Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem, hogy megcsalt! fórum

Úgy érzem, hogy megcsalt! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 30. 11:43
Annyi azért van benne hogy a FB jelen esetben csak egy eszköz. Ami kényeges lehet, eszköztől függetlenül az az egyén viselkedési mintájának megváltozása vagy rendellenessége, ami mögött kiváltó ok áll. Tehát ha valaki évekig non-stop FB függő, s egyszercsak eltűnik mondjuk 6 órára, annak fajsúlyos oka kell hogy legyen.
39. e705905164 (válaszként erre: 1. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 13:04
ezt sehogy sem derítheted ki,úgy is az van amit mond..
2011. aug. 29. 12:09

Hát, nézd, kedves kérdező!


Vannak olyan lányok/exbarátnők, akik tényleg semmitől nem riadnak vissza, ha egy pasiról van szó, és képesek tönkretenni egy kapcsolatot, amihez semmi közük. Egy barátnőm és párja jártak majdnem így, de sikerült leszerelni a nyomulós kiscsajt, és elég nagyot koppant :) Ezt csak azért mondom, mert szerintem a pasidnak kéne a sarkára állnia és kerek perec megmondani a csajnak, hogy: "figyi, vége, hagyj békén, ne nyomulj és ne gyerekeskedj" - ha kell többször is..aztán ha nem megy szépen, akkor lehet csúnyán is. Abba fogja hagyni.

Meg kéne mondanod a pasidnak, hogy téged zavar ez a lány, és akármennyire is nem vagy féltékeny típus, mégis aggódsz. Illetve szerintem fel kéne hívnod a figyelmét, hogy szükséges lenne a fenti "elbeszélgetés". Ha eddig beavatott a dolgaiba, ezután is be fog, és azt írtad, ő dobta a csajt. Vagyis nem hiszem, hogy nagy baj lenne :)

37. eaedab0e25 (válaszként erre: 35. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 11:52

Ideges vagyok?! :-) - Köszi, hogy szólsz! Bizonyára ezt is érzed, mint azt, hogy megcsalnak!


Én nem írtam, hogy dühíteni akar!


Olvass vissza kicsit gondosabban! Én általánosságban beszéltem a közösségi oldalak hatásáról.


Nagyon szívesen!

Szia

36. 1c951ab936 (válaszként erre: 34. - D68657db8f)
2011. aug. 29. 11:45
Igaz! Köszönöm!
35. 1c951ab936 (válaszként erre: 33. - Eaedab0e25)
2011. aug. 29. 11:43
Nem tudom minek vagy ilyen ideges, de nekem mindegy! Sehol nem írtam, h a kép miatt lesz valaki egy pár. Azt írtad, hogy a csaj dühíteni akar. Hát a csaj sehonnan nem tudj,a hogy együtt vagyunk. Erre reagáltam. Senki nem írt és nem gondolt ilyet, h az a kapcsolat, ha közös kép van fent ez a te agyszüleményed. Na jó köszönöm a hozzászólásodat. Szia.
2011. aug. 29. 11:32

Ha csaladi buli volt, akkor elvileg ismersz te is par embert a meghivottakbol, nem? Szerintem is lazan kerdezd meg, hogy milyen volt a buli, kik voltak ott stb. bar sztem magatol is meselni fog.

Ez meg nem jelent semmit sztem, hogy egyszerre nem voltak gepkozelben. Meg a feltekenyseg amugy is egy egyszeru sztoribol egy horror filmet kepes kombinalni. Eleg, ha eppen nem 100% os a lelkiallapotod, maris jonnek a vegletek. Lehet, hogy tortent vmi veled, amitol most kisebb lett az onbecsulesed, nem?

Mindenesetre ne idegeskedj, sztem veletlen.

33. eaedab0e25 (válaszként erre: 29. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 10:58

Jesszus-úr-isten és a többi 7 szentség!!!!


Nem szokásom egy szót kiragadva és azt meglovagolva észt osztani, de ebben a kommentedben muszáj ezt megtennem!


Attól lesz valaki egy pár, onnan tudják meg az érintettek(barátok, exek, stb), hogy szereti egymást két ember, hogy kiposztolja a smárolós-ölelkezős képeket??


Basszus!! Oké, hogy a 21. század, és a net, meg a közösségi oldalak aranykorát éljük, de ne ez legyen már a mérce, hogy mi kerül a fészbúkra.

32. 7e1b6984ac (válaszként erre: 20. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 10:49

Én azt írtam ne kérdezz rá....

Mert ha rosszul kérdezel,és mondjuk tényleg félrement,tagadni biztos fogja,de óvatosabb lesz,hogy utána még gyanakodni se gyanakodj.


Engem egy évig csaltak...rengeteg olyan jel van amiből észre lehet venni,csak az a baj,hogy utólag jön rá az ember,hogy ez jel volt.

31. globus (válaszként erre: 7. - Eaedab0e25)
2011. aug. 29. 10:30
Nekem is van olyan ismerősöm, aki éjjel-nappal kukkolja ismerősök belépési idejét, adatokat arról, hogy kapott-e levelet, hány olvasatlanja van, hány percet töltött fent, sőt kamu neveket regisztrálva ismerkedik velük :) Ha pedig olyan információt kap, ami nem tetszik neki, sértődötten anyázza őket, és lehazugozza.
30. selyemmacs (válaszként erre: 28. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 10:26

Lehet, hogy csak te kombinálod túl és semmi nincs, csak volt valami progija a csajnak, azért nem volt a FB-on. Ha a barátod is úgy gondol a csajra, hogy gyerekes és zavart és beteges, akkor nincs mitől félned. Főleg, hogy az előző találkozásokat is elmesélte neked. Ha most is találkozott a csajjal, ezt is el fogja mesélni. Reméljük. :-)


Úgy értettem azt a mondatot, hogy ha azt válaszolja, hogy igen, találkozott a csajjal, a pasidat kérdezd meg, hogy a csaj nyomul-e még rá. Az excsaj. A barátodra.

29. 1c951ab936 (válaszként erre: 27. - 0d968f6820)
2011. aug. 29. 10:22
Köszönöm, de szerintem nem is tudja, hogy együtt vagyunk. Nem vertük ezt nagydobra, se közös képekkel, se semmivel. Szóval, ha megy is utána az mindenkitől független.
28. 1c951ab936 (válaszként erre: 25. - Selyemmacs)
2011. aug. 29. 10:20

Hát igazából a mi kapcsolatunkban ő "nyomul", mindig ő kezdeményez, keres, jön....

Anno mikor mesélte a csajnak milyen beteges dolgai vannak még mondtam, hogy sajnálom a lányt és biztos sérült lehet valahol és a legelején még azt is mondtam, hogy majd megkomolyodik és akkor összejönnek. Én az első hónapban nem vettem komolyan a barátomat. De akkor is azt mondta, h dehogy is neki nem kell, furcsa a lány, zavaros. Valahogy megkérdezem, de most tényleg nagyon hülye érzésem van!

2011. aug. 29. 10:16

Sztem is üljetek le és beszéljétek meg... ne hozakodj elő a FB-os elmélettel.. az maradjon csak meg neked.. csak az érzést oszd meg vele.. Amúgy meg, ha már 1x elmondta anno hogy az ex csajjal találkozott.. valsz őszinte veled...

DE!!! téged úgysem fog hagyni a kérdés szal beszél vele...

Egy dolgot ne feledj, a lányzónak pont az a célja hogy Te most így érezd magad...lehet semmi nem történt, csak annyi a célja, hogy Te elkezdj féltékenykedni, és megromoljon a kapcsolat. Ne hagyd.

Ez a legnehezebb most, de légy türelmes, okos és megfontolt...

26. 1c951ab936 (válaszként erre: 24. - Eaedab0e25)
2011. aug. 29. 10:16

Hát engem nem rúgott ki soha senki és nem is fog ebben az egyben biztos vagyok/voltam, de rá fogok kérdezni.

De, ha csak annyit mond, jó volt, sokan eljöttek akkor mit faggassam? Akkor ennyi és marad a bizonytalanság!

25. selyemmacs (válaszként erre: 20. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 10:15

Hát úgy semmiképpen, hogy "szerintem te hazudsz nekem"...

Kérdezd meg, milyen volt a buli, mik történtek, kik voltak ott. Ha felsorol 1-2 nevet, a végén kérdezd meg, hogy az xy (excsaja) is ott volt-e. Mert támadt egy ilyen gondolatod/hülye érzésed este és nem tudtad kiverni a fejedből és rossz volt.


Ha azt mondja, nem volt ott, kérdezd meg, hogy nem is találkoztak? Ha nem, semmi baj, csak te kombinálsz. Ha igen, kérdezd meg, hogy "még mindig vissza akar szerezni téged/nyomul rád"?


Inkább azt figyeld meg, hogy hogyan beszél a csajról, ha szóba kerül - zavart lesz-e, kertel vagy semmi érzelmet nem vált ki belőle? A testbeszéd soxor árulkodóbb, mint a szavak.

24. eaedab0e25 (válaszként erre: 20. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 10:10

Szerintem mondd el neki az elméletedet a faszbúkon töltött idő vs. megcsalás szinkronja között amit felállítottál, garantáltan kiröhög és még lapátra is tesz :-)


Ha annyira meg akarsz kérdezni tőle valamit, akkor kérdezd csak meg lazán, hogy milyen volt a buli.

Ha el tudja mondani 3 mondatban hebegés-habogás nélkül, akkor nyugtázd, hogy féltékeny vagy!

23. 1c951ab936 (válaszként erre: 17. - Ditta67)
2011. aug. 29. 10:08
Nem csak egyet mesélt el. Hogy felszínes, gyerekes a lány akit nem tud lerázni, de múlthéten (ez volt 3 hónapja) összefutottak mert már nem "hagyta békén". Csak az a furcsa, h ez a csaj éjjel nappal az oldalon van és pont egy időben nem voltak ott. Tényleg nem vagyok egy féltékeny típus, egyik barátomnál se, de nagyon rosszul esne, ha ezzel visszaélnének és egyáltalán leállna mással amikor én a képben vagyok. :(
2011. aug. 29. 10:06

én nem tudom... ha az ember el akarja hinni a hazugságot, akkor elhiszi, ha meg az igazságot akarja hazugságnak hinni, akkor úgysem hiszi el, még ha teljesen ártatlan a kérdezett, akkor sem.

itt az a kérdés igazán, hogy a kérdező bizonytalan önmagában, vagy a pasi a megbízhatatlan...

21. c3e28a071f (válaszként erre: 16. - Eddc6079a6)
2011. aug. 29. 10:05
IGAZAD VAN:)
20. 1c951ab936 (válaszként erre: 15. - 7e1b6984ac)
2011. aug. 29. 10:04
De erre, hogy tudok rákérdezni? Mondjam azt, hogy "te úgy érzem megcsaltál és nem is odahaza voltál?" vagy hogy? :(
19. 1c951ab936 (válaszként erre: 14. - Volpertinger)
2011. aug. 29. 10:04
Nem vagyok féltékeny típus. Közel fél éve ismerem és soha nem éreztem ezt csak most.
2011. aug. 29. 10:03

Szerintem nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolnod. Egyszerűen kérdezd meg a barátodat, hogy mi a helyzet - hogy érez irántad, hogy érez az excsaja iránt és hogy vele volt-e tegnap este? Ha kerekperec megkérdezed, kerekperec válaszolni fog. Remélhetőleg... Ha nem mond igazat, akkor meg úgyis tudni fogod abból, AHOGY mondja. Úgyhogy szerintem próbáld meg egyenesen.


Ez a féltékenység nagyon xar dolog, ne hagyd, hogy emésszen. Elmondhatod neki azt is, hogy érzel TE az ő excsaja iránt. Ha nincs okod féltékenykedni, meg fog nyugtatni a barátod.

2011. aug. 29. 10:03
Ha megkérdezed milyen volt a családi buli,biztos mesél!Bizalom nélkül nincs jó kapcsolat!A többi találkozást is Ő mesélte el?
16. eddc6079a6 (válaszként erre: 9. - C3e28a071f)
2011. aug. 29. 10:03

Azt hiszem el, hogy rosszindulatú vagy és egy feltételezést már tényként közölsz. Két dolog lehet, 1: téged mindig megcsaltak és a saját példáddal jössz. 2: egy értelmes kapcsolatod sem volta mi legalább pár hétig tartott.


Más lehetőség nincs az ilyen megnyilvánulásoknál.

2011. aug. 29. 10:02
Ha érzel valamit,akkor szerintem azt nem szabad figyelmen kívül hagyni....ne kérdezz rá,de figyeld...hamar rá fogsz jönni.
2011. aug. 29. 10:02

Sztem akár megcsalt most a buli ürügyén akár nem, túl sok értelme nincs az egész kapcsolatnak, ha ennyire féltékeny és kombinálós típus vagy. Ez a tökéletes módszer a pasik elriasztására.


Ha ismersz rokont, aki elvileg ott volt a buliban, akkor esetleg nála érdeklődhetnél nem túl feltűnően.


De még ha be is igazolódik, hogy volt buli, a barátod ott volt, és nem csalt meg, akkor majd más miatt fogsz féltékenykedni meg kombinálni.

2011. aug. 29. 10:00
várd meg míg elmeséli. úgyis észreveszed ha hazudik.
12. eaedab0e25 (válaszként erre: 8. - 1c951ab936)
2011. aug. 29. 10:00
SEHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!
11. 1675f7fe54 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2011. aug. 29. 10:00
:DDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook