Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandóan folyik az orron, ha köhögök úgy érzem kiszakad a mellkasom, és délutánra jobban kéne lennem, segítsetek mit tegyek? fórum

Állandóan folyik az orron, ha köhögök úgy érzem kiszakad a mellkasom, és délutánra jobban kéne lennem, segítsetek mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 1. 21:21

a NEOCITRAN szupergyorsan helyretesz (de utána, amikor majd ráérsz azért ki kell feküdnöd)


+ Lándzsás utifű

11. Ata06
2010. ápr. 1. 21:04

Szia!

Hogy vagy? El tudtál menni a megbeszélésre? szia Erika

2010. ápr. 1. 09:50
sajna itt nem magyar orvosok vannak, 3-4 napi laz utan vesznek figyelembe,es csak ha mar a foldon csuszol, akkor esetleg felirnak antibiotikumot.Ezert kellene valami hatasos dolog amitol ha mast nem csak egy par orara jobban vagyok.Fel 3-kor van egy megbeszelesem jo lenne nem a fonokom arcaba krahacsolni:)
9. Pannika88 (válaszként erre: 8. - Buzasi1983)
2010. ápr. 1. 09:46

Szia!

Ez valószínüleg nagyobb probléma,menj el dokihoz kapsz antibiotikumot,nekem is ilyen volt : hurut.ha nem kezeled elhúzódik,szövődményes lehet.Sokat szenvedtem vele,nekem a lélegzet is fájt az elején mikor még nem mentem dokihoz..

Menj el mutasd meg, inkább kiáltsunk farkast minthogy non megbetegedj..

Jobbulást!

2010. ápr. 1. 09:43
koszonom,ki fogom probalni ezt a cseppes dolgot
2010. ápr. 1. 09:27

Ha nem vagy rá allergiás, próbáld az Echinacea cseppet. A tájékoztatója szerint 50 csepp kell válsághelyzetben, majd óránként 20-20 csepp.

Már a válságadag után jobban leszel.

6. warj
2010. ápr. 1. 09:17

Köhögésre jó a hársfa tea, mézzel és frissen csavart citrommal.


Vagy a lándzsás utifű szirup. Ha esetleg van biotron lámpa kék és zöld fénnyel a mellkasodat lámpázhatod. Én ezeket csinálom, de ha nem javul akkor orvoshoz kell fordulni mindenképpen.

2010. ápr. 1. 09:10
nekem nincs 3 napom:(( mar nagyon idegesit minden percbe fujjom az orromat es csak jon ,es jon....
2010. ápr. 1. 09:09
allergia sajnos... keress fel egy allergológust, ez a tanácsom.. de ha gondolod, a patikában kapsz recept nélkül claritine akut tablettát, szedd 10 napig napi 1-et, és ha a tünetek elmúlnak, enyhülnek sokat, sajnos szedned kell tovább(((
2010. ápr. 1. 09:09

n én ezzel így voltam 3 hétig aztn krvára megelégeltem hogy házilag nem javulok semmitől és elmentem a háziorvosomhoz...

3 nap alatt rendbejöttem egy gyogyszertől

2010. ápr. 1. 09:08

delutanra valahogy ossze kell szednem magam lesz egy fontos talalkozom es nagyon ramatyul, nezek ki

lassan mar hangom sincs iszom a teat, veszem a bogyokat de semmi eredmeny.

2010. ápr. 1. 09:07
Lanyok, allandoan folyik az orron, ha kohogok ugy erzem kiszakad a mellkasom.Segitsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook