Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlvilági lakótársak fórum

Túlvilági lakótársak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
756. tbbze
2020. ápr. 26. 03:45

Ha az embereknek haláluk után szellemé változnak, az állatokkal, bogarakkal mi lesz? Ők is szellemé változnak?

Szerintem az egész csak az emberi agynak a játéka, ( mert vagy félünk tőle vagy szeretnénk, hogy szellemé változunk.)

2017. szept. 13. 13:24
Szia. Ezek szerint neked nincsennek? :)
754. ina87
2017. szept. 13. 12:36
senki,mindenki el van foglalva a saját szellemével:)
2017. szept. 11. 18:24
Hahóóóóóó! Van itt még valaki ?
752. Dani19
2014. márc. 20. 16:37

Sziasztok!

Nekem szinte majdnem minden éjszaka közvetlenül elalvás után van egy olyan furcsa élményem, ami tisztára olyan, mintha valóságosan történne. Azt érzem, mintha valaki piszkálgatna hátulról, néha ütöget is az "illető". Nem alszik mellettem senki, se állat, se ember, a közelemben sem, tehát gyerekcsínyről szó se lehet. Pár évvel ezelőtt ez a fura lény, csókolgatott hátulról, nőies hangja volt... Nagyon furcsa élmény, ha valaki tudja, mi lehet ez, várom a véleményét!

751. Banyaci
2014. márc. 20. 16:22
Nekünk a macska szokott mostanság nézelődni, mintha látna valamit. Volt olyan, hogy éjjel a fiam szobájába megrémült valamitől és sikítva a szekrény alá menekült. Én ezelőtt nem is tudtam, hogy így tud egy maccs sikítani ijedtében. A fiam alig bírta kiccsalogatni. A macskosz utána egész éjjel a fiam mellett maradt.
750. tothy
2014. febr. 6. 15:21

Sziasztok! Látom már lassan egy éve nem írt ide senki, de nálunk most aktuális a téma. Lehet, ezek is véletlen egybeesések, de aztán ki tudja...

Múlt héten kezdődött úgy, hogy már számomra is egyértelmű volt, hogy valami nem stimmel. A hálószobánkban az egyik falon van egy piramis alakú polc, melynek egyik végén a párom, a másik végén az én fényképem van. Amikor múlt héten szerdán hazamentem munkából, akkor a polc alatti számítógépasztalra volt leesve az én fényképem. Vissza tettem a polcra, megfordultam és megint leesett. Megnéztem tüzetesebben, hogy nem-e eltört a képtartó lévő kitámasztó, hisz az is elérik idővel, de semmi baja nem volt a képtartónak. Majd kb. fél órával később, éppen korrepetálást tartottam, amikor a csukott hálószobából nagy csattanás hallatszott. Bementem és a párom fényképe a földön hevert. Az volt az a pont, mikor már a hideg kirázott. Mivel elég magasan vannak a képek, így azt a polcot nem szoktam minden héten letörölgetni, így a képek már legalább két hete nem voltak elmozdítva. Senki nem járt a szobában, mielőtt leestek. Két napra rá, amikor a párom reggel felkelt, hiányolta az ezüstláncát a nyakából, pedig biztos volt benne, hogy este még rajta volt. Nem találta meg az ágyban, majd elment dolgozni. Én később keltem, és mikor ágyaztam, akkor találtam meg az ágyban. A kapocs össze volt záródva, a lánc sehol nem volt elszakadva, a kapcsot le is ellenőriztem, hátha el van romolva, de teljesen jól működött. A kapocs beakasztós része nem csak egy kis karika, hanem egy vastagabb rész, ami nem könnyű beakasztani és kiakasztani, főleg alvás közben. De ezzel még nem zárult le a múlt heti eseménysorozat. Szombaton este barátoknál voltunk, de még világosságban mentünk el otthonról. 1000%, hogy nem hagytuk úgy a világítást, de a fiam, akit sötétbe hozott haza az apja felhívott engem, azzal, hogy haza szaladtunk-e miközben ő nem volt otthon, mert mikor a házunk elé ért az apjával, akkor látta, hogy ég a világítás a hálószobánkban....

Ezek előtt az események előtt voltak már hetek óta furcsaságok, mint például a fiam szobájában a net kínlódott állandóan, nálunk jól működött, a hálónkban a sólámpánk hol működik, hol nem, pedig új villanykörtét tekertünk bele, át is lett nézve, se látszólag semmi baja. A folyosónkon is pislákolt mostanában a lámpa. Párom számítógépe a hálónkban van, két-három hete mindig kikapcsolt miután bekapcsolta. Volt a gép három embernél is átnézésre, ahol mindig tökéletesen működött, leterhelték maximumon, de amint haza lett hozva, megint nem működött....

Van kutyusunk, de még nem igazán jelezte, hogy valamit észlelt volna. Annyi volt, hogy egyik éjszaka annyira álmodott, hogy a nyüsszögésére felébredtünk, mert a szokásosnál is hangosabban nyüsszögött álmában. Jó pár percig tartott. De máskor is álmodott már nyüsszögve, ezért ennek nem is tulajdonítanék nagy jelentőséget.

Az egyik ismerősnek, akinél volt a párom számítógépe átnézésre, elmeséltem ezeket a dolgokat és kérdezte, hogy van-e valami a lakásban, ami valakié lehetett és hozzánk került. Mondtam neki, hogy a vateráról vásároltam az elmúlt hetekben 3 könyvet is a fiamnak, mind fantasy könyv. Illetve eszembe jutott még, hogy a fiam érmegyűjtővé vált az elmúlt hónapokban és vannak érméi, amik még 1800-as évek végéről származnak. Erre azt mondta az ismerősöm, hogy akkor lehet, hogy valamivel a lakásunkba hoztunk szellemet, mert ragaszkodik valamelyik tárgyhoz.

Hmmm, még a héten nem volt semmi furcsaság a lakásban, de ha még történik valami, akkor összeszedem az érméket és a könyveket és elviszem a lakásból.

Egyébként olyan történetem is van, hogy amikor imádott nagymamám meghalt (kb. 1000 km-re laktunk egymástól), aznap délelőtt a munkahelyemre egy kis madár repült be az irodaajtón keresztül. Kolléganőmmel sikerült elfognunk és tartottam pár percig a kezemben és úgy éreztem, hogy eljött a mamám elköszönni tőlem!!!! Nála csak a fiamat imádom jobban, elvesztése a mai napig is nagyon fáj!!! Egyébként, milyen furcsa vélelten, hogy fél évvel mamám temetése után, az ő testvére küldött nekem egy csomagot, amiben egy dísztárgyat is küldött, ami anno mamámé volt, ez a dísztárgy rézből van és egy madarat ábrázol. (Pedig mamám testévérének nem is meséltem el a irodás madaras esetet.)Pont a mamám mesélte, amikor a papám meghalt, akkor temetésig jó párszor látta őt még maga mellett esténként. Mamám egyébként több mint 30 évig több komoly betegséget is túlélt, mégis papám halála után 9 hónappal ő is távozott tőlünk (és nem betegségei miatt), annyira szerette őt. Papám halála utáni napokban anyukám (aki nem nagyon hisz ilyenekben), azt mondta, hogy egyik este az ablaka redőnyét egy kicsit felemelte valaki, mintha be akarna nézni, majd el is engedte, ami zajt is okozott. Anyum kiszaladt (elég bátor volt...), és nem látott senkit és nem is halott senkit, így ő is azt gondolja, hogy papám lehetett.

Jegeskávé és többiek, Nálatok mi újság, vannak még túlvilági lakótársak Nálatok??

749. 0e1700c50d (válaszként erre: 747. - 36a26f5226)
2013. máj. 21. 16:36

Jézusom!!

Még szerencse, hogy én nem vagyok fogékony ezekre a jelenségekre... :)

748. 0e1700c50d (válaszként erre: 745. - Jegeskávé)
2013. máj. 21. 16:35
Huhh... :S Már az ilyen dolgoktól is kiráz a hideg... :)
747. 36a26f5226 (válaszként erre: 744. - 0e1700c50d)
2013. máj. 21. 00:47

Jó pár éve egy régi lakóhelyen nekem is volt olyan, hogy arra ébredtem, hogy valaki szorított a nyakamnál fogva, és nem kaptam levegőt, nem tudtam felkelni, megmozdulni, és féltem nem is kicsit..


Meg amikor régen a fiam apukája meghalt, az idén már 12 éve, egy ideig vissza járt, és láttam pont abban a ruhában éjjel az ágy végénél állva, amelyik rajta volt, amikor meghalt.. Kék póló, és farmernadrág.. Akkor, amikor elmondtam másoknak, hülyének néztek.. pedig a volt nejénél, és lányánál is megjelent akkor éjjel, ezt ők mesélték nekem, hogy egyszerre ébredtek fel akkor éjjel, hogy "Ő" ott ül az állandó foteljében, és érdekes módon mindketten felébredtek, és érezték ezt az érzést..

746. 36a26f5226 (válaszként erre: 745. - Jegeskávé)
2013. máj. 21. 00:42
Cigaretta szagot én is érzek elég sokszor, hisz katonatiszt lakott itt, aki jó pár éve itt halt meg, és ez a ház is katonatiszti ház volt régen, de nem csak azt, néha kaja szagot, amikor sem a lépcsőházban nem érzem, én sem főzök, de itt bent különböző kaja szagokat érzek a lakás különböző részein, ami hol előtör, hol meg eltűnik..
745. jegeskávé (válaszként erre: 744. - 0e1700c50d)
2013. máj. 21. 00:24
Uhhh! Szerintem a "parfűmös" rész nagyon fèlelmetes....néha én is érzek a lakàs egyes pontjain illatokat,szagokat.,minden ok nélkül. Mi a férjemmel nem dohànyzunk,de időnkènt erős cigaretta szag üti fel a fejèt a lakaàsba. Apukàm viszont erős dojànyos volt.
2013. máj. 19. 09:13

Sziasztok!!


Szeretném megosztani veletek az egyik nyaram történéseit. Bár nem velem történtek ezek a dolgok, biztos forrásból tudom mindezt!

Már előtte is hittem a szellemekben, de voltak kétségeim...


Szóval...

Én és az unokatesóm este 11 felé néztünk egy kvízműsort, valami igaz, vagy hamis-os volt... Bejön a mamám a szobába. (Mamámnál nyaraltunk, vele lakik még a 103 éves dédimamánk is.)

Megkérdezi: "Na, akkor ez igaz, vagy nem? Este a dédimama kiabál, hogy "Vali, Vali, gyere gyorsan, mert van valaki a szobában!"." (Vali a mamám.)

Erre mi mondjuk a mamánknak, hogy ez hülyeség, csak viccel. De nem, nem ő komolyan mondta, hogy este a dédi mondta ezt... És kérdeztük, hogy ő is látta e. És azt mondta, hogy mire bement és felkapcsolta a lámpát, a dédi azt mondta, hogy eltűnt...


Hát...utána kicsit féltünk... és kábé fél 1-ig ott beszélgettünk a mamánkkal, hogy ez most mi volt.

Kiderült, hogy nem csak akkor volt ilyen, hanem már előtte is. Akkor 2 nő volt ott és azt mondta Dédi, hogy tartották a kezüket felé, és mondták, hogy menjen velük... Kérdezgettük tovább a mamánkat. Hát...kiderült, hogy már a Dédi anyja is látott szellemeket, és akkor halt meg, amikor történt vele egy ilyen dolog, mint a a dédinkkel, hogy valaki megjelent este nála és hívta magához és rá egy hétre halt meg... Kérdeztük mamánkat, hogy nem halt e meg valaki mostanában. De!! A dédi öccse, aki 98 éves volt, akkor kábé 3 hete halt meg.


Na akkor már nagyon be voltunk sz*rva... elhatároztuk, hogy nem alszunk. :) És attól is féltünk , hogy nehogy az legyen, mint az édesanyjával, és nehogy meghaljon...


Másnap mentünk a kocsmába, ahol apukám barátnője dolgozott és elmeséltük neki ezeket... És mondta, hogy ez nem hülyeség, ő is hisz benne, sőt a lánya is látja a szellemetek. Mi csak így néztünk, hogy Úr Isten, ne már!!

De igen, már kiskora óta látja a szellemeket... Tovább kérdezgettünk , de hát mégis hogyan?!!

Már kiskorában kezdődött... például ketten voltak a szobában, és Edit (apa b.nője) ki akart menni... és a lánya mondta, hogy "Vigyázz, neki mész!". Vagy... mondta neki, hogy adja a játékot annak a kislánynak, mert azt kéri. Edit persze nem látott senkit.

És most, 25-26 évesen is látja őket. És teljesen normális a csaj és Edit is, komolyan, semmi baj nincs velük... :)

Vagy...nála aludtak a barátnők, mármint Edit lányánál és nekik is mondta, hogy látják e azt az embert az ajtóban...


Hát vannak ilyen dolgok... Jelenleg is a lakásukban sorra potyognak le a könyvek a polcról, bekapcsol a hifi, kinyílik a konyhaajtó, stb...

Edittel is történt egy már ilyen... A kocsmában dolgozott, nem fújta be magát parfümmel, sprével, semmivel, kocsmába minek... Olyan szokásos kocsma szag volt. Vitt magával egy angyalos könyvet. Azt hiszem a foga fájt, vagy már nem is tudom, és elkezdte olvasgatni, volt valamilyen angyal, aki pont az ő problémáját gyógyítja... Elolvasta, elmondta a fohászt és hirtelen jó illatot kezdett érezni maga körül. Nem tudta honnan jöhetett.. olvassa tovább a könyvet... "Ne csodálkozz, ha jó illatot érzel magad körül!" ......


És csak még egy igen érdekes történet:


Edit férje meghalt, öngyilkos lett... Nem volt olyan jó modorú, eléggé bunkó volt mindenkivel. Mikor meghalt Edit észre sem vette, hogy sértő dolgokat mond, csak kijöttek a száján, pedig ez nem ő... Ő kedves, segítőkész, nem ilyen...mint a férje. És azt is mondta, hogy abban az időben, a halála után mindig úgy érezte, mintha lenne vele valaki. A lánya is pont ezt érezte és egyik este történt valami...

A lánya alig kapott levegőt, az ágyban feküdt háton...és valami iszonyat erővel nyomta a mellkasát. Azt mondta, olyan volt, mintha valaki ülne rajta... És hirtelen, mint a filmekben felült az ágyon és kapott levegőt.

Ez után az eset után pár nappal pedig feltűnt nekik, hogy már nem éreznek senkit a közelükben...


Ez egy kicsit hosszúra sikeredett, de gondoltam megosztom veletek, nekem ez is elég furcsa volt. Az tuti, hogy most már teljes mértékben hiszek bennük!!!

2013. máj. 5. 19:11

Aha.. fent van a Szellemjárás összes része is..


De amiről a médium beszél, azok is mind jók..


Amit linkeltem, a hozzá tartozó jobb oldal, és a többi, és a többi... stb... mind-mind nagyon jók..

742. jegeskávé (válaszként erre: 741. - Jegeskávé)
2013. máj. 5. 13:15
" bekucorodtam a férjem és Ati mellé(ők már aludtak)"= bekucorodtam a férjem és Mézi mellé....:))
2013. máj. 5. 13:14
Nagyon régen jártam itt. Sünike én is a youtub-on szoktam megnézni (megkeresni) egy csomó mindent ami érdekel. Valamelyik éjjel szakadt az esső-dörgött-villámlott bekucorodtam a férjem és Ati mellé(ők már aludtak)én meg nagy bátran megnéztem a youtub-on a "Mesék a kriptából:házassági évforduló epizódot" Tiszta para volt!
2013. máj. 4. 23:24

[link]


A médium válaszol, mi történik, amikor valaki szellemet lát, az agyunkban?

2013. márc. 30. 02:42
Képzeljétek el, felfedeztem, hogy az összes Szellemjárás epizód fent van a youtube-on, akit érdekel.. Csak annyit kell beírni a keresőjébe, hogy Szellemjárás, és már meg is van..
2013. márc. 5. 21:33
Nálunk egy teljesen különálló épületben van a pathológia a kórházi részen.. Annyira hátul, amerre senki nem jár..
737. Banyaci (válaszként erre: 736. - 36a26f5226)
2013. márc. 5. 20:48
Jobban mondva az alagsorban. Csak, hogy pontos legyek. Viszont annyira pincehangulata van az embernek. Egyébként a lift ott csak megáll, de nem nyílik ki az ajtó. A másik lejáraton voltam már ott amikor anyukám meghalt. A boncolást végző orvos ismerte anyut, még ápolónő korából. Föl is ravatalozták a kórházban.
736. 36a26f5226 (válaszként erre: 734. - Banyaci)
2013. márc. 5. 17:41

Ez jóóóóó!! :DDDD


Pathológia a pincében... :DDDDDDDD

735. Banyaci (válaszként erre: 733. - 3f2a864951)
2013. márc. 5. 16:03
Akik itt írogatunk nagy részt nem babonából hiszünk abban, hogy van valami megmagyarázhatatlan a környezetünkben. A tapasztalás nem babona. Sőt én egyébként is babonamentesen élek. Nem csinálok hókuszpókuszokat az életemben. Egyszerűen a babonákban nem hiszek.
734. Banyaci (válaszként erre: 726. - Jegeskávé)
2013. márc. 5. 15:59
Elég ijesztő tud lenni. Nálunk is a pathológia van a pincében.
2013. márc. 5. 00:38

Egy dolgot nem ertek. A fizika olyan gyermekcipoben jar az univerzum megertesehez, hogy felfogni sem tudjuk, mit jelent peldaul a kozmosz "vegtelensege".


Az elmeleti fizika szerint bizonyitottnak veheto a parhuzamos dimenziok lete, de bizonyossagot errol nem fogunk szerezni a kozeljovoben.


A bolygok es csillagkodok milliardjai kozott rengeteg helyen kialakulhattak az elet feltetelei, s nem csak a szenalapu eletformakra gondolok, hanem a tudomany Szent Graljara, a szilicium alapu letformakra.


A XXI. szazadi ember nagyon felvilagosultnak hiszi magat, ezzel szemben lassan visszasullyedunk a kozepkorba, amikor az embert tesszuk meg ismetelten a vilagmindenseg kozeppontjanak es hiszunk olyasmiben, hogy a lelek a test halala utan tovabb el valahol. Lehet, hogy igy van, de akkor ez nem misztikus dolog, hanem illeszkednie kell a kozmosz mukodesenek harmoniajaba.


Szoval, amit igazabol nem ertek, aki hisz a szellemekben,nem tudomanyos okokbol, hanem mero babonabol, miert is utasitja el a tudomany altal meg nem bizonyitottat, peldaul a foldonkivuli eletet es miert akar visszasullyedni szellemileg a kozepkorba (a tudomany szempontjabol)?

2013. márc. 4. 23:58
Miért nem mondtad azt, hogy nem te voltál... A szellemek kopogtak..
731. 36a26f5226 (válaszként erre: 730. - Jegeskávé)
2013. márc. 4. 23:58
:))
730. jegeskávé (válaszként erre: 729. - 36a26f5226)
2013. márc. 4. 21:32
Én is lekopogtam neked:) Kollégám nézett is hogy mi bajom van ....:)
2013. márc. 4. 21:14
De nagyon nem szeretném elkiabálni... kopp-kopp..
2013. márc. 4. 21:13
Nálam most semmi.. nyugalom..
2013. márc. 4. 21:12
Sünike! Nálad mi a helyzet?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook