Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vágy vagy szerelem? fórum

Vágy vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 2. 12:04

A nô abba szeret bele, amit hall;

a férfi abba, amit lát.

Ezért hazudnak a férfiak,

ezért sminkelnek a nôk.

23. Krisz42 (válaszként erre: 22. - Gkreka)
2013. ápr. 2. 12:00
De mondhatja.Sok nő is van,akinek csak az kell.De mivel házas,gondolja,h így majd a másik sem akar lépni.Viszont lhet,h még a szexet se fogja vele élvezni.
22. gkreka (válaszként erre: 21. - 1fbc7619c9)
2013. ápr. 2. 11:23

Lehet. Aztán amikor elmúlik a szerelem, ugyanúgy félre fog farkalni.


Bár a valószínűbb az, hogy minden becserkészendő nőnek elmondja, hogy halálosan beleszeretett. Azt mégsem mondhatja, hogy csak lepedő akrobatikázni akar velük párszor.

2013. ápr. 2. 11:15
Na ez se nem jó,se nem rossz!Viszont lehet,hogy tényleg benézett az igazi !Van ilyen.Amúgy egy ilyen mindenkitmegfarkalok is lehet egyszer szerelmes.
20. dac1b6b630 (válaszként erre: 1. - Reni80)
2013. ápr. 2. 10:50

rossz (vagy jó) hírem van


ha valódi szerelem ez, akkor borul minden


és el fogsz válni


ennyi

19. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2013. ápr. 2. 10:43

Ez egy lényeges, józan megállapítás.

Akit már szinte a híre is megelôz.

Nincs még veszve semmi.

Nem hinném, hogy elcsépelt mondás az, hogy "a hûség döntés". Egy kicsit kellene gyakorolni az önuralmat, elôvenni a józanészt.

18. gkreka (válaszként erre: 16. - 0e83a78045)
2013. ápr. 2. 10:36
Ez akkor stimmelne, ha a felred.gott volna. De mivel ami történt, még nem nevezhető megcsalásnak, így csak egy unatkozó feleség, akinek ellaposodott a házassága és egy kis pezsgésre vágyik.
2013. ápr. 2. 10:23
Én azt nem èrtem,mièrt van együtt a férjével?Ha képes megkívánni mást,akkor otthon valami nem jó.Én 7éve vok együtt a férjemmel,mégsem csábulok el.Szinte mindennap szerelmeskedünk,ha csak hozzámér elönt a vágy,belőle árad a szenvedély már egy csóknál is.Ennél többet nem tudna senki adni és ha így élnétek,akkor nem kellene más.És még mondja valaki,h a szex nem számít annyira egy kapcsolatban.
16. 0e83a78045 (válaszként erre: 15. - De Luca)
2013. ápr. 2. 10:14
akkor legyen laza erkölcsű:)
15. de Luca (válaszként erre: 14. - 0e83a78045)
2013. ápr. 2. 10:12

Kemény szavak...

Nem kívánok a topic-indító védelmére kelni, de szerintem az írásából, stílusából kiderül, hogy csak érzelmileg megindgott.

A r.banc mifelénk egész mást jelent.

2013. ápr. 2. 10:05

már elnézést de mifelénk az ilyen nőkre mondják hogy Rib*nc.


számomra a legfontosabb mondat ez volt.


"Jó életünk van megértjük szeretjük egymást"


erre mégis új faxra vágyik.A végén két szék közzé ül,de akkor meg elvárja hogy más sajnálja.

13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 12. - Carmena)
2013. ápr. 2. 10:03

Idézet a topicindító 1 sz. bejegyzéséből:


"Tudtam milyen negy nőcsábász annak ellenére hogy családja van."

2013. ápr. 2. 09:47

Miért gondoljátok, hogy a srácnak az 500. lenne?

Miért nem lehet azt feltételezni, hogy mindkettőjükben elindult valami, amit még egyikük sem tapasztalt?

2013. ápr. 2. 09:44
Pfffffffffffffffffff! :( Nehéz ügy. Ha megtörtént volna szép titokban már rég kidobott volna, te először szenvednél, még ennél is sokkal jobban, elmondtad volna a férjednek, aki azt már nem vette volna tréfának, aztán csillapodna a szenvedés, dühös lennél, esetleg begyógyszereznéd, vagy leinnád magad, ha gyenge vagy... Menekülj. Szerintem is. Szexelj sokat, jókat a férjeddel, újítsatok sokat, szerezzetek még több örömöt egymásnak. Hallgass ránk, az ott olyan, mint a szirének hangja. Ne dőlj be neki. És persze, lehet, hogy lenne belőle valami finom kis románc, de mikor lesz neked még egy ilyen társad, akinek ilyesmit elmondhatsz???
10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - F7238c74ca)
2013. ápr. 2. 09:42

tényleg fura hogy így viszonyul és mivel én nem élek házasságban pláne nem évek óta/:)/,így nem is érthetem a férj miért viselkedik így-de abban biztos vagyok hogy hosszú távon többet kaphat tőle ,mint attól a másiktól,akinek csak ágypartnernek kellene,mert ez sztem olyan világos mint a nap.Megkapja,frankó,aztán lép tovább és keres másik "prédát".

"Szerintem elengedsz egy kapcsolatot miközben a házasságotok lehet véget ér 5 éven belül. "

Ebből a büdös életben nem lenne semmilyen kapcsolat,max alkalmi....

2013. ápr. 2. 09:32
Kívánatos vagy, elégedj meg ennyivel és menekülj!
2013. ápr. 2. 09:20
Én is azt furcsállom, hogy a férj megérti. De ilyen van, mikor egy meglévő partnerrel már átalakultak az érzések szeretetté és nincs a lángolás, akkor simán előfordul, hogy azt vki más iránt érezzük + jól esik tudni, hogy a férjeden kívül más is vonzónak talál. Ha a családodat szeretnéd választani (ha az eszeddel gondolkodsz, akkor valószínű), és nem akarsz szexkalandba se bonyolódni, tényleg jobb, ha nem találkozol vele és nem beszéltek. Ugyanis minden sms, telefon vagy ölelés olaj a tűzre. Még akkor is, ha úgy állsz neki, hogy utolsó alkalom.
2013. ápr. 2. 09:00

köszi aranyosak vagytok!!!

Tudom hogy a családom a fontos!De nehezzen megy tultenni magam rajta.Tudom azt is hogy csodát várok hogy hipp hopp elmúlik.A türelem nem az erösségem.

Már a testem is jelzi hogy kapjak a fejemhez.Gyenga vagyok félek.

2013. ápr. 2. 08:53

Nekem az a meglepő hogy a férj megérti.

Az ilyen annyira érdekes...

Szerintem elengedsz egy kapcsolatot miközben a házasságotok lehet véget ér 5 éven belül.

Persze lehet hogy nem kár ezért a kapcsolatért.

Úgy tűnik egy vagy a sok skalp közül és inkább a kudarc hajtja és nem a szerelem.

De ha ez neked nem baj akkor nincs különösebb baj.

5. ittmost (válaszként erre: 1. - Reni80)
2013. ápr. 2. 08:41

VÁGY.

Nem vagy egyedül.Nehéz átvészelni azt a pár napot-hete,amíg lehűl.Keress magadnak valamit,ami leköti az agyad nagyon.Ne panaszold el a részleteket a férjednek,csak kérd a türelmét.Ha van barátnőd,és tartja a vállát,neki kisírhatod magad,el fog múlni hamar.

Már ha az eszed azt mondja,hogy úgysem akarsz te egy ilyen nőcsábásznál az 500. strigula lenni.

2013. ápr. 2. 08:40

Egyébként meg az előttem szóló leírta a lényeget a túlsó oldalról;)

Amire vigyázz, minden új helyen vannak ilyen puncivadászok, akik ráröppennek az új husira...

2013. ápr. 2. 08:38

Jól látod, fellángolás és vágy az újdonságra.

Csinálj mérleget, mit szeretnél hosszú távon (tudom, kész, a családot választod...) s minden kapcsolatot szakíts meg. Ha kell változtasd meg a telefonszámodat..

2013. ápr. 2. 08:36
Ez a kis "donhuán" csak szórakozik Veled, ez biztos.
2013. ápr. 2. 08:33

Vagy a kettő ugyan az? Persze, nem létezhet a szerelem vágy nélkül, de a vágy. Nos az talán létezhet szerelem nélkül. Találkozol valakivel, aki első látásra megmozdít benned valamit. Ha odáig eljutsz, hogy pár szót tudsz vele váltani, már tudod. Valami. Valami visszavonhatatlan történt. A hangja, a mosolya, az érintése. Olyan. Milyen is? Édes? - Persze. De azon kívül? Ismerős! Bizsergető. Úgy érzed, azonnal felperzsel. Mi ez? Azt mondják csupán kémia. Meglehet, de az is lehet, hogy két lélek felismeri egymást, talán a távoli múltból. És szavak nélkül is megtörténik az, amit mással egy életen keresztül nem tudsz elérni. Értitek egymást. Csak egy pillantásból. Hogy ez az érzés maradandó-e? Nem tudom. Hiszen sokszor ezek a találkozások nem többek, mint röpke érintések. Megérintjük egymás lelkét, és megyünk tovább, mert mennünk kell. Az érzés azonban megmarad, és olyan nehéz szabadulni tőle. Vágyunk a pillantására, érintésére, még, még, még. Szerelem vagy vágy? Tulajdonképpen lehet, hogy ez nem is érdekes. A lényeg, hogy nagyon jó megélni ilyen pillanatokat. Feledhetetlen. Történetem itt kezdődik.


33 éves nő vagyok a párom 40 és van egy 4 éves gyermekünk.

Jó életünk van megértjük szeretjük egymást.Éljük a kis mindennapjainkat.

Mindig elélabilis voltam lelikileg,könnye kizökkent egy veszekedés egy film egy rosz élmény.Párom szerint álomvilágban élek.Meglehet sőt biztos.

Már csak azért is mert most pár napja belekeveredtem egy dologba ami nemmondható románcnak de a lelkemet megérintette és azóta is nehez szabadulok a szóritó kinzó érzéstől.

Ugy hozta az élet hogy iskolába kezdtem járni és ott találkoztam egy velem egykorú sráccal akit már régebről látásból és hallomásból ismertem.Tudtam milyen negy nőcsábász annak ellenére hogy családja van.Nem is foglalkoztatott pedig többek szerint nagyon jól néz ki.Én csak tettem a dolgom a sulival kapcsolatban.Rajta éreztem jeleket hogy akár több is lehetne köztünk mint hogy csak oda járok tanulni.Aztán vége lett a sulinak és mivel ő vezeti kellett vele beszélnem.Felhivtam és ott kezdött minden.Gyenge átlátszó utalásokat tett kettőnkről.Megborzongtam és elindult a lavina.

Én kezdem el belebonyolodni igy utolag ugy gondolom hogy ő csak adott egy esélyt a dolognak háha bejön alapon hiszen tudta hogy és kivel élek.

Sms ek váltották egymást és telefonbeszélgetések.Mindig ugy lett vége hogy ennyi hiszen én nem szeretnék ilyenbe belekeveredni.Jöttek a kérdések csak sex ről szolni,de nem mert itt valami elindult jött a felelet.Öszezavarodtam de valami nem hagyott nyugodni és ujra és ujra magával ragadott az érzés.Tudtam le kell zárnom hiszen nekem mégvan mindenem nem akarok ilyen kapcsolatot és főleg nem akarok alkalmi sex-et.

De megint jött a de és hogy találkozzunk hátha könnyebb lezárni mindent ami el sem kezdödött.

Első perctől éreztem kiván majd megeszi a fene hogy nem lehet köztünk semmi.Aztán egy két ölelés csak létrejön mert valami belső kéztetést ézrzek rá ő pedig kéri.És akkor megint jön most tőle hogy fejezzük be mert összesen 2 nap alatt idáig jutottunk akkor nagyon gyorsan szeremesek lehetünk.Kérdem hogy járt már igy nem jön a válasz igy még nem.Teljes káosz szenvedés minden.Elválunk és ennyi.De megint pár sms pár telefon jobban fáj minden.

Kikészitettem magam estére.

Aztán jön a vallomás hiszen nálunk nem voltak tikok megjön a párom ezt nem lehet eltitkolni.Megértés,ő két lábbal áll a földön nem ért semmmit de támogat mert látja kikészültem.Adja az ötleteket.Elenged ha kell.Nem inkább a halál mint elmenni.Bizonytalan leszek mindenben.Fáj , összeszorul a gyomrom reszketek, nem tudom mi ez az érzés mit kezdek vele.Szerelem fellángolás ujdonság vágy??????

Ma az elvállás 3 napja van.Nem kerestük egymást ma egy kicsit könnyebb elősször.Még egy kicsit enni is tudtam.

A szivem sokszor begyorsul.Káosz.


Nem megoldásokat keresek nem olyan válaszokra vágyom hogy jobb legyen csak olyan jó lenne hasonló történet hallani,hogy nem vagyok egyedül , hogy nem vagyok egyedül akivel megesett ilyen.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook