Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna-e valaki ötletet adni, mivel kell a fehér Triumph fehérneműt mosni ahhoz, hogy fehér maradjon? A választ előre is köszönöm. fórum

Tudna-e valaki ötletet adni, mivel kell a fehér Triumph fehérneműt mosni ahhoz, hogy fehér maradjon? A választ előre is köszönöm. (tudásbázis kérdés)


12. bared (válaszként erre: 11. - Tina68)
2010. máj. 22. 14:14
szlovákiában szoktam venni 200 ft-ért olyan mosószappant, ami egy évig elég ha nem tovább, és szó szerint mindent kiszed... még a tintát, zsírt, és füvet is..
11. tina68 (válaszként erre: 6. - Bared)
2010. máj. 22. 14:09

Én is ezt javasoltam volna:)


Tegnap találtam rá, és hasznosítani is fogom az ott olvasottakat:)

Ha tovább böngészel, még a jó házi szappanok elkészítését is leírja:)

2010. máj. 22. 14:03
tegyél szódabikarbónát a vízbe.
9. emagdi (válaszként erre: 6. - Bared)
2010. máj. 22. 13:57
ez érdekes, majd kipróbálom!
2010. máj. 22. 13:55
én az A riel mellé tettem le a voksom évek óta.nekem a szanaszét szakadt pólóim is mind hófehérek maradtak.valamiért nekem a fehérítők nem váltak be,mert anyagromlást okozott mind.most ha balesetes lesz valamim,bekenem venis szappannal,beleteszem egy kisvödörbe vízbe a következő mosásig,és akkor beteszem a gépbe.
2010. máj. 22. 13:54
amúgy én nagyon szeretem a triumph dolgait, nem igazán szoktam kímélni őket, a mosógépben is simán a rendes programon mosom, max centrifugával, ennek ellenére sosem jönnek szét, még sosem jött ki a merevítőpánt, nem szakadnak el, stb.
2010. máj. 22. 13:53
2010. máj. 22. 13:52

sütőpor, vagy szódabikarbóna a vízbe, illetve a következő post-ban adok egy linket...


a d&m-ben, vagy a rossmann-ban pedig vettem vagy 2szer rendes fehérneműhöz való fehérítőt, ami nagyon jó volt...

2010. máj. 22. 13:50

bármilyen fehérítő adalékot teszel a mosógépbe, és fehér lesz. (nem írok márkaneveket, de elég sokfajtát lehet ma már kapni:)


szóval ezt a márkát is ugyanúgy mosd, mint bármelyik másik gyártótól származó fehér ruhád:)

2010. máj. 22. 13:47
Hát én egyszerűen vanish szappannal szoktam a bevizesitett melltartót,vagy bugyit,zoknit bedörzsölni,és rakom a mosógépbe.De ha csak kézzel átdörzsölöd a szappannal, és kézzel kimosod a finomabb darabokat,az is elég.Próbáld ki nekem bevált,minden ilyen holmim igazán fehér maradt!
2010. máj. 22. 13:46

Talán kézzel,szódabikarbónás vízben.

De ez csak az én gondolatom.


Nagyon kedves,bájos arcod van! :)

2010. máj. 22. 13:41
Tudna-e valaki ötletet adni, mivel kell a fehér Triumph fehérneműt mosni ahhoz, hogy fehér maradjon? A választ előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook