Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új életet kezdtem de... fórum

Új életet kezdtem de... (beszélgetős fórum)


1 2
16. szomorkodó (válaszként erre: 15. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 15:31
Ne törődj senkivel, csak magaddal. Átéltem, tudom milyen, de elmúlik, csak sok idő.:) és kitartás.
15. 0098c44009 (válaszként erre: 13. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 15:29
Ja és a volt párommal nem tartom a kapcsolatot. Nem cikázom férfiak között, egyszerűen a szívemben nincs rend....
2013. okt. 28. 15:26

Aranyosi Ervin

Ha véget ért egy kapcsolat


Ha véget ért egy kapcsolat,

nincs visszaút belőle.

Ne láncold le a másikat,

hanem tanuld meg tőle,

hogy kedvesed nem birtokod,

ha el szeretne menni,

magadhoz kötni nincs okod,

ne tartsa vissza semmi.


Mikor érzed - nem működik,

elmúlt a "szép "varázsa,

bár szíved ezen ügyködik

- ne légy felette strázsa.

Ebből már jó úgysem lehet,

csak szenvedés az ára.

Tüskék szúrják a lelkedet,

s patakzik könnyed árja.


Megélni, tudjuk, oly nehéz,

ám mégis lépj túl rajta,

nem létezőt "markol a kéz",

ha Ő már nem akarja.

Csalóka már minden remény,

önmagad áltatása.

Az elválás ugyan kemény,

ám másnak birtoklása


csak szemfényvesztés, délibáb,

mit szem lát - szív nem érez,

de lelked rabként éli át,

és hidd el, mit sem ér ez.

Úgy tartsd markodban kincsedet,

mintha csak vízből volna.

Összeszorítva kezed

eltűnne, szertefolyna...


Ha birtoklod - tönkreteszed,

többé már nem virágzik.

Ám ha szabadon engeded,

örökké visszavágyik.

Ha menni akar, engedd el,

mert szabad minden lélek,

kit börtön rácsa nem fed el,

szabad világban élhet...

13. 0098c44009 (válaszként erre: 6. - 130454e42d)
2013. okt. 28. 15:26

Ki mondta hogy hazudok????

Nagy bölcs ismeretlen Hoxások. Ti akik mindig a jóság, az őszinteség, az igazságosság útján jártok, ti, akik soha nem hibáztatok az életben... igen.

Így egy mozdulattal törtök pálcát a másik ember felett...

Sok mindenben hibás vagyok. Nagyon sok mindenben. Tulajdonképpen az egész egy év ami most a hátam mögött van az én hibám. Az, hogy így alakult...

Az, hogy most új párkapcsolatom van, talán az azt jelenti próbálok új életet kezdeni. És igen, mi van ha nem sikerül. Az még nem azt jelenti hogy hazudozok a másiknak. Nem esküdtem örök szerelmet neki úgy hogy közben még mindig más felé húz a szívem, nem költöztem hozzá, nem akarok gyereket tőle, egyszerűen ismerkedem és próbálok én is boldog lenni vagy legalábbis keresni a boldogságot. Ettől már rossz ember vagyok és hazudozok? Igen, nekem még mindig nagyon fontos a régi szerelem. Sok év amit nem tudok elfelejteni bárhogy is szeretném. DE PRÓBÁLOM!!! Nagyon is próbálom. Ettől most rossz ember vagyok????????????

12. Aville
2013. okt. 28. 15:19
Elmúlik. Nekem 12 év kellett hozzá, de elmúlik...
2013. okt. 28. 15:18
elmúlik. Ne legyen de! Menni fog. Tapasztalatból mondom.
2013. okt. 28. 15:14
Elmúlik, de végleg soha. Majd átalakulnak az érzéseid, megszépülnek az emlékek. Mindegy, hogy ő gondol e rád, és hogyan. Mindketten újba kezdtetek. Nem tudom ki szakított, de annak meg volt rá az oka. Kár ezen rágódni, mert elszalad melletted az élet.
2013. okt. 28. 15:09

Minden elmulik; gyaszold meg a multat, de ne dagonyazz benne sokaig, mert feltetlenul jo szenvedni. Ez nem jott ossze...

Irany elore!

8. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 14:59
Elég aljas dolog,h az új párod mellett a régit siratod.Egyáltalán,hogy lehetsz ilyen,h hazudsz egy ffinak,szerelmet hazudsz,ahelyett,h akkor kerestél volna mást,ha már nem szereted.Bár nem is szereted igazán,csak magadat,mert ha szeretnéd,el tudnád engedni,mert azt néznéd,h neki mi a jó,nem azt,h neked mi lenne a jó.Ráadásul az új ffit is átvágod.
7. ittmost (válaszként erre: 5. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 14:57
Ahha.Akkor nem jól értettem a problémádat.Az a kérdésed,hogy kiszeretsz-e valaha az exedből?
6. 130454e42d (válaszként erre: 5. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 14:52
Akkor miért van új párod? Milyen lenne, ha neki is mád lenne az igazi, és úgy hazudna neked, mint te neki?
5. 0098c44009 (válaszként erre: 4. - Ittmost)
2013. okt. 28. 14:51
Talán mert még mindig érzek iránta??????
4. ittmost (válaszként erre: 1. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 14:51
Honnan tudod,hogy te hol vagy az ő szívében most? és főleg:miért érdekel ez téged,ha új életet kezdtetek külön?
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 0098c44009)
2013. okt. 28. 14:45
Ha másként állsz hozzá,elfog múlni.
2013. okt. 28. 14:42
Igen, elmúlik...
2013. okt. 28. 14:41
Új élet, mégis lezáratlanul hagyta a régit... Új párkapcsolat, de a szívem még mindig visszahúz, a múlthoz. Nincs nap, hogy ne gondolnék Rá, nincs pillanat amiről ne Ő jutna eszembe... Új helyeket keresek, mégis akarva akartalnul jön velem a múlt. Új embereket ismerek meg, mégis az Ő arcát látom mindehol... Ő már túllépett ezen, és valójában azt hiszem ha részéről igaz szerelem lett volna akkor ennyi hónap után is benne lennék legalább ugyanennyire a szívében mint ahogy ő nekem. És nem számítana új kapcsolat sem, mert ahogy ő nekem most még, úgy lennék én is az ő gondolataiban... elmúlik ez majd valaha?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook