Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan használod a száraz sampont? fórum

Hogyan használod a száraz sampont? (tudásbázis kérdés)


2018. máj. 13. 11:23
Értem:)))Logikus.
6. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 5. - Povery)
2018. máj. 12. 22:42
Akkor szoktam használni, ha reggel munka előtt veszem észre ,hogy gázul zsíros a hajam. Olyankor a mosás nem opció, csak este amikor már ráérek.
2018. máj. 12. 21:43

Én nem olvastam ilyet rajta.Ez egy Avon termék.A belégzés valószínűleg úgy értendő,h belefújsz a szádba,vagy orrodba:)) Nem hiszem h egyébként veszedelmes lenne.

De miért mosod ki este?Csak ilyen rövid ideig van szükséged erre?

4. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 3. - Povery)
2018. máj. 12. 06:35
Köszönöm. Akkor neked az a fújós fajta van. Egyszer èn is vettem olyat, de rá volt írva, hogy belèlegezve halált okozhat. Jó volt, de alig mertem használni, csak nèhányszor fújtam a hajamra ès akkor sem vettem levegőt. Most inkább flakonból öntözgetős változatot használok. Porozok ès egyszerűen befèsülöm. A nap vègèn lehetőleg kimosom samponnal.
2018. máj. 11. 21:24
Én ráfújom,befésülöm és úgy marad.Egy napig biztos.Általában evvel a módszerrel tolom el a hajmosást 1 nappal.De ritkán használom,nincs igazán tapasztalatom.
2018. máj. 11. 20:30
Az èrdekel, hogy utána letörlöd, befèsülöd, vagy hogy este lefekszel-e úgy, hogy nem mosod ki a hajadból .
2018. máj. 11. 20:28
Hogyan használod a száraz sampont?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook