Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon belenézhetek a párom telefonjába? fórum

Vajon belenézhetek a párom telefonjába? (beszélgetős fórum)


2007. aug. 28. 09:31
Ez a kapcsolatotok minőségétől is függ,de nem érdemes kérés nélkül szerintem.Tényleg érdemes inkább megkérdezni.
2007. aug. 28. 09:23

Belenézhetsz,de minek?Ha kiváncsi vagy valamire,kérdezd meg tőle!

Szerintem az nagyon sunyi dolog,ha a tudta nélkül turálsz a dolgaiban!

77. staccy (válaszként erre: 1. - Katica3)
2007. aug. 28. 09:13
szerintem ne!meg ha a 7ik erzek azt is sugja....ha alaptalanul gyanusitgatod,es kiderul,ramehetd a kapcsolatod!megerne neked?
76. Mimus
2007. aug. 23. 18:38
nekem furi volt.na mst megyek,mert ébredezik az én kis hercegnőm.örülök hogy beszélgettünk és remélem még fogunk is
75. 0c97fbb607 (válaszként erre: 74. - Mimus)
2007. aug. 23. 18:36
Én értem,hogy mit mondassz,de nem tartom furcsának.(mármint a kódot)
74. Mimus
2007. aug. 23. 18:30
igen,ez igaz!csak nekem egyszer az volt furi,amikor kódot rakott az smsekhez,hogy más ne udja megnézni.ezmárrégeben volt
73. 0c97fbb607 (válaszként erre: 72. - Mimus)
2007. aug. 23. 18:27
Szerintem is.Amúgy meg magánszféra,amit bizony tiszteletben kell tartanunk.
72. Mimus (válaszként erre: 71. - 0c97fbb607)
2007. aug. 23. 18:19
semi értelme belenézni,mert annyira senki sem hülye,hogy valamit is bennehagyjon ami olyan.meg nem tesz olyan jeleket ami gyanús lenne.nem dugdossa,meg halkítja le,szóval felesleges
2007. aug. 23. 18:17
De ugye nem gyanakodtál annyira ,hogy belenézz a telójába?
70. Mimus (válaszként erre: 69. - 0c97fbb607)
2007. aug. 23. 18:15
ma mondtam neki,mert az est akarta volna,de én aludtam.de égen mikor dolgoztam,akkor is fáradt voltam és mégis felébrestett ha megkívánt.Nem tudom,lehet,hogy azért mert még nem olyan vagyok mintrégen.persze ő ezt nem mondja..
69. 0c97fbb607 (válaszként erre: 68. - Mimus)
2007. aug. 23. 18:12

Ez tök természetes.Amikor szültem én is hulla voltam,szó szerint.Volt ,hogy egy hónapig sem volt semmi,mert egszerűen még a gondolataimban sem szerepelt a szex,nem hogy megkívánjam.De ezt is megbeszéltük.

Én a férjemmel vagyok úgy ,hogy sokat dolgozik,fáradt,ezért nem zargatom,ha alszik.

Beszélgetések útján szabad kezet kaptam tőle:)))Bármikor ébreszthetem,amikor csak akarom.

Adj te is szabadkezet,mondd meg ,hogy hiányzik neked Ő.

68. Mimus (válaszként erre: 67. - 0c97fbb607)
2007. aug. 23. 18:07
beszélgetünk rólaés aztmondta,hogy nincsen semmi baj.Most a kislányunk 6hetes.már lehetne szexelni,de az este 11kor mikor hazaért a munkából én aludtam,mert a kicsi mellett eléggé elfáradok.azt modta nem akart piszkálni,hogy tudjak pihenni
67. 0c97fbb607 (válaszként erre: 66. - Mimus)
2007. aug. 23. 18:05

Egyetértek.Egy kapcsolatban nagyon fontos a szex,de vannak helyzetek amikor nem olyan sűrű,mint annak előtte,mert annyi minden tudja befolyásolni az embert(gyerekek,fáradság...stb)

De miért nem elsőszámú az ,hogy beszélgessetek erről őszintén,mért a gyanakvás,meg a kutakodás lesz előbb?Nem értem.

66. Mimus
2007. aug. 23. 18:01
nekem férjem van,és nemrég szültem babát!azóta még szexelni nem lehetett meg már előtte sem egy ideje.na most én ezért gyanakszom,mondjuk szerintem feleslegesen,mert nem mutat jelét annak,hogy volna valakije.csak tudod a szex az kell,mert úgy közelebb érezzük magunkat egymáshoz.és most úgyérzem,mintha nem szeretne
65. 0c97fbb607 (válaszként erre: 64. - Mimus)
2007. aug. 23. 17:58

Akkor kérdezzen,beszéljen,mondja el a párjának mit érez,miért érzi ezt!

Mi a fenének egy kapcsolat,ha ilyen alapvető dolgokat sem lehet megbeszélni az állítólagos párotokkal?

64. Mimus (válaszként erre: 61. - Andante023)
2007. aug. 23. 17:56
igen,igazad van.néha vannak olyan pillanatok,mikor igenis gyanakodmi kezd az ember.
63. 0c97fbb607 (válaszként erre: 61. - Andante023)
2007. aug. 23. 17:56
Van persze!De ahoz nem kell telefon ,hogy megtudd:)),vagy megérezd!
62. Andante023 (válaszként erre: 61. - Andante023)
2007. aug. 23. 17:55
és jobb egy kézzel fogható bizonyíték, mintha a te egészséged is rámegy a másik betegségére... szóval kivételek mindig minden helyzetben vannak.
61. Andante023 (válaszként erre: 59. - 0c97fbb607)
2007. aug. 23. 17:54

ha megengeded, h kötekedjek, azt hiszem kicsit leegyszerűsítetted a dolgokat. sajnos vannak bonyolult történetek is. nem egészséges emberekkel... de ebbe ne menjünk bele.

abban teljesen igazad van, h már megette a fene, ha kutakodni kell, én is így vagyok vele, soha eszembe nem jutott, egy bizonyos pillanatig, h ne hihetném el a meséket, amiket tőle hallok. de sajnos van, amikor másról van szó... :(

60. Mimus
2007. aug. 23. 17:51
én néha meg szoktam nézni aférjem telóját,de sosem találok semmit.dehát hülye lenne bennehagyni,ha vmi titkolnivalója lenne
2007. aug. 23. 17:48

Miért kellene böngésznem a párom telefonját,meg az sms-eit?Eszembe sem jutna.Még akkor sem,ha kölcsönadná,mert kellene nekem épp.Akkor sem néznék bele,csak használnám .

Ha bármi kétely merülne fel bennem ami hűségét,vagy az őszinteségét megkérdőjelezné,akkor sem nyomozót játszanék,vagy titokban kutakodnék utánna,hanem megkérdezném tőle,hogy "mi a pálya hapsikám"?

Sokkal tisztább így.Amúgy meg a pasik nem tudnak hazudni,ha falhoz állítja őket az ember egy kérdéssel,akkor a reakciókból sokkal egyértelműbb választ kap,pláne ha még igazat is mond ezek után.

Az a baj,hogy a nőknek kézzelfogható bizonyíték kell mindenre,pedig ha már valaki azt érzi hogy kutakodnia kell,akkor azt is érzi,hogy valami nem stimmel.

58. Mimus
2007. aug. 23. 17:47

sziasztok!

nagyon tetszik ez a téma,bekapcsolódhatok?

57. Andante023 (válaszként erre: 56. - Andante023)
2007. aug. 23. 17:46

az a kapcsolat már eleve rossz, mikor belép egy harmadik is... a gond nem az "idegennek" elküldött vagy tőle fogadott sms-ekkel van, hanem sajos a kapcsolattal, ahol már ilyesmire vetemednek/kényszerülnek, hogy amit nem kapnak meg a kedvestől, azt vki másnál keressék ...

majd szóljon vki, ha meg tudja mondani, hogy lehet egy kapcsolatot "tökéletesen" működtetni :) egy ilyen kurzusra én is befizetnék! :)

56. Andante023 (válaszként erre: 53. - Corinna)
2007. aug. 23. 17:39
megtörtént. csak épp még ő vált meg tőlem ...
2007. aug. 23. 12:39
A kíváncsiság nagy úr! Ez be kell látnunk. Néha ki se bírnám , hogy bele ne nézzek a telefonjába főleg az sms-k,hihi az izgalmas dolgok. De, mit találok semmit. Ezzel ő is így van. Olykor-olykor megjelenik előttem és a kezében a telefonon és közli hogy írt a barátnőd és az kérdezi,hogy...... Tehát megnézte. Kész ennyi. Ha nincs mit titkolnunk egymás előtt, akkor miért ne? Ha meg van ,azt úgy sem hagynám a telefonban az tuti.
54. Pepe
2007. aug. 23. 12:37

Nálam a mobil ugyanolyan sérthetetlen mint a levéltitok.

Válóok lenne, ha épp a telefonomat böngészné...

53. corinna (válaszként erre: 45. - Andante023)
2007. aug. 23. 12:31
Pedig lehet, hogy jó lenne, ha találna vmit, aztán egy kicsit elgondolkodna....mert ez nem szép amit veled tesz, én már rég otthagytam volna az 100%.
52. 8b68ade120 (válaszként erre: 50. - Szanád)
2007. aug. 22. 19:24

Mondd meg a lenyodnak, mielott kiderulne valahogy. Inkabb toled tudja meg es kerj bocsanatot. Biztos megerti.

Egyebkent nekem anyukam egyszer felbontotta a levelemet. Akkor meg nem volt internet es szamitogep csak posta. Direkt, kivancsisagbol. Nem mondta meg, de kiderult. Nagyon haragudtam ra es bunkosagnak tartottam. Azota persze mar reg elfelejtettuk a dolgot, de akkor rossz volt.

2007. aug. 22. 19:06
Nálam úgy derültek ki a dolgok, hogy az én kártyámhoz társkárgyával vannak csatolva a férjem és a lányaim számai. egy számlát kapunk és furcsa volt a párom magas számlája és csak annyira volt részletezve, hogy milyen hálózatba mentek a hívások. 70-es ismerősünk nincs, de mégis ez volt sok. Végén kiderült, hogy nem emeltdíjas szexvonalat takar. Volt részletes számla lekérés meg ami kell. Volt egy nagy cirkusz, de azóta nincs telefonálgatás. Rágondolva még mindig jobb, mintha nője lett volna, legalább is szerintem.
2007. aug. 22. 18:57

Én nem tudom hogy csináltam ,de véletlenül a lányom msn.jébe olvastam bele.Az utolsó lap valahogy bentmaradt.Ha agyonütnek akkor sem tudom ,hogy mit nyomtam le.

Kicsit rossz érzés .hogy a levelezésébe láttam

egyébként az ő telefonja kódolva van az sms-nél ha akarnám se tudnám elolvasni.

Így is lelkiismertfurdalásom van ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook