Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyit beszélgettek a férjetekkel, párotokkal otthon? fórum

Ti mennyit beszélgettek a férjetekkel, párotokkal otthon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
31. Styxia (válaszként erre: 23. - A14deb9047)
2012. júl. 18. 10:15
csak a bevezetést olvastam el és már most nem tetszik....az a mondat hogy "miért nem kezdeményezi a nö többször a szeretkezést"...innentöl már megukott a dolog, egyik közhely a másik után!Lehet nekem vannak édekes barátnöim, de mi csajok egymás között pont arról szoktunk beszélgetni hogy mennyire nem igaz az hogy a pasik mindíg szexre készek...
30. szöszi71 (válaszként erre: 25. - Styxia)
2012. júl. 18. 10:15

:D Szerintem ez a normális egy párkapcsolatban. Sajnos nálunk az is előfordult már, hogy valami bajomat elmondtam és visszafordította ellenem. Így visszavonultam ezen a téren. :(

Most nagyon egyedül érzem magam. Azt érzem, hogy csak telnek a napok, megy minden a maga kerékvágásában, sodródom az árral.

29. Kat1
2012. júl. 18. 10:15

Mi 24 éve vagyunk együtt. Ebből 21 év a házasság. Kb. 0-24-ben együtt vagyunk, mert olyan a munkánk. Állandóan beszélgetünk :)! Mindenről.

Persze vannak hallgatások is, de érdekes, hogy milyen más, amikor csak úgy éppen csendben vagyunk és milyen más a csönd, ha haragszom rád van! Az nagyon nehéz, súlyos, nyomasztó csend. Nem is szoktuk sokáig bírni :)!

Ha a Párod nem szeret beszélgetni, de régebben nem volt gond, akkor érdemes lenne leülni vele, és ERRŐL beszélgetni! Biztos, hogy valami változott.

28. 34c48a3825 (válaszként erre: 17. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 10:15

"Beszéljünk másokról, filmekről, képekről, csak jelenségekről, de semmit a lényegről..."


Mond ez neked valamit? A történésekről való beszéd az nem beszélgetés. Ennyi közös témátok van/volt csak, hogy mi történt aznap és kész?

2012. júl. 18. 10:14

most hogy én is itthon vagyok nyári szüneten nem annyit de persze a szükséges dolgokat mindig átbeszéljük...de mikor én suliba vagyok és hazajövök nagyon sokat kibeszéljük kinek milyen napja volt...

de végül is nem panaszkodok...ha kérdezek valamit egyből válaszol még ha a munka közben is van...

de van mikor csak elmegyünk sétálni és azt a 2órát is végig beszéljük...


(még mielőtt valaki írná, mert naplopó és mindig itthon van, nem hanem itthoni munkát végez)

2012. júl. 18. 10:12
sokat:o)
25. Styxia
2012. júl. 18. 10:10

Hali, mi 8éve vagyunk együtt és végül is mindenféléröl...ha itthon van akkor elmeséljük egymásnak milyen volt a napunk, tanácsokat adunk egymásnak, ha valami van akkor megvitatjuk...a bevásárlástól, a szomszédokon keresztül végülis mindenféléröl. Mondjuk nekünk van egy-két hobbink amit együtt is csinálunk így aztán arról is szoktunk sokat beszélgetni.

De néha van hogy, nincs miröl dumcsizni, és van hogy még az ágyban is beszéletünk elalvásig:)

24. szöszi71 (válaszként erre: 20. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 10:06
Nem tudom mi lehet az oka. Ki akarom deríteni, mert ez így nekem nem jó. Így viselkedik akkor ne legyen féltékeny, mert az, de nem is kicsit! Én nem vagyok az a fajta aki más fele kacsingat ha szeret valakit.
2012. júl. 18. 10:06

Választ kapsz a hallgatásra.


[link]

2012. júl. 18. 10:05
Sok mindentől függ, mint ahogyan azt alant többen leírták. Ha téma van, lehet órákat beszélgetni, viszont előfordulhat, hogy egész nap csak a legszükségesebbről esik szó.
21. 130454e42d (válaszként erre: 19. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 10:04
Ezekről tényleg nem lehet sokat beszélni, legalábbis én hamar megunnám. Nincs olyan ami mindkettőtöket érdekel?
20. csgybzs (válaszként erre: 14. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 10:04

Nekem már az előző beszélgetések kapcsán is eszembe jutott, hogy úgy viselkedik a párod, mint aki csak "megtűr, elvisel"... Hogy miből eredhet? Másik nő? A totális elfordulás és elhidegülés nagyon komoly jele valami másnak, ki kellene deríteni, hogy minek.

A korkülönbség nem tényező, köztünk is ennyi van a férjemmel.

19. szöszi71 (válaszként erre: 18. - 130454e42d)
2012. júl. 18. 10:03
Igen, általában arról. Vagy Ő beszél a motorjáról.
18. 130454e42d (válaszként erre: 17. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 10:02
Miről beszélgettek? Csak a mindennapi témákról?
17. szöszi71 (válaszként erre: 13. - 34c48a3825)
2012. júl. 18. 09:58
Nem vagyunk házasok, csak élettársi kapcsolatban vagyunk 5. éve. Az elején semmi ilyen gondom nem volt, sokat beszélgettünk. Nem tudom mi változott? Én nem változtam, továbbra is szeretek, szeretnék vele sokat beszélgetni. Ha megkérdezem milyen volt a mai nap? Válasz: "Semmi különös nem volt." Hát...ebben kimerül a beszélgetés.
2012. júl. 18. 09:57
Az attól függ! Ha haragban vagyunk, jobb, ha hozzám sem szól! :)
2012. júl. 18. 09:57

Nagyon sokat. Bármiről, ismerősökről, gazdaságról, munkánkról, negatív és pozitív dolgokról. Én munkámról, ő munkájáról. Van, hogy fél éjszakát átbeszélgetünk. Ha kocsival megyünk hosszabb útra, akkor is mindig beszélgetünk.

(Érdekes, hugom ezt nagyon irigyli tőlem saját bevallása szerint. Tehát akkor van, ahol nem beszélgetnek ennyit, lehetséges.)

14. szöszi71 (válaszként erre: 11. - 9f86e86d50)
2012. júl. 18. 09:56

Már 5. éve vagyunk együtt és anno elég sokat beszélgettünk. Nekem ez hiányzik. Ürességet érzek belül. Én próbálok beszélgetni, de nem sok sikerrel. Rendben, megértem, hogy ha fáradt egész nap után. Én ha fáradt vagyok akkor is tudok beszélgetni, sőt szívesen meghallgatom, ha beszélni akar.

Azt is tudom, hogy másokkal beszélget (buszsofőr). Felszállnak ismerősök és velük elvan. Otthon miért nem?

Sajnos alárendeltem/alárendelem magam ebben a kapcsolatban. Azt hiszem itt a baj. Én ilyen vagyok, ha szeretem a másikat.

Most idegileg egyébként is kivagyok és szükségem lenne arra, hogy érezzem a másik mellettem van, de nem érzem.

Azt veszem észre, hogy sokszor elengedi a füle mellett azt amit mondok, mintha nem is érdekelné. Milyen dolog ez? Egyébként 13 év a korkülönbség köztünk a párom javára. Viszont ez nem jelenthet sztem akadályt.

13. 34c48a3825 (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 09:50
Mióta vagytok házasok? Mennyi idő után házasodtatok össze? Mindig így volt és hozzámentél annak ellenére, hogy ezt nem tudod tolerálni vagy valami megváltozott?
12. szöszi71 (válaszként erre: 10. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 09:50
Igen, már sok a seb!:(
11. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 09:49

Egy igazi társsal összhang esetén a beszélgetés nem téma. Lingvisztikus egymásra hangolódás esetén a csend, vagy egy tekintet is beszédes.

De értem mire utalsz, ürességre. Elgondolkodtató, hogy az űr mióta van jelen. Eme fekete lyuk hirtelen megjelent vagy eddig is ott volt, de mással próbáltad betölteni?

A dolgok csak úgy hirtelen hipp-hopp nem változnak meg. Régebben ez más volt, kaptál gondolatokat, verbális kifejezéseket?

Milyen próbálkozásokat tettél "csacsogási" kísérletekre?

Mennyire rendelted alá Magad a kapcsolatban eddig, vagy csempésztél női kellemmel pajzán, vagy játékos intimitást a szóbeli viszonyotokba?

A figyelmesség, és az egymás iránti tisztelet alapjaiban mennyire volt jelen eddig a meghallgatás, ami most Benned igényként jelentkezik?

10. csgybzs (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 09:49
Ajjaj Szöszi, egyre több "sebből vérzik" ez a dolog, nem? :(
9. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Kata 1977)
2012. júl. 18. 09:48
Szerintem is egy nagyon fontos dolog "lenne" a kommunikáció. A párom részéről volt egy olyan kifogás, hogy azért nem beszélünk telefonon (ingyen van egymás közt), hogy ha hazajön akkor legalább van miről beszélni. Hát... mikor hazajön akkor is elég gyér a beszélgetésünk.
8. Zsú1965 (válaszként erre: 3. - Spatifillum)
2012. júl. 18. 09:47
Szerintem az a "szükséges" mennyiség, amelyik mindkét félnek megfelelő és kielégítő. Biztosan más igénye van egy szófukar , és más egy "szómenéses" párnak.
2012. júl. 18. 09:47
Mi nagyon sokat, minden nap szánunk egymásra időt, mikor megbeszéljük kinek milyen napja volt, mit tervezünk holnapra, hétvégére... stb. Szerintem ez nagyon fontos!!!!
2012. júl. 18. 09:47
Nagyon sokat. Igazából onnantól, hogy otthon van, szinte végig, kivéve a külön hobbi programokat, akkor mindenki a saját dolgára figyel. Szerencsére hasonló az érdeklődési kör, szerintem ez a kulcsa.
2012. júl. 18. 09:46
Mi lassan 10 éve vagyunk együtt, de a kommunikációt mindketten fontosnak tartjuk.Ha jó, ha rossz dologról van szó megbeszéljük,vita után nem fekszünk úgy le, hogy ne beszéltük volna meg és ne békültünk volna ki.Nagyon sok ismerősöm nem beszélget a párjával ,szinte a reggeli és esti sziába kimerül a beszélgetésük!
4. szöszi71 (válaszként erre: 3. - Spatifillum)
2012. júl. 18. 09:45
:)
2012. júl. 18. 09:45

Tkp amennyi "szükséges"...ráadásul elég szófukar a férjem.

Akár én is írhattam volna 20 évvel ezelőtt:)

De akkor még nem volt net itthon:)

2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 09:44
Bár nem élünk együtt sokat beszélgetünk, mindenféléről. Ez naponta 1 és 3 óra közt van :) Ezen alapul a kapcsolatunk többek közt, hogy tudunk beszélgetni.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook