Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlvilági lakótársak fórum

Túlvilági lakótársak (beszélgetős fórum)


2012. aug. 2. 19:32

Én nem vagyok szkeptikus, engem mindig is érdekelt, és nézem a tudományos csatornákon is a Szellemjárás sorozatot, bár, most úgy veszem észre, hogy csak szombatonként van... Az ID Discoveryn...


Ami engem illet, egyelőre nem tulajdonítottam neki jelentőséget, amikor pár éve beköltöztem ebbe a lakásba, hallottam,hogy az itt élő idős úr, aki állítólag jó ember volt, itt halt meg...


Nem egyszer tapasztaltam furcsa hangokat, néha szagokat, amiket hallok a tudományos csatornán is, volt olyan dolog, hogy valamit nem találtam meg, és úgy tűnt el, hogy én azalatt aludtam...


Csak egy példa a sok közül:


A tv távirányítót mindig az ágyon tartom, ha néha az asztalon van, a kezem ügyében, akkor is mellettem, fektetve van... Amikor elalszom, akkor az ágyon, mellettem...


Volt olyan,hogy felébredtem, sehol sem találtam, és az asztalon volt függőleges helyzetben... soha nem állítottam függőleges helyzetbe...


De ezt csak egy példa volt a sok közül...

2012. aug. 2. 19:28

Sziasztok!

...Mivel is kezdhetném...??? Én csak egyszerűen vonzom a paranormális dolgokat magam köré.:) néha izgalmas,néha idegesítő,de általában félelmetes! Erről naplót is vezetek... Szívesen olvasnám én is az élményeiteket,tapasztalataitokat!

4. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 2233257f45)
2012. aug. 2. 19:27
Nem tudom hány embert érdekel komolyabban a téma. De azt igen, hogy sokan szkeptikusak ezzel szemben. Én is kétkedve nézem az ilyeneket, persze nyitott lennék a megismerésére, és szeretném érzékelni ezeket a dolgokat. Csak nem tudom, hogy miként kezdhetném el.
3. 2233257f45 (válaszként erre: 2. - 6f257fd90e)
2012. aug. 2. 19:25
** nagymester- energia gyógyászat :)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - 2233257f45)
2012. aug. 2. 19:24
Mi az a paranoid nagymester?
2012. aug. 2. 19:12

Sziasztok érdeklődők!

Kedves blogos társammal Jegeskávéval ötlöttük ki ennek a fórumnak a témáját,ugyanis mindkettőnk életében igen gyakran megfordulnak az előző életekből itt maradt lelkek.


Én évekig masszőrként,természetgyógyászként és ** nagymesterként tevékenykedtem. A rengeteg meditáció, a nyitott szem és lélek,a fájdalmak és örömök, szó szerint utat nyitottak a tisztán érzékelés és néha a tisztán látás felismerésének.


Szeretnénk megosztani veletek élményeinket,tapasztalatainkat és várjuk a témával kapcsolatos hozzászólásaitokat.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook