Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a megoldás arra, hogy a lakótársaim (egyetemisták) éjjel is fent vannak, beszélgetnek, nem tudok ezért aludni? fórum

Mi lehet a megoldás arra, hogy a lakótársaim (egyetemisták) éjjel is fent vannak, beszélgetnek, nem tudok ezért aludni? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 25. 16:34
Marad a kínlódás, aztán a diliház. :)
36. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - 91d4989ab9)
2010. febr. 24. 17:21
Jaja, erről van szó. :-S
2010. febr. 23. 19:17
A füldugóval a probléma: Rossz az egyik fülem, kevésbé hallok vele, ezért idegesít, ha be van fogva,dugva és nem hallok semmit. Az ébresztőre se ébrednék fel akkor reggel. :)
34. 91d4989ab9 (válaszként erre: 33. - 3cf80f2b78)
2010. febr. 23. 18:44
te láttál már bulizos tipusú egyetemistát??????? azokkal nem fogja tudni ezt megbeszélni, ráadásul albérlet ugyhogy megmondják neki ha nem tetszik el lehet menni
2010. febr. 23. 18:40
Beszéld meg velük....!
2010. febr. 23. 18:33
vagy most jutott eszembe, tuti megoldás, bulizz velük itasd le mindet hamar aztán lesz alvás:))))))))))
31. 91d4989ab9 (válaszként erre: 30. - Evawitch)
2010. febr. 23. 18:32
füldugót szerezz be szerintem egyelőre
2010. febr. 23. 17:31
Ma este is partizás lesz, nemsokára jönnek. Én meg már haldolklom, legszívesebben lefeküdnék aludni. De zajban megint csak nem fog menni. Holnap meg illene bemenni dolgozni. Mára szabadságot kértem. Ha simán csak beteg lennék, bementem volna, mert köhögésbe nem halok bele. De alváshiánnyal nem érdemes munkába állni. Na mi lesz holnap...
29. Evawitch (válaszként erre: 22. - 04e95f637a)
2010. febr. 23. 09:33
Ebbben a megyében van munkahelyen, nem tudnék pestről lejárni ide. Igaz, gondolkodtam, hogy keresnék másik munkát, talán pesten. Sajnos még tart a sulim, ahová járok szombatonként. Ha végeztem, kezdenem kellene valamit magammal. Nem fog akkor érdekelni senki véleménye, ha kell, itt hagyok mindent és mindenkit, kivétel a 2 macskát.
2010. febr. 23. 09:29
Na aludtam 3 órát, a Titok című film szólt alatta, de az is zavart, mert filmre sem megy az alvás. Égnek a szemeim. Azt hittem tegnap, hogy ha alszok, elmúlik a betegségem idióta tünete és ma tudok úgy dolgozni, hogy nem kinlódok. De nem! Még dolgozni se mentem. Szegény macskákat éjjel nem hagytam aludni, mert beültem a gép elé kínomban.
27. 2cb29de033 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2010. febr. 23. 09:21
De hát ilyen nincs, hát mit képzelnek? Én úgy kiosztanám őket, és ha semmi nem változik, muszáj más megoldást találni... tudom könnyen beszélek, de lehetetlenség nincs, csak tehetetlenség.
26. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 23. 09:20
Nem értem... emberek vagyunk, toleránsnak kell lennünk egymással, tehát ülj le és beszéld meg velük!
2010. febr. 23. 08:21
Borzalmas mikor fél éjszaka vergődik az ember az ágyban mert nem tud elaludni a többiektől! Én a koleszban éltem át ezt, csak nekem mindig 8tól volt órám a többieknek meg délben, szóval nem akartak aludni még hajnalban sem. Én megoldottam, összeköltöztünk a párommal, de tényleg nagyon drágák az albérletek. Sok sikert neked!
24. wanda2
2010. febr. 23. 07:37
lMi lenne, ha olyan albiba költöznél, ahol "tanulósak" laknak?
23. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 23. 06:53
Őszinte részvétem. Az ilyen emberek magasról tojnak a fejedre és fognak is... Szerintem keress gyorsan a helyükre megbízható embereket, aztán tedd ki a szűrűket onnan...
2010. febr. 23. 06:52

Pesten keresel?Mert én lehet,hogy tudok neked segíteni!

Van egy ismerősöm,aki hirdet,de délután írok neked egy privit,az Ő hirdetésével oké?

2010. febr. 23. 06:46

szia nyugdijjas nénik bácsik is szoktak kiadni szobákat viszonylag olcson ők tuti nem zajonganak, bár a panaszaikat lehet hogy néha meg kell hallgatnod majd:)))) az se sokkal jobb


a legjobb az lenne ha feladnál egy hirdetést hogy csendes lakótársakat keresel, tuti van ilyen egyetemista is, és velük átmennél egy másik albiba

2010. febr. 23. 05:48

Na én most megyek ledőlni.

Megnéztem a lakásokat, mindegyik 45-50 körül van rezsivel együtt. Nem nekem való... :(

2010. febr. 23. 04:20

Remélem, Neked is segít. :o)


Ha minden jól megy, utána megtalálod a jobb albérletet...


Most viszont én elköszönök, megpróbálok még kicsit visszadőlni.

Neked is jó pihenést. :o)


Ha gondolod, később még leszek. ;o)

2010. febr. 23. 04:13
Köszi! :) Letöltöm valahonnan aztán megnézem. Találtam eg oldalt is erről a filmről. Érdekes dolgok. :)
2010. febr. 23. 04:10

Segít(het) abban, hogy tudj pozitívan állni a dolgokhoz, hogy megvalósuljanak a vágyaid.


Párom meglehetősen negatívan bírt gondolkodni, de megnézte a filmet, és valami megváltozott benne. Azóta sokkal jobb a helyzet. Pl nem fog padlót, ha anyagi gondjaink vannak.


Ha van rá lehetőséged, nézd meg, hátha Neked is segít. :o)

Vesztenivalód nincs vele. ;o)

2010. febr. 23. 04:09
Most utána néztem, vonzás törvénye meg ilyesmi. Hallgattam agykontrollt valamelyik nap. Érdekelnek az iyen témák, csak türelmetlen vagyok. :)
2010. febr. 23. 04:04
Nem ismerem, de hallottam róla. Miért?
2010. febr. 23. 04:03

Jajjj, Te szegény... :o(


Az csúnyán hangzik. De szobát csak találnál megfizethetően, ahol nem ilyenek a lakótársak...


Ismered a "Titok" filmet, könyvet?

2010. febr. 23. 03:59
Gyári meló. Nem aludtam vissza, azért b@szom a rezet fent. Fél 3-kor lett csend. Munkába nem tudom, menjek-e, mert így csak idegbajos leszek. :)Itt kb. 50 körül vannak rezsivel garzon, de ez csak a minimum.
2010. febr. 23. 03:55

Ismerem az érzést. Én is hasonló összegekért dolgoztam magam hullára otthon.


Mit dolgozol, ha nem titok?


Most már azért vagy fent, mert mész dolgozni vagy nem sikerült visszaaludnod?


Bevallom, fogalmam sincs, arrafelé milyen árban vannak az albérletek. De továbbra is azt mondom, nézelődjél mindenképp másik után. :o)

Éljen a pozitív gondolkodás. ;o)

2010. febr. 23. 03:51
Veszprém megyében lakom. Lehet, hogy a lakás "nem drága", de 70 ezer ft-ból nem lehet albérletet fizetni,plusz rendesen élni. Nem luxus életet, kaját akarok, csak nincs kedvem éhezni. :)
2010. febr. 23. 03:48

Hát igen, nyilván az sokkal jobb...

Megkérdezhetem, hol laksz?


Tény, sajnos nem olcsók, de talán ki lehet fogni jót. Vagy én vagyok túl optimista?

Meg túl balek, mert nem méregdrágán adom ki a lakást?


Szerintem azért ne mondj le ilyen könnyen a változtatás lehetőségéről. Ha nem is azonnal, de egyszercsak jön egy kedvező lehetőség. :o)

2010. febr. 23. 03:30

Legszívesebben egyedül, max ketten vennék ki lakást. Sajnos a fizetésemhez képest elég drágák.

Úgy értettem, hogy egyedüli dolgozó vagyok, hogy ők diákmunkát végeznek. Valakinek a szülei segítenek pénzben. Én nem vagyok egyetemista, állandó, rendes munkahelyem van, minden segítség nélkül.

2010. febr. 23. 03:27

Nem azt írtad, hogy Te vagy az egyedüli állandó dolgozó?


Továbbra is az a véleményem, hogy rossz társaságot fogtál ki.

Én is többször laktam együtt másokkal, igaz nem ennyire sokan, de ott sosem volt ebből gond.


Én a helyedben biztos új hely után néznék.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook