Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vágy vagy szerelem? fórum

Vágy vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 3. 21:00

Én is voltam hasonló helyzetben. Hosszú elszürkült párkapcsolat. Aztán hirtelen feltűnt egy udvarló, aki szépeket mondott, aki nőként kezelt, nem úgy, mint a párom. Én meg egyből olyan szerelmes lettem, mint egy tini. Hiába mondták mások, hogy ez csak egy hirtelen fellángolás, nem hittem nekik. Azt hittem ez mind a kettőnknek egy életre szóló szerelem. De tévedtem és végül pofára estem.

Azóta tudom, hogy az ilyen típusú pasiknak ez a módszerük. Egyből leveszik egy nőről, ha labilis érzelmileg és ezt kihasználják. Azért célozgatott olyan dolgokra, hogy esetleg belédszerethet, hogy ezzel is megpuhítson. És el is érte a célját, mert elbizonytalanított. Gondolj bele, hogy hány csajnak mondhatta már ugyanezt és hánynál vált be ez a csali?


Az nagyon jó, hogy a pároddal meg tudtad beszélni és ő elég bölcs ahhoz, hogy tudja, ha tényleg szerelmes vagy, akkor nem láncolhat magához. Viszont mind a kettőtöknek el kell azon gondolkodni és beszélgetni róla, hogy miért üthetett rést ez a pasi a párkapcsolatotokon? Mert, ha annyira jó lenne, akkor semmi esélye nem lett volna ennek a nőcsábásznak.

53. ittmost (válaszként erre: 49. - Reni80)
2013. ápr. 3. 18:38
helyén van az eszed:) Azért ez nagyon jó,ha legalább ebben bízhatsz,a labilis lelkivilágod hullámzása mellett..
52. f7238c74ca (válaszként erre: 38. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 2. 23:52

Nem db!

Fő!

Szegény kisgyerek.

:)

2013. ápr. 2. 23:51
Honnan lenne a nagy megértés más honnan?
50. f7238c74ca (válaszként erre: 32. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 2. 23:50

Dehogy gyáva!

Ő már ilyesmin túl van.

Csak a férfiak hallgatnak róla.

Mert őszinteségi rohamai a nőknek van általában...

49. Reni80
2013. ápr. 2. 14:49
Nem hiszem hogy megfogtam,bár bizonygatta de hülye én se vagyok.
48. bd55e3f068 (válaszként erre: 46. - Reni80)
2013. ápr. 2. 14:39
Nyilván nem tartod gonoszságnak, ha elhiszed, hogy te vagy az első a sok feleség mellett elfogyasztott nő mellett, aki tényleg nagyon megfogta.
47. Krisz42 (válaszként erre: 46. - Reni80)
2013. ápr. 2. 14:39
Igen,de ha te érzelmileg labilis vagy,akkor lehet,h tényleg jobban kelkene ragaszkodnia,megerőltetnie magát,h nagyon èrezd,fontos vagy neki.Néha ki lehet lêpni a hètköznapokbòl,mert neked arra lenne szüksèged,h a fèrjex kicsit nagyobb szenvedéllyel szeressen,de ezt neki kellene észrevennie,mert szerintem akkor nem vágynál arra az èrzésre.Én èrtem,h vonz,h újra átélheted azt a szïvdobogtatò érzést,amit az elején èrez az ember,viszont tanácsot adni max.a féjednek tudnék,de nem ő írt ide sajnos.
46. Reni80
2013. ápr. 2. 14:22

Jó,ez még mindig félreértés.

Nem azt mondja hogy menjek bujjak össze vele hanem hogy ha ez tényleg szerelem nekem és neki is akkor menjek.Ezt én nem tartom gonoszságnak.

45. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - Reni80)
2013. ápr. 2. 14:18
Gyenge jellemet egy csalárd Farok Jancsi karjába lökni, aztán megvárni amíg az módszeresen megrágja, majd kiköpi, és átgyalogol rajta, nem megértés és támogatás, hanem gonoszság.
44. Reni80
2013. ápr. 2. 14:06

Gondoltam hogy nagyon megosztó leszek!

Mindenki ugy értelmezi ahogy ő jonak látja.

Itt sajnos nem a sex ről szolt nálam a dolog.A lelkem kavaodott meg.Mint irtam nem vagyok egy erős jellem,könnyen a padlóra kerülök.A csak sex kérdést szerintem az ember könnyen rendbe tudja tenni.

És igen ahogy ezt az eggyik válaszoló irja a párom jól ismer engem,nem egy gyenge jellem aki csak azért marad velem mert nincs más.Tudja kezelni kivár és igen enged ha kell.Ezt arra érti hogy idővel kiderül többről szól e ez minr fellángolás.

Jobban vagyok sokszor ezt érzem aztán ujra a hatalmába kerit az érzés.Nem utána vágyakozom és ez nem hazugság.Talán csak a varázslat után ami körbeleng egy uj kapcsolat.

És nagyon irigylem azt hozzászolot aki azt irja sok év után is borzong a férje érintéstől.Ritka kincs az ilyen.

43. Krisz42 (válaszként erre: 42. - Ittmost)
2013. ápr. 2. 13:57
Igen,lehet,h neki túl nyugis az élete,de az meg csak rajta múlik,h ne errefele törjön ki.De az is lehet,h nem volt minden szép és jó és most jön ki,h másra vágyik.Mert a férje is hajlandò lenne elengedni,lehet,h ő is úgy èrzi,vmit nem tud megadni neki.
42. ittmost (válaszként erre: 41. - Krisz42)
2013. ápr. 2. 13:27

Más dolgokról írsz:) és ezekben teljesen igazad is van.

Nekem nem volt párkapcsolatban számottevő rossz tapasztalatom.

Azért messze nemcsak regényekben dicsérik a nők haját,meg kezét:D sőt a lelkivilágát sem:)

Mikor velem ezek az eufóriák történtek,én sem szeretem volna direktben mást,nem is járt olyasmin az eszem,hanem egyszerűen összefutottam 2-3 olyan emberrel(összesen a 14év alatt..a régebbi kapcsolatomban),akit érdekesnek éreztem,akkor,ott.

41. Krisz42 (válaszként erre: 33. - Ittmost)
2013. ápr. 2. 13:17
Tudod én fiatalon voltam ilyen,de miután az első férjem mellett nagyon durva dolgokon mentem keresztül,utána észrevettem magamon,h másként reagálok dolgokra.Szerelmes,èrzelmes tìpus vok,régebben naív is voltam.Aztán ha megláttam valakit,akkor még ha tetszett is,akkor se voltam képes hanyattesni tőle-már belül-,mert igaz,h továbbra is az èrzéseimre figyeltem,de levontam a következtetést is,ráadásul tudtam,milyen igényeim vannak és nem akartam még egyszer annyit szenvedni,mint először.Valószínűleg emiatt,talán nem is annyira tudatosan lettem olyan,h nem elégedtem meg semmivel,amíg nem èrezrem azt,h minden oké.A párommal először összejöttünk,aztán egy kis félreértés miatt hamar szémentünk,de egy hónap múlva már újra keresett és nem alázkodott meg,de kitartó volt,aztán amikor talâlkoztunk letaglózott a reakciója,az,amit nem lehet megjátszani,mert nem nekem szólt,csak kijött.Ráadásul ő volt az,akinél vibrált mindig köztünk a levegő,ő volt,aki életemben az elsőként nem a fenekem,alakom dicsèrte,hanem tetszett neki a hajam,ahogy ràesik a fény,a kezem,szòval megint olyan dolgok,amihez hasonlót max.regényekben olvas az ember,de nem volt olyan csöpögös:),stb.A másik,h régebben szerettem volna kalandos életet.Aztân megkaptam-első férjem-és most már olyan érzés,mikor a könyvekben sok küzdelem árán győz a jò és utána csak arra vágyik,h legyen béke és boldogság.Már nincs szükségem semmire kintről és ő is ilyen.
40. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 39. - Nicole.)
2013. ápr. 2. 13:12
Lehetséges, hogy saját tapasztalat.
39. nicole. (válaszként erre: 1. - Reni80)
2013. ápr. 2. 13:11
vágy, játék és felejtős....elfog múlni olyan gyorsan hogy nem is képzeled, minden kapcsolatot szakíts meg vele és egy hét múlva már nevetni fogsz ezen az egészen...lesz még ilyen az életedben jó pár, a családod ne engedd szétszakadni semmiért...a párod viszont egy kincs és jól ismer téged
38. bd55e3f068 (válaszként erre: 35. - Krisz42)
2013. ápr. 2. 13:00
1 db 4 éves.
37. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 35. - Krisz42)
2013. ápr. 2. 13:00
Egy 4 e,ves gyermekük van.
36. bd55e3f068 (válaszként erre: 31. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 2. 12:59
Nem kell bepancsolni, de számomra a megértés maximuma az lenne, hogy OK, ennyit elnézek, de ezt itt fejezd be.
35. Krisz42 (válaszként erre: 31. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 2. 12:57
Lehet,h tényleg az a gond,h a férj nem fèrfi mòdra viselkedik.Ennyire megértő,mikor 4gyerek is van?Meg úgy egyébként is.Mondjuk lehet,h ő tényleg,feltéel nélkül szereti.Mert ha igazán szeretjük a másikat,akkor képesek vunk elengedni.De lehet,h az asszonykának az kellene,h egy kicsit kapaszkodjon érte.
34. ittmost (válaszként erre: 29. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 2. 12:55
Igen,valószínűleg abban támogatja.Gondolom,ez egy függő típusú férj,aki kb mindenáron meg akarja tartani a feleségét.
33. ittmost (válaszként erre: 30. - Krisz42)
2013. ápr. 2. 12:53

Előfordulhat,persze,és megkérdőjelezHETŐ valóban.

De mondjuk én ezt látom reálisabbnak,és a páromról és magamról is azt tudom tiszta szívvel elhinni,hogy néha előfordulhat,hogy esetleg pár óra,rosszabb esetben pár nap erejéig elkezd vágyni vmi másra.

Én megéltem iylet,kevésszer,de nagyon bolond egy dolog.Tényleg úgy éreztem közben,hogy a hormonjaim játszanak velem,hogy nem vagyok önmagam,csak mennék a farkam után,ha volna..és 1-2 nap múlva már nevetségesnek,és kicsit szánalmasnak is éreztem magam,hogy bakker,hová tettem az eszem,meg a szemem,h én erre becsábultam?


Az más,ha vki kifelé KERESI a változatosságot,mint az,amikor csak így"beleszalad" valamibe.

Persze,az a jó,és a normális,ahogy ti csináljátok.

2013. ápr. 2. 12:53

"Elenged ha kell."

Ez már régen rossz. Ilyen könnyen lemond a feleségérôl, a gyermekérôl, a közös otthonról???

Ezzel az erôvel azt is mondhatná a férj, hogyha menni akartok, segítek csomagolni!

Már csak a nagy ezüsttálcát kellene beszerezni, hogy ezen nyújtsa át az övéit. Ennyire gyáva lenne a férj?

31. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 29. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 2. 12:49
Pedig igazán férfiasan bepancsolhatna egyet-kettôt az önkéntes Casanovának. Ez talán helyre billentené a feleség önérzetét.
30. Krisz42 (válaszként erre: 26. - Ittmost)
2013. ápr. 2. 12:48

Ezzel csak az a baj,h ha egyszer megtörténik,akkor bármikor előfordulhat.Nem véletlenül mondták/mondják,h ha egy nőnek már más kell,akkor ott már megkérdőjelezhető a szerelem.

Egyébként mi se vunk egész nap együtt és azért,mert ez a rész szép és jó,sajnos vannak problémák,persze nem a kapcsolatunkban,de mindig történim vmi,ami miatt mehet az idegeskedés.És ilyenkor jó,h valamennyire tudjuk tartani egymában a lelket,nem akarunk kifelé keresni változatosságot.

29. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Reni80)
2013. ápr. 2. 12:33

"Kérdem hogy járt már igy nem jön a válasz igy még nem."

Na, persze :D


"Megértés,ő két lábbal áll a földön nem ért semmmit de támogat mert látja kikészültem.Adja az ötleteket.Elenged ha kell."

Most akkor megérti, vagy nem érti? Amúgy meg abban támogat, hogy pattanj csak a másik csődörre?

28. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 24. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 2. 12:31
Lehet,de sztem meg a nők többet hazudnak mint a pasik,mert önmaguknak is sokszor ;))
27. 6b006fc769 (válaszként erre: 22. - Gkreka)
2013. ápr. 2. 12:28
még az is lehet, hogy mindbe beleszeret. aztán ki.
26. ittmost (válaszként erre: 17. - Krisz42)
2013. ápr. 2. 12:27

:D

Már éjszaka,ha álmomból felébredek,is tudom,hogy ti mindennap szerelmeskedtek:D

Minek is csábulnál el,hova is,ha a férjed minden áldott nap körberajong? :)

Nem él mindenki így,nem mindenkinek iylen a temperamentuma,és sokan (én sem) nem is szeretnénk,hogy ilyen legyen.Ahol a 2 fél nem él együtt pl,vagy ha csak egyszerűen több az egyedüllét-igényük,vagy épp nem tudnak annyit együtt lenni,mint szeretnének,akkor több idő van szabad agykapacitásra,és be tud suhanni valaki,vágy szintjén,akkor is,ha szereted a másikat.

Más kérdés,hogy mekkora ez a vágy,meg hogy ellen akarsz-e állni neki.

"Ha képes megkívánni mást,akkor otthon valami nem jó." Nem feltétlenül:lehet,hogy a másik férfi egy teljesen másmilyen karakter,másmilyen külső,egy másik világ.Azt bizony megkívánhatja az ember,mint pl egy egzotikus utazást.

25. Krisz42 (válaszként erre: 24. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 2. 12:21
Én abba,amit érzek.Szerintem ez a nőknél max.30éves korig működik.Bár gondolom ez is emberfüggő,mert ugye sok ffi van,aki a plazacicákra bukik és sok nő,akinek mondogatni kell,h mennyire szeretik.Én nem kérem,mert érzem,viszont lehet,h emiatt,sokkal többször hallom:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook