Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem megcsal a párom, ha voltál ilyen cipőben segíts! fórum

Úgy érzem megcsal a párom, ha voltál ilyen cipőben segíts! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 3. 09:35
Más jeleket nem vettél észre?Mint például rejtélyes telefonálások?Mert ilyenkor általába ilyen is előfordul.Vagy késöbb megy haza?
2009. márc. 3. 09:35

Egyértelmű, én is gyanakodnék a helyedben.

Nem tudom mit tennék ebben az esetben.

Két választásom lenne.


1., Rákérdezek a dologra és ezzel kockáztatom, hogy a kapcsolatunk felbomlik..


2., Lefogynék, metamorfózison mennék át :) ás féltékennyé tenném kicsit. Na nem más pasival, csak többet járnék el otthonról, vagy napközben is sminkelnék stb... Ezzel lehet, hogy vissza tudnám hódítani...


Persze, hiába adunk itt tanácsot neked, mert sajnos könnyen beszél az aki nincs abban a helyzetben.


Én reménykedem benne, hogy rendbe jönnek a dolgok, hiszen annak a két picinek sem mindegy.


Az, hogy elhíztál, na puff.


A pasasnak akkor is melletted kellene állnia, hiszen megajándékoztad két csodás gyerekkel. Bocsi, de szégyellhetné magát.


Majd írd meg, hogy hogy döntöttél, mi lett veletek. Én drukkolok, hogy a legjobban alkakuljanak a dolgok.

2009. márc. 3. 09:34
hát szerintem se kölcsön adta !!!
2009. márc. 3. 09:34

és szerintetek megfogja mondani, hogy igen anyukám félreléptem???? áááá....szerintem ez kizárt....lehet hogy van valami ribije, akitől most egy kicsit több figyelmet kap, mint a feleségétől, aki nyilvánvaló, hogy a gyerekeit tartja előnyben, és a ribi miatt nem fogja a családját feladni...


de azért egy kérdést mindenképp megér, kíváncsi lennék mit hantázna össze....öööö drágám, csak kölcsönadtam a havernak kettőt....

11. HLivia
2009. márc. 3. 09:34
hát nem hiszem, hogy ezt ki tudná e nekem magyarázni valaki...
10. KicsiZsani (válaszként erre: 8. - De71afb9af)
2009. márc. 3. 09:34
Két hiányzó óvszer!Arra mi a magyarázat??Elfogyott a gumikesztyű???Vagy kellett egy barátnak???Ezt nehéz kimagyarázni!Szerintem.
2009. márc. 3. 09:34

Lehet, hogy csak hordja magánál. Ha veled menne valahová akkor legyen nála, vagy ha kísértésbe esne, akkor biztonságban legyen.

Az is lehet, hogy felhasználta, de teljesen más célra.

Én annak idején a keresztfiamnak rendszeresen felfújtam ha nem volt otthon léggömb. Akváriumi levegőztető meghibásodásánál is használtam az óvszert, bár a gumikesztyű jobban bevált hozzá.

Lehet, hogy meg kellene kérdezned őt, hogy hová tűnt.

2009. márc. 3. 09:32
az a baj félek, hogy kimagyarázza magát, volt már egy hasonló, és akkor is tudott rá választ adni
2009. márc. 3. 09:32

Bocccs, nem akarok sértő lenni...de a párod arra sem veszi a fáradságot, hogy másik dobozt használjon?

Ha ennyire nyíltan teszi, kérdezz rá! Jobb a biztos rossz, minthogy kétségek között emészted magad...SZERINTEM.

6. 318512f90e (válaszként erre: 3. - De71afb9af)
2009. márc. 3. 09:32

uhh...akkor valószínű, hogy a megérzésed nem csal...:(((


miért van az, hogy a legtöbb pasi meghülyül egy időre mikor baba érkezik a családba????

2009. márc. 3. 09:32

Szia!

Szerintem tuti megcsal!

Én biztos hogy rákérdeznek,hogy kivel is használja el azokat az óvszereket és hogy miért!Te szültél neki két gyerkőcöt ő meg félrelép???Ha hiztál is egy pár kilót azt nem önszántadból tetted,nyilván ő is akata a babát?Nem?Ne hagyd magad,megérdemled,hogy tudd mi folyik a hátad mögött és hogy kivel!

2009. márc. 3. 09:31

az a legtisztább, ha megbeszélitek!

Kérdezz rá nyugodtan,egy kapcsolatban kell, hogy mindent meg lehessen beszélni!

Meg kell kérdezni s nem agyalni, neked is jobb lesz ha nem gyötröd magad

2009. márc. 3. 09:29
fiókban tartjuk , a konyhában
2009. márc. 3. 09:28
és ha csak kiesett a zsebéből?
2009. márc. 3. 09:24

Kapcsolatunk már a 13. évben jár tavaly szültem meg második babánkat, egy picit el is híztam.

Úgy érzem , hogy már a terhességem alatt is eléggé elhanyagolt, most meg történt egy olyan eset , hogy vettünk egy csomag óvszert(még decemberben) ,amiből egyet használtunk csak fel, és amikor januárban megnéztem még egy hiányzott belőle, nem szóltam neki, és most hétvégén nem voltunk itthon a gyerekekkel lementünk anyumékhoz ,ő itthon maradt mert hétvégén is dolgozik. Hazajöttünk, és kíváncsiságból megint megnéztem a dobozt, és megint eltűnt egy, szerintetek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook