Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békéscsabai kórházban keresek szülészt fórum

Békéscsabai kórházban keresek szülészt (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 16. 10:49
sziasztok .békéscsabai kórházban keresek szülésznőt.októberi baba lesz..
5. bajusz9 (válaszként erre: 4. - Nyuszko83)
2008. nov. 1. 16:11

Ennek örülök nagyon, és gratulálok!

Én is itt szültem 3X, semmi rossz tapasztalatom nem volt. Mondjuk könnyű nekem, 1985-94-ig ott dolgoztam, a férjem most is.

Nagyon rosszul esik, ha negatív dolgokat hallok a régi munkahelyemről, de minden változik, emberek dolgoznak mindenhol, és sajnos van köztük kevésbé kedves is.

Én nekem Szegeden voltak rettenetes tapasztalataim, az volt a szerencsém, hogy nem teljesen laikusként kerültem oda, és nem betegség miatt. Genetikai vizsgálaton voltam.

2008. nov. 1. 15:35
Hát igen. Kb egy éve költöznek, és én is tévedtem. Szerencsére a portán útbaigazítottak, így október 17-én a régi helyen hoztam világra kisfiamat. Elégedett vagyok mind a szülésznő, mind az orvos és az összes ott dolgozó munkájával.
3. bajusz9 (válaszként erre: 2. - Nyuszko83)
2008. nov. 1. 00:32

Nagyon frissek az információid, jövő éviek :-))

Azt mondják, az év végén költöznek, de lesz abból jövő év eleje is szerintem.

Úgyhogy még a régi épületbe menjetek szülni!

2. nyuszko83 (válaszként erre: 1. - Airyca)
2008. szept. 15. 07:39

Szia! Én októberben fogok Békéscsabán szülni. Nekem sincs ott választott orvosom, de nem aggódom emiatt.

Kb másfél hónap múlva majd megosztom veled a tapasztalataimat. Azt tudtad, hogy a szülészet is beköltözött a nagy épületbe? Minden jót, jó egészséget neked és a babádnak is!

2008. aug. 28. 15:49

Idén decemberben fogok szülni és úgy döntöttünk, hogy a Békéscsabán...

Orvosom persze csak a helyi van, és Békéscsabán nem ismerem a dokikat, ezért kérnék segítséget.

Nevekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi, no meg ha tudja vki, hogy ki milyen "árkategóriába" tartozik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook