem ma dolgozni:)))(papucs)

Kóóóókuuuusz koooockaaa??????? ÁÁÁÁÁ! Imádom! Kell neked ilyeneket írni!!:)))

Szerinted tk.lisztből lehet csinálni, édesítővel? Már probálkoztam vele de nem igazán jött fel a piskótám. Nem tudsz véletlen tk.lisztes piskóta receptet? Már rákerestem de semmit nem találtam. A Norbi lisztet nem veszem meg(nem az én pénztárcámnak való).

Köszi a kérdésed.....Apu egyre jobban van. Bár azt vettük észre, hogy mintha az agya nem úgy működne mint azelőtt. A doki szerint a sok nyugtató, altató, oxigén tehet róla , és majd elmúlik. Egyre erősebb, és már a volán mögé akarna ülni, de persze nem engedjük,aztán ez neki nagyon rosszul esik.

A Te párod jobban van? Mi van kicsi fiacskáddal?

Vissza rázódtatok már a suliba? Nekünk nem nagyon megy! ....de jó dolguk van a kollegáidnak! Süti hegyek!:)))


Angyal! Van már eredmény?

Krisszel mi van már? Csak nem lépett le!???

558. Bikinis
2009. szept. 17. 15:30

Sziasztok!

Hogy vagytok? Helmo apukád?

Angyal eredmények?

Mi tegnap a melóhellyel kirándulni voltunk, Kalocsán. Hát eléggé fárasztó volt számomra. Szép, szép na de ennyit ......mindent nézzünk meg jelszó és végig szambáztuk az egész napot.

Ja , és este 22 óráig sütöttem, mert ma tartottam a névnapomat bent a lányokkal.Este 7-től tízig sütöttem (tejszínes gesztenye kockát, kókusz kockát és sakk szeletett) és a lányok nem túlzok de tíz percen belül eltakarították.Én meg ma a konyhám romjait.Ez a szép....

Esik az eső .Egyre jobban az ősz érezteti, hogy már itt van, nem gondoljátok?

557. helmo7
2009. szept. 17. 10:55

Sziasztok!


Angyal!

Mi volt a vizsgálaton? Sokat kellet várnod? Ott volt a protekció? Mi a baj a pajzsmirigyeddel? Túl, vagy alul működik? Már nekem is mondták, hogy meg kellene nézetnem. Mik a tünetek ha nem múgy működik ahogy kell? Mikor lesz eredmény? Szorítok neked nagyon, hogy jó legyen!

Hallod, nem elég az embernek a baja még a melóhelyen is savazzák! Ezek szerint, akkor ez nem csak nálunk van így? :))

2009. szept. 16. 07:31

Sziasztok.


Ma szabin vagyok, de sajna nem pihenni, kontroll vizsgálatra kell mennem a pajzsmirigyem miatt :(

Rühellem :( Szűk kis folyosón préselődik a sok ember, levegő nincs (még szerencse, hogy protekcióm van, csak dolgozzon ma, mert ha nem, időpont ide vagy oda, több órás várakozás vár rám is.)


Helmo nem hiszem, hogy írtam volna, egy állattenyésztéssel (sertés) foglalkozó kft-nél dolgozok, csoportvezetőként és mint ilyen enyém a megtisztelő középső hely, innen-onnan nekem mondogalódnak, én meg sajnos ehhez kevésbé vagyok edzett. Mostanság meg meg vannak gajdulva, ott rúgnak bele az emberbe ahol érnek.

Csak sajnos nem hemzsegnek a munkahelyek, hogy váltani lehetne.


Lassan készülök, mert bár 10.30-ra van időpontom a közeli városba, nekem buszom 9 előtt megy.


Legyen szép napotok és légyszi szorítsatok jó eredményért.

555. helmo7
2009. szept. 15. 08:34

Sziasztok!


Bikinis! Nagyon jó hír! Örülök, hogy jobban van a Párod!

Képzeld a Fiam csak reggel van rosszul! Arra gondoltam, hogy a suli miatt, de nincs semmi olyan amiért ne akarna menni.Legalábbis azt mondja. Ezt nem értem! Tegnap indultunk a dr-hoz, de nem rendelt. Pedig a kiírás szerint kellett volna lennie délután. Na mindegy ma du. megyünk hozzá.

Nagyon guszta a süti recept! Azért lehet ezt is egy kicsit diétásabban is csinálni! Nem? Édesítő, telj.kiörl.liszttel,... gondolom!?


Angyal!


Kitartás! Nálunk is szokott lenni a melóhelyen bolondok háza! Olyankor szétvagyok esve teljesen! Már előre félek az ünnepektől is! Minden héten akció váltáskor , minimum 2 napig, hisztis mindenki! Nincs a kiírt akciós áru, nem annyiért viszi a gép amennyiért az újságban van, tömeg ,tolakodás, stb...! Huuu!

Szóval! Mi túlélők vagyunk!:)))) Már nem is emlékszem, hogy te írtad vajon, hogy mit dolgozol!? Ha nem indiszkrét, akkor írsz róla?


Csajok! A Krisz lehet,hogy elfelejtett már minket?...vagy ilyen hosszú a szabija?

2009. szept. 14. 20:11

Sziasztok.


Pár percre beugrottam, feje tetején áll a világ a munkahelyemen :( Tiszta bolondok háza van:( Esténként hulla fáradtan esek az ágyba, ígérem ha kicsit lenyugszik a helyzet jövök gyakrabban.


Bikinis annyira örülök, remélem tovább javul az állapota a párodnak.


Helmo én sehol nem tartok most és őszintén nincs is erőm hozzá.


Vigyázzatok magatokra és szeretteitekre.

553. Bikinis (válaszként erre: 552. - Helmo7)
2009. szept. 14. 09:27

Szia!!!


Képzeljétek a párom eredményei tök jók lettek.Hurrá!!

Nagyon magas volt két hónapja a tumor marker értéke, (ekkor nem szedett semmit)majd vettem neki vitaminokat és táplálék kiegészítőt és a mostani eredménye pont a fele lett. Még a Dr nő is azt mondja nem értem!!! Mi tudjuk a párommal hogyan is ment le, de nem mondtuk, mert mindig az a válasz, hogy fölösleges, pénz kidobás. Hát talán mégsem az!!De az orvosok néha olyanok mint a vasút, csak a "sínen" haladnak.

Helmo, a c vitamin az nagyon jó, Én mindig iskola kezdéskor elkezdem adni a fiamnak és folyamatosan adom napi szinten.A méz is szuper , csak az Én fiam nem eszi meg.

Küldöm majd a receptet, és képet is teszek hozzá.

Csináltam egy olyat, hogy kakaós piskóta , ketté vátam, főztem oroszkrém szerű krémet(tejszínhab és vanpuding + citrom, narancshéj)sütöttem még fehér piskótát és azt ízes roládnak feltekertem.

Kezdem összerakni: kakaós lap+ rá krém fele+ rá helyeztem a felszeletelt piskóta tekercseket + és befedtem a maradék krémmel, majd a kakaós piskóta másik felével betakartam. Nagyon fini!

Bonyolultnak tűnik, de nem az.

Ezt csak azért írtam, hogy kicsit gonoszkodjak!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!

Nagyi?????Légyszi jelentkezz!!

Heppy Angyal!!!!

552. helmo7
2009. szept. 14. 08:36

Jó reggelt!


Bikinis! Igazad volt! Ünnepelek:( Ezért volt a falánkság!


Ma reggelre belázasodott, fáj a torka, a kicsimnek. Megyünk orvoshoz. Szerintem a tegnap délutáni jeges üdítő lesz az oka.(remélem)

Reggel a tv-ben láttam, hogy a H1N1 vírussal szemben ,úgy lehet védekezni, hogy csillag ánizst, meg valami ehucéniát(nem tudom h kell írni), meg propoliszos mézet, 1000ml gr-os c-vitamint kell inni. Megyek is bevásárolni!!!!

Krisz mikor jön már? Még szabin van? Angyal hová tüntél? Nagyi merre vagy?

Bikinis!Hogy van a párod? Voltak a barátok? Biztos fincsi volt a süti, amit csináltál! A madártej torta receptjét majd ha lesz időd, kedved, energiád, egyszer csak elküldhetnéd nekem! Hmmm.... érzem a számban már most az ízét!!:)))

551. Bikinis
2009. szept. 12. 15:45

Sziasztok!

Helmo nem lehet, hogy ünnepnapok előtt állsz??Nálam olyankor van hiszti is meg falási roham, nem tudom miért kell ennek így lennie, de a hormonok,,,kiszámíthatatlanok.

Kész vagyok a madártej kockával és most azon gondolkozom sütök még lipcsei krémest, .Valószínű, hogy át jönnek a barátok holnap ,mikor a párom is itthon lesz.

Szép hétvégét!!!

Helmo, én elszoktam menni fogat mosni mert az elterel a hűtőtől, vagy egy tic-tac, de szoktam még inni ilyenkor egy pohár ligh colát is, Nekem ezek jönnek be, hűtő ürítés helyett,.Na de nem mindig, sajnos!!!!

550. helmo7
2009. szept. 12. 11:17

Szép napot Mindenkinek!


Na a vacsiról is ennyit! Az ananász után még lecsúszott egy kis tojásos lecsó, majd megmerevedtem a hűtő előtt, és jobb híján, megettem egy kis üveg szílva lekvárt(édesítővel csináltam),... és még mindig bámúltam kocsányon lógó szemekkel a hűtőt belűlről, de már nem volt benne semmi... szerencsémre. A fiúk próbáltak lefeszegetni az ajtajáról, majd egy kis idő után felengedtem és lenyomtam egy üveg bubimentes vizet. Komolyan kész vagyok attól, hogy még a jövőhetet is le tudnám egyben nyelni! Már sosem szűkűl össze a gyomrom? Valamit ki kellene találni, hogy ne érezzek éhséget!! Van mentő ötletetek erre?

Ma még dolgozom, holnap meg ott leszünk Anyáéknál egésznap. A párom fát fog darabolni a kandallóba, én meg a kertben segítek. Tuti valami nagyon fincsit főz majd a Mami!:))


Angyal! Merre vagy?


Bikinis! Nem is rossz ötlet ez a diétás lagzi!:)))

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook