Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom magam és az életem fórum

Utálom magam és az életem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
66. Lávli (válaszként erre: 62. - Holoo)
2019. nov. 24. 21:26

Nyugi van.

Beszélj szépen.


Szerinted a külsőd miatt akar mindenki eltaposni? Akkor én nem is, mert nem láttalak.

Érvelj logikusan!


Szóval, milyen vállalkozásod volt? Azt kérdeztem.

65. Holoo
2019. nov. 24. 21:26

És mondják még valamit?

Ha tudom, hogy az egész életem egy lejtőn guruló szargalacsin lesz, inkább visszamászok anyámba, ott legalább senki nem köpött le.

64. Amaunet (válaszként erre: 63. - Holoo)
2019. nov. 24. 21:25
Lemész bármelyik kocsmába, fizetsz egy kört és máris lesz 4-5 ivócimborád.
63. Holoo (válaszként erre: 61. - Amaunet)
2019. nov. 24. 21:23
Én szórakozni, élni akarok. Igen, azt sajnálom, hogy ez nincs meg. Ivócimborákra van szükségem, nem lélektársakra, nekem olyan úgysem jut.
62. Holoo (válaszként erre: 60. - Lávli)
2019. nov. 24. 21:19

És hogy a f@szba menjek bárhova, ha mindenki ellenem van? Az én álláspontomat senki nem akarja megismerni.

És nem, kívülről akarok változni, és de, te akarsz megint mélypontra juttatni.

Tehetek bármit, mindig felismerhető leszek. Ez neked segítség? Akkor hogy lépjek ki az utcára úgy, hogy ne lássak mindenkiben potenciális ellenséget, aki el akar taposni? Te gondolkozz inkább.

61. Amaunet (válaszként erre: 59. - Holoo)
2019. nov. 24. 21:13

Nincs olyan ember, akivel beülhetnél egy sörre, vagy olyan társaság, akikkel elmehetnél szórakozni?

Miből áll a mai fiataloknál az ilyen szórakozás? Ki tud többet inni? Ki fizet a legtöbbet? Ez sajnálod?


Nem tudom dolgozol-e, de munkahelyen kialakulhatnak barátságok. Vagy akár csak kollégával is beülhetsz egy sörre munka után.

60. Lávli (válaszként erre: 57. - Holoo)
2019. nov. 24. 21:13

O, hAt persze! Meg kell változtatni a külsődet, a nevedet, de tudod mit?

A nemi identitásodat is, hátha másnak fogsz látszani, mint aki vagy! 🤔


Nem egészséges dolog az sem, hogy mindenkiben ellenséget látsz. Osztálytársakban, barátoknak, internetes fórumozókban (bennem 😳).

Én segíteni szeretnék, azért vagyok itt, ahogy a többiek is.

Mondd, mi juttat általam a szakadék szélére? Hogy azt mondom, ne kívülről akarj felismerhetetlenné válni, hanem belülről akarj változni, szakember segítségével?

És nem sírok veled együtt, hogy milyen car az életed?

Hát ez ám a kibacás veled, tényleg!!!


Milyen vállalkozásod volt?

59. Holoo (válaszként erre: 56. - Amaunet)
2019. nov. 24. 21:07
Barátok alatt inkább olyanokra gondolok, akikkel elmehetek szórakozni. És hogy miért akar mindenki belémtaposni? Nem tudom, tényleg sok baromságot csináltam már, de inkább meggondolatlanságból, nem rosszindulatból.
58. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 26. - Holoo)
2019. nov. 24. 21:03

Hidd el tudom en mi a kemeny elet.

Anyam evente gyogyszerezte be magat es evente allt a mento a hazunk elott 7eves korom ota 18eves koromig ezt eltem at!Ugyhogy nem nekem sincsennek barataim es igen egy igazi szarmagnes vagyok mert ilyen gyerekkor utan ilyen egeszseggel ver az elet DE nem leszek olyan anya a gyerekeimnek amilyen ő volt nem akarom hogy az állando önsajnalatot lassak.Sokszor rohadt nehez mert egyben az h ők adnak erőt miattuk is nehez mert nemtudok roluk normalisan anyagilag gondoskodni ami bant ugyh igen tovabbra is azt mondom 22evesen ujra lehet mindent kezdeni!!!

Ja es tudom milyen ha megalaznak egesz kozepiskolaba alazott egy szemet kis torpe,miatta nem mentem el az osztalytalalkozora se,minden nap remegve mentem mert rajtam rohogtek ugyhogy sajnos ebben is van tapasztalatom,így ezek utan is azt tudom írni 22evesen nem szabad ilyen borúsan gondolkodni.

57. Holoo (válaszként erre: 53. - Lávli)
2019. nov. 24. 21:03

Nincs össze-vissza, csak nem érted. Nem tudom hova tették, a fb csoport egy tipp, és gondolom, hogy írtak rólam dolgokat, talán a nevemet is elmondták, lehet azt is megkéne változtatnom.

Bár azt írtad úgyis felismernek, tehát pár kép alapján akár te is simán felismernél, bármit teszek.

Akkor most árulj el valamit:mit ártottam neked, hogy a szakadék felé akarsz lökdösni?

56. Amaunet (válaszként erre: 55. - Holoo)
2019. nov. 24. 20:59

Nem értem. Panaszkodsz, hogy nincsenek barátaid, aztán meg mégsem kellenek.

Miért akarna bárki beléd taposni? Az előbb írtad, hogy egy jószívű ember vagy.


Szerintem te magad sem tudod mi a bajod magaddal, a világgal. Érzed, hogy valami nem jó, de nem tudod, hogyan változtass ezen.


Rakd rendbe a gondolataidat, az érzéseidet, majd fogalmazz meg egy célt, tegyél egy elhatározást, hogy egy könnyedebb, elfogadóbb, céltudatosabb ember váljék belőled!

55. Holoo (válaszként erre: 51. - Amaunet)
2019. nov. 24. 20:52
Mert ezek után minek? Úgyis mindenki belép akar taposni.
54. 4477403e12 (válaszként erre: 49. - Holoo)
2019. nov. 24. 20:37

Szerintem még ne a mások életével foglalkozz,hanem a sajátoddal,mert csak azon tudsz változtatni.

Ha akarsz.

Ha nem,úgy is jó,te életed.

Továbbra is az a véleményem,hogy keress fel mihamarabb egy szakembert.

Legyen az az első lépés.

Többen is írták,csak segíteni akarnak.Azért írtál ki fórumot,hogy tanácsot kapj,nem?

53. Lávli (válaszként erre: 47. - Holoo)
2019. nov. 24. 20:29

Érthetetlen dolgokról írsz, összevissza, csapongva, feltettek rólad képeket, de nem tudod hova, és ha felismernek, akkor inkább ne is élj tovább ... Zavart vagy és zavartak a gondolataid.


Amire próbálnám felhívni a figyelmed: ha nem vagy profi maszkmester vagy nem húzol magadra egy zsákot, akkor felismernek az emberek.

Ha menekülsz az elől, hogy felismerjenek, akkor nem vagy önmagad. Ha feladod önmagad, akkor sose lesz béke a lelkedben. Senki nem bújhat ki a bőréből.


Amúgy most esett le, hogy "férfi" vagy, azt hittem eddig, hogy nő.

Akkor méginkább ne legyél ennyire puhány, szedd össze magad!

Irány egy jó szakember.

52. Amaunet (válaszként erre: 49. - Holoo)
2019. nov. 24. 20:28

Tudod, ő panaszkodhatna, hogy milyen szar élete van:

[link]

51. Amaunet (válaszként erre: 48. - Holoo)
2019. nov. 24. 20:23
Persze, tudom. És miért nincsenek barátaid?
50. Holoo
2019. nov. 24. 20:15
De néha arra is gondolok, hogy veszek/szerzek magamnak egy hajót, és annyi piát, ami hátralevő életemre elég, aztán elutazok egy lakatlan szigetre és életem végéig mocskosul be leszek b@szva.
49. Holoo (válaszként erre: 28. - 4477403e12)
2019. nov. 24. 20:12

De igen, tudom. Én ebben nőttem fel. Igaz, sok mindenről én tehetek, de rengeteg más dologba nem volt beleszólásom.

Sokan panaszkodnak arra, hogy milyen nehéz a munka meg a stb.,hát én rohadtul irigylem őket. Szerintem itt mindenkinek irigyelni való élete van, mindenki boldog lehet, csak nekem szar.

48. Holoo (válaszként erre: 45. - Amaunet)
2019. nov. 24. 20:06
Nézd, lehet, hogy megvannak hibáim, de lelkiismeretes és jószívű vagyok, csak sokan ezt nem látják. Igazából nem is barátokat akarok, csak bulizni és szórakozni. Őszintén szólva, lélekben kezdek eltávolodni az emberektől.
47. Holoo (válaszként erre: 43. - Lávli)
2019. nov. 24. 20:02

Azért, hogy életem legyen, hogy szórakozhassak, bulizhassak. Szerinted az önkéntes száműzetésemben jól érzem magam?

Azért kérdeztem, mert nem világos, hogy mit akartál kifejezni. Tehát, bármennyit változtatok, mindig felismernek, erre célzol? Mondtam, nem tudom, hogy hány képet és hova töltöttek fel, bár én egy fb csoportra gondolok inkább, ahol sokan láthattak. Néha látom, hogy hosszasan megnéznek, talán azért, mert felismertek?

Amúgy már egy ideje belekezdtem a változtatásba, fogytam pár kilót, hogy az arcom is elvékonyodjon, illetve szakállat is növesztek.

46. Lávli (válaszként erre: 38. - Holoo)
2019. nov. 24. 19:02

Majd jóhogynem kitalálod, hogy engem teszel felelőssé a tetteidért. 😳

Gondolkodj, légyszi.

Ezeket a szavakat te írtad le, tőled idéztem.

Hogy mit fejeznek ki igazán, azt neked kell tudni, bár nem nehéz értelmezni egy pár szavas mondatot.

2019. nov. 24. 18:57

Tudod az életben mindenért meg kell dolgozni. Még azért is, ha valaki egy önsajnálkozó, emberutáló gondolkodásból kilépjen és változzon. Hogy legyenek barátai.

Ki szeretne barátkozni egy ilyen emberrel?

44. Amaunet (válaszként erre: 41. - Holoo)
2019. nov. 24. 18:54
Jah, ha neked ennyi elég, akkor miért ez a nyavalygás?
43. Lávli (válaszként erre: 41. - Holoo)
2019. nov. 24. 18:52
Miért akarnál emberek közé menni, mi keresnivalód lenne ott, ha azt szeretnéd , hogy ne ismerjenek fel?
42. Lávli (válaszként erre: 38. - Holoo)
2019. nov. 24. 18:50
Ezzel azt akarom kifejezni, hogy nagyon nagy zűrzavar van a fejedben sajnos.
41. Holoo (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2019. nov. 24. 18:47
Írtam, a tartásom van annyira jó, hogy ruhán keresztül ne legyen feltűnő. Iskolába meg minek iratkozzak be? Szerinted az eddigi nem volt kínzás nekem? Tanulni meg pláne nem akarok. Normális, teljes életet akarok, emberek közé menni úgy, hogy nem szorul össze a gyomrom.
40. Amaunet (válaszként erre: 26. - Holoo)
2019. nov. 24. 18:29

Szerintem semmi önérzeted és önbizalmad nincs.

Mi lenne, ha elhatároznád, hogy márpedig veled nem fog kicseszni ezután senki?

Elmennél sportolni, hogy javítsd a tartásod és felvételiznél egy iskolába, ahol olyan dolgokról tanulhatsz, ami érdekel és foglalkozni szeretnél a jövőben?


Tudod, az önsajnálat, a sopánkodás csak lefelé vezet.


A te döntésed, hogy merre akarsz haladni!

39. Holoo
2019. nov. 24. 18:14
Talán a következő életem nem lesz ilyen elcseszett.
38. Holoo (válaszként erre: 31. - Lávli)
2019. nov. 24. 18:13

"Bár próbálok változtatni a külsőmön, hátha akkor nem ismernek meg ... " 🙄


Ezzel mit akarsz kifejezni?

Azt, hogy úgyis felismernek, ha változtatok magamon? Rendben, akkor tényleg jobb, ha nem is élek.

37. Lávli (válaszként erre: 32. - Beebanya)
2019. nov. 24. 17:57

Igazad van.

És a 26-os hsz utolsó előtti mondatában ott a szuicid késztetés.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook