Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon belenézhetek a párom telefonjába? fórum

Vajon belenézhetek a párom telefonjába? (beszélgetős fórum)


139. 0c97fbb607 (válaszként erre: 138. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 12. 14:31

Ugyan már!Sosem haragszom senkire!

Rád meg főleg!:D

138. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 136. - 0c97fbb607)
2007. okt. 12. 14:28
Ne haragudj, felreertettem a 123-as hozzaszolasodat.
2007. okt. 12. 14:27
Amúgy meg nem is akarok senkit meggyőzni arról ,hogy ne nézzen bele a párja mobiljába,mert mindenki azt tesz amit tesz.
136. 0c97fbb607 (válaszként erre: 135. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 12. 14:25
a szánalmas szót nem én használtam,sosem tennék ilyent.Ha én fogalmaztam volna akkor a "bizonytalan" szót használtam volna.
135. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 134. - 0c97fbb607)
2007. okt. 12. 14:24
Mindenki es minden kapcsolat mas, es kar is emiatt a szanalmas szot hasznalni barkire.
2007. okt. 12. 14:16

Nem kattintok senki nevér.egyszerre válaszolok,hogy megértsetek végre.

Számomra a házasság,vagy a társ fogalma,nem jelent egyet avval,hogy ő,testestül-lelkestül.....vagy ,ahogy ti fogalmaztok mobilostól-koszos alsóstól az enyém.Nem.

Szabad-nem szabad kérdés sem merül fel nálunk,mert én gondolom úgy ,hogy nem érdekel a mobilja,sem a játékok rajta,sem az sms-ek.

Ő pedig úgy gondolja,ha valami nem tiszta megkérdezi?!Miért olyan furcsa ez?

Engedély???Félre értetek,én nem várok engedélyt tőle,én gondolom úgy ,hogy nem nézegetem a mobilját.

Szeretem Őt,tisztelem Őt,együtt élünk x éve már.

Ha másra vágyna már akkor tudnám ,mielőtt még Ő tudna róla,mert ismerem és szeretem.

Nem kell ehez nekem se mobil,se msn,se emailt kutakodnom.

133. d606bc0fd7 (válaszként erre: 131. - D606bc0fd7)
2007. okt. 12. 14:02
Az e-mailekel is ugyan ez a helyzet, sokszor Ő kér meg, hogy nézzem át a beérkező leveleit.
132. d606bc0fd7 (válaszként erre: 131. - D606bc0fd7)
2007. okt. 12. 14:00
* sokszor egymáséit, "ha" nélkül
2007. okt. 12. 13:59

Attól főgg, hogy milyen szinten van a kapcsolat. Mi ebből egyáltalán nem csinálunk lelkiismereti kérdést. Természetes dolog, hogy bármikor belenézhetünk egymást telefonjába, sőt sokszor ha egymáséit használjuk, ha épp csak egyiket töltjük fel pénzzel. :)

Ebben nem találok semmi kivetnivalót, mi igy szoktuk meg.

130. MelisUK (válaszként erre: 128. - 0c97fbb607)
2007. okt. 12. 13:51

És ha msn-en ír neki valaki, akkor rákattinthatsz-e, hogy megnézd, mit írt az a valaki, ha a párod nincs itthon? Szerintem igen. Főleg, h általában annyival kezdik az emberek, h "helló, vagy?" Szerintem ez ugyanaz a téma, mint ami a fő kérdésben olvasható. De, hogy a telefonjába bele lehet-e nézni? Nézzük csak, mit is takar a kérdés valójában...

Belenézek, mert más mint az enyém, megnézem, h miket tud, milyen lehetőségek rejlenek abban a fajta telefonban. Milyenek a csengőhangok, milyenek a vidók, mi tetszik rajta, amit az enyémre átküldhetek, milyenek a játékok rajta... Sorolhatnám. Nem arra megy ki a kérdés, h megnézhetjük-e a telefonkönyv részét, a híváslistát v az üzeneteket!!!

És nincs benne a kérdésben, h anélkül, h a párom megengedné, belenézhetek-e a telefonjába. Miért ne lehetne játszani rajta az engedélye nélkül? Ahhoz engedély kell? Ahhoz is engedély kell, h himoshatom-e a ruháját? :)

2007. okt. 12. 13:49
Szerintem abban sincs semmi szanalmas, ha valaki belenez a masik telefonjaba. A tars tars mindenben, felesleges tulbonyolitani azzal, hogy ezt szabad, azt nem. Ha a gatyait dobalhatom a mosogepbe, ez sem akkora dolog. Bar ketsegtlen, mmiota magatol nyomkodja a kezembe, mar nem sok kesztetest erzek, hogy belenezzek. Ugyanakkor o neha beviszi a telefonjaimat a szobajaba, es nezegeti oket, gyanitom jatszik rajtuk. Es kit erdekel, ha eppen ahhoz van kedve? :D
128. 0c97fbb607 (válaszként erre: 127. - MelisUK)
2007. okt. 12. 13:40

Másról beszélsz!

Ne ködösítsetek már ,kérlek!

Ha megkér ,akkor én is felveszem,átveszem,megnézem....stb

nem erről van a kérdésben szó.

Hanem arról ,vajon belenézhetek-e anélkül,hogy Ő megengedné.

A válasz nem!

127. MelisUK
2007. okt. 12. 13:36

Szerintem teljesen kapcsolattól függ és a mai buta reklámoktól és emberideáloktól, hogy megnézhetjük-e vagy sem ezeket a dolgokat. A mai kor irdatlan butaságokkal tömi az emberek fejét és mindemellett észre sem vesszük ezeket. Nem állapot, h minden nő fogyni akar egy bálvány miatt...stb.

Azért, mert valaki kitalálta, h nem szabad belenézni a párunk telefonjába, attól még ez nem feltétlenül van így. Valójában az egyes kapcsolatoknak kéne eldönteni, h számukra mi a helyes és mi nem.

Mára is pl "kiadta" a párom a napi teendőim közé, h ellenőrizzem az e-mail-eit, mivel én itthon vagyok és fontos leveleket várunk. Viszont ez nem azt jelenti, h körbekutakodom az összes levelét, h vajon kikkel tartja a kapcsolatot mailben, mivel fölösleges is lenne, úgyis mindent megbeszélünk. És mivel közös barátaink vannak, szoktunk közösen msn-ezni és a párom msn-je mindig be is van kapcsolva és ha ír vki, akkor válaszolok neki és írom, h most csak én vagyok és h mikor lesz a kedvesem itthon, ha olyan dologról van szó, amiben én nem segíthetek. Az én msn-em szinte soha nincs is bekapcsolva, úgy is ugyanazokkal az emberekkel lehetne beszélni arról is és én kevesebbet használom :)

Egyébként, ha nem kér meg, nem nézem meg. Viszont általában meg is van nyitva a mail-je és reggelente megnézi nekem is még az ágyban ülve, h az enyémre jött-e vmi. Mi nem titkolózunk egymás előtt, miért is tennénk? Igyekszünk egyek lenni.

Már az ókori görögök is megmondták, h egy jó párkapcsolatban a két fél eggyé akar válni, szorosan ölelik egymást és egy gömbként együtt gurulnak tovább.

Mi megtaláltuk a szellemileg eggyé válás síkját. Nevezhetném más dimenziónak akár, de az biztos, h teljesen más. Totális nyugalom, egység, boldogság, szeretet...

126. 25c0404375 (válaszként erre: 125. - 0c97fbb607)
2007. okt. 12. 13:32
Ez is igaz.
125. 0c97fbb607 (válaszként erre: 124. - 25c0404375)
2007. okt. 12. 13:31
Én azért nem nézek bele,mert az övé,nem az enyém.
2007. okt. 12. 13:29
Én soha nem néznék bele a telefonjába,mert 100%-ig bízom benne
123. 0c97fbb607 (válaszként erre: 122. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 12. 13:25
Nem ez a szánalmas,ne keverd bele a megengedett,vagy kért dolgokat!
122. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 121. - 9778ca1817)
2007. okt. 12. 13:24
Miert? Nekem mikor vezet, oda szokta adni, ha e-mailt vagy sms-t kap, hogy nezzem mar meg, mert o eppen nem tudja. Miert szanalmas ez?
2007. okt. 12. 13:21
Szánalmasnak tartom azokat a nőket, akik belenéznek a párjuk telefonjába.
2007. okt. 12. 13:00

A telefon sztem éppolyan, mint egy levél: magántitok. A legjobb kapcsolatban is van egy intim szfárája mindenkinek, az vérmérséklettől függ,hogy ki hol húzza meg a demarkációs vonalat: de nem árt tisztázni, mert komoly sértődéseket, sérelmeket okozhat ha a párok különbözőképpen gondolják. Nekem nincs rá szükségem, hogy az önbizalmam erősítsem azzal, hogy lám csak én vagyok a telefonjában/e-mailjeiben, senki más (arról nem beszélve, hogy a levél, az sms, a fogadott vagy tárcsázott hívás törölhető... tehát ez nem bizonyosság). Ez inkább bizalmatlanság. A kétértelmű helyzetek miatti magyarázkodás pedig megalázó: nagy kárt okozhat valaki azzal,hogy kérdőre vonja a párját, amikor semmi oka nem volt rá. Szép kis tartós lassan elvérző sebeket lehet így ejteni.

Akinek meg vaj van a fején, az úgyis ügyel rá, hogy ne nézhess bele, ne találd meg stb. Ha megcsal, az úgyis kiderül, nem kell odáig alacsonyodni, hogy nyomozgatunk...

2007. okt. 12. 12:57
néha belenézek,de legtöbbször nem merek,mert félek attól,hogy olyat látok benne amit nem kéne.
118. ági82
2007. okt. 12. 12:31
Egyszer a férjem otthon hagyta a telóját, mert az enyém elromlott-felhívhassam ha valami gond van.Hát hosszú mosolyszünet következett...Azóta nem nézem, hisz,amit nem tudok,nem fáj.
117. b2076ec79b (válaszként erre: 115. - Mr.az)
2007. okt. 12. 11:52
Abszolút egyetértek veled!! Az én férjem még akkor se szívesen nyúl a táskámba ha én kérem rá :D És én sem turkálok az ő dolgaiban. pedig még az emil címét is én csináltam mert nem annyira ért a géphez, tudom az összes jelszavát, pin kódokat..stb. De eszembe se jut. nekem is szarul esne ha a tudtomon kívűl olvasgatná a mailjeimet vagy ilyesmi. És bizony tényleg kell a magánszféra mindenkinek. Ettől még nem lesz bizalmatlan a kapcsolat, sőt.. :DD
116. 0c97fbb607 (válaszként erre: 115. - Mr.az)
2007. okt. 12. 11:14

Akkor most próbáld meg erélyesebben!:)))

Amúgy egyetértek.

Tetszik ez a "full kontroll"kifejezés,nagyon találó:D

115. mr.az (válaszként erre: 114. - MelisUK)
2007. okt. 12. 11:11

Azért tennék még egy félénk kisérletet.

Kezdjük a miért ne-vel.Azért mert nem te vagy a cimzett.Én valoszinü a büdös életben nem irnék annak aki megmutatja màsnak amit "csak" neki irtam.

Fogod?

Ez a màsik oldal,ennyivel tartozom annak aki megosztja velem a gondolatait, hogy bizalmasan kezelem.Te mit mondanàl arra ha valakinek irsz,és a végén kiderül mäs is olvasta?

Elég sokat vagyunk tàvol egymästol a feleségemmel,és régota,de sose fordult elö hogy turkàltunk egymäs dolgaiban ,telefonjäban,emiljeiben.Sosem jutna eszembe hogy a közös email cimünkre érkezett iwiw visszaigazolàsait elolvassam,vagy faggassam honnanismeri öket.A közös ismeröseinket ugy is megmutatja,vagy rokonokat.A többi magàn ügy.

Az amiröl te irsz arra nem a bizalom és föként nem "feltétlen szeretet" a helyes szo,éppen az hogy feltételes, a megfelelö szo inkàbb az "full control".

ÉRTED?????

Még egy pärkapcsolatban is lehet magànszféra,ami csak az enyém és ettöl nem sérül a bizalom.

A te eseted nàlam a "...majd ràjössz" kategoria.Minél késöbb,annàl nagyobb lessz a döbbeneted.

Sajna.

114. MelisUK
2007. szept. 24. 22:12

Mi bármikor megnézhetjük egymás telefonját, egymás e-mailjét, msn-jét. Miért ne? Az lenne a baj, ha nem nézhetnénk meg. Akkor már valami lenne a háttérben.

Mi a telefont nem használjuk, mivel külföldön élünk és a magyar mobilunk maradt meg, inkább csak ébresztésre használjuk. De ha jön egy sms, miért ne nézhetnénk meg egymásét, főleg ha a másikunk nincs itthon? Lehet, h vmi fontos dolog.

Nekünk remélhetőleg nincsenek titkaink egymás előtt. Persze mindig benne van az emberben a mi van, ha..., de jobb nem féltékenykedni.

Én régebben nagyon ragaszkodtam a páromhoz, egyedül nem mehetett sehová, kész banya voltam. De ha nem gondolkozik az ember a ha-kon, akkor sokkal jobb lesz a kapcsolat. Persze így is közbejöhet az a bizonyos ha, de legalább addig boldog voltál!

Mi imádjuk egymást, igazából nem is vágyunk arra, h egymás nélkül elmenjünk vhová. A hétvégén is elment a kedvesem a munkatársaival egy közös vacsorára nélkülem, de jobb szerette volna, ha vele vagyok. Hát nem jó érzés? Főleg, h tudva, h nélkülem megy, előtte levő nap meglepetés vacsorával várt otthon, sőt, még le is jött elém kocsival a munkahelyemre, pedig 8-10 percre lakom tőle, de minden olyan fantasztikus volt :)

Imádom! És ez a feltétlen szeretet szerintem nem jött volna létre, ha nem nézhetném meg bármikor a cuccait, ha szeretném... és épp ezért, mert meg lehet nézni, meg se nézi az ember, csak ha várunk valamilyen üzenetet :) Nincsenek titkok és ez így is jó.

113. imena
2007. szept. 24. 22:01
nem illene. de én, amint lehetőségem van, megteszem. tudom, ha valakinek titka van, az nem hagy a telefonban árulkodó nyomokat. de senki sem hibátlan, előfordulnak hibák, néha mégis bent marad olyan dolog, úgy hogy érdemes azért megnézni. nem szégyellem magam miatta. inkább tudjam meg ha van valami, mint hogy átvágjanak a hátam mögött
2007. szept. 24. 21:56
NEM
111. CILUSKA
2007. szept. 23. 12:36
NEM !
110. Duncan
2007. szept. 23. 12:07
Belenézhetünk egymás telefonjába, de nem tesszük meg, szerintem ez bizalom kérdése legfőképp...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook