Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom magam és az életem fórum

Utálom magam és az életem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2019. nov. 21. 15:03
Ennyi volt?
5. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Holoo)
2019. nov. 21. 14:47
Nem tudom, hogy mit rontottál el, de ha változtatni akarsz, akkor az első lépés, hogy szeresd meg önmagad. Ez pedig azt jelenti, hogy hagyj fel önmagad hibáztatásával. A tegnapon már úgysem tudsz változtatni (csak levonni a tanulságot), de az teljesen a te döntésed, hogy a jelent hogyan éled és a holnapot hogyan fogadod. Ha változtatni akarsz az életeden, a változásnak benned kell kezdődnie.
4. papája (válaszként erre: 1. - Holoo)
2019. nov. 21. 13:27

Nem vagy elveszve, ha már látod, belátod, hogy eddig elrontottál mindent. Valóban mindent ?

Jó úton jársz, ha hátra akarod hagyni mind azt, ami elmúlt, rossz és helytelen volt.

Ez nagyon nagy elhatározás, bármilyen nehézség adódik abba ne hagyd a küzdelmet.

Ez általánosság, mint az is amit leírtál, de kezdetnek nem rossz.

Többet kellene tudni rólad és az életedről, de hidd el minden rosszból van kiút.

Ne okolj senkit, magadat sem a múlt miatt, mert már elmúlt.

Készíts számadást, mi volt rossz, miért. Írd mellé mi lenne jó, hogyan. Írd fel mire vagy képes egyedül, mihez kell segítség és ki. Lépésenként építsd fel a megoldást és dolgozz rajta.

Az életed sem 1 nap alatt ment tönkre. Rendbehozni is csak türelemmel, kitartással hosszabb időn keresztül lehet.

Rossz családi háttérrel is lehet értékes életet felépíteni, erre számtalan példa van, csak higgy magadba, legyél nagyon erős.

3. Hanka101 (válaszként erre: 1. - Holoo)
2019. nov. 21. 13:06

Szia Holoo!!


Ami eddig elromlott az életedben azért nem te vagy a hibás. Hol vannak a szüleid??Rokonaid?? testvéred?? Csak nem teljesen egyedül állsz az életben ilyen fiatalon.

És akár priviben is leírhatod , ha ide nem mered, hogy mi történt eddig veled?Amitől élni sem akarsz.

2. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Holoo)
2019. nov. 21. 12:42
Mit rontottál el, és nem tudsz helyrehozni?
2019. nov. 21. 12:25

Nem nyavalyogni akarok, de ez az igazság. Úgy érzem, hogy elrontottam az életem. 22 évesen nincsenek barátaim, se barátnőm, félek az emberektől, annyi hibát követtem el, amennyit megszámolni sem tudnék már és folyton magam alatt vágtam a fát, azt hiszem én vagyok önmagam legádázabb ellensége. És ez nem most kezdődött, hanem gyerekkoromban, egyszerűen nem fontoltam meg semmit, nem voltam előrelátó és az a nagy helyzet, hogy nem tudom túltenni magam ezen, nem tudom elhinni, hogy tényleg képes voltam mindent elrontani. Állandóan azon morfondírozok, hogy mi lett volna, ha jobban csinálom a dolgokat, ha figyelmesebb és számítóbb vagyok, akkor nem itt tartanék. Egyszerűen haragszom magamra és mindenkire. Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel.

Talán vissza kéne mennem az időben úgy 14 évet, vagy kitörölni a fejemből mindent, hogy ne emlékezzek az eddigiekre. Valaki azt mondaná, hogy ne törődjek a múlttal, viszont a múltam megpecsételte a jövőm. Olyan kilátástalan minden, hogy nem tudom mit tegyek.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook