Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlvilági lakótársak fórum

Túlvilági lakótársak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
186. 36a26f5226 (válaszként erre: 184. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 20:19

[link]



Akkor itt lépj be a digi honlapjára, majd:



DIGI Sport Mindenünk a sport

Okos csomag

Ebbe a csomagba minden belefér


Csomagok

Csatornakínálat

Megrendelés

Akciók

Digitális szolgáltatás


Itt válaszd ki, a bordós-lilás sorban a digitális szolgáltatást, majd görgess le, és a piros írásban látsz olyat, hogy sötétkék színnel ott van, hogy : itt arra kattints rá, majd keresd meg, hogy neked milyen típusú boxod van, és annak kövesd az utasításait...


Le is töltheted, és el is mentheted magadnak mappába, a digi box hangolását...



Szóval alul:



Piros betűs rész:



A közelmúltban új frekvenciákra kerültek a digitális közszolgálati csatornák. Ezen csatornákat a digitális beltéri egységek újrahangolása után tudják nézni.


Az egyes beltéri egység típusokhoz tartozó újrahangolási útmutatókat ITT(KÉK SZÍNNEL) tekinthetik meg.


Erre kattints rá, és ott válaszd ki, hogy milyen boxod van... Nekem pici, fekete, de nem HD, ezért a második a sorban... De mindenkinek más típusú...


Ott kövesd a leírást, hogy hogyan tudod hangolni a készüléket...

2012. aug. 7. 20:11
Égnek a vonalak... Majd később... hosszú a várakozási idő, azt nem várom ki...
2012. aug. 7. 20:11

Találtam egy ilyen szöveget a Digi-NÉL.



A közelmúltban új frekvenciákra kerültek a digitális közszolgálati csatornák. Ezen csatornákat a digitális beltéri egységek újrahangolása után tudják nézni.


Na????

2012. aug. 7. 20:09
Nem parabolás! KÁBELES!!! Vezetéken jön be a lakásba! :) Na holnap felhívom ezeket a trógereket! Bezzeg ha nem fizetném be a csekket akkor lázadnának,most meg ÉN LÁZADOK!!!!! ID akarok!!!!!!
2012. aug. 7. 20:07

Hahóóóóó!!


Attól függetlenül, hogy ki hol lakik,nézze már meg,


PERSZE AZ, AKI A DIGI-VEL VAN SZERZŐDÉSBEN, hogy van-e még nála (ID)Investigation Discovery Csatorna...

181. jegeskávé (válaszként erre: 178. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 20:05
Kábeles ! Tutira!
180. 36a26f5226 (válaszként erre: 178. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 20:05
Ha ezen a honlapom mész rá a digi-re,és megnézed a parabolásat, azon sincs már ID Discovery...
179. 36a26f5226 (válaszként erre: 175. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 20:04

Ezt itt nem ismerem... Itt lyngsat van felül... Nekem nem...


Vagyis parabolás?

2012. aug. 7. 20:03

Nem lehet, hogy műholdasod van? Mert ahogy ezt nézem, olyan, mintha műholdasod lenne, nekem meg kábeles van, ott is 5.-én frissítettek, és azóta nincs...


Nekem meg itt:


[link]



Csak ide nem írom ki nyilvánosan, hogy hol lakom... Nyugat-Dunántúl

177. jegeskávé (válaszként erre: 176. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 20:03
Igen Digi!
2012. aug. 7. 20:01
Digi szolgáltatód van??
2012. aug. 7. 19:57

[link]


Sünike72! Ez az a link,nézd meg.

174. jegeskávé (válaszként erre: 167. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 19:55

Közben megtaláltam a csatorna kiosztást NINCS!!!

Viszont találtam egy oldalt,ahol 2012,08,05.-én frissítették és ott meg van. Ha még is felhívnád őket értesítenél kérlek a változásról???

173. napocskaszemű (válaszként erre: 164. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 19:47

Szia!


Nyugodtan kérdezzél majd, remélem mindenre fogok tudni válaszolni. :)

A test maga egy szimbólum és annak minden szerve is. A szemnek a színe a színbológia ismerete és az egyéni szimbólumrendszer segítsége által igen pontos magyarázattal szolgálhat bármilyen kérdésre, így szerintem természetesen ebből (is) vonhatja le a valós következtetéseit. Ugyanakkor magam esete is az mikor belenézek valaki szemébe, hogy egyszer ötvözöm a fentieket, másszor hallgatok a belső megérzéseimre, vagy látomásaimra és így áll össze a kép. Van azonban olyan ismerősöm aki ha ránéz valakire, szinte belelát és a csontozatodról is el tud mondani olyan dolgokat amiket nem is gondolnánk, hogy "láthat".

172. jegeskávé (válaszként erre: 170. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 19:27
Úgy értem nézni míg jönnek az álommanók. :)
171. jegeskávé (válaszként erre: 167. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 19:27
Tudnál küldeni egy linket,hol nézzem meg,mert a honlapjukon nem találom?:) Bénázok csak lehet.
170. 36a26f5226 (válaszként erre: 169. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 19:23
Arra elaludni... :DDDD A Szellemekre?? :DDDD
169. jegeskávé (válaszként erre: 165. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 19:20
Jaj ne is mond! Teljesen kész vagyok ,hogy nincs ID csatornánk. Este szerettem arra elaludni....:((((
168. 36a26f5226 (válaszként erre: 164. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 19:20
Létezik írisz diagnosztika is, és lehet, hogy neki erre adottsága van, sok embernél létezik is, higyj neki... biztos igazat mond...
167. 36a26f5226 (válaszként erre: 154. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 19:18

Ha te is ezt tapasztaltad, akkor nem hívom fel a Digit, hogy megkérdezzem tőlük, akkor valóban úgy is van...


De csak nézd meg a honlapjukat te is... A csatornakiosztásnál, és keresd meg a városod, majd azt, hogy analóg, vagy digitális... De mindegy, ha digitálison nincs, akkor analógon sincs...


Szemetek!!


Imádtam a csatornát, főleg "A" Szellemjárást, akárhányszor vetítették, nem tudtam megunni...

166. Vykusz
2012. aug. 7. 19:17

Sziasztok!

Nekem is vannak élményeim.Rendszeresen látok "elsuhanni"dolgokat.Odakapom a fejem,akkor már nincs ott semmi.A hideg fuvallatok is heti szinten megvannak.És ahogy írom,elég ijesztő,de akkor egyáltalán nem félek,egyszerűen tudomásul veszem,hogy igenis ott van.

Egyszer volt olyan is mikor a kisfiam 1 éves lehetett,hogy valamiért sírt én pedig felvettem,vigasztaltam.Egyszer csak teljesen ellenkező irányba fordult,mosolygott egy hatalmasat és elkezdett integetni.

Na akkor leblokkoltam....

165. 36a26f5226 (válaszként erre: 152. - Gigi>)
2012. aug. 7. 19:16

Sziasztok!


Itt sem értesítik az embert semmiről... Mindent az ügyfélért!! :((


Imádtam ezt a csatornát, és most nincs...:((((

164. jegeskávé (válaszként erre: 163. - Napocskaszemű)
2012. aug. 7. 19:11
Szia! örülök,hogy rátaláltál a fórumra! Később több időm lesz,de akkor majd kérdeznék többet is? Most gyorsan csak annyit,hogy van egy ismerősöm,aki ha belenéz a szemembe,mindig tudja,hogy milyen a lelki állapotom. Azt mondja a szemem színéből,mert mindig más. Igaz lehet ez? Vagy tényleg "belém" lát! Előtte nem tudom letagadni,ha valami nem teljesen ok! Akár csak fáj a fejem,vagy valami nyomaszt és én azt mondom erre,hogy minden rendben,akkor Ő meg rávágja,hogy ez nemi gaz! De mikor Rendben van minden és azt mondom,hogy Minden rendben akkor meg azt mondja ,hogy igen tudom!! Furcsa,de inkább érdekes!
2012. aug. 7. 18:25
Sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra, nekem is van mit kiírnom magamból. Mióta az eszemet tudom történnek velem "érdekes" dolgok...3-5 éves koromtól "látok" mindenféle lényt. Pici manókkal kezdődött, aztán már fura embereket is kezdtem látni, volt, hogy belső látással, volt, hogy fizikai szememmel. Szerencsére családomnak mikor meséltem erről egyszer sem kezeltek gyagyásnak, meghallgattak és elfogattak, bár Ők nemigen tapasztaltak ilyeneket. Nagyon nyitott voltam és érdekeltek az akkor még számomra megfogalmazhatatlan események. 10 éves korom után megismerkedtem egy vetőkártyával és hobbyból belevetettem magam a számmisztikába is, azonban mindinkább érdeklődőbb lettem úgy egyre félősebb is hisz a tapasztalások felerősödtek. Sok jósálmom lett, gyakran éreztem, hallottam és láttam "szellemeket". Volt, hogy szüleim barátjainak megéreztem a gondolatait, hogy nem rendesek velük csak azt mutatják mintha...ezt elmondtam nekik, nyilván ezt már nehezebben fogadták el. :( 17 évet éltem le egy helyhez kötődő férfi szellemmel akitől sokáig féltem míg nem kezdtem kommunikálni vele. Miután elköltöztem onnan egyre többször közvetítettem halottakat, láttam miben temették el őket, elmondták miket szerettek, milyen virágokat és mit szeretnének még...ezekből is nyertem visszaigazolásokat. Mai napig szoktam így segíteni ha valakinek valóban kell, elvégeztem parapszichológiát, tarológus lettem, folyamatosan képzem magam. Legtöbbet halott apámnak köszönhetek, ő rengeteget segít napi kapcsolatban vagyunk, mert bár én elengedtem ő szellemi segítői szerepet vállalt magára mellettem. Ha valakit esetleg bővebben érdekelnének a tapasztalataim, történeteim, vagy csak kérdése lenne szívesen segíthetek én is. Elnézést, de így rövid próbáltam maradni. :)
162. Banyaci (válaszként erre: 161. - Évi-)
2012. aug. 7. 16:19
Témába vág. Egyébként a kisfiamnál azért merült fel az epilepszia gyanú, mert időnként elbambul és csak a héja van ott. Csak nehezen zökkenthető ki. Most már csak ritkán van, de azért még előfordul. Ügyesen bánik a testével, jól egyensúlyoz, néha mégis ok nélkül félre lép elesik, le esik. Ez kicsiként gyakoribb volt. Gyakran mesélt nekem szerinte megtörtént dolgokat :- Amikor még abban a kertesházban laktunk, tudod anya, amikor még apu és te is másképpen néztetek ki.-magyarázattal. Azt mondja, hogy ő csak három éves kora körül született meg igazán, addig aludt.
161. Évi- (válaszként erre: 159. - Banyaci)
2012. aug. 7. 15:10
Tudományosan én is nagyjából ezeket tudom. Mégis körülveszi valami. Azért gondoltam, ha már van ez a topic, megkérdezem itt mit gondolnak róla.
160. Banyaci
2012. aug. 7. 14:49
Még egy kis csemege. Gondoltam kiírom magamból, ha már itt van ez a topik. Az anyukám halálakor szintén érdekes dolgok történtek velem. Azt tudni kell, hogy egy pénteki napon elment az erdőbe "gombázni" (egyszer majd elmagyarázom az idézőjelet) és nem jött haza. Naponta jártuk a környező hegyeket, hogy megtaláljuk. Öt nappal az eltűnése után a szekrényeből egy hatalmas robbanás hallatszott. Semmi nem mozdult, még csak meg sem rezzent, csak a hatalmas robbanás hangja volt. Persze akkor éjjel átköltöztem másik szobába. Másnap nővéremmel mentünk a három éves unokahúgomért az óvodába. Anyukám imádta az unokáit. Szóval hazafelé mentünk amikor az unokahúgom (aki semmit nem tudott semmiről) elengedte a kezünket az egyik bekötőút felé fordult, mutatott a nagy semmi felé, hangosan kétségbe esetten kiabálni kezdett, hogy:-Ott van mama Ott van mama!- majd zokogni kezdett. Kirázott minket a hideg. Ezt soha nem fogom elfelejteni. Anyukámat tíz nappal az eltűnése után találták meg. A boncolásnál megállapították, hogy az eltűnése után kb. az ötödik napon halt meg. Legurult egy szakadékos részen és napokig eszméletlenül feküdt mielőtt meghalt. Utána gyakran láttam kinyílni a konyhaszekrényt, gondolom, még haza járt pakolászni egy kicsit.
159. Banyaci (válaszként erre: 153. - Évi-)
2012. aug. 7. 14:37
Az epilepsziával kapcsolatos teóriákról még nem hallottam. Az epilepszia mint betegség kiváltója akár még kapocsolatba is hozható a szellemvilággal. Már csak az is érdekes, hogy az állatok egy része akár tanulásnélkül is képes a rohamokat előre jelezni. Úgy tudom hivatalosan az agy elektromos kisülései a rohamok előidézői, de ettől még közrejátszhat benne, valami nem tudományos dolog is. Kisfiamnak volt enyhe epilepszia gyanúja, de a vizsgálat nem igazolta szerencsére.
158. jegeskávé (válaszként erre: 156. - Évi-)
2012. aug. 7. 10:28

:) Szia! Oké,vettem Nyuszitojásnak. :) Kukkants be a naplómba ott van egy-két érdekes dolog.

Vigyázz a sózással még a végén letilt a család a Hoxáról.

157. f1e23b97ee (válaszként erre: 150. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 10:26

Néha esténként alvás előtt én is bekapcsoltam ezt a csatornát és néztem ezeket a túlvilági történeteket, de sosem volt egyiknek sem vége, sosem derült ki az igazság.


Szerintem ezek a történetek is egy kicsit kozmetikázva voltak.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook