Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok/ismertek szülészt az István Kórházban? fórum

Tudtok/ismertek szülészt az István Kórházban? (tudásbázis kérdés)


12. mandarinmandarin (válaszként erre: 11. - Outback)
2013. márc. 1. 22:46

2006-ban szültem ott. Orvos ragaszkodtam...nem kórházhoz. Aztán jó pár levélváltásom , aláírásgyűjtésem is hozzájárulhatott ahhoz, hogy talán ne 16 ember előtt a folyosón kelljen szoptatni, hogy legyen látogatási idő. Ne zsúfoljanak már be 5-6 embert egy kórterembe..legalább egy függöny...

Ne pénzért adjon pótlást a csecsemős nővér! Ne házaséletet éljen mellettem a helységben, miközben az őrzőben majd elejtem az újszülöttemet a földre..mert nem birok mozdulni.

A levélváltásaim reakciói, válaszuk minősége, a nővérek faragatlansága alapján simán állítom, hogy katasztrófa a hely. Nem hiszem, hogy ezt egyébként indokolnom kellene különösebben. Ez egy vélemény, hagyd figyelmen kívül, ha nem tetszik, de tartsd tiszteletben. Ne bíráld azt, amit én én éltem meg. Én csak a kérdezőnek akartam segíteni. Úgyis Ő dönt. Nem rég látogattam ott, a külcsín, a termek változtak, de a nővérek ugyanolyan belefásultak, modortalanok, lelketlenek.


Tatán nekem meg kimondottan tettszett, hogy ablakon át lehetett megnézni a kis "békákat" 2005-ben. Semmi szükségük a sok koszos, bacis látogatóra a kicsiknek...de nem írom azért neked, hogy elég erős kijelenteni, hogy "be sem tenném a lábamat, mert, sorra rakják el láb alól az embereket"...mert tiszteletben tartom a véleményed.

Szép estét!

11. Outback (válaszként erre: 10. - Mandarinmandarin)
2013. febr. 28. 21:03

Érdekes, mert én ilyet egyáltalán nem tapasztaltam...pedig kétszer szültem ott, 3 év különbséggel..szerintem minden csak hozzáállás kérdése...lehet, hogy nem mosolyognak éjjel-nappal és nem ugrálják körbe állandóan az anyukákat, de ha kérdez tőlük az ember, mindig szívesen válaszolnak...


Persze nem lehet mindenki megelégedve, én pl. a tatabányai kórházba be sem tenném a lábam, mert sorra rakjál el láb alól az embereket...de van olyan ismerősöm, akinek meg nem volt ott rossz tapasztalata...


Azért elég erős ilyet kijelenteni, hogy katasztrófa az a hely, azért mert neked nem volt jó tapasztalatod...


Mikor szültél ott ?

2013. febr. 28. 20:42
Mért az Istvánban? Többet sosem mennék oda....na persze lehet jobb dokit fogsz ki, de a nővérek utána az osztályon...még mindig bunkók....nem segítőkészek....én nem ajánlom!!!! Katasztrófa az a hely, nem segített rajta a kórterem modernizálás sem. Nekem rémálom volt...csak tanács, de az szívből!
2013. febr. 28. 20:35

Edes Istenem!Ilyen orvosok meg valoban leteznek?!;)))

Ezek renek hirek....

Koszonjuk az eddigi hozzaszoloknak;)

8. vikke (válaszként erre: 7. - Outback)
2013. febr. 28. 20:16

sziasztok! outback, csatlakozom. az én dokim is Kosztin doktor. én most várom a másodikat és semmi pénzért nem cserélném le!

bár én a magánjára járok, de sosem kért pénzt a szülésért, annyit adtunk amennyit akartunk!

7. Outback (válaszként erre: 6. - Outback)
2013. febr. 28. 20:10
Ja és szerintem szuper orvos :) Mindkét fiú nála született :))
2013. febr. 28. 20:09
Dr. Kosztin Árpád....neki nincs tarifája :) Nem kér pénzt a szülésért :)
5. titati (válaszként erre: 1. - Garkata82)
2013. febr. 28. 19:58
Én dr. Bábinszky Ágotánál szültem a 2. és 3. gyerkőcöm, maximálisan meg volta elégedve, és nem volt tarifa...annyit adtam, amennyit a szívem diktált!
2013. febr. 28. 19:22

De itt a honlapja is:


joszules.hu

2013. febr. 28. 19:21

Dr. Kassai Enikőt ajánlom.

A terhesgondozása egy tizes. Szülés 80.

Jó, megbízható orvos.

2013. febr. 28. 19:18
Aki tud az írjon legyen szîves árakat is.
2013. febr. 28. 19:16

Sziasztok!

Egy ismerősömnek szülész orvost keresek az István kórházban.

Elsősorban olyan orvost keresünk,aki jó és megbízható és megfizethető a tarifája,mert az ismerősöm nem engedheti meg magának a 120-150e ft díjakat.

A segítséget előre is köszönjük.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook