Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy hete kezdtem a fogyit (életmódváltást) van aki csatlakozna? fórum

Egy hete kezdtem a fogyit (életmódváltást) van aki csatlakozna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
284. Molly38
2012. júl. 6. 12:28

Nekem +5 kg... :D kicsit rosszul időzítettem ezt a fogyókúrát, de jövőre megállíthatatlan leszek!

Az biztos, hogy az elhatározás erősebben született meg, mint bármikor. :-)


Gratula a 10 kg-hoz, nagyon szép eredmény!!!

283. anitav
2012. júl. 2. 10:20

Sziasztok!

Ki hol tart a fogyókúrában? Nekem eddig 10 kg ment le, még 8-9-et szeretnék leadni. De már így is jobban érzem magam. Remélem ti is jól haladtok!

282. Kálbá
2012. márc. 13. 19:52

szia


én nem tüntem el. Csinálom hol jobban megy hol rosszabbul. Tartom a -3,5-4 kg-ot, de most nem megy lejebb, de fog.

281. Chrysstina (válaszként erre: 280. - Anitav)
2012. márc. 13. 17:57

Nekem nem jelent gondot, mert nincs időm enni :)

Szezonkezdésben vagyok, órákig interjúztatok ...

Nem kell diéta, elég egy vezetői állás! :D

280. anitav
2012. márc. 13. 13:16

Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki :(

Hogy álltok?

Tudjátok tartani a fogyit?

279. Molly38 (válaszként erre: 278. - Anitav)
2012. márc. 8. 11:29

Köszi! :-)

Drukkolok, hogy ne legyen gond a cisztával. vagy legalább babás legyél mellette. :-)


Egyelőre jól vagyok, semmi különös, csak néha rámtör olyan éhségroham, amit még életemben nem éreztem.. tegnap óta kezdődött.. ebédeltem rendesen és 3 órakor már úgy éreztem, mintha egy hete nem ettem volna.. szörnyű éhséget éreztem, amit eddig soha, de még megközelítőt sem, mindenem fájt tőle.. eszembe is jutottak szegény etiópik, vagy olyan szegény családok, ahol nincs minden nap kaja.. jézusom, szörnyű lehet..


szóval megijedtem, mert ilyen korán azért még nem kell ennyivel több tápanyag, és így csak meg fogok hízni!! Szóval most keresem az elternatív megoldásokat, hogy mit lehet enni, ami el is telít, de nem hízlal.. :-S

278. anitav (válaszként erre: 277. - Molly38)
2012. márc. 8. 10:17

:))) Gratulálok!!!

Én is már nagyon szeretnék, de sajnos még a cisztával küzdök, még várunk egy utolsó hónapot, de ha már négy hónapig nem történik vele semmi (nem szívódik fel, de még csak nem is kisebb), akkor ki kell venni. Szeretnék már túl lenni ezen az utolsó hónapon, hogy akárhogy is de megszabaduljak tőle, hogy a babaprojektre tudjak koncentrálni.

Mégegyszer gratutlálok! Írj majd néha, hogy hogy érzed magad!

277. Molly38 (válaszként erre: 271. - Anitav)
2012. márc. 8. 09:20

Nohát nekem ennyi volt a nagy fogyókúra. :-)))

Úgy néz ki sikerült a baba, kop kop kop, így nagy koplalást nem csinálok, inkább próbálok nem hízni. :-))

Próbálok továbbra sem kenyeret enni, ilyesmi.. ha valakinek van valami tippje az éheségrohamokra, azt szívesen veszem! :-)


Ja meg a mozgás.. tornázni azért szeretnék, meg főleg karra edzeni, az nem is megterhelő talán, meg leginkább az fog kilátszani a ruhából. :-))

276. trimcsi
2012. márc. 7. 09:18

Sziasztok!

Szeretném kérdezni hogy van valaki aki használta a fatless kapszulát?van valakinek valami tapasztalata:?

275. anitav (válaszként erre: 274. - Icuska538)
2012. márc. 7. 08:40

Kb másfél hónapja kezdtem. Sokkal kevesebbet eszek, mint azelőtt. Nem úgy kell érteni, hogy koplalok, most eszek normális mennyiséget, azelőtt zabáltam. És igen, minőségibb kajákat eszek. Nem eszek édességet, péksütit, fehér kenyeret. Zabkorpás kenyeret, rozsos kenyeret eszek (mert nem szabad teljesen kiiktatni a szénhidrátot, valamennyire szükség van), húst, zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot. Persze néha hetente, kéthetente egyszer bűnözök, és eszek egy szelet sütit, vagy tésztát, különben begolyóznék, de aztán visszatérek a diétámhoz. Ami még fontos, egy doki mondta, hogy arra figyeljek, hogy ebéd után ne egyek egyáltalán szénhidrátot, ezt is betartom.

Leírom a tegnapi napom, hátha segít:

Reggeli: 1 natúr joghurt, 2 szelet rozskenyér

Tízórai: 1 alma

Ebéd: 12dkg sült hús (sütőzacsiban) zöldségekkel

Uzsi: 1 nagy narancs

Vacsora: 2 virsli, egy kevés sajt és egy paradicsom


Most fogom elkezdeni azt, hogy a vacsorát kiváltom fehérjével. 2,5 dl tejben kell feloldani, fehérje, vitaminok vannak benne.

Persze nem maradhat el a mozgás sem. Vettem egy elliptikus trénert, és heti 3x-4x egy órát taposok rajta.

274. Icuska538 (válaszként erre: 273. - Icuska538)
2012. márc. 6. 19:36
Mennyi idő alatt fogytad ?
273. Icuska538 (válaszként erre: 271. - Anitav)
2012. márc. 6. 19:36
Hogyan csinálod ? Kevesebb és "jobb minőségű " kaja ? Köszi ha válaszolsz !
272. Kálbá (válaszként erre: 271. - Anitav)
2012. márc. 5. 16:39
biztos sikerülni fog:)
271. anitav
2012. márc. 5. 11:20

Sziasztok!

Mi újság veletek, hogy haladtok? Nekem szerencsére megint beindult, úgyhogy eddig -7kg-nál járok, még 10kg van hátra május végéig. Remélem sikerülni fog.

270. Kálbá (válaszként erre: 269. - Anitav)
2012. febr. 29. 10:29
Köszi szépen! :)
269. anitav (válaszként erre: 268. - Kálbá)
2012. febr. 29. 08:25
Az nem kevés! Ügyes vagy! Gratulálok!
268. Kálbá
2012. febr. 28. 16:20
ma én is sikerélménnyel lettem gazdagabb :) 3,6 kg- minusznál tartok :)
267. Kálbá (válaszként erre: 266. - Anitav)
2012. febr. 27. 09:48
Nagyon ügyi vagy:)
266. anitav
2012. febr. 27. 08:58

Jó reggelt mindenkinek!

Reggel mértem magam, és vééégre lement megint egy kiló :) -6kg-nál járok, már csak 11kg van hátra!

265. Kálbá
2012. febr. 22. 08:03
tegnap voltam zumbázni nagyon nagyon jó volt :)
264. Molly38 (válaszként erre: 263. - Anitav)
2012. febr. 21. 11:14

Mondjuk az vígasztal, hogy azért nem tartok be mindent hétvégén... de soha nem jön úgy ki a lépés.. most hétvégére is vendégeket várunk... gondolom jó finom kaják lesznek.

De majd megpróbálok úgy főzni, hogy lehessen fogyisan is enni belőle.


Meg lennék én elégedve, ha legalább tartanám a súlyt amit leadok, de nem, még több jön vissza 2 nap alatt!!

263. anitav (válaszként erre: 262. - Molly38)
2012. febr. 21. 11:02
Teljesen átérzem a helyzeted. Én is így járok, minden mérlegeléskor. Egyszerűen nem értem. Pedig mindent betartok. Elegem van már belőle.
262. Molly38
2012. febr. 21. 10:49

Na ma mérlegeltem..

Múlt héten 77 kilóról kezdtem, pénteken már 76 kiló voltam, ma reggel 77,6...

Szóval kezd kicsit telelenni a hócipőm.. :-/

261. Kálbá (válaszként erre: 260. - Anitav)
2012. febr. 20. 13:14
Remélem neked is bejön :)
260. anitav (válaszként erre: 259. - Kálbá)
2012. febr. 20. 13:00
Köszi, ezt kipróbálom!
259. Kálbá
2012. febr. 20. 10:04

Sziasztok!


én 2,5 kg-nál tartok. Holnap megyek zumbázni tök jó lesz:) már nagyon várom :D


anitav, nekem egyszer azt javasolta valaki és be is jött, hogy aha nagyon megáll a fogyás, akkor egy max két napot kell tartani, amikor "zabálsz" (nem szó szerint, de kicsit többet eszel és nem feltétlenül fogyisat. A magyarázat az, hogy ha fogyizol, akkor a szervezet egy idő után megmakacsolja magát, hogy nem fogy tovább, mert bepánikol, hogy a tartalékait el akarod venni. Ha tartasz egy zaba napot, akkor megnyukszík, hogy vége az inséges időnek és ha újra elkezded a diétát, akkor menni fog lefele. Ezzel kicsit becsaphatod. Persze nem minden héten kell ezt csinálni, hanem havonta max 1-2 ilyen nap lehet.

258. Molly38 (válaszként erre: 257. - Anitav)
2012. febr. 20. 09:36

Jó reggelt!


Hááát, már egész jól haladtam, múlt héten le is ment a heti 1 kilóm, csak aztán a hétvége megint hazavágta (bár nem mérlegeltem, csak gondolom).

Persze, hogy egyik nap sem voltunk itthon, és persze, hogy szendvicsen, pizzán, péksüteményen és McDonaldson kellett éljünk.. ezt úgy utálooooom!!!

Küzdök itt egész héten, aztán a hétvége mindig úgy alakul, hogy vagy vendégségbe megyünk, ahol jobbnál jobb kaják vannak, vagy úton vagyunk, így se főzni nem tudok, se diétás kaját vinni/venni, csak bekapunk valami mobilkaját,ami vagy péksüti, vagy szendvics persze fehér kenyérből, vagy valami festékkel kreált "barna"kenyérből.. :-S


Nem baj, azért tornázom, abból baj nem lehet.. legalább az nem veszik kárba.

257. anitav
2012. febr. 20. 08:02

Jó reggelt mindenkinek!

Hogy álltok?

Nekem megint nem ment le egy deka sem. Ki vagyok már ettől. Megvárom még ezt a hetet, de ha nem történik semmi, ki kell találnom valamit. Három hónapom van, hogy leadjam a maradék 10 kilómat.

256. Molly38 (válaszként erre: 254. - Anitav)
2012. febr. 16. 15:48

Én tornázom ezerrel.. :-)

Az izmaim ennek nem örülnek, de majd megszokják. :-)

Nincs izomlázam, inkább fáradtnak érzem magam, pedig kihagytam egy napot, de így is tegnap alig bírtam megcsinálni az egészet..

Lehet még jobban szétszedem, és 60 helyett csak 40 percet csinálok egyszerre..


Egyébként kilóban nem változtam, viszont a párom reggel megjegyezte, hogy szerinte fogytam, meg a nadrágom picit lötyög, és az öv luka sem elég lassan..

Az is elég, ha megerősödnek az izmok és összébbtartják az embert.. esztétikailag mindegy, hogy hány kiló vagyok. :-)

Tegnap mértem centiben, pár hét múlva megmérem megint, kíváncsi leszek az eredményre. :-)

255. Chrysstina (válaszként erre: 254. - Anitav)
2012. febr. 16. 15:43

Mélyponton vagyok a diétámmal. Nagyon hiányzik egy kis liszt, vagy tészta. Tegnap csíptem egy kis lángost a fiúkéból, meg is lett reggelre az eredménye. Nem kilóban, cukorértékben.

A futásról nem is beszélve. Vágyom egy kis langyos tavaszi levegőre, futásra a parton...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook