Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Szent István kórházban keresek nőgyógyászt, leginkább nőt. Tudnátok ajánlani? fórum

A Szent István kórházban keresek nőgyógyászt, leginkább nőt. Tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


27. ubi pretium (válaszként erre: 26. - Outback)
2013. okt. 7. 20:06
De ad róla számlát :) Nem mind zsebbe megy,mert ugye külsős,a kórháznak is kell leadnia belőle.De akkor is sok.Nagyon sok.
26. Outback (válaszként erre: 24. - Ubi pretium)
2013. okt. 7. 20:03
Az nem semmi :) Jó áron dolgozik :D
25. Outback (válaszként erre: 22. - Outback)
2013. okt. 7. 20:03

Egy biztos, hogy Komáromban nála 4000Ft a terhesgondozás mindig és a szülésért nem kér pénzt. (legalábbis 2009-ben és 2012-ben nem kért).

Gyanítom Pesten egy fokkal drágább...de nem tudom mennyivel.

2013. okt. 7. 19:57
Újvárinál 15e a terhesgondozás és 150e a szülés.Sztem sok.Én itt szültem és egy fillérembe nem került.
23. Outback (válaszként erre: 22. - Outback)
2013. okt. 7. 11:48
Vagy Széchenyi István tér, nem tudom most hogy hívják :) (V. kerület)
2013. okt. 7. 11:45

A Kosztin dokihoz visszatérve. Budapesten a Zrínyi utcában rendel a Roosevelt tér sarkán, minden pénteken és minden második kedden elvileg.

Az ottani asszisztensének is meg tudom adni a számát, ha érdekel.

2013. okt. 6. 23:04
Attól függ, mit jelent, hogy drága. A lányom születése 100 ezerbe került, plusz 40 ezer a szülésznőnek. A terhesdogozás havi 10 ezer volt...
20. Outback (válaszként erre: 19. - Ubi pretium)
2013. okt. 6. 22:43

Én a Liluval egy napon szültem , találkoztam/beszéltem is vele a folyosón és ha jól emlékszek neki is az Andrea volt a dokija...de erre nem mernék már megesküdni :)

Bár abból kiindulva amit írsz, nagy rá az esély :)

2013. okt. 6. 20:50

Újvári a bnőm orvosa,ismerem én is régóta,nagyon kedves,emberséges.De nagyon drága,ezt figyelembe kell venni,hogy ő csak szüléseket visz a kórháznak,így nagyon sokat kér.


Pop Andreához meg a sztárok járnak szülni,míg bent voltam is többet láttam menni hozzá,meg olvasom is,hogy ki jár oda.Szóval gondolom,ha ilyen felkapott,akkor biztos ő sem olcsó.Bár nem írtad,hogy ez szempont-e :)

18. lillka (válaszként erre: 16. - Juharlevél)
2013. okt. 6. 18:22
Ja még annyi,hogy szerintem az első megjelenés kerül ennyibe,utána szerintem kevesebb.
17. lillka (válaszként erre: 16. - Juharlevél)
2013. okt. 6. 18:17
A terhesgondozás részéhez nem tudok hozzászólni,mert még előtte állok.Az Ujvári előző rendelőjében,ami Budán volt,ott a vizsgáló szék fölött volt beállítva egy nagy HD monitor,amin én is láthattam,hogy mit vizsgál éppen.Mindig megmutatott ő is mindent,a monitoron,hogy éppen mit lát,minden kérdésre válaszolt ami érdekelt,még a butácskának tűnő kérdésekre is.Szóval szerintem van monitor amin te is követheted az uh-t,szerintem ez elég sok kismama igénye.Legutóbb 14000.- volt nála a vizsgálat,Amiben volt ultrahang,manuális vizsgálat,rákszűrés.Tudom,hogy nem tartozik az olcsóbb dokik közé de megéri és szerintem más magánrendelésen sem sokkal olcsóbb,legalábbis Pesten.A többi kérdésre szerintem az asszisztense szívesen válaszol.A doki honlapján ott az elérhetősége.A dokinak írhatsz mail-t is a felmerülő kérdéseiddel,gyorsan pár napon belül válszol is.Én a műtétem után írtam neki jó néhány mailt,mert mindig volt valami kérdésem vagy félelmem de mindig megnyugtatott és hamar választ kaptam,még olyan kérdésre is ami már annyira nem az ő szakterülete.Sok sikert.
2013. okt. 6. 15:56

Köszönöm, az Üllői út-Corvin is közel van, oda el tudok menni könnyen.

Részletkérdés: az UH képét monitoron látni? Az előző nődokim rendelőjében volt egy hatalmas plazmatévé a falon, gyönyörűen láthattam rajta a kislányomat :D de ez persze tényleg csak részletkérdés.

Árakat tudtok? Vizsgálat, szülés... A terhesgondozás alatt minden a magánrendelőben zajlik vagy van, amit a kórházban végez el?

15. Juharlevél (válaszként erre: 9. - Outback)
2013. okt. 6. 15:54
Én is szerettem volna szépen vajúdni. Elképzeltem, hogy majd kipróbálom a kádat, labdát, szülőszéken szülök, de a természet felülírta. A Kistarcsán mindhárom szülőszoba gyönyörű, kád és bordásfal, labda van bennük, kettőben van az ágyon kívül más szülési pozícióra alkalmas szék. Ami teljesült, nem volt beöntés (ezt bánom) és oxi sem. Mivel négyen szültünk egyszerre, így nekem nem jutott szülőszoba, én a vajúdóban szültem, ahol ilyen esetekre elhelyeztek egy szülőágyat. Mivel a víz elfolyásától (akkor még nem voltak fájások) a babám kibújásáig összesen három óra telt el, ebből csak egyet töltöttünk a kórházban, esélyem sem lett volna kipróbálni a vajúdást segítő eszközöket. De sebaj... :-)
14. paradicsom1980 (válaszként erre: 12. - Lillka)
2013. okt. 6. 06:49
Újvári Attilát ajánlom én is! Nagyon felkészült, szuper orvos. Kedves, mindenben segít, minden kérdésre válaszol, a háborítatlan szülést helyezi előtérbe. Mindkét gyermekemet nála szultem. 2011-ben és 2013-ban. Mindkettőt gatvedelemben, nem vágott. Persze ehhez kell egy szupe szuleszno is: Rákóczi Ági. Ujvari sztem a legjobb, aki az Istvanban szül, de maganrendelese van az Üllői úton a Corvinnal.
13. lillka (válaszként erre: 12. - Lillka)
2013. okt. 5. 02:51
Kimaradt a doki nevéből a "j" betű,tehát helyesen Ujvári.
12. lillka (válaszként erre: 6. - Juharlevél)
2013. okt. 5. 02:37
[link] Ez az Úvári doktor honlapja,itt mindent megtalálsz róla,a címet is ahol rendel.Szívből ajánlom.
11. Outback (válaszként erre: 10. - Juharlevél)
2013. okt. 4. 19:35

Nem gondolom, hanem tudom, hogy ott is van rendelője, csak pontosan nem tudom, hogy hol mivel én nem oda jártam hozzá :)

Ezért írtam, hogy az itteni asszisztense biztos tudja pontosan :)

Amúgy Pesten is lakik :) A kórház közelében :)

10. Juharlevél (válaszként erre: 8. - Outback)
2013. okt. 4. 19:10
Szia, miből gondolod, hogy Pesten is dolgozik?
9. Outback (válaszként erre: 8. - Outback)
2013. okt. 4. 11:28
Valamint a terveim között szerepelt a vízben szülés, amit ő abszolút támogatott, csak olyan gyorsan történt minden, hogy nem volt rá idő :))
2013. okt. 4. 11:21

Én Dr. Kosztin Árpádot ajánlanám. Két gyermekemet szültem nála. Sajnos azt nem tudom, hogy Budapesten hol rendel, mert én Komáromba jártam hozzá, de tuti rendel ott is. De ha gondolod, a komáromi asszisztensének a számát meg tudom adni, ő biztos szívesen megmondja, hogy hol és mennyiért rendel.

Ráadásul ő nem kér pénzt a szülésért...nyilván elfogadja ha kap, de nem mondja azt, hogy mondjuk 100.000Ft . Mint sok más orvos.

Illetve Komáromban van nála külön terhesgondozás, ami 4000Ft volt egységesen.

2013. okt. 4. 09:50
Pop Andrea, ő nagyon jó.
2013. okt. 4. 08:15
Magánrendeles helyeket is tudnatok írni az orvosokhoz? Pop Andrea Budán rendel és lazán közölte velem, mikor mondtam, hogy az nagyon messze van, hogy járnak hozzá vidékről is. Ja, csak nem biztos, hogy kocsi nélkül... :-( Sajnos az utolsó 3 hónapban alig tudtam járni a baba fekvése miatt. Az lenne optimális, ha lenne doki, aki a kórházban is vállal terhesgondozást, de persze nincsenek illúzióim.
5. elbb
2013. okt. 4. 06:46
Én Boiskó Klárát ismerem, nekem ő az orvosom. Eléggé meg vagyok vele elégedve.
4. lillka (válaszként erre: 1. - Juharlevél)
2013. okt. 4. 00:59
Dr.Ujvári Attila,ő magánorvosként tevékenykedik,de a szüléseket a Szent Istvánban csinálja,illetve különböző magánklinikákon.Nagyon emberséges,és szakmailag is nagyon ott van.Habár én még nem szültem de volt egy nagyon bonyolult és hosszú műtétem,amit ő végzett,és most neki köszönhetem,hogy van esélyem a babára.Azt tudom még róla szüléssel kapcsolatban,hogy abszolút pártolja a háborítatlan szülést,csak akkor avatkozik be ha szükséges.Én nála szeretnék szülni ,ha eljön az idő.Dr Koiss Róbert is jó,legalábbis többektől hallottam,hogy az Istvánban az egyik favorit.Női nőgyógyász talán Dr Pop Andrea aki még kedvesnek tűnt,többször jött vizitelni a benntfekvésem alatt,de szakmailag nem tudom milyen.
3. Juharlevél (válaszként erre: 2. - Naplemente.)
2013. okt. 4. 00:02
Szia, mit kell tudni róla? Mennyi idős? Szültél nála?
2013. okt. 3. 22:55

Dr. Koiss Róbertet ajánlanám.

Akit ott ismerek doktrornőt, nagyon nem javasolnám.

2013. okt. 3. 22:45

Sziasztok! A Szent István kórházban keresek nőgyógyászt, leginkább nőt, de ha valakinek van jó ffi nőgyógyásza, róla is várom a véleményeket.

Szeretnék háborítatlanul szülni, nem gyorsítva, nem vágva (ha nem muszáj)... Az előző terhességemnél papíron cukros voltam, így gondolom a következőnél is szorosabb megfigyelés alatt leszek, így jó lenne, ha nem kellene messzire járnom. Alapból az Istvánhoz tartozom. A lányomat a Flórban szültem Kistarcsán. Köszönöm a hozzászólásokat! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook