Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlvilági lakótársak fórum

Túlvilági lakótársak (beszélgetős fórum)


156. Évi- (válaszként erre: 155. - Évi-)
2012. aug. 7. 10:10
Bocs, nem neked, hanem Nyuszitojásnak van címezve, csak közben főzök. Remélem a sót majd csak egyszer teszem a kajába.
155. Évi-
2012. aug. 7. 10:06
Jegeskávé, neked meglehetősen sok tapasztalatod lehet, kíváncsi vagyok mi a véleményed az utolsó gondolattal kapcsolatban.
154. jegeskávé (válaszként erre: 150. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 09:58
Szia! Én is kerestem az éjjel!!! Azt hittem csak valamelyik "lakótárs" Szórakozik velem....:) Ezekszerint nem! :((((((((
153. Évi-
2012. aug. 7. 09:21

Sziasztok! Csodákat olvasok itt, a szó minden értelmében. Az egyik csoda az, hogy az emberi agy valóban befolyásolható, a gondolatnak teremtő ereje van (ahogy ezt mostanában divat mondatni) utoljára akkor jutott eszembe, hogy félni kell a kísértetektől, mikor gyerek koromban Hichkok filmet vagy hasonlókat néztem. Utána ezekről lemondtam, megelégszem a saját agyrémeimmel, másokéra nem vágyom már.

Ennek ellenére, hiszem, hogy vannak szellemek, nálunk is. Soha nem bántanának senkit. Ha pedig átgondolom jelen helyzetemet, még eggyel a saját energiáimon is osztozom (ha hinni lehet ezeknek a teóriáknak) epilepsziával élek és léteznek hasonló élményeim mint Banyacinak.

152. gigi> (válaszként erre: 150. - 36a26f5226)
2012. aug. 7. 08:30
Gyere hozzám,itt még nézhető:) Ha tehetem,én is folyton azon lógok.Ezek elött a Zone Reality volt a kedvencem,de azt meg tőlünk vették el.És tették ezt úgy,hogy még véletlenül sem értesítettek róla senkit.
151. 5e48d37001 (válaszként erre: 19. - Jegeskávé)
2012. aug. 7. 08:05

Sziasztok. Kicsi csúszással,de megírtam titkos naplóban. Mivel ez annyira személyes,és nem akarom,hogy valamilyen démoni erő visszaéljen vele,ezért titkos naplót indítottam,ami nemsokára törlésre is kerül.

Akit érdekkel,nyugodtan jelentkezzen,és adok jogot az elolvasásra!

2012. aug. 7. 05:46

Képzeljétek el, 6.-ától új csatornakiosztása van a Digi-nek, és elvették az ID Discoveryt... :(((((((((


Este még volt, ma reggel már nincs, kódolt, vagy nem elérhető...

Megnéztem a Digi honlapján a mi városunk digitális csatornakiosztását, hát valóban nincs!!!! :((((((


Le vagyok döbbenve, "A" kedvenc csatornám volt, folyton azon lógtam...

2012. aug. 6. 06:06
sziasztok.hat ez nem semmi hogy a gyerekek miket latnak.az en unoka hugom is 2 eves lehetett mikorra meghalt mindket papaja es valakinek integetett akkor azt valaszolta hogy itt volt mind ketto papaja.amugy ez sem vicc amit most irok.az en apukam 7 eve halt meg es azt hittem hogy ugy ment el hogy haragudott ram hogy nem ugy viselkedtem vele,es ezert elmentem egy medium talalkozora a volegenyemmel es a sogornommel.hat senki nem volt ugy "szmpatikus" de a sodornom mondta hogy probaljuk meg ezt a not.leultunk,adtam egy regi lepet az apukamrol o a kezebe vette es simogatta a kepet.apukam sokat ult az asztalnal es logatta a fejet meg a kezet,es a no ugyan igy tett.az arca elvaltozott es "bele koltozott"egy percre apukam,tisztara mintha o lett volna.es mesel is rola.azota rengeteget gondolok ra.nagyon sokat segitett.
148. Banyaci (válaszként erre: 147. - 2233257f45)
2012. aug. 5. 21:36

Nekem ez az egy ilyen alakos jelenésem volt.

Panelban lakunk. A panelunk 30 éve épült. Sokan haltak már meg itt, mindenféle emberek, sőt egy testvérpár is.

Gyakran hallunk zörejeket, neszezést amik nem a szomszédtól jönnek. Párszor volt már olyan, hogy a férjemmel hallottuk, hogy a szekrényből kiesett a befőtt és összetört. Rohantunk ki megnézni, ám semmi sem volt ott. Gyakran halljuk, hogy leesik valami, persze amikor megnézzük minden a helyén van. Utoljára a bejárati ajtónk nyílt csak úgy ki. Újabbak közé tartozik, hogy a fürdőszobában a kád oldalának ütődik valami. Legalább is halljuk a hangját. Előfordult velünk, hogy éjjel arra ébredtünk, hogy a gyerekek legóznak a szobájukban. Gyerekhangok, legócsörgés, susmorgás. Átmentünk és ők édesen durmoltak az ágyukban.

Olyan is volt, amit nyuszitojás te is leírtál, csak ők csecsemőként csinálták. Néznek egy pontra és nagyon jól szórakoznak. Minden gyerek ugyanazt a helyet nézi és nem csak az enyémek, hanem a testvérem gyermeke is gyakran csinálja. Olyan is gyakran volt, hogy hallottam sírni a gyermekem, de amikor bementem a szobába ő aludt.

147. 2233257f45 (válaszként erre: 140. - Banyaci)
2012. aug. 5. 17:03
Én nagyon sokszor megélem ezt,csak nem csukom be a szemem,hanem próbálom kivenni a vonásait...de sajnos egy idő után szertefoszlik. valahogy a háta mögé kell nézni,nem pont rá és akkor sokáig látható az ilyen jelenség...
146. 2233257f45 (válaszként erre: 129. - Banyaci)
2012. aug. 5. 17:00
Szia. Köszi,hogy megosztottad velünk a reinkarnációs történeted :) és köszi a gondolataidat is. Nem érdemes megbolygatni a világukat,inkább csak segíteni kell nekik eltávozni..
145. 2233257f45 (válaszként erre: 122. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 16:57
elengedte.....és ez így helyes... sokszor a szeretett személy halálát nem fogadjuk és és tudatosan magunk mellett tartjuk. letelik az un. bardo időszak és Ők már nem tudnak tovább menni,csak a mi segítségünkkel. Nekik nem annyira jó a köztes lét, bár segíthetnek nekünk lelkileg,de ugyanakkor nagy fájdalmat is okoz az,ha megtapasztalod az ott létüket...
144. 2233257f45 (válaszként erre: 115. - Virus2008)
2012. aug. 5. 16:54
Kedves virus2009! Én pont így voltam ezzel a témával,amíg meg nem tapasztaltam...ja és nem vagyok vallásos,babonás, nem járok jósnőhöz és nem nézek TV-t. Nem hülyítem magam feleslegesen,másokat meg főleg nem :)
143. 2233257f45 (válaszként erre: 112. - 36a26f5226)
2012. aug. 5. 16:52
Sünike! Nekem a kisebbik lányom,úgy 2 éves korában elkezdett mosolyogni a hálószobánk falának egy bizonyos üres pontjára....feltünt,hogy mindig oda mososlyog,aztán egyszer ránk szólt,hogy legyünk már csendesebben,mert "tolihali" nem tud aludni.... Én egyből kérdeztem ki az a tolihali,ő meg mutatott a falra- Ő az én barátom... a szellembarátom ... Én már meg sem lepődtem ezen,mert sejtettem,hogy ezt mondja. Aztán 4-5 évesen volt az Anna barátnője... Egyszer Balatonról hazafelé megszólalt,hogy engedjük le az ablakot,mert Anna kapaszkodik a kocsiba és be akarja engedni,mert szegénynek nagyon rossz lehet odakint. Ja és vele volt egy kisfiú is... persze lehúztuk az ablakot és "anna" meg a fiú barátja is beült hozzánk...
142. 2233257f45 (válaszként erre: 91. - F1e23b97ee)
2012. aug. 5. 16:46
nem minden esetben kell homokba dugni a fejünket. én pl. nagyon sokáig ezt tettem,de a mai fejemmel már tudom a régi dolgokat is értelmezni. persze rengeteg olyan ismerősöm van,akik a bútorok ropogását, a hűtő hangját, a macska nyávogását is szellemeknek titulálják,ja és persze rossz szellemeknek...na ez már kissé mókás :)
141. 2233257f45 (válaszként erre: 71. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 16:42
"Köldök"csakra és a napfonat csakra. Ezek egymás felett helyezkednek el, felettük a szívcsakra stb.stb.... energia áramlik rajtuk keresztül,talán ezért írják a köldöknek :)
140. Banyaci
2012. aug. 5. 16:42

Egyszer úgy 16 éves lehettem, munkából hazafelé találtam egy kiscicát. Kicsi volt csapzott és nagyon bolhás. Megsajnáltam és hazavittem. Megetettem, kapott inni, vettem neki bolhaírtót. Este odafeküdt a fejemhez és édesen dorombolt. Két napig élt aztán kimúlt. Nem tudom mi baja lehetett. Utána évekig éreztem, ahogyan a fejem mellé fekszik. Kicsit ijesztő volt eleinte, de nem volt fenyegető így hamar megszoktam.

Utána való évben elkezdtem foglalkozni szellemidézéssel. Jó mókának tartottam. Hihetetlen volt, de mindig eljött a szellem akit hívtam, hívtunk. Egyik éjjel fölébredtem. Valami furcsa szag volt a szobámban. Éreztem ahogyan valaki leült az ágyamra és a vállamra tette a kezét. Persze halálosan megrémültem. Azt hittem ember. Hát beleharaptam. Akkor jöttem rá, hogy aki ott van az nem egy élő ember. Úgy tudnám leírni, hogy olyan íze volt, mint amilyen a templomoknak a szaga. Megfordultam a szekrényem előtt egy fehér emberforma lakzat állt és nézett. Félelmemben becsuktam a szemem és azt mondtam, hogy menj el. A jelenés eltűnt, de én nagyon nehezen aludtam vissza, napokig nem ment ki a fejemből, mindig arra gondoltam, hogy ki volt az és vajon mit akart nekem mondani.

139. 2233257f45 (válaszként erre: 65. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 16:39
Én ezt alkalmazom és a tudati kommunikációt. Mindkettő hasznos. Hagyom hadd áramoljon szét ez a fehér fény- én csak energiának hívom :)
138. 2233257f45 (válaszként erre: 51. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 16:36
Nagyon helyesen megfogalmaztad,pont erről van szó! :)
137. 2233257f45 (válaszként erre: 48. - Jegeskávé)
2012. aug. 5. 16:35
Jól látod,téged kísérnek,úgy ahogy engem is kísért a "bátyám" addig amíg el nem engedtem.... ott volt a jobb vállam fölött...Ő még születése előtt elhunyt....
136. 2233257f45 (válaszként erre: 44. - F543259233)
2012. aug. 5. 16:33
egyik sem bánt...mert nem tud...amikor valami zajt csapnak,akkor csak a figyelmedet hívják fel magukra. Ha családtag volt,valószínű,hogy elengedtétek őket és nem ragadtak a köztes létben... :(
135. 2233257f45 (válaszként erre: 42. - F543259233)
2012. aug. 5. 16:31
nem tudom ki,hogy van ezzel a kérdéssel,de Nekem eszembe sem jut intim együttlétkor a külső dolgokra figyelni...ha néz,hát had nézzen :D
134. 2233257f45 (válaszként erre: 28. - Jegeskávé)
2012. aug. 5. 16:28
Amikor a párom éjjel horgászik és a gyerekek sincsenek itthon,én is elfoglalom magam,hogy hajnalban már csak beessek az ágyba...akkor nem hallom már a "fentlévőket"...
133. Pan Dóra (válaszként erre: 131. - F1e23b97ee)
2012. aug. 5. 13:17
Túlságosan racionalista vagy :))) Semmi félelem, semmi borzongás... Fééérfi!!! :o)
132. f1e23b97ee (válaszként erre: 125. - F543259233)
2012. aug. 5. 09:23

A barátnőddel történteknek is nagyon egyszerű magyarázata van. Bántotta az a dolog, hogy nem tudott elköszönni a papájától. Ezért mindig ez motoszkált a fejébe.


Ezért álmodta azt, hogy a papája elment hozzá és megsimogatta ahogy szokta.


Álmainkban úgy gondolom leggyakrabban vágyaink félelmeik jelennek meg. Neki az volt a vágya, hogy elköszönhessen a papájától. Így ez meg is történt.


Az meg, hogy aznap, mikor barátnőd ezt elmesélte Nálad éjfélkor elment az áram, a véletlen játéka.

Mivel ez a kísérteties történet elevenen élt benned, Te is rögtön egy túlvilági eseményre gondoltál.

131. f1e23b97ee (válaszként erre: 110. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 09:16

Persze volt ilyen, de én nem szellemekre gondolok, hanem arra, hogy sajnos elég huzatos a lakás.


Sajnos az öregséggel együtt jár a szenilitás. Munkám során tapasztaltam. Érkezett hozzám bejelentés az éjszaka közepén mozgó szobrokról, hangokkal sokkolásról és egyéb kényszerképzetekről.

Bár természetesen ezt az öreget nem ismertem, ezért biztosan véleményt sem mondhatok róla, de úgy gondolom ez is csak kényszerképzet lehetett nála.

130. jegeskávé (válaszként erre: 129. - Banyaci)
2012. aug. 5. 09:01
Ez nagyon érdekes! Engem érdekelne a többi történet is! Most vidéken vagyok,de holnap benézek.
129. Banyaci (válaszként erre: 125. - F543259233)
2012. aug. 4. 16:35

Nem tudom elfogadsz-e egy tanácsot. Bár mindegy úgyis leírom. Nem érdemes táblázni, és azt gondolni, hogy konkrétan megidézheted a szeretted. Nem mondom, hogy biztosan nem ő lesz ott, de 90%, hogy valaki más válaszol majd. Nem szabad bolygatni nyugvó halottak világát. Sok bajt szabadíthatsz magadra.

Egyébként sziasztok!

Van néhányélményem. Azzal kezdem, hogy ma már keresztényként védetten élek együtt a szellemekkel.Isten nem mondja, hogy nincsen élet a halál után, csupán figyelmeztet, hogy ne kutassuk a túlvilág lényeit. Persze ha vannak lakóink akaratlanul is szembesülünk velük.

Van néhány élményem. Az első nem is szellemekkel kapcsolatos, hanem valami reinkarnációféle lehet. Még ovis koromban álmodtam, hogy szaladok egy akácfákkal teli hegyen fölfelé. Féltem, tudtam, hogy valaki üldöz. Iszonyatos volt amikor rájöttem, hogy az üldörőm utolért. Akkor éreztem, egy nagy ütést a hátamon/ban Alig kaptam levegőt elgyengültem és össze estem. Fölébredtem és ovisként is biztosan tudtam, hogy engem valaki hátbaszúrt és meghaltam. Soha nem felejtettem az álmomat. Pár évre rá, játdzottam a házunk mellett, amikor az egyik szomszédba egy nő jött látogatni. Köszönt nekem, mosolygott én pedig fölismertem benne az üldözőmet. Tudtam, hogy most itt nem bánt, de akkor is éreztem ahányszor csak láttam ugyanazt mint az álmomban.

Uhh ez hosszú lett. Van még egy két szellemes történetem is, ha valakit érdekel.

Uh ez hosszú lett

2012. aug. 4. 00:26
De ahogy látom, ugyanazok a részek, amik lementek már vagy 100x. De nem baj, attól még szívesen nézem, újra-, és újra...
2012. aug. 4. 00:25
TÉNYLEG megy a Szellemjárás sorozat, csak más címmel... köszi, aki szólt... nem néztem volna...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook