Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki olyan száraz sampont ajánlani, ami a sötét hajon nem túl feltűnő? fórum

Tud valaki olyan száraz sampont ajánlani, ami a sötét hajon nem túl feltűnő? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 25. 08:38
Azóta a Syossal kapcsolatban csak rossz tapasztalataim vannak. Az első két alkalommal tök jó volt, sokat segített, és nem is volt tőle fehér a hajam. Mintha frissen mostam volna. Aztán a harmadik alkalommal csak valami folyadék jött belőle, nem az a fehér porszerű dolog, aminek kéne. Próbáltam többször is utána, már majdnem kifújkáltam az egészet, de azóta is a folyadék spriccel belőle. Megérte az 1400 Ft-ját... Viszont azóta kipróbáltam a Batiste sötét hajra való változatát, és ez tényleg szuperül bevált. Pénteken mostam, és még mindig ki van engedve a hajam, semmi zsíros hatás. Máskor már szombaton is veszélyes lenne a fejem. Nagyon jó :)
2013. febr. 23. 20:52
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, lányok! :) Megvárom, hogy elfogyjon a Syoss, utána mindenképp próbálkozok kifejezetten sötét hajra valóval, hogy ne mattítsa a hajam.
13. kiszvorosz (válaszként erre: 9. - XTüncőx)
2013. febr. 23. 11:59
Auc*anban vettem 1000 ft körül. Így elég hetente kétszer mosnom.
2013. febr. 22. 18:04

[link]


itt van barna hajra való is, de jó!!

11. Anda39 (válaszként erre: 9. - XTüncőx)
2013. febr. 22. 14:17

Beírtam a gugliba (ez a legkézenfekfőbb módszer nálam, ha valamit keresek), és meg is találtam neked:

[link]

Ha esetleg a hoxa nem engedi megnyitni a linket: már tényleg van direkt sötét hajra való szárazsampon, 200 ml- es flakon 1780-ba kerül.

10. siss27
2013. febr. 22. 14:04
A Lee Staffordnak is van sötét hajra való szárazsamponja.Én nem ismerem,csak olvastam róla.Rá kell keresni és utánanézni.A Krémmánián vannak vélemények is.
9. xTüncőx (válaszként erre: 8. - Kiszvorosz)
2013. febr. 22. 13:28
És hol lehet ilyet kapni? Sajnos a dm-ben és a Rossmannban is csak csak Syosst, Frottee-t, meg valami fehér szóródobozos port találtam :( Ezek közül a Syoss egész jó, de azért még próbálkoznék, főleg, ha van kifejezetten sötét hajra való. És te hány nappal tudtad így eltolni a hajmosást?
2013. febr. 18. 13:01
A Batiste névű szárazsamponból van sötét hajra való is, én azt használtam most a télen a derékig érő fekete hajamhoz. (kismama vagyok, most gyorsan zsírosodik, és sokszor nem volt időm/energiám kétnaponta mosni)
2013. febr. 18. 11:28
Egy idő után már túlzottan viszketett a fejem tőle, úgyhogy a tökéletes megoldás azt hiszem, mégsem ez lesz :( Elég kellemetlen volt, hogy mindig lisztet vakargattam ki a fejemből. Most vettem kettőt is, az egyik a Frottee száraz sampon spray, nem mondom, hogy rossz, de nekem nem is volt olyan hú de hatásos, talán egy fél doboz segített volna. Ma meg vettem Syosst, csak 300 Ft-tal volt drágább, viszont sokkal jobb, tényleg nem tűnik most zsírosnak a hajam, nem is matt, úgyhogy egyelőre nincs egy szavam se. Azt hiszem, ez lesz nálam a nyerő, így első tapasztalat alapján csak ajánlani tudom, viszont majd akkor kezdek el ugrálni, ha nem is fog viszketni tőle a fejem.
6. mahal (válaszként erre: 5. - XTüncőx)
2013. febr. 15. 07:48
Köszi a gyors választ,mi is kipróbáljuk.:)
2013. febr. 14. 07:50
A hatása még mindig nagyon jó, viszont a hátránya, hogy egy kicsit viszket tőle a fejem. Bár ez a viszketés azért nem túl vészes. Viszont szerintem mindenképp érdemes kipróbálnod, ha van otthon zabliszt, mert embere válogatja, hogy ki számára irritáló, és kinek meg se kottyan.
4. mahal (válaszként erre: 3. - XTüncőx)
2013. febr. 13. 11:54
A fiamnak zsírosodik gyorsan a sötétbarna haja,úgyhogy ha ez neked jó, lehet én is kipróbálom neki.Majd írd meg,hogy bevált-e?.
2013. febr. 13. 09:20
Találtam időközben egy házilag elkészíthetőt, ki is próbáltam, mert voltak itthon hozzávalók. 1-2 evőkanál zablisztet össze kell keverni 1-2 evőkanál szódabikarbónával, és kész is. Ki is próbáltam, bár csak tegnap mostam hajat (általában naponta szoktam, csak akkor kétnaponta, amikor összefogom), és eddig jónak tűnik. És nem is fehér tőle a fekete hajam, jól ki kell belőle rázni. Holnapra leszek kíváncsi, mert két nap után már vállalhatatlanul néz ki a fejem, mint egy igénytelen csövesnek :(
2013. febr. 13. 08:42
Ez engem is érdekelne.
2013. febr. 13. 08:30
Tud valaki olyan száraz sampont ajánlani, ami a sötét hajon nem túl feltűnő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook