Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyit beszélgettek a férjetekkel, párotokkal otthon? fórum

Ti mennyit beszélgettek a férjetekkel, párotokkal otthon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. júl. 18. 12:51

:D


Az én párom is jó ember. Viszont mikor iszik akkor totálra issza magát és olyankor nem is szeretem, mert amit kivált belőle az ital utálatos viselkedés, mindig kötekszik, azt hiszi jópofa. Addig míg nem totál addig legalább beszédes, jobban kimond dolgokat. Ezt néha ki is használom. :D


Nem tudom mit hoz a jövő és mi lesz velünk. Egyenlőre úgy érzem, hogy nem fogom elhagyni, mert szeretem. :D

120. szöszi71 (válaszként erre: 119. - Zsoka1984)
2012. júl. 18. 12:45
Szerintem ez nagyon jó, legalább így is együtt vagytok!:D
119. zsoka1984 (válaszként erre: 117. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 12:38

Mi az az igazság, hogy szinte mindig együtt vagyunk.

Múlt héten sokat túlórázott, későn ért haza hétvégén, meg ment maszekolni. Lehet sokan hülyének néznek, de mivel nem volt neki, segédmunkása elmentem én neki, csempe ragasztót keverni meg csempét vágni. Így legalább volt időnk beszélgetni meg együtt lenni.

Ez nem rendszeres de amikor össze jönnek neki a munkák és nincs ideje ránk előfordul, hogy így oldom meg.

118. szöszi71 (válaszként erre: 116. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 12:20
Nem egyszerű a helyzet:D
117. szöszi71 (válaszként erre: 115. - Zsoka1984)
2012. júl. 18. 12:20

:D

Ez jó:D

Nálunk egy egész hét úgy telik el, hogy alig beszélgetünk, szinte semmi. Talán a hétvégéken igen, de az is édes kevés.

Én nagyon kérdezgetem milyenek a napjai, szeretném hallgatni a történéseket, de kényszerrel ne beszéljen, ha nem akar.

116. 9ec59d8582 (válaszként erre: 114. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 12:18
Azt vettem észre otthon, ha ezt csinálom, akkor még jobban elzárkózik, vagy az is lehet, hogy amit egy másik témában írtam, elkényelmesedik és azt hiszi, hogy ingyen is megkapja a szeretetet.
2012. júl. 18. 12:17

Én beszélélek ő hallgat:)

Mi sokat beszélgetünk, ha már 1-2 nap úgy jön ki, akkor már ő is rosszul érzi magát.

Mindig elmeséli milyen volt a napja és én is az enyém.

114. szöszi71 (válaszként erre: 100. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 18. 12:12

Jó Téged olvasni!:D

Sok igazság van a soraidban.

Én viszont mióta megimerkedtünk bújok hozzá, szeretgetem, nem hisztizek, stb. Próbálok higgadt, nyugodt lenni. Sokan mondják is, hogy milyen birka türelmem van.

A páromat nagyon szeretem és mindent megteszek érte, hogy jobb legyen. Mindig azt nézem neki mi a jó és türelmes vagyok. Szeretném, ha Ő is nézné néha nekem mi lenne jó.

113. 9ec59d8582 (válaszként erre: 112. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 12:08
Köszi :)
112. csgybzs (válaszként erre: 111. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 12:07
Sok sikert!
111. 9ec59d8582 (válaszként erre: 106. - 34c48a3825)
2012. júl. 18. 12:06
Anyagilag elsz.rtam a húszas éveim elejét, ebből idő kimászni. Ha tehetném egyedül élnék, arra van szükségem. Láttam, olvastam, és nem valami fényes, sőt a legtöbb nő beszámolóját hallva fortyogok, hogy milyen férfiak vannak. És nincs kedvem küzdeni a hülyeségeikkel.
110. csgybzs (válaszként erre: 108. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 18. 12:05

Én úgy gondolom kicsit többet képzelsz bele ebbe a pasiba leírás alapján, mint ami.

Mert a kapcsolatuk nem így indult, tehát a pasi eleve képes az érzelmeket kimutatni, csak megváltozott. Ha mindig is egy karót nyelt, távolságtartó ember lenne, akkor egyetértenék az írásoddal. A változást valami kiváltja, vagy nem szereti már, vagy van valakije, vagy van valami ok, amit nem hajlandó felfedni. Titkokkal teli kapcsolatban pedig úgy élni, hogy csak a másik teper, lehetetlen és felesleges is. Mindenkinek jár az őszinteség és az odafigyelés a kapcsolatban, főleg ha addig megvolt....

109. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 58. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 12:04
Nektek 2 hét kell, minimum 10 nap!!!! 3 nap nagyon kevés.
108. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 55. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 12:02

Vannak nagyon ügyetlen pasik ilyen téren :), kicsit úgymond besavanyodott, mert nem érzi elég jónak magát emiatt olyan mintha revansot venne azzal,hogy csak azért sem mutatja ki.

Nem ér el vele semmit, de nem tudja belátni.


Legtöbb esetben az ilyen pasikat minden nő elhagyja.

Ő nagyon szerencsés férfinek mondhatja magát, hátha alakítható.

107. 9ec59d8582 (válaszként erre: 103. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 12:01
B tervem van, segélyhívó 8 éve nem kell szerencsére.
106. 34c48a3825 (válaszként erre: 105. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 12:01

Mi a relatív?

Ez OBJEKTÍVE nem így van.

105. 9ec59d8582 (válaszként erre: 102. - 34c48a3825)
2012. júl. 18. 12:00
Relatív.
104. szöszi71 (válaszként erre: 88. - Virus2008)
2012. júl. 18. 12:00

Nekem a másik fájó pontom, hogy telefonon is ingyen beszélhetünk és mégsem tesszük, pedig én próbálkoztam azzal is. Nekem jólesne, a hangulatom is másabb ha ezer évben egyszer beszélünk.

Mi 3. héten költöztünk össze.

103. csgybzs (válaszként erre: 101. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 11:59
Sajnálom. Remélem rendelkezel menekülési útvonallal és egy rendszeres B tervvel, és segélyhívó számokkal is!
102. 34c48a3825 (válaszként erre: 99. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 11:58

És ez lenne az alap és ami már nem ilyen, az automatikusan jó?

Atyaúristen.

101. 9ec59d8582 (válaszként erre: 98. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 11:57
Ez komoly azért vagyok nagyszájú mert másképp végem lenne. És ez még mindig kevés.
100. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 14. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 11:57

Ez nem fáradtság, csak tök bénán magyarázkodik.

Nem dumás az édes.

Az elején Q.-ra megerőltette magát :)mert f*sott, nagyon tepert, most már úgy érzi megbékélhet,5 év után tutinak érzi a kis kosarat amiben van.


Kár is ezt ingatni és ijesztgetni szegényt hisz szeret.Buszsofőrnek lenni egy Q.ra beunalmasító idegőrlő szakma.Apukám mozdonyvezető én Kalauz voltam(jelenleg GYED-en).Ezekről a beszélgetésekről sokat tudnék írni :).

Amit esetleg te beszélgetésnek gondolsz :), az beszélgetési kényszer.A munkahelyén, ismerősökkel nem teheti azt amit otthon, nem is kényelmes ez neki, magában kényszert érez,kényszerből beszélget....nap-naptól függ,ha jó napja van akkor esetleg élvezi is a beszélgetést, de akkor otthon is olyan mint akit kicseréltek, biztos előfordul 1-2 olyan nap mikor virulva lobog haza :) és beszédesebb.


Otthon másabb, mert azt a legkönnyebb megbántani, akit a legjobban szeretünk.Munkahelyi elunalmasodása,az aznapi fejzsongás és csendre vágyás, sajnos rajtad tornyosul.

A párom nem enged vissza oda dolgozni, mert tapasztalható, hogy 180fok fordulat mióta GYED-en vagyok.Életvidám vagyok,nem veszekedek,szépnek érzem magam...Már nem érzek magamra telepedett bekeseredettséget és depressziót,ami ott ragad az emberre.

Sajnos ezt hozza haza, nem elég erős lelkű ember,itt neked kell erősnek lenni, az ő terheit is kezedbe venni.Abban biztos lehetsz,hogy szeret,egy fénykép mindent elárul,a művigyor is ordít egy képről,nehéz megjátszani.Ezért van az,hogy sok ember nem nevezi magát fotogénnek,túl eredeti képet ad.

Csak megnyugodott, hogy előtted már nem kell erőltesse magát,muszájból beszélni,biztos hely a kiskosár.

Miért is bűn ez, hisz ő is szeret egyszerűen nem tudja a végletekig erőltetni magát,kimutatni az érzéseket,gátlásos ilyen téren,inkább mogorvának mutatja magát mint egy 80 éves agg papó :).A beszédesség áldás és akik rendelkeznek vele nem is tudják milyen érték birtokában vannak.

Hazaérve a munkából úgy érzi magát mint egy padlóra ledobott táska.Végre itthon és elég.


Talán a legjobbat egy 2 hetes nyaralás tenne nektek, elhúzni messze.4. nap után, már ő is másabb volna.


Tudom,hogy nehéz megérteni, mert egy hihetetlen szeretetigényes ember vagy, de muszáj bölcsnek is lenned.Lehet ezt alakítani, de pont nem ijesztgetéssel,vitákkal,felelősségre vonással.

Próbálj meg úgy beszélni vele,hogy érezze mennyire megérted őt,ne a te napodról,hanem az ő napjáról beszélj.Ha sz*r volt, nyíltan,hogy elég sz.volt :).A legjobb ha kanapén a háta mögé ülsz, hátra hajtod a fejét, cirógatod, elmondod neked milyen volt, megnyugtatod, lassan adagolva majd ha ezeket megszokja minden nap..., következhet,hogy kimondod szereted.


Ezeket lassan kell,hogy természetesnek érezze,keresd ki ezeket a jó pillanatokat,tuti remek érzéked van hozzá.Soha ne magyarázkodj.Mert tudom egy idő után sértettségből mi sem mutatjuk ki mit érzünk, és nem tanulnak belőle, csak megszokják....aztán érthető,hogy ez a mi jellemhibánkká is válik és ezek után ő miért is lenne bújós,fél a kudarctól alapból,hisz te sem vagy már olyan mint rég.És itt az igazság, te sem vagy olyan, hiába volt okod rá ez akkor is igaz.Nem jó egymást így okítani, adjuk azt amire mi vágyunk, és idő után megszelidül mint a kutyusok.Ha furcsál valamit és kérdez, kérdezz vissza,hogy miért mi a furcsa?Eddig vártam,hogy ezeket te tedd,de már az érzéseimet nem tudom korlátozni,tombol a szeretet éhségem.


Ha szeretetre vágysz és tényleg szereted ezt az embert, olyan ő mint egy durcás érzékeny nő,a férfiak rosszabbak mint a nők,érzékenyebbek és hisztisebbek,ha szeretik azt akivel vannak.

Sajnos ő annyira görcsösen gátlásos kimutatni az érzéseit,hogy képes ezt sértésnek,kudarcnak is felfogni,és komolyan félni is fog emiatt,hogy elveszít.

Ő egy érzéken érdekes férfi típus,ha érzelmeket akarsz tőle, neked kell először adnod,hogy természetessé váljanak számára ezek a gesztusok,ne kényszerré.

Mellette nem olyan mint más férfinél,hogy sértődéssel el lehet érni valamit. Nem médium,hogy kitalálja mire vágysz,nem is tudja mert biztos belül folyamatosan kevésnek érzi magát hozzád.


Te is tudod milyen szép nő vagy és benne biztos nem az ő külseje fogott meg,hanem az amilyen.Ezzel tisztában van, azért igyekezett annyira jó benyomást kelteni az elején.Nagyon jó ember és ez nem kor kérdése, hogy mennyire lesz egy férfi ügyes partner.

Nekem volt idősebb egy nagy kalap..., párom 1 évvel idősebb most nálam és édes pasas.Tehát ne gondold azt, hogy csicsergő fiatal hajtásnak érez,te csacsogod túl és ezt a fiatalságodnak tudja be,ő meg magát komolyabb,érettebb embernek tartja.

Nem így van, azért kellesz neki ,pont azért mert ilyen vagy.Az eleje azért volt szebb mert valld be ott te is igencsak megerőltetted magad,hogy a tuti nőt lássa.Vissza kell hozni, benned csak a szuper nőt lássa,hogy ne a panaszkodást hallja, mert tudja ő, hogy ő a hibás de túlterhelt és könnyebb esetleg veled éreztetni azt,hogy te vagy elég,elég a panaszkodás.

Nem vagy elég neki, csak az a nap és ha haza jön is ezt hallja és még biztosabban senkinek érzi magát.Nem a hisztivel van esetlegesen baja,hanem magával,tudja ő, hogy túl jó vagy hozzá és nem akar elveszíteni, azt várja, hogy te is úgy megnyugodj mellette mint ő és ne kelljen stresszben éreznie magát,hogy elveszít,hogy bátrabban meg merjen nyílni még.Egy egész élet kevés megismernünk egymást,mindíg van valami meglepetés.

Hogy ő hibás.. ezeket egy férfi soha nem fogja bevallani,hogy hibázik.

Neked kell visszaédesgetned,hogy újra természetes legyen számára a gyengédség, ne panaszkodj, legyél előrelátó okos szuper csaj, mint akinek megismert.


Én a képekből indulok ki, ilyen embernek látom ezért maradok emellett az álláspont mellett,hogy őt megértessem és ne szapuljam :).Tényleg szeret, süt róla.

Egyszerűen bonyolult és használati utasítás kell hozzá :).

Még olvasom a többit is és talán többet meg tudok róla, mert tényleg az elején csak a nyitó szöveget olvastam el és bepillantottam ki is Szöszi.:)

99. 9ec59d8582 (válaszként erre: 93. - 34c48a3825)
2012. júl. 18. 11:57
Nem szórakoztatom magam. Az apám is sűrűn agyalt, mindenféle baromság miatt, meg anyut is. Nénémnek is nekiment a férje, de ő olyan mint én, hogy nem hagyja magát.
2012. júl. 18. 11:56
Egyébként Zoknismacska te egy nagyszájú nő vagy itt is... nem handabandázol most?
97. csgybzs (válaszként erre: 96. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 11:56
Semmi gond.
96. 9ec59d8582 (válaszként erre: 94. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 11:54
Bocsi de titok :)
95. 34c48a3825 (válaszként erre: 91. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 11:54
Ez mit jelent?
94. csgybzs (válaszként erre: 91. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 11:53
Hol élsz nagyjából helyileg? Szabad tudni?
93. 34c48a3825 (válaszként erre: 86. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 11:53
A megverés részét. Ne haragudj, de ezt nem hiszem el, szerintem csak szórakoztatod magad.
92. csgybzs (válaszként erre: 87. - 130454e42d)
2012. júl. 18. 11:53
Borzalmas... :S
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook