Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom magam. Utálom az életem. Az anyámat szeretem. A... fórum

Utálom magam. Utálom az életem. Az anyámat szeretem. A... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 2. 01:07
az elet olyan legtobbunknek,mint egy hullamvasut,hogy egyszer fent,egyszer meg lent!
márc. 1. 17:37
Nomivan?
10. 820e00bff1 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 10. 07:00
Szia ! Èn szedek antidepresszánst, így jobban bírom ezt a tèli sőtètsèget is. Mondjuk èn nem csak tèlen szedem. De van, akinek tèlen segít, egy próbát megèr tèlen,ha hónapokig depresziós vagy ilyenkor. Enyhèbb depresszióra van termèszetes szer is ,ami orbáncfüvet tartalmaz (fènyèrzèkenysèget okozhat), vèny nèlkül kapható.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 10. 06:48

Jól mondod: sok kedves ember jár ide. Igen, azért vagy te is itt köztünk, mert te is az vagy. És örülünk minden kedves embernek.

Fel a fejjel, majd holnap már esik egy kis hó, rögtön szebb lesz a világ. Ez a novemberi szomorú, esős idő mindenkit lenyom. Majd elmegy, és attól kezdve minden happy!

8. nilem023 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 9. 22:32

Nem is gondoltam hogy bármit is tennél magaddal😉

Ezt az időszakot én is nagyon utálom, az hogy napok óta nem süt a nap nehezen viselem. De minden nap van valami kis apróság aminek tudok örülni és ez segít átvészelni ezt az időszakot.

Tartsunk ki mindjárt jön a tavasz 😁

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Nilem023)
2022. dec. 9. 21:34
Jön egy vonat aztan pozitivan csönget egy kicsit. :) Csak viccelek. Nem fogok öngyilkos lenni. Csak megvisel asszem ez a téli időszak. De majd elmúlik. Anyámért meg a macskámért kitartok. :) Köszi mindenkinek a bíztató szavakat. Kedvesek vagytok. Sok kedves ember jár ide. ;)
6. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 9. 21:26

Szed össze magad.. ha másért nem édesanyádért és a cicádért🙂 Nekik kellesz és szeretnek!

Lehet ma így gondolod de jön majd valami pozitív ami miatt máshogy fog érezni.😉

2022. dec. 9. 20:53

Lehet hogy csak összegyűltek a dolgok.

Azért annyira nem utálhatod magad.

2022. dec. 9. 20:24
Van ilyen. Az életet lehet utálni, de magadat ne utáld, mert abból semmi jó nem sül ki. Olvasd el Edith Eva Eger könyvét, Az ajándékot, garantáltan jobban fogod magad érezni a bőrödben.
2022. dec. 9. 18:11
Elárulod nekünk, miért nem szereted magadat?
2022. dec. 9. 17:30
Na, csak van pozitívum is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook