Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IR, PCOS, akik hasonló cipőben járnak vagy jártak, segítsetek fórum

IR, PCOS, akik hasonló cipőben járnak vagy jártak, segítsetek (beszélgetős fórum)


2011. júl. 5. 09:27

Szia!

Van több PCOS és egy IR-es fórum is, nézz át azokba ott sok segítséget kapsz és többen is vannak. :)

2011. júl. 1. 20:29

Mi már javában próbálkoztunk vagy 2 éve mikor kiderült a gond(IR,PCOS). Kaptam gyógyszert(mertformin) diétáztam, de így sem sikerült a teherbeesést, megműtöttek(laparr) ekkor kiderült, hogy endometriózisom is van. 5 hónap telt el a műtét óta de semmi nem történt.Ekkor belevágtunk az inszembe és úgy sikerült.

Sok sikert kívánok Neked. Ha valami érdekel írj privit nyugodtan.

2011. júl. 1. 16:35

Szio, en mikor abbahagytam a gyogyszert derult ki, egyre szarabbak lettek a ciklusaim, hosszu barnazasok, allandoan fajt a petefeszkem, rohamosan hizni kezdtem, pattanasos lettem, ja es probalkoztunk a babaval amibol persze nem lett semmi. Igy a neten kutakodtam es magamtol jottem ra, nekem biz tuti PCOS-os van. Elmentem dokihoz, vicces volt mert mondtam is a diagnozist, mondtam miket vizsgaljon meg, :) meg is tette es a tenyek sajna engem igazoltak...

Tovabb olvastam a neten, kutakodtam es a www.pcos.hu oldal elolvasasa utan felirattam magamnak a Metformint.

Az eredmeny magaert beszelt, rogton leugrott 6 kg, mar 2 honap utan rendezodtek a ciklusaim es a 4. metforminos honapban megfogant a kisfiam is. A terhesseg elso 3 honapjaban szedtem, h ne veteljek es, de nem volt semmi gond. Mostanra egy eves nagyfiu, es a szopi vegeztevel ujra szedem a metformint, tokeletes ciklusaim vannak azota is, teljesen tunetmentes vagyok. Ha abbahagynam honapok alatt visszajonnenek a tunetek, mivel szules utani 6 hetes kontrollon mar tele volt mindket petefeszkem cisztaval.

Szedni kell ameg nem lep az ember a valtozo korba. Remelem segitettem! Puszi

2011. júl. 1. 16:26
Hello Mindenki, kíváncsi lennék rá, kinek hogyan sikerült teherbe esnie, hova jár orvoshoz, hogy derült ki a betegsége, mindenre ezzel kapcsolatban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook