Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon belenézhetek a párom telefonjába? fórum

Vajon belenézhetek a párom telefonjába? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2007. nov. 28. 20:51
Természetesen nem nézhetünk bele.........úgy hogy tudjon róla ,legalább is nem!)
2007. nov. 28. 20:31
Igen ő is szokott az enyémbe, de nem talál a lelkem benne semmi érdekeset.
257. *Linda*
2007. nov. 28. 20:22
neeeeeeeem!!!!!!!
256. zselé
2007. nov. 28. 20:06
Nem! Ő belenéz a tiédbe?? Bizalom....???
2007. nov. 28. 19:15

Csak a kamerájába..:)


Na jó, akár a menűbe is.

254. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 252. - Mr.az)
2007. nov. 28. 19:12

Azon gondolkodom, adtam-e valaha okot az utolso mondatodra, hogy felmerulhessen benned, hogy lehetnek-e annyira "mazlista", hogy melletted ... .

Szerintem nem adtam ra.

Sajnalom, ha netan valahol felreertettel (szerntem eleg erthetoen es vilagosan fogalmazok), de nem vagy az esetem, sem korban, sem egyeb adottsagok alapjan.

Ezt akkor talan meg is targyaltuk, de csak hogy felreertes ne essek. ;)

2007. nov. 26. 13:33
Igen.
252. mr.az (válaszként erre: 248. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 26. 11:56

:)Nem,Antea,nem csalódás volt,megerősítés.

Az hogy téged elviselni nehezebb vagy kiérdemelni az a hozzáállásodtól is függ.A fizikában van a hatás-kölcsönhatás fogalma,ami a társ kapcsolatokra is érvényes szerintem,amiről beszélünk nem nevezném jognak,ezt ti igy fogadtátok el,kölcsönösen,gondolom.

Így, egymásközt,mellettem nem maradtál volna ennyire maradi,de annyira meg nem lehetsz mázlista hogy ez kiderüljön.:)

251. e8707eeb00 (válaszként erre: 249. - Szabotimi)
2007. nov. 25. 11:53
Nézd meg még az ágy alatt.A brifkójába is nézzél bele,biztos ami biztos,ott is lehet egy számla egy nem neked vásárolt parfümről pl.)Munkahely?Szerszámos kaszni?Csomagtartó?Egy nem használt öltöny vagy kabát zsebe?))
250. e8707eeb00 (válaszként erre: 249. - Szabotimi)
2007. nov. 25. 11:52

:DDDDDDDDD

De jót nevettem(elnézést)

2007. nov. 25. 11:50
Bele lehet nézni, csak a pasi ne tudja meg. Néhány éve felkeltem 5kor, kivittem a telefonját a fürdőbe- tudom a pin kódját. Annyira remegte, minden zajra kikapcsoltam.( azt hittem 5kor minden tök csöndes) Majdnem szívrohamot kaptam. Na minden nem találtam semmit szerintem annál rutinossabb. De azt azért még leírom, hogy végkép idiótának tarcsatok. Lecsavaroztam a kocsiba a kárpitot ahol a vezetékek vannak, hátha van másik telefonja, hát nem volt. Szerintetek hól tartja:))
248. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 242. - Mr.az)
2007. nov. 25. 11:45

Kepzelem milyen hatalmasat csalodtal.

Azert csigaver, nem neked kell ezt a maradi termeszetemet elviselned.

Amugy ahhoz van jogom a sajat hazassagomban, ami kettonk kozott a ferjemmel megengedett. Hogy szerinted mi ildomos, az a te dolgod, realizald a sajat eletedben.

247. e8707eeb00 (válaszként erre: 222. - Czigi2)
2007. nov. 25. 11:22

És most jobb hogy tudod?

Nem lett volna sokkal jobb ha sosem tudod meg?

246. mr.az (válaszként erre: 241. - MelisUK)
2007. nov. 24. 12:36

Szia,

Nem tudom tovàbb ragozni a dolgot.

Sose néztem bele egyik csaläd tagom telefonjàba se.Ismerem a nejem és a lànyom iwiw azonositoit,de sose hasznàltam arra hogy ellenörizzem öket,mondjuk a lànyoméval léptem màr be és kerestem valakit,de ennyi.

Sok sikert.

245. mr.az (válaszként erre: 189. - 0c97fbb607)
2007. nov. 24. 12:28

A "harmadik" dologgal kapcsolatban lenne egy megjegyzésem.


Van egy dohänyzässal kapcsolatos forum téma,ahol màr egy jo honapja listavezetö vagyok,és ez nagyon odavàg.Szegény kisläny akkor ott tartott hogy eltüri csak hogy megtartson egy "jo pasit",azota gondolom màr csomo dolgon tul van.Szerintem a következö honapban lapàt,és januàrban itt fog 999999999-ként köpködni a szemét pasikra mert ezt is azt is megtette és még is faképnél hagytàk.

És nincs egy nö aki elmondanä ne tegye,maradjon önmaga,legyen tartàsa,nehezebb de megéri.

Szerinted nekem kellene,vagy itt nem is erröl szol a dolog hogy segitsétek egymäst?

244. mr.az (válaszként erre: 188. - Caravell)
2007. nov. 24. 12:14

A kérdést tovàbbra is napirenden tartanàm,csak lessz-e välasz?


Hàla a sok okos tanàcsnak,hetekkel ezelött "teszteltem" csalädom nö tagjait.A feleségem 3x adta àt at telefonomat,mert véletlenül hozzà volt közelebb,de egyszer se forditotta a kijelzöt magafelé,a lànyom pedig utànam hozta és csak annyit mondott hogy a bàtyja hiv,és szeretne vele beszélni ö is ha befejeztük.

Sose tiltottam el egyiköjüket se a telefonomtol.....csak ilyenek,ki érti?

De szégyellem is magam emiatt,annyira értelmetlen volt.

243. mr.az (válaszként erre: 182. - Szanád)
2007. nov. 24. 11:58
Értelek,a lànyod okos,és a férjed hasonlo esetben?:)
242. mr.az (válaszként erre: 129. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 24. 11:55

Hasonlo érvelést hallottam màr,valamikor a `70-es években,anyäink szofordulata volt,csak ök szaros gatyàt mondtak,egyértelmüen.Ez régen és ma sem jogosit fel senkit semmire.

Azt meg föként nem akarom elhinni hogy az akkori és a mai nö gondolkodàsban csak egy jelzönyi külömbség lenne.

241. MelisUK (válaszként erre: 192. - Mr.az)
2007. okt. 29. 12:17

Szia!

Szeretném, ha tisztán látnád, h én nem azért válaszolok igenlően a fenti kérdésre, mert úgy vélem, nyugodtan "ellenőrizgessük" a párunkat, vajon pasizik/csajozik-e a háttérben. Az egy dolog, h a köztem és a párom között kialakult kapcsolatban megnézhetjük az üzeneteket is, de ez nem azt jelenti, h nap mint nap ellenőrizgetjük egymást. Szó sincs semmi ilyenről. Pusztán annyit jelent, h nincs benne semmi tilos, épp ezért nincs is feszültség miatta. Nagyobb százalékban a nőket érdekli, h mi is lehet a párjuk telójába, de természetesen a férfiak néhány százalékának is beindítja a fantáziáját. Ez féltékenységből, önbizalomhiányból, a mai kor borzalmaiból eredhet - szeritem.

Mint már korábban írtam, a "belenézés" fogalom nem feltélenül foglalja magába az üzeneteket, tehát a belenézés szerintem lehetséges, azon belül pedig, h melyik kapcsolat mit enged meg, az különböző.

Vannak emberek, akik attól függetlenebbnek, szabadabbnak érzik magukat, h a telefonjuk privát szféra, de vannak, akiket ez nem érdekel. Embere és kapcsolata válogatja. Tehát, ha az egyik fél nem akarja, h a másik belenézzen, akkor azt tiszteletben kell tartani!!! És ha belenézhetünk, akkor - szerintem - csak akkor tegyük, ha nem kutakodni akarunk és csakis akkor nézzünk bele, ha szükséges. Egyébként fölösleges - szerintem (Már azt se tudom, hányszor írom le, h szerintem :))

Szeretnék elnézést kérni, ha félreértetted, amit írtam: "Aki tanult vagy olvasott valamilyen szinten a férfi-női különbségekről..." Ez nem azt jelenti, amit írtál, h ezek szerint a nők tanultabbak, ez nem épp a konklúzió. Azt írtam, h a nők kíváncsiabbak, de azt nem, h tanultabbak. Ezt is egyéne válogatja.

Hogy hol lehet utánaolvasni a férfi-női nemi különbségeknek? Pontosan nem tudom, h mi volt a könyv címe, most nem jut eszembe, de a szerzője Knausz Imre. Valójában ez egy pedagógia könyv főleg leendő tanárok részére.

Megtaláltam: [link]

Ezen belül kattints "A nemek közötti különbségek"-re (a tanulók fül alatt).

Most megyek, még csak egy hotelban vagyunk, remélhetőleg szerdán már az új albiban leszünk.

240. Panna1 (válaszként erre: 237. - 0c97fbb607)
2007. okt. 17. 14:33
Az nekem fáj! És bárhogy erőlködök is, ezzel kapcsolatban nem tudok máshogy érezni.
239. Panna1 (válaszként erre: 233. - 0c97fbb607)
2007. okt. 17. 14:16

Nem olyanná válok, hogy nem akarom megbántani, én alapból vagyok ilyen. Mindig is ilyen voltam,előtte is, azóta is. Mást sem szeretek megbántani, főként azokat nem, akiket szeretek. Ha mégis valami olyat teszek a szeretteimmel, ami látom, hogy fáj nekik, akkor utólag mindig nagyon megbánom,bűntudatom van. Nem azért, mert mást várt volna az illető, hanem mert lelkileg bántottam meg.

Szerintem sem lehet sokáig olyannak lenni, amit elvárnak tőlünk. Nem lehet színjátékot játszani egész életünkben.

2007. okt. 17. 14:02
Az életben mindenki hatással van mindenkire....
237. 0c97fbb607 (válaszként erre: 236. - Panna1)
2007. okt. 17. 14:01
És akkor mi van???
236. Panna1 (válaszként erre: 231. - 0c97fbb607)
2007. okt. 17. 14:00
Persze, az ilyen magánszféra normális is szerintem. De egy másik nő az nem magánszféra. Az már a kettőnk kapcsolatára is hatással van...
235. 0c97fbb607 (válaszként erre: 234. - Panna1)
2007. okt. 17. 13:58
Nem lelkizős,egyáltalán!Nehogy azt hidd.Egyszerűen csak egyszerű.Ha látja ,hogy bajom van,akkor egyből rám figyel és addig kérdezett amig el nem tudtam mondani ,mi is a gond.Csak kíváncsi rám.Ennyi.
234. Panna1 (válaszként erre: 232. - 0c97fbb607)
2007. okt. 17. 13:56
Látod, mondom én hogy olyan lelkizős a párod! :-)) Örülj neki, és használd is ki, hogy ilyen!!! Az én férjem sose lesz iylen sztem. Bár láttam már olyat,, hogy egy mogorva marcona pasas a kislánya megszületése után tisztára lelkizős lett. Szóval sose mondjam, hogy sose...:-))
2007. okt. 17. 13:48

"Még ha önmagam is vagyok a kapcsolatban,akkor is adódik olyan doldog, ami tudom, hogy a páromnak rosszul esik. Nem akarom bántani, mert szeretem. És ez máris lehet egy titok. "


A legnagyobb hiba egy kapcsolatban, olyanná lenni ,amit elvárnak tőlünk,vagy azért,mert úgy gondoljuk,hogy a másiknak így lenne jó.


Hogy érthetőbb legyek,ezt úgy szokták megfogalmazni,ha már ezt a hibát elkövették ,hogy

"pedig én kinyaltam a seggét is!!:DDDDDD

232. 0c97fbb607 (válaszként erre: 223. - Panna1)
2007. okt. 17. 13:43
Tévedsz!Én voltam az aki nem beszélt:DDDDde ő nem hagyta annyiban a dolgot:)
231. 0c97fbb607 (válaszként erre: 221. - Panna1)
2007. okt. 17. 13:42
Magánszféra ?A magánszféra,minden olyan levél vagy beszélgetés amit másokkal "követsz el" .Mert mellette lehet magán életed is a munkahelyeden ,itt a neten stb.Lehetnek ismerőseid,barátaid is,de nem hinném,hogy egy kapcsolatban mindenről be kellene számolni...csak ha akarsz,vagy megbeszélnéd,vagy megengedett,vagyis nem sérted meg a barátod ,ismerősöd,avval,hogy kibeszéled a háta mögött a férjeddel.
230. Panna1 (válaszként erre: 229. - Kesgetlek)
2007. okt. 17. 13:41
Örülök neki! Gratu! :-))
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook