Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem megcsal a párom, ha voltál ilyen cipőben segíts! fórum

Úgy érzem megcsal a párom, ha voltál ilyen cipőben segíts! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 3. 10:13
Ha esetleg nem akarsz még rákárdezni szeretnél még biztosabb lenni akkor,akár amit már írtak is,hogy megpróbálod lebuktatni,például most is mondod neki hogy el kell menned anyudhoz a hétvégére és ha otthon marad akkor mondjuk egyszer csak visszamennél akkor mikor ő nem számít rá.
2009. márc. 3. 10:08

nem ismerem a férjét de majdnem biztos vagyok benne, hogy nem fogja bevallani...az is lehet, hogy fel lesz háborodva, hogy asszony! már megint miért hisztizel? bebeszéled magadnak a dolgokat...


sajna ezért nem értem azokat a nőket, akik hisznek a tündérmesékben és elhiszik, hogy igenis van olyan kapcsolat ahol nem csalja meg egyik a másikat...:( én nem hiszek benne, bár ettől függetlenül bízom az uramban, és úgy gondolom, hogyha meg is csal, akkor úgy teszi, hogy ne vegyem észre....amiről nem tudok, az nem fáj! azt viszont nem tudnám elviselni, hogy előttem bájologna egy csajjal...hozzáteszem, nem az a típus!

2009. márc. 3. 10:08
Láttam a képeket.Jol nezel ki szoval bolond a ferjed ha megcsalt.
42. Fortuna79 (válaszként erre: 38. - Katlinka)
2009. márc. 3. 10:00

Szerintem viszont egy kis féltékenykedéssel vissza tudná hódítani, mivel a pasik hiúak és ha észreveszik, hogy másnak is kell a kedvesük, azonnal " ugranak".

Párom is ilyen. Soha nem csalt meg ( mondjátok a kis hiszékeny liba :) ), pedig nem vagyok egy szépség, de azért odafigyelek magamra és persze rá még jobban :) Nem hagyok neki esélyt sem.

2009. márc. 3. 09:58
Gondolom azért nem kérdez rá mert úgyis tagadná.Ritka az a férfi/nő aki ezt bevallja a párjának.Jönnek a kifogások ami akármennyire hihetetlen elhiszi egy szerelmes ember mert azt szeretné ha igaz lenne és addig hisz amíg nincs kézzelfogható bizonyítéka.Sajnos én is így voltam vele.
2009. márc. 3. 09:57
Meg kell kérdezni, és pont. A testbeszédéből, ha ismered, ki fog derülni minden, ha félrenéz, ha össze-vissza kezd beszélni, stb. Ne gyötrődj, te legyél bátor és kérdezd meg, ő meg vagy bátor lesz és elmondja az igazat vagy gyáva nyúl. Amit mondd , abból tudni fogod az igazat. Tapasztalatból mondom. Ő tagadta, én tudtam, és kiraktam, ennyi. Utólag bevallotta..
2009. márc. 3. 09:57

Most néztem meg a képed.

Szerintem női szemmel is nagyon helyes csaj vagy, kis erőfeszítésedbe kerülne csak hogy lemosd a pályáról azt a másikat, persze ha valóban szereted és úgy érzed, hogy meg tudsz neki bocsájtani.

Csak akkor van értelme.


Ha nem lenne gyerek, azt mondanám, süllyesztőbe vele !!!!!!!!!!!

38. Katlinka (válaszként erre: 14. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 09:56
kérdezz rá, mert szerintem a kapcsolatotok már megingott.jobb a bizonyosság, mint hogy állandóan ez járjon a fejedben...ha a pasi a tehesség alatt sem állt melletted, akkor egy nappali sminkkel, és eljárogatással nem fogod tudni visszahódítani...én határozott ,lennék, és utána eldönteném, hogy mi mennyit ér...
37. 7dea0ad493 (válaszként erre: 34. - De71afb9af)
2009. márc. 3. 09:55
Akkor tényleg kérdezz rá.Szivem hol a gumi?Ugyanis kéne nekem:P
2009. márc. 3. 09:55
most jön haza úgyhogy kilépek , majd jövök, köszi mindenkinek!
35. KicsiZsani (válaszként erre: 30. - 7dea0ad493)
2009. márc. 3. 09:54
Ilyen esetben szerintem megbeszélné a párjával,hogy kölcsönadná!Nem titkolózna.Nem?
2009. márc. 3. 09:54
de kinek? egyedül dolgozik, haverok nem nagyon vannak, mondhatni nincsenek
33. ad04b33206 (válaszként erre: 22. - Survivor3)
2009. márc. 3. 09:53

ez tenyleg jo :))) lehet egyböl indulna a telefonalgatas :D

Viccet felreteve. Miert nem kerdezed egyszerüen meg? Egyebkent szerintem lehet erezni ha egy pasi megcsal. Ha csak nem profin csinalja - es azt azert nem mindig tudjak.

Ha meg nem mered megkerdezni akkor cselekedj. A kicsit feltekennye tetel jo ötletnek hangzik, es ha szeret akkor be fog jönni. En pl fognam es kivennek par gumit a fiokbol es betennek egy cetlit viccesen hogy "bocsi, nekem is kellett par, nem csak neked :)" vagy hasonlo.

Egyebkent voltam ilyen szituban, es sajnos igazam lett. Itt a kerdes inkabb az hogy mit akarsz töle. Megbocsatanad, vagy nem. Ha igen, es ezt ö is tudja akkor bocsi, de szar helyzetben vagy. Ha meg nem, akkor nem tudom mit varialsz, miert nem kerdezel ra es hali. Tudom hogy nehez, föleg gyerekkel, de hidd el egy rossz hazassaggnal nincs szarabb.

2009. márc. 3. 09:52

Akkor az egész dobozzal odaadta volna és nem

egyet - egyet időközönként. És persze pont akkor amikor nincs otthon a párja.

2009. márc. 3. 09:52

köszi, de lehet hogy ő épp nem számolgatja.

Ha ennyire nincs esze , hogy az itthoniból vesz el, teljesen hülyének nézhet, azt hiszi hogy nem jövök rá?

2009. márc. 3. 09:50
Mi van akkor ha valakinek odaadta, mert az illető nem mer gumit venni?
2009. márc. 3. 09:50
Szerintem meg szuper 5let :) Még jó, hogy egy pasi 5lete volt :)
2009. márc. 3. 09:49
az a gumi kilyukasztos igen gonosz :)
2009. márc. 3. 09:47
én nem birnam ki hogy ne kerdezzem meg,elborulna az agyam:)de te tudod.akkor varj meg kicsit.pl vegyel a ket gumi helyett,tedd oda ahol volt ha megkerdi hogy ez meg hogy kerult ide akkor nem csal megmlehet tenyleg oda adta vlkinek...de ha inkabb csendben marad akkor kitudja...vagy probalj vlmi cselhez folyamodni. valakinek valami otlet?
26. Fortuna79 (válaszként erre: 22. - Survivor3)
2009. márc. 3. 09:46
Ez haláli volt :) Megnézném az arcát :)
2009. márc. 3. 09:46
Tényleg az lenne a legjobb ha rajta tudnád kapni!De annál undorítóbb nincs szerintem,mint amikor a ti saját ágyatokban.....Utána meg te oda fekszel le aludni ahol ők....Remélem azért ha meg is teszi nem pont ott!Bár ez már mit sem ront a helyzeten!
24. Fortuna79 (válaszként erre: 19. - Brigibaba)
2009. márc. 3. 09:46

Első felindultságomban én is, hidd el, de az embernek gondolkodnia is kell néha :)


Gondolj bele mi lenne a két kis gyerekkel, nem beszélve Krinyaval, aki ottmarad velük teljesen egyedül.


Ez az egész azért nem teljesen ilyen egyszerű.


Megsértettek női mivoltunkban, de ennél sokkal fontosabb a két gyerek. Meg kell beszélni az egészet.

23. dbe3645082 (válaszként erre: 18. - 318512f90e)
2009. márc. 3. 09:45
Igen szerintem én se kérdeznék rá kapásból inkább figyelnék sőt próbálnák beszélgetni vele például a megcsalásról meg ehhez hasonló témákról és figyelném minden reakcióját!
2009. márc. 3. 09:41
Rákérdezni, majd elmondani, hogy a másodikon egy apró kis tűszúrást ejtettél...
2009. márc. 3. 09:40
a kapcsolatunk elején történt az a hasonló ügy , hogy a farmerjában találtam egy használt gumit , és azt mondta hogy abba "rajszolt", most ezt én nem hittem el akkor sem ,mivel bizonyítékom nem volt, így maradt az egész fenébe, az máig rejtély, de most már biztosra kéne mennem, ezért nem merek még rákérdezni.
2009. márc. 3. 09:40
vagy esetleg egyszer megjátszanám hogy elmegyek valahova és majd csak másnap megyek haza! és nem másnap mennék haza!!
19. brigibaba (válaszként erre: 14. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 09:39
én már tuti neki estem volna!!!!!!!
2009. márc. 3. 09:39

báááár lehet, hogy még nem kérdeznék rá, csak igen erősen nyitva tartanám a szemem...telefon, illatok, óvszer....


és a féltékennyé tevés jó ötlet...szoknya...smink...

2009. márc. 3. 09:37
szia,hat a helyedben en is gyanakodnak.kérdezz ra.De hogy tudta kimagyarazni mikor volt ilyen eset?meg egy ovszert mikor tobbszor vagytok egyutt azt megertem,velem is mar volt olyan hogy nem kellene meg egynek lennie de aztan rajittem hogy nem,de a te esetedbe hogy ha tudod mennyi volt es hogy nem is voltatok egyutt akkor ott vlmi gond van.
16. Tóth Ádám (válaszként erre: 8. - De71afb9af)
2009. márc. 3. 09:35
Ha hagyod magad, kimagyarázza. Nyilván Te is inkább azt akarod hallani, hogy nem csal meg...mert ha kiderül, hogy megcsal, akkor hogy tovább?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook