Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon belenézhetek a párom telefonjába? fórum

Vajon belenézhetek a párom telefonjába? (beszélgetős fórum)


109. mr.az (válaszként erre: 87. - Audrey40)
2007. szept. 23. 12:05

Bocs de ezt se tudom megàllni szo nélkül.


"Ha talàltàl volna,..."


Tisztàban vagy vele hogy hàny ember lelkét mérgezted meg ezzel a néhàny "okos " szoval?

Megint oda jutok,milyen pàrkapcsolatban élsz te hogy nem veszed észre valami nem müködik?Neked csak a "tuti" bukta a bizonyiték?

108. mr.az (válaszként erre: 86. - Audrey40)
2007. szept. 23. 11:56

Mert MAGÄNSZFÉRA.Érted?Egy kapcsolaton,hàzassàgon belül is van ilyen,és ezt illik tiszteletben tartani.Hogy nem bontom fel azt a levelet amit nem nekem cimeznek.

Végig olvasva, csak ezt az oldalt,ugy érzem hogy Ti nem is ismeritek azt az embert akivel együtt éltek.

2007. szept. 23. 10:01
NE!!!
106. szanád (válaszként erre: 99. - Szanád)
2007. szept. 23. 08:41

A lányom telcsijébe nem tudok belenézni ,mert kód van rajta,de úgy gondolom hogy egy 16 éves lányra nem árt odafigyelni,ezért olvastam az msn-jét.

Jót szórakozok ,hogy miket írnak...de azért nyitva tartom a szemem továbbra is

105. LoLiNa
2007. szept. 23. 06:14
mért kell belenézni? az ő magánügye, hogy mi van a teljébe
2007. szept. 23. 06:08

A levéltitok szentsége. Magánszféra. Ha rendben van a kapcsolat köztünk, akkor nem kurkászom bele. De ha felmerül, hogy titkol valamit? Nem nekem kell szégyenkeznem, hanem neki. És ha meg akarja tartani a bizalmamat, akkor csak egyet tehet: megmutatja.

Egyszóval: ok nélkül nem tenném.

2007. szept. 23. 05:57
Belenézni belenézhetsz, de minek?
102. puhika
2007. szept. 23. 05:38
nem szoktam belenézni, különösebben nem érdekel
2007. szept. 23. 02:50

Szerintem bele. Addig furdalt a kivancsisag a parom telefonjaval kapcsolatban, amig mindenhova magaval vitte a lakasban is. Igaz ez most is igy van, de peldaul minden este edzeni megy, olyankor itthon hagyja. Mar eszembe sem jut belenezni, sot ha csorog sem nezem meg, hogy ki keresi, mivel ha akarnam, megtehetnem.

Az en telefonjaim is rendszeresen az asztalon vannak, neha belenez es elolvassa a benne talalhato sms-eket, de ebben en nem talalok kivetnivalot.

2007. szept. 21. 20:57

Különösebben nem érdekel, de néha, unalmamban, ha éppen kéznél van, átnézem.

Én nem látok ebben semmi rosszat. Ő is bármikor megnézheti a telefonom, vagy az e-mailjeimet is. Amúgy, ha találnék valamit, biztos, hogy kérdőre vonnám.

2007. szept. 21. 20:35
Hát én a lányom msn-jébe néztem bele....muszájból, kíváncsiságból....de nem vagyok rá büszke....a legszebb az egészben ,hogy nem is tudtam hogy bele lehet nézni egészen véletlenül akadtam rá...nem kerestem
98. rexona (válaszként erre: 97. - Donyta)
2007. szept. 18. 15:41

ez nem ilyen egyszerű szerintem.

sajnos sok mindenre fény derülhet a telefon által, (úgy mint a naplónál is) és aztán jöhet a magyarázkodás.

97. Donyta
2007. szept. 18. 10:46
Ha ennyire bízol csak benne, nézd! De ne lepődj meg ha olyat találsz amit nem szeretnél. A teló olyan mintegy titkos napló. Szeretnéd, ha a naplódat titokban kukkolnák? (megteheted, de nem illene)
96. kuzso
2007. szept. 17. 19:26
Szerintem nem egészséges egymás telefonját nézegetni.Ok nélkül is lehet belőle félreértés!!!
95. eva25
2007. szept. 6. 17:24
Igen, fő az őszinteség
94. katica3 (válaszként erre: 93. - 613c0e0120)
2007. szept. 6. 06:37
De nem lehet ilyen elven élni, ha nem tudom nem fáj. Én úgy gondolom , hogy ha megcsal vagy ilyesmi az derüljönk ki minél elöbb különben az egész kapcsolat hazugságokra épűl. Nem dughatjuk homokba a fejünket. Jobb tudni mi az igazság és még akkor is eldöntheted kell-e az a párkapcsolat vagy nem. Megéri-e vagy sem. De mindenkinek joga van szerintem megtudni ha folyik valami a háta mögött míg ő esetleg egy álomvilágban él. Én így nem szeretnék elvesztegetett éveket valaki olyan mellett aki becsap. Jártam már így és tudom milyen azt hittem minden szép majd évek múlva kiderűlt, hogy jól át vagyok vágva. Bánom a vele eltöltött 5 évet.De ha elöbb belenéztem volna a telefonjába és ellenőrizgettem volna biztos minden másképp alakúlt volna. De legalább ott lett volna a lehetőség, hogy szakítsak, hogy dönthessek így is akarom-e folytatni vele.
2007. szept. 5. 18:48
"amit a szem nem lát, azért a szív nem fáj". Én ezértsem nézek bele a párom telefonjába. :)
2007. szept. 5. 18:04

Már régóta nem nézek bele az övébe.

De ő belenézett az enyémbe. És kiakadt, mert sms-eztem az egyik legjobb haverommal, kicsit flörtölős stílusban (ami nálunk megszokott, mert már mióta ismerjük egymást, így hülyülünk egymással)... Őrjöngött.


Na, ezentúl én is nézni fogom a telóját.


Csak úgy.

2007. szept. 5. 17:52
Hááát, aztán meg tudod állni, hogy ne szóljál semmit, ha....:)
90. 0c97fbb607 (válaszként erre: 86. - Audrey40)
2007. szept. 5. 13:08
Illendőségből,a másik ember tiszteletéből,bizalmad jeléül...soroljam?:)
2007. szept. 5. 13:05
Simán megtehetném, mert sokszor felejti otthon, de nem teszem. Amúgy sem hinném, hogy találnék benne semmi "érdekeset".
88. mama37 (válaszként erre: 87. - Audrey40)
2007. szept. 5. 12:43
van igazságod, de nem ez lett volna a módja. meg nem is a gyanú volt az ok, hanem a kíváncsiság. hát ezért. csak kíváncsi voltam, és ez nekem (hangsúlyozom hogy nekem, mert szerintem én túl kíváncsi vagyok), egy elég rossz tulajdonság. szóval valós oka nem volt a belenézésnek.
87. Audrey40 (válaszként erre: 85. - Mama37)
2007. szept. 5. 12:35
De csak azért, mert nem találtál benne semmi kompromittálót. Ha találtál volna, nem szégyellnéd magad, hanem áldanád az eszed, hogy rájöttél...:)
2007. szept. 5. 12:35

Amíg belenézhetek, addig nem nézek bele. Amint magánszféra lenne, azonnal megnézném! :)

Ő is belenézhet az enyémbe, hiszen nincs mit tikolonm. De az mindig gyanús, ha valamit nem szabad...mert hát miért is nem???

85. mama37
2007. szept. 5. 12:22
én egyszer megtettem. ÚÚÚÚGY de úgy szégyelltem magam utána, hogy na. szörnyű volt.
2007. szept. 5. 11:55

nem!

ez magánszféra!

senkinek semmi köze hozzá!

/mondjuk én símán belenézhetek a máséba:))

de ez csak kíváncsiság:)))/

2007. aug. 28. 21:08
Nem!!!Ki az,aki rosszat akar saját magának? Ha nem vagy biztos magadban,inkább kérdezd meg.De a bizalmatlanság nemigen tesz jót a kapcsolatnak.
2007. aug. 28. 20:27
Ha nincs semmi titkolnivalója,úgy is megengedi,ha kéred.Ha nem engedi,akkor valami "bibi"van,nézz bele nyugottan.Én is ezt tenném!
81. rexona
2007. aug. 28. 20:07

Látjátok milyen nehéz ügy ez a telefon?

Van sok jó oldala és sok rossz is. Rosszban is bőven volt már részem.

80. katica3 (válaszként erre: 77. - Staccy)
2007. aug. 28. 17:31
Az az igazság, hogy én bízom benne. Csak tudom, hogy elöttem volt még régen egy barátnője akitől 9 évig nem tudott elszakadni csak sex volt köztük. Talán ezért van bennem félsz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook