Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlvilági lakótársak fórum

Túlvilági lakótársak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
216. jegeskávé (válaszként erre: 215. - Napocskaszemű)
2012. aug. 12. 01:33
Köszi a biztatást,még mindig nem tudok aludni. :(
215. napocskaszemű (válaszként erre: 214. - Napocskaszemű)
2012. aug. 12. 01:10
Elég nyitott vagy. Fontos a folyamatos energetikai védelem főleg ha félsz, vagy a félelem nagyon fel tud erősödni. Asztrális és éterikus síkodra kedvezően hatna.
214. napocskaszemű (válaszként erre: 213. - Jegeskávé)
2012. aug. 12. 00:58

Szia!


Ne félj...tudom könnyű innen mondani, de ne félj. :) Gyújts egy gyertyát ami az "önvédelmedért" égjen.

2012. aug. 12. 00:53
Férjem dolgozik,Ica néni viszont fent volt,láttam hogy ég nálla a lámpa. Bekopogtam hozzá,hogy van-e kedve kicsit beszélgetni.Mondta,hogy persze!Gyorsan beszladtam haza lezuhanyoztam,köntösbe bújta és átmentem hozzá. Itthon égve hagytam a lámpákat és bekapcsoltam a tv-t,hogy mikor hazajövök ne a sötét csend várjon. Amikor az előbb beléptem az ajtón meglepődve láttam,hogy a tv KI VOLT KAPCSOLVA!!!! Megijedtem,de erőt vettem magamon,visszakapcsoltam és most nagyon várom a reggelt!! Ez az én váram az én házam ITT NEM BÁNTHAT SENKI!!! Utálom mikor a férjem éjjszakás!:(((Ica néninél ittam két pohár bort,hátha el tudok aludni......
212. HENYA-7 (válaszként erre: 209. - Jegeskávé)
2012. aug. 11. 17:08
uh....ez engem is érdekel....:) Hol vetted? Privibe írd meg légyszike....
211. revi11 (válaszként erre: 209. - Jegeskávé)
2012. aug. 11. 16:37

Szia,majd írd le,milyen volt,én is szeretem az ilyen jellegű sztorikat.

Én is félek,pedig imádom a horrort.:-))

210. revi11
2012. aug. 11. 16:36

Ha valaki hisz bennük,működik.

Angyali segítség

Van 3 angyal,aki eljön látogatóba.

Várni kell őket,beengedni az ajtón és köszönteni.

Vegyél 3 szál fehér virágot,1 fehér gyertyát,és annyi almát,ahányan laktok egy háztartásban.

A gyertyát 3 napon át 3 órán keresztül égetni kell.

Végy egy fehér borítékot,és mindenki írjon le egy kívánságát.Konkrét dolgokat kell leírni,nem anyagi vonzattal:nyerjek a lottón,meg ilyenek,az nem jó.

Egymásét ne lássátok.Majd zárd le a borítékot.

Az angyalok 3 napig munkálkodnak az otthonodban.

A 3.nap estéjén,ugyanabban az időpontban,amikor fogadtad őket,el kell őket engedni,el kell köszönni tőlük,megköszönve a segítségüket.

Majd égesd el a borítékot a gyertya lángjánál.

Egyétek meg az almákat.

Aztán csak higyj benne,hogy a vágyad teljesülni fog és figyeld a történéseket.

:-)

2012. aug. 11. 16:29
Tegnap vettem egy könyvet. A címe:MEGMAGYARÁZHATATLAN JELENSÉGEK ENCIKLOPÉDIÁJA. Persze mikor fogom elkezdeni olvasni?Ma éjjel,mikor is hazaérek a munkából és egyedül leszek otthon mert a férjem dolgozik. Most megint nagy szám van így fényes nappal,de majd megnézem magamat éjjel mikor parázok és egy szemhunyásnyit sem fogok majd aludni.
2012. aug. 11. 15:44
Sehol senki? ezek szerint mindenhol csend és nyugalom van-volt???? :)
2012. aug. 10. 05:31

Ami azt illeti, reggel kíváncsiságból azért megnéztem, és nálam is bejön most az ID Discovery.


Szerintem véletlenül, mivel éjjel volt valami karbantartás, akkor fordul elő, hogy állandóan csippan sorozatban hangosan a box, szinte élvezhetetlen a hang ez miatt, meg a kép folyamatossága is, mert szórakoznak vele, véletlenül hagyták bekapcsolva, de a legközelebbi karbantartásnál észre fogják venni, és újra kikapcsolják...

206. 36a26f5226 (válaszként erre: 204. - Jegeskávé)
2012. aug. 10. 03:15
Hátha azt mondta a hölgy, hogy a Digi kivette, akkor nem keresgetem, utána nagyon nagy munka a csatornák újra szerkesztése saját sorrendben... A napokban kétszer kellett megcsinálni, hosszú órákig vacakoltam vele...
205. jegeskávé (válaszként erre: 203. - HENYA-7)
2012. aug. 10. 01:30
Szia Henya! Bár nekem már mesélted,mégis félelmetes volt olvasni! Írhatnál a többiről is!
2012. aug. 10. 01:29

sünike72!


Na mit nézek ma éjjel?????????? Hát az ID csatornát!:))) Ne kérdezd hogyan,de egyszer csak kapcsolgattuk a tévét és rábukkantunk! Próbáld meg újra hangolni a csatornákat.

203. HENYA-7
2012. aug. 10. 00:11
Pár éve meghalt az apukám...sajnos nem tudtam elbúcsúzni tőle...és ami nagyon bántott,hogy soha nem mondtam ki neki azt a szót: hogy szeretlek apukám...és soha nem öleltem meg...majd az nap amikor meg halt nagyon el kezdtem félni tőle...megmagyarázhatatlan volt....azt éreztem,hogy bántani akar...majd két nap múlva vele álmodtam...kórházban volt mondtam neki,hogy te már nem lehetsz itt mert meghaltál...ült egy széken...én átöleltem és kimondtam neki,hogy szeretlek apukám...majd megkérdeztem tőle hogy fogsz ránk vigyázni onnan fentről...erre azt mondta persze....majd meg kérdeztem tőle amire valójában tudni akartam a választ....nem fogsz bántani....erre azt mondta,hogy nem tudom!!!! az érzés beigazolódott amit éreztem....mielőtt befejezhette volna a választ..rosszul lett..én elszaladtam orvosért...mire vissza értünk....apu meghalt...az álomból felébredve még is kicsit boldog voltam....mert úgy éreztem vissza jött hogy elköszönhessek tőle és hogy kimondhassam amit soha nem mondtam ki..és szívből átölelhessem...arra meg hogy nem e fog bántani...pár nap múlva megjött a válasz....hogy csak a saját érdekemben fog atyai szeretetből....ha hülyeséget csinálok akkor az "orromra" koppint....ettől kezdve már nem féltem Tőle...mert tudom hogy onnan fentről vigyáz rám.....
202. jegeskávé (válaszként erre: 201. - Napocskaszemű)
2012. aug. 8. 13:48
Kirázott a hideg,ahogy olvastam a soraidat!
2012. aug. 8. 10:21
Apukám sok éve elhunyt, elengedtem, megemésztettem. Időközönként szokott inspirálni ha úgy érzi szükségem van rá. Így volt ez nem is olyan régen, mikor is mindenhol megjelent, lebegett, állt és nézett, álmomban mesélt nekem, többször hangosan kimondta a nevem. Lusta voltam figyelni rá, de annyira felerősödtek a jelzések, hogy fogtam magam és elkezdtem viaszt önteni amiből a szimbólumokon keresztül szerettem volna Őt megérteni. Tudni kell, hogy még egy katasztrofális állapotú nyaralónak nem dőlt el addig a sorsa az örökösödés után. Engem nem érdekelt ez az egész. Rengeteg ügyvédet megjártam annó, de senki nem mondta, hogyan tudnék megszabadulni tőle így le is tettem róla. Mikorra már rég belenyugodtam ebbe az ügybe a szimbólumok erről kezdtek el mesélni és apu "elmondta" nem tiszta a dolog a hátam mögött és igenis pereljek. Szabaduljak meg tőle, mondta megnyerem és szabad leszek végre ettől a sorstól. Hát leesett az állam. Elmentem egy ügyvédhez, nem volt ott a megbeszélt időpontban, nem értem utol telefonon sem, majd szomorúan baktattam hazafele és láttam egy kirakaton, hogy egy ügyvédi iroda mellett állok. Beléptem, elmondtam a helyzetemet, elvállalta az ügyet és mondta ne számítsak sok jóra, ezért sem mondhatták nekem ezt a lehetőséget régebben. Hazaértem, apám elégedett volt és azt mondta ne aggódjak...Tíz hónap múlva első fokon megnyertem majdnem 10 év után.
2012. aug. 8. 09:29
Még valami: azóta a hölgy szobájában tönkrement a számítógép, váltogatja a csatornáit a Tv, a dvd meg folyamatosan leáll és kiadja a lemezt. Ugyanis a hölgy nem akarja mind meghallani azt amit a volt "párja" mondani szeretne neki, hogy segítsen az életén, mert nehéz neki változtatni önmagán. Ugyanakkor még azt is "látja" mikor leül a foteljébe volt társa...
2012. aug. 8. 09:22
A legutóbbi esemény ami történt: Férjemnek a nagyon távoli rokonságát látogattuk meg akikkel addig háromszor ha találkoztam. Igazán semmit nem tudtam róluk, azt sem, hogy az egyik hölgynek volt egy kapcsolata ami még "udvarlás szintjén" működött. Azonban az előtte lévő nap mikor megérkeztünk a férfi vízbe fulladt. Meglátogattuk a hölgy rokont aki mesélni kezdte, hogy álmodott vele, beszéltek, meglátogatta...stb...Két nap múlva mentünk haza mikor is az autópályán elkezdett fájni a fejem és folyamatosan egy férfi arcot kezdtem el belül látni, tehát nem fizikailag magam előtt. mondta is a nevét és elkezdett egy érdekes stílusban mesélni, hogy jól van nem kell aggódni, benne nincs hiányérzet, megtette amit meg kellett erről és arról szólt az élete... teljesítette és pont. Azonban szeretné ha a volt párja az a hölgy ezt és amazt (konkrétumokat mondott) tudná teljesíteni az életében, mert jó lenne neki, de aggódik mivel nemigen törődik olyannyira azokkal mint ahogyan kéne. Aztán nekem is mondott pár olyan dolgot magamról ami elég erős tükör volt nekem. Fura volt a stílusa. Szinte minden mondata után furán nevetett, talán olyan cinikusan, vagy ironikusan kicsit...talán enyhén flegma is volt. Férjemnek ezt mind elmondtam, de Ő nem ismerte személyesen. Azonban legutóbb amikor voltunk látogatóba ezeket elmondtam és érdeklődtem valóban ilyen volt-e és azt mondták, hogy igen ez volt ő, és mindig így nevetett, elég egyedi stílusa volt....
2012. aug. 8. 06:12
sziasztok.aki nem hiszi el azokat amiket irnak az mit csinal itt?en eszem a szavaitokat.tobb ember nem lathatja ugyanazt.ezek igaz dolgok.es nem csak amiket en irtam.
197. Banyaci (válaszként erre: 196. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 22:00
Nálam sem okozott kifejezetten félelmet, csak éreztem, hogy sötét. Nem tudom miért.
196. 36a26f5226 (válaszként erre: 195. - Banyaci)
2012. aug. 7. 21:51
Nekem soha nem volt ilyen problémám, hogy féltem volna, vagy jelenések lettek volna... csak érdekel minden, ami nyomozó dokumentum...
195. Banyaci (válaszként erre: 193. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 21:49
Én a TLC-t hiányolom, mert imások tortát sütni. Bevallom az ID-t már régóta tudatosan kerülöm. Nekem túl nyomasztó és a jelenségek gyakrabban voltak amikor néztem. Bár nem tudom, hogy mennyi az összefüggés a kettő között.
2012. aug. 7. 21:45
Ahogy látom, szeptember 1.jével ismét módosítják, az ASZF-ben már az is ott van...
193. 36a26f5226 (válaszként erre: 191. - Banyaci)
2012. aug. 7. 21:44
Ja igen, a hölgy mondta, hogy azt is kivették, és a helyére nem is tudom, hogy mit raktak, de meg lehet nézni a honlapon, a csatornakiosztás alatt...
2012. aug. 7. 21:44
191. Banyaci
2012. aug. 7. 21:44
Nálunk sincs ID a napokban tűnt el a TLC-vel együtt. Szólok a páromnak, hogy hangolja újra, majd megírom az eredményt.
2012. aug. 7. 21:43

Sikerült beszélni valakivel, a Digi végleg kivette a csatornáiból az ID Discoveryt.


Helyére a Viasat Nature-t tette.



Az a lyngsat viszont parabolás, hisz ott vannak a parabola forgatásának a paraméterei...


A hölgy is azt mondta, hogy a honlapon, ha megkeressük a saját település csatorna kiosztását, az mindig a legfrissebbet mutatja, valamint az ASZF-nek is mindig kötelező megjelentetni minden változást...

189. 36a26f5226 (válaszként erre: 187. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 21:37
Jutottál már valamire a box-szal??
2012. aug. 7. 20:53
Ismét próbáltam őket hívni... fél óráig volt a fülemen a telefonkagyló, és akkor sem vették fel... aztán letettem... majd később újra megpróbálom...
2012. aug. 7. 20:29
Meg van!!!Próbálkozok,köszönöm a segítséget!!!!!!!!
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook