Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra? fórum

Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
317. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 316. - 8b7e22b4a7)
2013. jan. 14. 14:24

De nekem elég is volt,nem érdekelt egy hasonló helyzet,látni sem bírtam,nem is érdekelt tovább az ő lelki világa.Megérdemlik azt a veszteséget,hogy soha többé a közelünkbe sem jöhetnek és boldogok leszünk egy csodálatos férfi oldalán.

Ha a csodálatos férfi is ezt tenné ő is így járna és ezt nem csak mondom,hiába már nem csak mi ketten vagyunk.Ismerem magam.Nekem egyszer elég volt egy olyan ember.


De elmondása szerint neki én vagyok a minden ,más nem is érdekli,bennem annyi nő van egyszerre,hogy sok is.

Ezek ellenére minden emberben ott egy pici félsz,még benne is.Ez így jó.

316. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 315. - Ade8589ef2)
2013. jan. 14. 14:15
Főleg,hogy ezek után nem szégyenli elvárni,hogy a kedves vele maradjon,ugyan úgy szeresse,béküljenek ki és tudjon úgy élni vele,nem vitatkozni mintha misem történt volna.Hasonló helyzetben vajon mit tenne az úri ember?
2013. jan. 14. 14:10
Elszomorito ha megteszi de ezzel minösiti primitiv modra az Intelligencia es Erzelmi szintjenek legalacsonyabb fokat . Raadasul Kapcsolatat igy valoszinü nem igazan vesz komolyan . Nem Tiszteli Szeretheti Igazan a Kedveset kar az ilyen Emberrel foglalkozni ezek utan .
314. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 309. - Bubu 64)
2013. jan. 14. 14:01

Sajnos én sem tudnék ezek után bízni benne.És magamat ismerve már ennyiért is elhagytam volna hiába tudja kimagyarázni.Mert tudom,hogy nem engedném,hogy hozzám érjen,undort és dühöt váltana ki belőlem a közeledése,képes lennék bosszút állni,még ha csak egy félmeztelen pasival beszélgetnék is a nappaliban aki jobb mint ő és hidegen hagynám,hogy azt higgye más is volt,hűvösen kezelném ,nem érdekelne,az ágyunk fölé egy jó testű pasi posztert ragasztanék stb.-stb.,és magam nem tenném ki ennek.Ezért szakítanék.Menjen és tegye a nővel amit akar.

Ezek szerint nála is csak jobbak vannak.

Én sem gondoltam volna az exről.Ki sem néztem volna belőle,úgy könyörgött mikor szakítottunk,aztán kiderült ez.Olyan messze mentem dolgozni suli után,hogy véletlenül se jöhessen zaklatni,az ablakunk alatt képes volt éjszakázni.Alig tudtam szabadulni,a gyomrom is forgott tőle.

313. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 305. - Urso)
2013. jan. 14. 13:47

Ezek szerint jobb volna bigámiában élni?

Mit szólnál,ha egy nőnek volnál te valamelyik a sok kiskutyája közül,és élhetnél a többi kanival egy szobában :).Nem az volna amit te akarsz,hanem amit a nő.Nyalakodhatnál akkor is ha egy másik volt épp előtted.

De jól hangzik....nem?

Milyen jó ez a bigámia.

Attilának a Hunok királyának is volt háreme,de egy nőt szeretett.

312. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 302. - EpresKrisz)
2013. jan. 14. 13:42
Na szép!Büszke lehet magára.
311. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 286. - Bd55e3f068)
2013. jan. 14. 13:33

Szerintem ezen a kissé degeneráltan összefoglalt hülyeségen úgy összességében:).Én ezen nevettem.

Valamiért nem is értem a lényegét.Miért volna annak a pasinak való akiről írt?Annyira tudja halogatni,vagy képes menses közben is arra.Erre nem tudtam rájönni.

Nem értem a srácot,miért alacsonyítja ezt így le.Mi sem gúnyoljuk azokat akiknek prosztata problémájuk van.

Ez most egy durva példa lesz:):

A testvérem nagyon szereti a lányokat és azt mondta jó katona vérben is harcol.

Szóval egy nő mindenhogy nő, és ez a dolog nem tartozik azok közé ami miatt rosszul kellene érezze magát.

A férfiaknak pedig folyton magömlésük van mégsem lovagolunk ezen :).

310. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 282. - A9e26193e7)
2013. jan. 14. 13:22
:D:D micsoda?Jaj :D.
309. bubu 64 (válaszként erre: 300. - Liliomszál33)
2013. jan. 14. 13:22

Persze jó ha bízol benne,de....Én is így jártam a páromért tűzbe tettem volna kezem,hogy soha nem csal meg, és mégis.A minap nyitva maradt a postafiókja benne egy levél egy közös ismeröstől egy képpel ahol meztelen a csaj ő válaszolt mit tenne vele.Hogy megtörtént vagy sem persze nem tudhatom, ő tagadta.De nekem már ez is a megcsalás kategória.

leültünk beszélgettünk mi az ami neki hiányzik stb....

Csak azt nem tudom hogyan bízzak ezután benne???

308. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 278. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 14. 13:20

Sajnos van benne igazság.

De a lényeg,hogy egy igazi férfi szemében az ilyenek csak lejáratják magukat és szánalmasak.

Annyira vegyes a világ,minden ember más,így lehet bosszankodnunk,de keseregnünk semmiképp.Minden férfiből van bőven :).

307. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 275. - 1dc16653d6)
2013. jan. 14. 13:11

Szerintem annyira rossz a férje az ágyban,hogy örül ha akkor látja pucéron,akcióképesen mikor a háta közepét :),és ki tudja érdekli e,hogy csalja,ha így nyilatkozik :).Az is lehet azt gondolja kinek volna jó vele,azzal is csak lejáratná magát,vagy ki feküdne le vele,ha mégis ő előre nevet rajta.Van önbizalma :),de akkor nem tudja,hogy vannak nőből is gyorsan csúcsra jutók.Szerintem el hallgatott egy fontos részt ami egyértelmű.

Őszintén mi nők,ha valakinek volt már része észbontó szexben,azt tudja mondani,hogy örülök,hogy békén hagy és havonta egyszer ront rám :D!

És a férjének vajon mihez van időzítve a merevedése,a hold álláshoz?Minden teliholdkor,vagy minden újhold napján :))?

Elhiszi,hogy így boldog a férje,hogy másnál kell kielégüljön,de vele marad mert szereti..Miért gondolom azt,hogy a hasonló helyzetű férfiak vágynának arra,hogy milyen jó lenne ha a felesége szexuálisan is olyan tüzes volna,hogy ne kelljen másik.Ha annyira szerethető....Majd ebből előbb-utóbb az lesz,hogy kiábrándul,külön mennek,bele szeret valakibe,mert egy idő után mindenkivel szexelni is csömört okoz és vágyni fog egy különleges ,csodálatos nőre,akivel csak ő büszkélkedhet.

Nem jó úgy élni,ahogy az a nő hiszi.Minek is ragaszkodik ehhez, nem értem.Van egy jó vibrátorja és az elég.. :)??

306. Mazsinka (válaszként erre: 305. - Urso)
2013. jan. 14. 13:00
Van egy tévéműsor, a pasinak négy felesége van. Állandóan azt szajkózzák, hogy mennyire boldogok így, közben meg egyik kibukott, hogy ő igenis féltékeny. Szánalmas, hogy egyes nők, annyira bele vannak habarodva egy pasiba, hogy még három másik feleséget is megtűrnek mellette, csak hogy ők is magukénak tudhassák. Vagy legyen ugyanez szeretővel...
305. Urso
2013. jan. 14. 12:56
Mióta rátértünk a monogámiára, azóta megyen a megcsalás mindkét oldalon ezerrel.
304. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 271. - Cippora)
2013. jan. 14. 12:53
Hát így minden bizonnyal ő is megérdemelné!
303. 973d9d6ecf (válaszként erre: 302. - EpresKrisz)
2013. jan. 14. 12:37
Akkor az a manusz alaphangon is mocsadék volt...
2013. jan. 14. 12:21
Az egyik ismerősömet megcsalta a férje mikor éppen az iker babáikat várták,mert nem lehetett szex,de a nő megtette a férjének mindazt,amit lehetett magán az aktuson kívül,de hát ez nem volt elég neki,ezért jött a jó öreg bevált titkárnő módszer.:)Persze így már a szülés előtt sem voltak egy pár,egyedül maradt a nő 3 gyerekkel.....Mindenki mérlegeljen,de ezt nem lehet minden férfira elmondani szerintem.....
301. bd55e3f068 (válaszként erre: 300. - Liliomszál33)
2013. jan. 14. 12:13
Hogy kivel csalja meg? Egy nővel. Vagy egy férfival.
2013. jan. 14. 11:31
Igenis vannak kivételek.Én például biztosan tudom,hogy az én párom soha nem kockáztatná a kapcsolatunkat egy kis enytyempentyemért.Hozzáteszem a dolgok jelenlegi állása szerint.Ugyanis ha egy férfi szeret és viszontszeretik akkor semmiben nem szenved hiányt,miért kockáztatna bármit.Vannak ugyan olyan férfiak mintahogyan nők is akik folyton vadásznak,de egyáltalán nem minden férfi egyforma.Na és felmerül itt az a kérdés hogy kivel csalja meg a férfi a párját?????Egy NŐVEL,akik egy fikarcnyival sem különbek mint a férfiak.Nem számít nők vagy férfiak.Sőőőt!Ha jobban megnézzük lehet hogy egy nő lassan már könnyebben kapható mit egy férfi?????
299. 3f2a864951 (válaszként erre: 298. - Urso)
2013. jan. 14. 11:09
Ez pontosan igy van. Nem sok mindent lehet ehhez hozzatenni, hacsak azt nem, hogy a cikk iroja talan jobban tette volna, ha valami ertelmesebb elfoglaltsaggal uti agyon az idejet.
298. Urso
2013. jan. 14. 10:57
A cikkben leírt tesztelés, felmérés még az alapvető kritériumoknak sem felel meg. Ilyen kevés mintából nem lehet semmire sem következtetni.Aztán: abból a körből venni mintákat, akik neten csetelnek?Azok a férfiak akik ilyen módon kívánnak ismerkedni (párjuk mellett),azoktól milyen reagálásokat vártál kedves cikkíró? Totális visszautasítást? Badarság!
2013. jan. 14. 10:53

Szomorú a végeredmény. DE:

Attól, hogy csak egy teszt volt, Te 4 kapcsolatban lévő férfit csábítottál el...

A nők nem jobbak egy fokkal sem.

296. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Mercuskaa)
2013. jan. 14. 10:48

"Vajon minden férfi kapható egy kis újdonságra?"

Nem.Ilyet akkor sem állítanék ha a férjemet in flagranti megpillantanám! :0)

295. Szilvamama (válaszként erre: 188. - Jeva)
2013. jan. 14. 10:23
Én is így látom, sőt, ahogy már írtam is, a saját "bőrömön" érzékelem...
294. Krisz42 (válaszként erre: 270. - 1dc16653d6)
2013. jan. 14. 10:14
Nem igazán pontos,amit a kialakult két táborról írtâl.Vannak azok,akik szerint minden férfi félrelép és vannak azok,akik szerint nem minden ffi lép félre-vagyis utòbbiak nem azt állítják,h senki nem lép félre és szerintem ez a reálisabb.Ha annak a ffinak,akinek beteg gyerek van kevés a szex,már az elején nem kellett volna együtt maradni a nővel,tehát a megcsalását nem mentesíti semmi.
293. Szilvamama (válaszként erre: 281. - 1dc16653d6)
2013. jan. 14. 08:52
Igen. Illetve mivel még mindig egyedül vagyok, most is, de már kisebb intenzitással. Az első hónapokban "elkeserítő" volt a helyzet.
292. Alexandra♥ (válaszként erre: 216. - 9f86e86d50)
2013. jan. 13. 23:00
DDD:)
291. 1dc16653d6 (válaszként erre: 290. - F3ef3e826b)
2013. jan. 13. 22:53

Ez mind rendben van.Evvel semmi gondom,de a témában,amit felvetettek ott ez szerintem kifogás...és én is arra reagáltam..hogy huuuu,ha kifogásként alkalmazza egy nő az őszinteség helyett.Nem magára a pecsételő vérzésre...


Máskülönben én is hallottam róla,de szerencsére nem volt benne még részem,ezért kérdeztem rá bővebb kifejtésre...,de tiszteletben tartom nem ez a fórum témája.Nem kell senkit minősíteni.

2013. jan. 13. 22:49

Nem szólok bele mások vitájába és nem is érdekel, de annyit megjegyeznék, hogy a pecsételő vérzés nem egy misztikus dolog. Létezik. Akár többször is előfordulhat és több oka lehet. Jelenthet rosszat és lehet semleges is. Aki nő és ennél több információ kell neki, javaslom sürgősen korrepetáltassa magát biológiából.


MINDENTŐL FÜGGETLENÜL ennyit a pecsételő vérzésről.

289. 1dc16653d6 (válaszként erre: 287. - Bd55e3f068)
2013. jan. 13. 22:18

Veled élmény csevegni!

Nem tudnám rögtön jobban,ne feltételezz...normálisan kérdeztem,ha képtelen vagy normális válaszra akkor sajnálom.

288. 1dc16653d6 (válaszként erre: 286. - Bd55e3f068)
2013. jan. 13. 22:16
Nem röhögök...csak a szövegkörnyezetet nézve és a történetet itt más áll a háttérben..szerintem!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook