Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


2007. febr. 6. 11:13

Én is találtam már ilyen smst, még a kapcsolatunk elején.addig soha nem kutakodtam a telefonjában, akkor is véletlenül léttam meg, csak elakartam olvasni miket írkéltam neki, és akkor láttam egy érdekes smst.

Ráadásúl úgy volt beírva, hogy hugi.Igaz van egy húga, de ő nem ír ilyeneket, hogy pl, jó reggelt, olyan édes a kispárna amit adtál,azon aludtam, remélem már nem fáj a fejed, stb.

Én akkor rögtön rákérdeztem ki az.Csak nevetett, és valamit mondott.Akkor azt mondtam, hogy hívja fel, és mondja zat, hogy találkozni akar vele most.

Felhívta, és én is mentem.Persze a csaj meglepődött, hogy én is ott vagyok.Beszéltem vele is, de túl sok mindent nem tudtam meg.Igaz ezzel nem zárúlt le a dolog,de jobb volt így, mert én olyan vagyok ha nem cselekszem, csak örlődöm.

13. reni79 (válaszként erre: 5. - Andra)
2007. febr. 6. 11:12
Ne haragudj de ha a kimenőben is ez a szám volt és a párod [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]odot változtatott akkor tényleg megcsal!Szerintem ezt semmiképp ne hagyd annyiban.Én felhivtam a csajt!
12. emagdi (válaszként erre: 5. - Andra)
2007. febr. 6. 11:11

nézd, ha nem vállalod fel, hogy belenéztél a telefonjába, és "nyomozol" utána, akkor sosem fogod megtudni mi a valóság. ülj le a férjeddel, és beszélgess vele a problémáitokról.

itt ebben a fórumban mindenki oszthatja az észt, de választ innen nem fogsz kapni.

11. Hobitka (válaszként erre: 7. - Andra)
2007. febr. 6. 11:05
De még mindíg kiderülhet, hogy csak egy ostoba félreértés. Akkor meg feleslegesen emészted magad! Én ezért is megkérdezném!
2007. febr. 6. 11:05

Sziasztok!részvétem ami történt Veled Reni,de ahogyan az első hozzászólásodban is írtad,ne rögtön a legrosszabbra gondolj.A Te eseted egészem más,mert láttad ahogy írta és így esélyed sincs azt remélni,hogy téves sms:(Remélem azért helyrejött a kapcsolatotok:))

De szerintem Andra Te járj jól utána,mert valóban előfordulhat,hogy egy ismeretlen személy küldte neki.Nagy valószínűséggel gondolom,hogy Te is kaptál már olyat üzenetet,amit nem Neked szántak.Lehet,hogy csak a sors kegyetlen tréfája ez,hogy Ő pont egy ilyan félreérthetőt kapott.Nem azt mondom,hogy mindig mindent higgyél el Neki,de hallgasd meg és csak azután alkoss véleményt.Tiszta szívemből remélem,hogy csak egy félreértés volt...

9. Hobitka (válaszként erre: 7. - Andra)
2007. febr. 6. 11:04
Szegénykém! Én biztos kérdőre vonnám! Leüvölteném a fejét. És ha még ő ugrik neked, hogy miért turkálsz a telcsijében, akkor mond meg, minek adott okot a gyanakvásra! Főleg, ha nem is alaptalanul!
8. szarvasi79 (válaszként erre: 5. - Andra)
2007. febr. 6. 11:02
Nincs valami nő rokona?Akinek nem ismered a számát.Vagy munkatársa?
7. andra (válaszként erre: 4. - Reni79)
2007. febr. 6. 10:59
én is felhivtam elerejtett számmal,és egy nő válaszolt:((
6. andra (válaszként erre: 2. - Reni79)
2007. febr. 6. 10:58
nem tudom mit gondoljak,mert sok a kimenö hivásban is az a telcsi számja..((
2007. febr. 6. 10:57

a párom,[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]odot változtatot a telcsijében,és egy ideje nagyon vigyázz a telcsijére,nehogy a kezembe kerüljön,a tegnap otthon feledte,és a kiváncsiság rávitt,és meg néztem,ezt az üzit olvastam benne,HOZZÁL EGY CSOMAG BETÉTET PUSZIKA,ezt csak egy olyan valaki irhatta neki,aki nagyon közeli hozza,mert szerintem elég merész kérés volt:((

Nem szoltam neki,hogy olvastam az üzit,mert akkor megint rám áll mért járok a telcsijével,és még annyi esze se volt,hogy legalább törölje az üzit.

Nem tudom mit gondoljak ezek után:((,mert csak egy egyszerü ismerős nem ir neki ilyen sms-t.Szerintem a nője lehet:(((

4. reni79 (válaszként erre: 3. - Reni79)
2007. febr. 6. 10:56
Ja és a csaj telefonszáma a legjobb barátja neve alatt volt!Pechére felhivtam a számot!
2007. febr. 6. 10:55

Én pl ugy tudtam meg hogy az élettársam megcsal hogy részegen elöttem irta az sms-t hogy nagyon szeretlek!

A csaj állitolag csak a barátja volt!!!Azóta is ezt mondja!De tudod ki hiszi el!

2007. febr. 6. 10:52
Szia!Ne gondolj rögtön a legrosszabbra!Én is kaptam már valakitől olyan üzit hogy ma én megyek a gyerekért csak hazafelé ugorj be a közértbe ezért meg azért!Nincs is gyerekem és a szám is tök ismeretlen volt!Szerintem beszéld meg vele és nézd meg hogy reagál rá!
2007. febr. 6. 10:48
ha több mint 20 év házasság után,olyan üzit látnál a párod telcsijében,hogy ....HOZZÁL EGY CSOMAG BETÉTET PUSZIKA:,amit nem én irtam neki,te mire gondolnál,és mit tennél??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook